Bidets and bidet toilet seats what are they?

Bidety a toaletní sedadla Bidet Co jsou?

Máte zájem dozvědět se více o bidetech a toaletních sedadlech Bidet?

samotný bidet

Samostatný bidet plní prostor v koupelně

Bidets se často mýlí za podivné dřezy, vodní fontány, samostatné toalety nebo liché pisoáry. Jiní věří, že bidety se používají k umytí nohou nebo ochlazení nápojů (sprchová soda, někdo?). Možná jste se dozvěděli o lidech, kteří stříkají celou toaletu ... a sami!
Možná jste právě viděli skvělý seznam nemovitostí pro hlavní apartmá s jeho a jejími skříněmi a luxusní koupel s toaletou Bidet a pomyslel si: „Co je to bidet?“ Bidets se stále více stávají důležitými částmi současných evropských koupelen a v jiných zemích jsou již dlouho nezbytnými částmi koupelen. Dostali bychom se nejen do toho, co jsou bidety, ale také bidet je nejlepší pro váš rozpočet!
 • Bidets se někdy mýlí s neobvyklými dřezy, vodní fontány, samostatné toalety nebo neobvyklé pisoáry.
 • Jiní předpokládají, že bidety mají čistit nohy nebo ochladit nápoje (sprchová soda, někdo?).

Bidety se všemi typy

Některé přídavky bidetů pro vaši toaletu zahrnují příslušenství a postřikovačů Bidet. Jsou nákladově nejefektivnější, protože jsou poháněny pouze tlakem vody. Místo odstranění toaletního sedadla se pod ním stávají bidetové přílohy. Tryska je regulována otočením číselníku na rameni připevnění. Sprinkler Bidet (také známý jako bidetový sprej nebo shattaf) je ruční verze kuchyňského postřikovače nebo zahradní hadice. Držte jej v klíně, nasměrujte jej ve směru, kterým chcete umýt, a začněte čistit.
V asijsko-tichomořské oblasti světa je tato forma bidetu obzvláště běžná. Pidetové postřikovače se obvykle drží v pouzdře na záchodové nádrži nebo na zdi. Tyto postřikovače mohou být také použity pro různé úkoly. Jsou užitečné pro opláchnutí sprchových dveří, mytí psů v bazénu a také kartáčování jednorázových plen pomocí plenkových postřikovačů.
 • Připevnění a postřikovače bidetů jsou příklady doplňků bidetu pro vaši toaletu.
 • Protože jsou poháněny pouze tlakem vody, jsou nákladově nejefektivnější.
 • Připevňování bidetů se umístí spíše pod toaletní sedadlo, než aby byly odstraněny.
Inteligentní toaleta dává hodně místa

Čerstvý vzduch + hodně místa

Kolik stojí bidet?

S tolika různými dostupnými styly bidetů si můžete být jisti, který z nich je nejbezpečnější. Naštěstí je bidet cenově dostupný. Integrované toalety Bidet (bidet, který zahrnuje celé toaletní příslušenství, nejen sedadlo) budou stát tisíce dolarů na špičkovém konci cenové stupnice. Protože většině evropských koupelen postrádá prostor nebo instalatérství pro samostatné příslušenství, instalace konvenčního porcelánového bidetu se stává neúměrně drahé.
Jaké jsou některé nízkonákladové možnosti bidetu? Přílohy a postřikovače pro bidety jsou opravdu nákladově efektivní způsob, jak vyzkoušet jeden. Za 40 EUR můžete získat jednoduché připevnění bidetu v okolí, nebo za 80 EUR, můžete získat model s dvojitou teplotou. Vyzkoušejte ergonomický, tlakově řízený bidetový postřikovač za srovnatelnou cenu, pokud chcete ruční bidet. Sedadla na toalety Bidet jsou způsob, jak jít na skvělý zážitek z bidetu, aniž byste porušili rozpočet. Modely teplé vody se všemi zvonky a píšťalky se liší v ceně z méně než 250 eur pro modely na základní úrovni na něco přes 650 eur pro prémiové modely. A příště se někdo zeptá: „Co jsou toalety Bidet?“ Přesně byste věděli, o čem mluví. Můžete také zvážit instalaci jednoho do vlastní koupelny.
 • Instalace tradičního porcelánového bidetu se ve většině evropských koupelen stává neúměrně nákladnou kvůli nedostatku prostoru nebo instalatérství pro samostatný spotřebič.
 • Připevnění a postřikovače bidetů jsou opravdu cenově dostupný způsob, jak jeden vyzkoušet.
 • Základní připevnění bidetu v okolí stojí 40 eur, zatímco varianta s dvojitou teplotou stojí 80 eur.
Bavte se a používejte toaletu Bidet

