Best Amazon Prime Day Deals 2021

Nejlepší Amazon Prime Day Deals 2021

Příští týden je Amazon Prime Day. Zde je vše, co víme, stejně jako všechny speciality na rané ptáky pro 21.-22. června.

Amazon Truck za slunečný den

Kdy je Amazon Prime Day 2021?

Amazon Prime Day 2021

Prodej byl potvrzen: Výprodej Amazon Prime Day příští týden bude jednou z hlavních událostí roku, která se koná ve dnech 21.-22. června. Amazon říká, že letošní nákupní akce poskytne milionům velkých slev a nejlepší ceny ročníku na seznamu služeb Amazonu rostou. Někteří lidé nemusí být seznámeni s Amazon Prime Day 2021, ale pro ty, kteří jsou, jedná se o exkluzivní akci dohodu pouze pro členy Prime. Amazonův věrnostní program, Prime, nabízí členům zlevněné ceny za určité gadgety, nejlepší značky a další položky. Součástí vašeho členství v Prime je dvoudenní dodávka zdarma, pobídky z trhu Whole Foods a přístup k více než dvěma tisícům filmů a televizních seriálů, které jsou k dispozici pro sledování na hlavním videu. ZDARMA 30denní zkušební verze pro nové uživatele jim umožňuje testovat Prime. Amazon Prime Day je stresující naplánovat a kupovat zboží.

 • Amazon Prime Day 2021 nastane příští týden, 21.-22. června.
 • Vzhledem k tomu, že se přicházejí na nákupní akce pro letošní rok, očekávají se největší vyjednávání o Amazonu v roce.
 • Amazon Prime Day 2021 je exkluzivní výhodnou událostí pro členy Prime Prime 150 milionů na webu.

Kdy je Amazon Prime Day v letošním roce?

Každý rok se Amazon Prime Day vyskytuje v jiný den, což je tradice. Amazon Prime Day 2021 se bude konat v pondělí 21. června a úterý 22. června, podle oznámení společnosti.

Bude další den Prime?

Amazon Prime Day 2021: Datum, jakož i nejlepší časné vyjednávání, které jsou v současné době k dispozici. Amazon Prime Day Promotions budou k dispozici od 21. června do 22. června v roce 2021, protože online maloobchodní gigant prodlužuje své 24hodinové období speciálních slev svým hlavním předplatitelům. Pokud v současné době nejste členem Amazon Prime, neztratíte žádnou z výhod.

Jaké jsou vyjednávání Amazon Prime Day 2021, které budou brzy k dispozici?

Abyste mohli využít speciální nabídky, nemusíte čekat do 21. června. V rámci přípravy na Amazon Prime Day 2021 společnost zavedla řadu slev, které jsme sestavili v tomto článku. První čtyři měsíce Amazon Music Unlimited jsou zdarma pro členy Prime, kteří to dosud nekontrolovali. Amazon Music Unlimited poskytuje uživatelům mimo jiné přístup bez reklam k více než 70 milionům písní a milionům epizod podcastů. Stejně jako v loňském roce Amazon poskytuje kupujícím řadu možností, jak získat kredit před Amazon Prime Day 2021.

Co je Amazon Prime Day a jak to funguje?

Amazon Prime Day se stále populárnější mezi nakupujícími se rychle stává jednou z nejdůležitějších prodejních příležitostí roku. Roční festival úspor nabízí až 50% slevu na všechno od nejnovější technologie až po domácíware, módu, osobní péči a venkovní nábytek po dobu 48 hodin. Vzhledem k tomu, že tyto vyjednávání Prime Day jsou k dispozici pouze pro členy Prime, budete se muset před zahájením slavností zaregistrovat na 30denní zkušební verzi Amazon Prime.

Co je Amazon Prime Day 2021 a kdy k tomu dojde?

