Brand review: Villeroy & Boch.

Recenze značky: Villeroy & Boch.

Co potřebujete vědět o toaletách Villeroy & Boch.

Co je Villeroy & Boch Omnia Pro?

Recenze Villeroy & Boch

Vyrábí nádobí, toaletní potřeby a zdraví v Německu. Phanolith porcelán, představený během pařížské univerzální expozice v roce 1900, zůstal populární. Villeroy Boch udržuje velmi vysoké požadavky na kvalitu a dokonce i drobné nedostatky mohou vést k odmítnutí. Tyto toalety jsou moderním zvratem na klasických tvarech WC Pan. Například série Avento má sedadla bez okraje a ergonomické misky se svažitými hranami.

Zdůrazňuje čistotu, použitelnost a krásu. Villeroy & Boch tradičně využívají toxické bezplatné glazury a okrasné barvy. Dálkové ovládání Seat Villeroy & Boch Viclean U umožňuje přizpůsobit uživatelský zážitek. VI Clean L je ohromující směs estetiky a užitečnosti za nižší náklady. Série Aveo je vrcholem koupelnového luxusu, kombinující současný evropský design, přitažlivou geometrii a pečlivé řemeslné zpracování.

Odvážné moderní návrhy Joyce ukazují, jak cenově dostupné zahrnují špičkové evropské koupelnové výrobky. Pásečka pro mytí z nástěnné nástěnné nástěnné nástěnky používá pouze 4,5 litru vody při každém spláchnutí, což vám ušetří peníze. Wall Memento Wall Hung WC je ohromující design 21. století. Bidet Joyce Floonal má čisté linie, velký bílý alpin a jednoduchý tvar. Villeroy & Boch je německá keramická společnost se sídlem v Mettlachu.

BELLE WALL MONTED BISET 5427 00R1 mísí funkčnost a elegance. Intuitivní design snižuje nepořádek a umožňuje koupelnu dýchat. Château de Villeroy & Boch získává Selb's Heinrich Porcelain Tato firma vyrábí Bone China 30 let. Řada Omnia Pro od Villeroy & Boch zahrnuje koupací vybavení pro veřejné i soukromé použití. Kostní Čína je nejtěžší porcelán nebo čínská keramika, která má velkou mechanickou a fyzickou sílu. Pokud jsou německé výrobky vynikající, Villeroy a Boch toalety se vyrábějí v Thajsku.

Co je historie Villeroy & Boch?

François Boch a jeho tři synové, všichni kvalifikovaní kováři, založili Villeroy & Boch v roce 1748. Společnost začala v Audun Le Tiche, Lorraine, když železná mistr vytvořil keramiku se svými studenty. Bylo to povoleno vybudovat keramickou peci v roce 1766 v septuforntaines v Lucemburku, kde měla porcelánovou rostlinu. 14. dubna 1836 se společnost sloučila s konkurentem Nicolasem Villeroyem, aby se stala Villerory-Boch. V roce 1869 společnost postavila první továrnu na dlaždice na světě věnované architektonické dlaždici.

Villeroy & Boch AG je německá společnost, která vyrábí nádobí, toaletní potřeby a wellness produkty. Podnikání má nyní dvě divize: nádobí a koupelny a zdraví. Obchod s dlaždicemi byl rozdělen v roce 2006. (V&B Fliesen GmbH). Když rodina Villeroy prodala svůj podíl na V&B Fliesen GmbH, Eczacbaş Holding koupil 51% podíl. Základní kapitál Vandebfliesen je v současné době jen 2,29 procenta celého základního kapitálu.

Jean-Baptiste Stahl založil Villeroy & Boch v německém Mettlachu. Phanolitský porcelán průmyslu keramického průmyslu je známý svým poloprůhledným vzhledem. Návrh debutoval na pařížské univerzální expozici v roce 1900 a od té doby je v Německu populární. Villeroy & Boch je nyní jedním z největších keramických výrobců na světě.

Jak funguje technologie Villeroy & Boch?