Voda + horká teplota + šťastná nálada

 

Zde je, jak funguje toaletní sedadlo bidetu

Když používáte bidet, možná zjistíte, že kartáčování za sebou toaletním papírem je neuspokojivé, nespolehlivé a zastaralé. Jen málo toaletních sedadel Bidet používá nanočástice k sterilizaci trysek čerstvou vodou, dokud nebudou použity. A zatímco jste na trůnu, vaše toaletní myčka zůstává čistá a hygienická kvůli omezené délce omývání. Pro zlepšení výsledků může být stříkací hlava zcela stacionární nebo se vzdát od středu pračky. Když se voda zahřeje před zahájením roztočeného cyklu, může být oplachovací cyklus pračky dočasně narušen.

Než stisknete tlačítko „Clean“ na dálkovém panelu nebo stisknete tlačítko na horní část ovládacího prvku Bidet, abyste jej aktivovali, tryska je umístěna uvnitř bidetu. Bude spustit vodu na senzoru, aby použila misku (která bude pravděpodobně umístěna na zeď nebo připojena ke sedadlu), a také spustí vodu k čištění misky. S rozprašovací tryskou vás zasáhne na boku.

Může být upravena teplota vody, tlak vody, poloha trysky a hloubka spreje. Některá sedadla na toalety Bidet mají horké sušičky na osušení sedadla. BrookPad může vás provést procesem budování bidetu ve vaší koupelně. Více Evropanů instaluje inteligentní toaletní sedadla a bidetové postřikovače určené pro evropské koupelny v jejich domovech. Tryska se samočistí a přemístí se na sedadle bidetu.

Pokud je k dispozici toaletní papír, můžete si jednoduše poplákovat. Je potřeba jen několik čtverců! Mnoho lidí dává přednost vyschnutí určenou žínkou nebo ručníkem. Pokud jste ve spěchu. Během několika minut vás sušička vzduchu vysuší.

 • Kartáčování za sebou toaletním papírem může být neuspokojivé, nespolehlivé a zastaralé, když používáte bidet.
 • Nanočástice se používají na několika sedadlech toaletních sedadel Bidet, aby se dezinfikovaly trysky sladkou vodou, dokud nebudou použity.
 • Vzhledem k krátkému trvání vašich omývání zůstává vaše toaletní myčka čistá a sanitární, když jste na záchodě.

Jaká je funkce inteligentního toaletního sedadla?

Inteligentní toaletní sedadlo obecně přichází s bidetem a vyhřívaným sedadlem a také možnost přizpůsobit se každému vašemu vkusu - a dokonce i naprogramovat více uživatelů.

Co je to inteligentní splachovací toaleta a jak to funguje?

Inteligentní toaleta je toaleta, která má inteligentní technologii integrovanou, nebo technologií, která může interagovat a komunikovat s uživatelem. Tyto toalety se nacházejí v inteligentních domech po celém světě, stejně jako ve špičkových oblastech, jako je Japonsko.

Je nutné, aby inteligentní toalety měli horkou vodu?