Zahajovací den Amazon Prime, který se konal v roce 2015, na památku 20. výročí Amazonu, byl jednodenní nákupní dovolenou pro členy Prime, jejímž cílem bylo překonat černý pátek jako nejdůležitější prodejní událost roku. Předpokládáme, že ceny se vrhnou na minima na Amazon Prime Day 2021, což často překonává slevy, které se objevily v Black Friday a Cyber ​​v pondělí následujícího roku. Dohoda zahrnuje produkty z každé kategorie nabízené Amazonem, včetně technologie, krásy, domu, kuchyně, módy a inteligentního domu.

Co přesně je nabídka Prime Early Access?

Prime Early Access je služba, která umožňuje členům Amazon Prime mít 30minutový včasný přístup k Lightningovým obchodům, které jsou kvalifikovány pro členství v Amazonu. Neexistuje žádná záruka, že si budete moci koupit konkrétní smlouvu, pokud máte členství v Amazon Prime, a lze si představit, že by se vyprodala vyprodat před uzavřením období včasného přístupu.

Jaké jsou některé rané hlavní nabídky?

 • Alarm prstenu (2. generace) + Vnitřní kamera prstence
 • Ring Video Doorbell zapojený od Amazonu
 • Echo Buds
 • Ring Referlight Camera
 • Zcela nový Amazon Eero 6 Systém s duálním pásma Wi-Fi 6
 • Amazon Eero Pro Mesh Wi-Fi Router/Extender
 • Prsten Video Doorbell Wired + Chime od Amazon
 • Amazon Eero Mesh Wi-Fi Router/Extender
 • Výhradně pro členy premiéra

Kdy můžeme v roce 2021 očekávat další nabídky Amazon Prime Day?

Amazon Prime Day přináší některé z nejúžasnějších nabídek, které jsme viděli po celý rok, a můžeme učinit vzdělané odhady o tom, které značky a kategorie produktů zažijí velké snížení na základě předchozích hlavních dnů. Během Amazon Prime Day 2021 budou ceny většiny produktů a služeb Amazonu výrazně sníženy. Produkty a služby společnosti, včetně Kindles, Echo Smart Reproduktory, zařízení pro streamování Fire TV a routerů Amazon Eero, jakož i její předplatné, jako je Kindle Unlimited, Bedible Unlimited a Music Unlimited, budou zlevněny v co největší míře.

Co byste měli udělat pro přípravu na Amazon Prime Day v roce 2021?

Staňte se nejprve členem Amazon Prime, pokud chcete využít nabídky a slevy Amazon Prime Day 2021. Můžete se zaregistrovat na měsíční členství, ale věříme, že je rozumnější přihlásit se k ročnímu členství. Pro první členy existuje 30denní zkušební doba zdarma, která si vyzkouší službu pro sebe. I když náklady na členství v Amazonu Prime mohou být zpočátku odrazujícím způsobem, věříme, že výhody členství stojí za platby rok co rok. Za druhé, budete chtít stáhnout aplikaci Amazon na svém smartphonu. Schopnost získat oznámení, když se spustí slevy, je zvláště užitečné v Prime Day.

Jaký je nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší nabídky Amazon Prime Day 2021?

Stránku Amazon Deals byste měli uložit jako oblíbenou před odběrem Amazon Prime Day v roce 2021. Amazon zde představí všechny své slevy a také své omezené časové speciály Lightning, které budou k dispozici jen na krátkou dobu. V předchozích letech byly Amazon Prime Day Denní vyjednávání časově a akcie citlivé na akcie a tento rok se neliší. Mnoho z nejpopulárnějších položek se rychle prodává a jsou nahrazeny později během dne nebo následujícího dne. Některé slevy budou k dispozici pro oba dny prodejní akce, zatímco jiné budou k dispozici pouze v prvním nebo druhém dni akce. Očekává se, že Amazon Prime Day Den bude nejoblíbenějším místem pro nakupování, ale také víme, že řada obchodů, jako je Target, Kohl a Walmart, budou poskytovat soupeřící vyjednávání s cenami, které jsou buď stejné nebo lepší než Amazon.

Stojí za to využít nabídky Amazon Prime Day?