Při použití v kombinaci s určitými produkčními metodami umožňuje Titanceram výrobu vysoce přesných tvarů, aniž by obětovala dlouhodobou trvanlivost. Directflush je toaleta bez okraje, která se snadněji čistí než konvenční toalety. Quaryl je nová látka, která kombinuje vlastnosti skutečného křemene s akrylovou pryskyřicí.

Je Villeroy & Boch dobrá značka?

Villeroy Boch má extrémně přísné standardy kvality a dokonce i nejmenší chyba může vést k tomu, že nádobí bude odmítnuto, protože většina jejich základního nádobí je vyrobena v Německu. Ne všechny produkty Villeroy & Boch se však vyrábějí v Německu. Spousta jejich dárkového nádobí se vyrábí v Číně.

Jak funguje toaleta Villeroy & Boch?

Villeroy a Boch je známý výrobce keramického a sanitárního zboží. S využitím této odbornosti byla vyvinuta široká škála krásných, moderních a pohodlných jednotek WC a bidetů pro dům. Zde najdete toalety na nástěnné a zády k stěně, splachovací desky, skryté cisterny, bidety, jednotky pro děti nebo jednotlivce s problémy s pohyblivostí a těsně spojené jednotky, které používají méně vody. Každá z řady Villeroy & Boch na těchto stránkách nabízí všechny možnosti, které potřebujete k vytvoření krásného, ​​moderního, čistého a efektivního WC.

Jak fungují toalety Villeroy & Boch Avento?

Řada Avento je hrdá na to, že zahrnuje tradiční designové prvky. Některé produkty mají jedinečný design bez okrajů, který zdůrazňuje čistotu, užitečnost a estetiku. Vnitřní okraj Hollow je pryč a zanechává méně místa pro růst bakterií. Existují ergonomické misky s šikmými stranami, které snižují stříkající a stěnové držáky s evropskou erupcí, aby se zvýšilo vnitřní světlo a prostor.

Toalety V&B Hommage

Moderní převzetí tradičních WC Pan Forms, Villeroy & Boch Hommage Wall Hung Toalet je součástí linie Villeroy & Boch. Nejnovější forma klasické WC Pan je okamžitě autentická a dobře se hodí do jakékoli velikosti moderního městského obytného prostoru. Měkká sedadla nabízejí další stupeň tichého potěšení. Villeroy & Boch Hommage Floor Standing Bidet je vyroben z nejvyšší kvalitní sanitární porcelán. Kromě továrně aplikovaného povlaku CeramicPlus, který chrání alpský bílý povrch před barvením, si můžete vybrat mezi jednou nebo třemi možnostmi otvoru klepnutí tak, aby odpovídaly vašemu preferovanému klepnutí.

Kdo jsou Villeroy a Boch?

Od Villeroy & Boch je k dispozici široká škála porcelánových a kostních porcelánových nádobí, křišťálových brýlí, nerezových příborů a domácí výzdoby. Příprava velké oslavy nebo jednoduchého každodenního jídla najdete zde vše, co potřebujete.

Existuje vedení ve Villeroy & Boch?

Aby byla zajištěna nejkrásnější kvalita, Villeroy & Boch vždy používala pouze olovo bez olověné, ultra-dokonce i dvojité glazury a dekorativní barvy, které byly zkontrolovány na nebezpečné chemikálie.

Jak fungují toalety Villeroy & Boch Subway 2.0?

Produktová řada Subway 2.0 má efektivní produkty, které kombinují elegantní jednoduchost a funkčnost. Panny a bidety na stěně jsou postaveny z jemně ohnutého sanitárního porcelánu. Tyto produkty jsou nejen atraktivní, ale také snadno čistí, což z nich činí ideální pro současné a kreativní domovy. Několik typů může mít léčbu Ceramicplus aplikováno, aby se zabránilo skvrnám a nahromadění limescale.

Je Villeroy a Boch luxusní značka?

Zboží Villeroy & Boch je nejen krásné, ale také multifunkční pro současný domov a kancelář.

Jak fungují toalety Villeroy & Boch Architectura?