Vestavěné ohřívače vody jsou k dispozici na moderních sedadlech elektronických bidetů. Je také výhodné nechat na vašem bidetním sedadle zabudovat ohřívač vody, protože instalace je mnohem jednodušší. Nepotřebujete samostatné připojení horké vody, protože již za toaletou máte přívod studené vody.

Stojí za to investovat do inteligentních toalet?

Inteligentní toalety jsou ekologicky přátelské a do koupelny přidávají dotek třídy. Inteligentní toalety stojí za zvážení, zda přepracováváte svou koupelnu nebo jen hledáte novou toaletu. Jsou nejen chladné a technické, ale také usnadňují váš život.

Je pravda, že vyhřívané toaletní sedadlo usnadňuje hovno?

Můžete převzít kontrolu nad svými střevami a ukázat své frustrace výstupní dveře s bidetem vyhřívaným toaletním sedadlem. S tímto sedadlem můžete přizpůsobit tlak a teplotu vody tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním požadavkům. Teplejší teploty povzbuzují vás a vaše svaly k odpočinku, což umožňuje věci přirozeněji proudit.

Jaká je definice chytré výšky toalety?

Na rozdíl od typických 15 palců typické toalety mají dnešní toalety „Comfort Height“ nebo „správná výška“ misky, které jsou vysoké 17 až 19 palců. Vyšší osoby, starší lidé a osoby s problémy s mobilitou mohou těžit z větší výšky mísy, což může být prospěšné pro jejich kolena a záda.

Je pro mě nutné aktualizovat toaletu?

Udržujte aktualizaci toalety vhodnou pro trh vašeho domova, stejně jako u jiných přestavby, říká odborník na hodnocení Leslie Sellers. Ve startovacím domě nechcete utratit tisíce dolarů za krásnou toaletu a bidet. Na bojíčku: Nemusíte vyměňovat toaletu, pokud není rozbitá.

Dělají bidets kecy všude?

Bidety se nepřesazují všude. Většina současných toaletních sedadel Bidet poskytuje přesný a konzistentní sprej podtlakované vody přesně tam, kde ji potřebujete.

Je nutné mít sílu toalet na bidety?

Některé bidety ani nepotřebují využití energie. Na druhé straně bidety s dalšími funkcemi téměř vždy potřebují energii. Pro funkce, jako je dálkově kontrolovaný přístup a vytápění sedadel, například multifunkční toaletní sedadlo bidety využívá napájení.

Je bidetová voda horká nebo studená?

Teplá voda a vyhřívaná sedadla jsou k dispozici na všech sedadlech elektronických bidetů. Teplota bidetu může být upravena pomocí dálkového ovladače bidetu pro optimální pohodlí. Teplá voda uvolní svaly a zcela vás čistí, takže se cítíte, jako byste se právě sprchovali.

Existuje rozdíl mezi bidetem pro chlapa a bidetem pro ženu?

Bidets jsou vhodné pro muže i ženy a budou je udržovat čerstvé a čisté po celý den. Kromě toho jsou ideální pro osoby s artritidou, které mají potíže s utíráním nebo udržováním čistého.

Jak po použití bidetu vyschnete?

Pokud používáte typický bidet, můžete použít toaletní papír nebo ručník. Ručníky jsou dodávány na prstenu sousedícím s většinou veřejných koupelen s bidety. Na druhé straně je používání papírového ručníku a bezpečnější.

Je pravda, že vás bidet čistí?

Většina bidetů vám umožní upravit tlak vody, což vám poskytne větší kontrolu nad tím, jak se čistíte. Můžete experimentovat s různými tlaky vody a promytí po delší nebo kratší dobu poté, co máte bidet, abyste zjistili, co se cítíte nejčistší.

Co je toaleta americká délka života?