Ano, ve většině případů. Ve dnech, jako je Amazon Prime Day, které se shodují s sezónami s prázdniny Černého pátku a Cyber ​​v pondělí později v roce, mohou nakupující najít skvělé nabídky na technologii, domácí zboží, inteligentní domácí předměty a venkovní vybavení. Mnoho nabídek, které jsme viděli, je v souladu s nejlepšími cenami, které jsme viděli po celý rok. Ne všechny redukce však budou užitečné, abyste je mohli využít. Před nákupem vždy zkontrolujte ceny s historickými údaji i s konkurenty Amazonu. Pro vaše pohodlí zkontrolujeme a posoudíme každou dohodu na Amazon Prime Day 2021.

Mohl byste mi prosím říct, jak mohu ušetřit ještě více peněz na Amazon Prime Day v roce 2021?

Amazon Prime Day 2021, jedna z největších nákupních akcí roku, se bude konat ve dnech 21.-22. června a očekává se, že přiláká miliony nakupujících. Letošní nákupní extravaganza slibuje miliony dolarů v úsporách a největší ceny roku na neustále se rozšiřující řadě produktů a služeb Amazonu. Pro ty, kteří nejsou s tímto termínem neznámí, je Amazon Prime Day jednodenním prodejem, který se koná pouze pro 150 milionů nebo více hlavních uživatelů webu.

Amazonské balení dorazilo

Mám si koupit nabídky Amazon Prime Day?

Kdo je způsobilý využít dohody Amazon Prime Day?

Členové společnosti Amazon Prime mohou během každoroční akce Prime Day společnosti využít exkluzivní nabídky a bezplatné dvoudenní doručení. Předtím, než se zavážeme k předplatnému, mohou členové využít bezplatné 30denní zkušební období, které zahrnuje všechny výhody. Předsedou členů ze Spojených států, Spojeného království, Turecka, Španělska, Singapuru, Saúdské Arábie, Portugalska, Nizozemska, Mexika, Lucemburska, Japonska, Itálie, Německa, Číny, Brazílie, Belgie, Rakouska a Austrálie se setkali Spojené státy minulý rok.

Všechno na Amazon Prime Day je v prodeji, nebo je to jen něco?

Amazon Prime Day je prodejní událost na celém místě, což znamená, že slevy budou k dispozici prakticky ve všech kategoriích produktu elektronického obchodování. Podnik ještě neoznámil celý rozsah svých propagací prodeje, ale domovská stránka Amazon Prime Day zahrnuje některé exkluzivní nabídky a slevy.

Kde mohu najít alternativní prodej Amazon Prime Day 2021?

Prime Day Amazon začal jako překvapivá prodejní událost založená na Amazonu. Další obchody nepřestaly poskytovat své vlastní konkurenční obchody. V posledních letech byli Walmart, Target, Best Buy a Kohl mezi obchodníky poskytujícími konkurenční obchody. Přestože očekáváme, že žádný distributor nepřijde s rozsahem nabídek od Amazon Prime Day, pozorovali jsme, že obchody obvykle odpovídají některým nabídkám „zpěváků“.

Co je lepší: Amazon Prime Day nebo Black Friday nabídky?

Snížení cen jsou často podobné těm, které jsou vidět na Černém pátku, a jsou občas levnější než ty, které je vidět v Prime Day. schopen rozšířit náklady po celý rok.

Je Černý pátek lepší nabídkou než Prime Day v letošním roce?

Ceny na Černý pátek obecně na vrcholu cen na Amazon Prime Day, ale kvůli větší konkurenci možná nebudete moci získat nabídku, kterou si přejete. Na druhé straně velké množství sluchátek se během prázdninového víkendu jen vrátí ke svému hlavnímu dni, zejména pokud jsou poněkud starší a již dosáhli své nejnižší možné ceny.

Je pravda, že Amazon má na Black Friday nebo Cyber ​​v pondělí větší vyjednávání než ostatní maloobchodníci?

Obecně platí, že „místa jako Walmart a Greatest Buy mají tendenci dávat nejlepší vyjednávání na Černý pátek.“ Amazon na druhé straně má tendenci poskytovat větší vyjednávání v Cyber ​​pondělí za předpokladu, že jste hlavním členem. Nakupování na eBay kolem Cyber ​​Monday je úžasný nápad, pokud jste připraveni koupit věci od prodejců.