Řada architektury je založena na konceptu designu, který zdůrazňuje kvalitní konstrukci. Například čtvercový pár WC má silné linie a úhly, ale je změkčen s krásnými křivkami, aby celkově tvořil soudržný. Díky své silné vizuální podobě by to byla snadná volba pro jakoukoli současnou výzdobu, ať už soukromé nebo veřejné. Sada obsahuje standardní nebo měkké sedadlo toalety s mechanismem rychlého uvolňování.

Kdo vyrábí židle Viclean & Vitonnect, cisterny a knoflíky?

This series shows Villeroy & Boch's constant innovation in new technologies. One example of progressive advancement is remote control technology. The ViClean U seat's remote control allows it to tailor the user experience down to the slightest detail. The installation of a heating element offers maximum comfort to customers. The seat cover may be opened and closed, and the water temperature, flow, and nozzle location can be adjusted. The Vi Clean L strikes a wonderful mix between beautiful aesthetics and excellent functionality while being more inexpensive.

How do Villeroy & Boch Aveo Toilets work?

The Aveo line by Villeroy & Boch is the pinnacle of bathroom luxuryware, blending modern european style and attractive geometry with careful workmanship and powerful engineering. The Aveo New Generation bidet is a lovely addition to any contemporary bathroom. For a more modern look, the Aveo New Generation Wall-hung Toilet is a great choice. Saline hygienic porcelain and clean lines complement other items in the Aveo series.

Who makes Villeroy and Boch?

In 1748, François Boch and his three sons began manufacturing ceramic tableware and decorative art objects. Maison Villeroy & Boch was established in 1836 by Jean-François Boch and Nicolas Villeroy, a renowned stoneware manufacturer. Their union created one of the first worldwide players of the 19th century.

What are SoHo Villeroy & Boch Toilets?

These wall-hung and back-to-wall toilets come with a variety of matching frames, flush plates, and concealed cisterns. Closed-coupled units are a good long-term investment since they are evergreen and use less water. Compact variants with concealed fastening remove the need for large wall-mounted cisterns. Miniature units, like the Subway Compact Wall-Hung Toilet, are ideal for en-suites or small bathrooms. Dedicated departments assist those with mobility problems entering and leaving the facility.

How do Villeroy & Boch Subway (SoHo) Toilets work?

These wall-hung and back-to-wall toilets come with a variety of matching frames, flush plates, and concealed cisterns. Closed-coupled units are a good long-term investment since they are evergreen and use less water. Compact variants with concealed fastening remove the need for large wall-mounted cisterns. Miniature units, like the Subway Compact Wall-Hung Toilet, are ideal for en-suites or small bathrooms. Dedicated departments assist those with mobility problems entering and leaving the facility.

What is an O.Novo Toilet?

The Washdown Wall-Hung Pan is one of the O.Novo collection's items that combines style and function. The device consumes just 4.5 litres of water each flush, resulting in substantial water savings. A rimless design offers more flush coverage and is more hygienic since germs cannot grow around the pan when it is installed. A wide selection of alternative attachments allows for individual customization and simple installation. Optional extras include soundproofing, a seat and cover with quick release and soft closing hinges, and an armrest with quick release.

How do Villeroy & Boch Omnia Architectura toilets work?

The durable Omnia Architectura range offers smaller variants for spaces with limited space, such as nurseries or schools. The Close Coupled WC Suite is designed to fit seamlessly into any contemporary bathroom, cloakroom, or en-suite. A close-coupled design saves money by reducing the size of the cistern and the amount of water used each flush. Upgrades to the basic seat include a quiet and beautiful soft-close option and treatments with the Villeroy and Boch CeramicPlus finish. This vigorously repels limescale and keeps the unit appearing newer.

The Joyce toilets are Villeroy & Boch toilets.

Esteticky příjemné a praktické kusy jsou důrazem na sbírku Joyce, přičemž si zachovávají vysoce kvalitní očekávané od Villeroy & Boch. Vyzařuje eleganci, prostor a užitečnost. Panka Joyce Wall zavěšená je stylový kus nábytku s těmito funkcemi. S moderním domovem a designem hotelu to jde dobře. Je vybaven Villeroy & Boch Aquareduct System a 3 nebo 4,5 litry efektivní a ekologicky šetrné propláchnutí, snižující spotřebu vody. Estetická jednoduchost se odráží na jeho hladkých površích a čirých částech. Bidet Joyce Floonal je vhodný pro použití v moderním prostředí. Jeho čisté linie, vynikající bílý alpinový povrch a základní forma způsobují, že je bez námahy kompatibilní se zbytkem kolekce Joyce. Odvážné současné návrhy Joyce ukazují, jak do sbírky zahrnout špičkové evropské koupelnové předměty za dostupnou cenu.