Toalety mají průměrnou životnost 10-15 let. Toaleta, jedno z nejčastěji používaných příslušenství ve vašem domě, má průměrnou životnost 10-15 let. Toaleta může hodně vydržet, jak často se používá. Bohužel budete muset v určitém okamžiku vyměnit toaletu.

Je možné nainstalovat bidet na mou toaletu?

K dispozici jsou sedadla bidetu. Přidávací bidety jsou rozděleny do tří kategorií. Někteří, jako jsou BrookPad SplashLet Inteligentní toaletní sedadlo, jsou toaletní sedadla s postřikovači, které nahrazují sedadlo již na záchodě.

Nyní chápete, jak používat inteligentní toaletu.

Inteligentní toalety mají schopnost těžit nejen na vaše zdraví a pohodlí, ale také vaši komunitu a životní prostředí jako celek. BrookPad Snaží se minimalizovat uhlíkové stopy pomocí co nejvíce obnovitelných komponent, počínaje balením. Použití inteligentního toaletního zařízení by mohlo snížit spotřebu toaletního papíru a zároveň snížit globální odlesňování. Zdá se, že bidety jsou z hlediska výhod neomylné. Nebojte se riskovat. BrookPad Uznává, že většina z nás se obává používání bidetu, ale také si uvědomujeme, že jakmile si na to zvyknete, nebudete si nechat ujít toaletu. Nastal čas na posun.

 • BrookPad Cílem je snížit emise uhlíku použitím co nejvíce obnovitelných materiálů, počínaje smečkou.
 • Nasazení inteligentního toaletního gadgetu by mohlo pomoci snížit používání toaletního papíru a zároveň snížit globální odlesňování.

Následuje hlavní závěry týkající se bidetů a toaletních sedadel bidetů.

 • Co jsou toaletní sedadla Bidets a Bidet? K vyplnění prostoru v koupelně se používá samostatný bidet.
 • Bidets se někdy mýlí s neobvyklými dřezy, vodní fontány, samostatné toalety nebo neobvyklé pisoáry.
 • Základní připevnění bidetu v okolí stojí 40 eur, zatímco varianta s dvojitou teplotou stojí 80 eur.
 • Sedadla na toalety Bidet jsou nákladově nejefektivnější metodou, která má vynikající zážitek z bidetu.
 • Varianty teplé vody se všemi zvonky a píšťalky se pohybují v ceně od asi 250 eur do mírně přes 650 eur pro luxusní.
 • A přesně budete vědět, o čem mluví, až se někdo příště zeptá: „Co jsou toalety Bidet?“
 • Připevnění a postřikovače bidetu jsou levným způsobem, jak to zkusit.
 • Náklady na jednoduché připevnění bidetu v okolí jsou 40 EUR, zatímco dvojí teplota je 80 eur.
 • Dnešní toalety „Comfort Height“ nebo „Aveating Height“ mají misky, které jsou vysoké 17 až 19 palců, na rozdíl od standardních 15 palců standardní toalety.
 • Vyšší lidé, starší lidé a lidé, kteří mají problémy s mobilitou, mohou těžit z vyšší výšky mísy, která je dobrá pro jejich kolena a záda.
 • Toaleta, která je jedním z nejčastěji používaných příslušenství vašeho domova, má průměrnou životnost 10-15 let.
 • K dispozici jsou tři typy bidetů.
 • Někteří, například BrookPad SplashLet Inteligentní toaletní sedadlo, jsou toaletní sedadla vybavená postřikem, která nahrazují stávající sedadlo na záchodě.
 • Nyní víte, jak používat inteligentní toaletu.
 • BrookPad Cílem je snížit emise uhlíku použitím co nejvíce obnovitelných materiálů, počínaje smečkou.
 • Nasazení inteligentního toaletního gadgetu by mohlo pomoci snížit používání toaletního papíru a zároveň snížit globální odlesňování.
 • Počínaje balením, BrookPad Snaží se snížit emise uhlíku pomocí co nejvíce obnovitelných materiálů.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.