Víte, zda je něco levnější v Prime Day?

Jaké produkty jsou k dispozici ke koupi na Amazon Prime Day? Všechno, abych byl opravdu upřímný. Obvykle existují významné slevy na vše od počítačů a televizí po kuchyňské spotřebiče, domácí a kancelářské vybavení a dokonce i oblečení, knihy, DVD a Blu-ray, stejně jako herní zařízení. Mnoho maloobchodníků navíc poskytuje dopravu zdarma u objednávek přes 50 USD.

Můžeš mi říct, zda se za to za to za to, že nabídky Black Friday stojí za to?

Je pravda, že černý pátek je levnější? Dokonce i produkty Apple, které jsou téměř nikdy v prodeji, dostávají během Černého pátku významné slevy. „Dobrou zprávou je, že Černý pátek si absolutně zaslouží veškerý humbuk. Téměř vše, na co si můžete myslet, se během Černého pátku prodává v prodeji, přičemž nejlepší nabídky jsou 50 procent nebo vyšší.

Stojí za to zaplatit za Amazon Prime?

Podle JPMorgana má vaše členství v Amazon Prime ve skutečnosti hodnotu 785 $ ročně. Za roční poplatek ve výši 119 USD dostávají členové Prime řadu výhod (které jsou všechny různé užitečnosti). Členové Prime mají také přístup k Prime Day Slevy na vše od nových televizorů po okamžité hrnce až po zařízení Amazon Echo, mimo jiné.

Jaký je nejlepší způsob, jak získat neomezený Amazon Prime zdarma?

Amazon nabízí 30denní bezplatnou zkušební verzi pro všechny nové účty-a abyste se kvalifikovali jako nový, musíte se přihlásit do e-mailové adresy, která nikdy předtím nebyla použita pro Prime. To znamená, že můžete využít bezplatnou zkušební verzi tolikrát, kolikrát chcete, pokud jste v pořádku při odesílání e -mailů více lidem současně.

Co je zahrnuto v ceně Amazon Prime?

Členové Prime získají přístup k bezplatnému (a komerčnímu) prvotnímu streamování hudby z knihovny 2 milionů písní a také snížené předplatné Amazon Music Unlimited, samostatné služby, která poskytuje přístup k více než 70 milionům písní.

Jaký rok byl oslavován první den Amazon Prime?

Prime Day byl spuštěn 15. července 2015, na památku 20. výročí firmy, podle Amazonova blogu. Bylo to poprvé, kdy firma nabídla slevy na produkty. Prime Day byl otevřen členům v devíti zemích po dobu 24 hodin, včetně Spojených států, Spojeného království, Španělska, Japonska, Itálie, Německa, Francie, Kanady a Rakouska. První hlavní den byl otevřen členům devíti zemí, včetně Spojených států, Spojeného království, Španělska, Japonska, Itálie, Německa, Francie, Kanady a Rakouska.

Amazon Alexa

Máte zájem poskytnout Amazon Music Unlimited bezplatnou zkušební verzi po dobu 30 dnů?

Co přesně je Amazon Prime 30denní zkušební program zdarma?

Noví členové mohou využít Prime za prvních 30 dní bez nákladů. Během bezplatného zkušebního času budete moci využít všech stejných privilegií jako platící členy. Bezplatná zkušební verze Amazon Prime je k dispozici každému, kdo nebyl v předchozích 12 měsících členem.

Je Amazon Prime opravdu zdarma první třicet dní?

Můžete se zaregistrovat na 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma a využít všech výhod, které nabízí, včetně dvoudenního doručení, zábavy, speciálních slev a dalších výhod. Máte možnost kdykoli zrušit a váš účet musí být propojen s aktuální platnou kreditní kartou, aby mohl zahájit soudní řízení.

Chcete vyzkoušet Amazon Music Unlimited zdarma po dobu 30 dnů?

Tato 30denní nabídka bezplatné zkušební nabídky pro měsíční Amazon Music Neomezený individuální plán je přístupný pouze novým uživatelům Amazon Music Unlimited Users, kteří se do této služby dříve nepřihlásili. Bude vám účtováno 9,99 $ měsíčně (7,99 $ měsíčně pro členy Prime) plus příslušná daň, dokud nezrušíte své členství po uplynutí úvodního zkušebního období.

Co přesně je Amazon Prime Video 30denní zkušební program zdarma?

Na internetu budete moci zobrazit své oblíbené filmy, videa a exkluzivní televizní seriály. Za účelem propagace služby nabízejí 30denní bezplatnou zkušební verzi Amazon Privideo. Můžete se jednoduše zaregistrovat na bezplatnou zkušební verzi a užít si streamovací služby po dobu 30 dnů, aniž byste zaplatili cent.

Co přesně je Amazon Audible 30denní zkušební program zdarma?

Audible je předplacená služba, která klientům nabízí přístup k největší sbírce zvukových knih, podcastů, exkluzivních originálů a dalšího obsahu. Prvních 30 dní je vaše slyšitelné předplatné zcela zdarma. Pokud jste se svou zvukovou zkouškou spokojeni, můžete se rozhodnout nic a vaše předplatné bude automaticky obnoveno.

Co přesně je Amazon Kids+ 30denní zkušební program zdarma?

Zaregistrujte se na 30denní zkušební verzi Amazon Freetime Unlimited na Amazon.com právě teď. V rámci zkušebního období získáte neomezený přístup k 13 000 knihám, videím a televizním seriálům, které jsou přátelské k dětem, stejně jako vzdělávací aplikace a hry. Vaše bezplatná zkušební verze skončila. Můžete buď zrušit nebo pokračovat s měsíčními možnostmi počínaje pouhými 2,99 $ měsíčně.

Amazon Kindle Unlimited 30denní bezplatná zkušební verze je přesně to, jak to zní.

Amazon po omezenou dobu poskytuje 30denní bezplatnou zkušební verzi svého neomezeného předplatného Kindle, která zahrnuje neomezené čtení a poslech na jakémkoli zařízení. K využití této služby není zapotřebí Kindle. Budete mít přístup k více než 1 milionu titulů, včetně románů, aktuálních časopisů, zvukových knih a dalších, když se přihlásíte k odběru Kindle Unlimited.

V jaké kapacitě vám slouží Amazon Video kanály 30denní bezplatná zkušební verze?

Showtime na video kanálech Amazon Prime je k dispozici pro 30denní bezplatnou zkušební verzi a členové Prime mohou využít exkluzivní video nabídky. Video kanály Amazon Prime vám poskytují přístup k rozmanitému výběru oceněných pořadů, filmů, které musíte vidět, inovativní dokumenty a další.

Amazon Prime Student 6měsíční bezplatná zkušební verze je přesně to, jak to zní.

Začněte nyní bezplatnou 6měsíční zkoušku. Po vaší bezplatné zkušební verzi je Prime Student jen 3,99 EUR/měsíc po tomto bodě. Máte právo kdykoli zrušit. Členové Prime získají přístup k jedinečným promo a prvním dibům na nejlepších obchodech. Získejte neomezené úložiště obrázků a schopnost vyzkoušet oděvy v pohodlí vašeho domova.

Co je Amazon Prime Wardrobe - zkuste to před nákupem? Co je Amazon Prime Wardrobe?

Prime Wardrobe je funkce, která je k dispozici pro předplatitele, která jim umožňuje vyzkoušet předměty v pohodlí svých domovů před jejich nákupem. Oblečení, boty a doplňky pro ženy, muže a děti, stejně jako kojenecké oblečení, boty a doplňky, jsou způsobilé.

Je možné otevřít obchodní účet Amazon zdarma?

An Amazon Business account for verified companies is completely free to set up, and it comes with a slew of handy features such as price savings, rapid shipping choices, and analytics reports, among others.

Musíte platit za podnikání na Amazonu?

Přestože je základní obchodní účet Amazon zdarma, pokud chcete využít Prime Services, budete muset zaplatit roční poplatek. For qualifying purchases, Business Prime members get free two-day delivery as part of their membership.

Having an Amazon business account is it worthwhile to have one?

Amazon Business members get exclusive discounts and delivery perks that are not available to the general public or to other businesses. Owners of business accounts benefit from discounts on multi-unit orders, general price reductions on millions of business items, and the ability to compare pricing between numerous merchants.

What is the quickest shipping option on Amazon?

Můžete získat desítky tisíc každodenního zboží a jídla doručených za 1 až 2 hodiny, když je zakoupíte přes Prime nyní na primenow.amazon.com nebo v mobilní aplikaci Prime Now. Vyberte si z více než 1 milionu zboží na celém webu a ve večerních hodinách získejte bezplatné doručení za kvalifikační nákupy v celkové výši 35 nebo více $ s doručením ve stejný den.

Je možné dostávat doručení ve stejný den od Amazonu?

Členové Amazon Prime, kteří se odesílají do různých regionů metra ve Spojených státech, se mohou rozhodnout, aby získali doručení ve stejný den na širokou škálu produktů z Amazonského trhu. Při pokladně vyberte doručení stejného dne a nechte jej doručit na domácí adresu v kvalifikačním PSČ.

Je možné získat největší hodnotu z inteligentní toalety?

Připravili jsme jedinečnou dohodu jen pro vás. Nemusíte čekat, až Amazon Prime Day, abyste získali dostupné největší inteligentní toaletní sedadlo. Podívejte se na to nejlepší BrookPad Nabízí okamžitě na našem webu.

Následuje hlavní závěr nejlepších nabídek Amazon Prime Day.

 • Další den Amazon Prime se uskuteční v roce 2021.
 • Letošní nákupní akce bude mít spoustu neuvěřitelných obchodů Amazon Services.
 • Ve dnech 21.-22. června dojde k Amazon Prime Day.
 • Největší dohodou na Amazon Prime Day 2021 je být členem Amazon Prime.
 • Naším doporučením je roční předplatné.
 • Uložte stránku Amazon Prime Day jako oblíbené před rokem 2021.
 • Tyto sliby jsou mnoho a rozmanité; Bude to docela převrat, který je všechny nabije.
 • Členové Amazon Prime.
 • Prime Day nabízí speciální obchodu a bezplatné dvoudenní doručení pro členy Prime.
 • Na černý pátek jsou produkty často dražší, ale výběr je větší.
 • Amazon údajně nabízí větší vyjednávání na Black Friday a Cyber ​​v pondělí než jiné firmy.
 • Na základě 20. výročí Amazonu si firma vyvinula Prime Day.
 • Teprve v poslední době začalo diskontovat produkty.
 • 9 zúčastněných zemí v Prime Day byly USA, Velká Británie, Španělsko, Japonsko, Itálie, Německo, Francie a Kanada.
 • Noví zákazníci mohou vyzkoušet Prime měsíc bez placení.
 • Členové zdarma získávají stejné výhody jako platící členy.
 • Každý, kdo neměl Amazon Prime v předchozím roce, může získat bezplatnou zkušební verzi.
 • Vaše bezplatné předplatné stezky je připraveno, kdykoli jste připraveni jej zrušit.
 • Kdokoli může vyzkoušet Amazon Music Unlimited na měsíc zdarma, jako nový zákazník.
 • Kindle Unlimited má 30denní bezplatnou zkušební verzi.
 • Získáte 30 dní na čtení a poslouchání jakékoli knihy nebo zvuku bez placení.
 • Kindle Unlimited nabízí více než milion věcí, včetně románů, současných časopisů a audioknih.
 • 30denní bezplatná zkušební verze Showtime je kombinována s propagačními obchody pro předplatitele Prime.
 • Prime Video kanály nabízejí oceněné televizní pořady, filmy, které musíte vidět a průkopnické dokumenty.
 • Amazon Prime Student zahrnuje bezplatný 6měsíční přístup.
 • Za méně než hodinu vám mohou být dodány stovky každodenních předmětů a jídel.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.