Jak fungují toalety Villeroy & Boch Memento?

Memento Wall Hung WC je práce 21. století. Toto umělecké dílo je rozhodně nástěnné a úchvatně čisté ve formě. Skryté upevňovací prvky udržují linie čisté a jedinečný povlak CeramicPlus odolává limesmale a skvrnám. Memento Bidet je klasická položka s nadčasovým stylem. Může být smíšená a shodována s jiným memento zbožím a dalšími značkami. Jeho čisté linie v zářícím bílém sanitárním porcelánu doplňují jakoukoli moderní výzdobu koupelny.

Co je série Villeroy & Boch La Belle a jak je jedinečné?

Dopřejte si luxus na nástěnné zdi La Belle namontovaného Bidet 5427 00R1. Je klasicky ovlivněn a kombinuje praktičnost a krásu. Jemná elegance designu, která zahrnuje čisté, tekoucí linie, je základem vynikající kvality konstrukce. Tento bidet je dokončen v bílém lesku a byl potažen jedinečným nátěrem Ceramicplus odolný vůči skvrnám. Toaleta a sedadlo na stěně, jako je La Belle 5627 10R1, je rozumnou volbou pro moderní a čistý život. Jeho elegantní geometrie doplňuje jakoukoli moderní výzdobu koupelny a zároveň snižuje nepořádek a umožňuje koupelnu dýchat. Začlenění měkkého sedadla, které doplňuje nábytek, poskytuje další pohodlí a eleganci. Tato rozsáhlá řada vysoce kvalitních koupelnových předmětů je příkladem globální reputace Villeroy & Boch v designu a výrobě evropských koupelnových výrobků. Každá firma ví, že veřejné toalety by měly být čisté a vyleštěné, protože představují image společnosti. Villeroy a Boch mají širokou škálu syfonických pisoárů. Jedná se o efektivní, elegantní a bez zápachu, takže vyjadřují kombinovaný pocit čistoty a elegance. Velká řada vysoce kvalitních jednotek a bidetů WC nabízí výběr pro soukromé i veřejné prostory. Villeroy & Boch má vysoce kvalitní keramické a sanitární zboží, které potřebujete přestavět svou současnou koupelnu nebo postavit novou oblast v moderním stylu.

Je Villeroy & Boch British?

Villeroy & Boch (prohlásil [Vilwa E Bk]) je německý výrobce keramiky se sídlem v Mettlachu v Saarlandu. Podnikání sídlí v Mettlachu.

Mohou být předměty Villeroy & Boch promyšlené?

Myčka nádobí a mikrovlnný bezpečný Villeroy & Boch porcelán a kostní porcelán. Doporučujeme necestované mýdlo.

Je Villeroy a Boch výrobcem kostního čína?

První sbírka Villeroy & Boch Bone China. Villeroy & Boch získala v SELB historickou továrnu na Porcelán Heinrich. Tato továrna vyrábí kostní Čínu již více než tři desetiletí, kterou Villeroy & Boch představil Evropu jako první.

Co jsou to Villeroy & Boch Omnia Classic?

Třída Omnia je všestranná sbírka ideální pro veřejné prostory, jako jsou školky a školy, jakož i soukromé toalety. Omnia Classic Close Close Won WC 6623.10 je sofistikovaný kus evropského designu. Tato moderní, nenápadní toaleta s blízkým spojeným je také ekologická. Ušetří vodu a prostor, protože je namontován na zeď. Omnia Classic Pan Vita WC 6683.10 je přístupnější pro ty, kteří mají problémy s mobilitou. Její kompaktní design zahrnuje duální splachovací cisternu s kratší možností splachování, což snižuje dopad na životní prostředí.

Co je Villeroy & Boch Omnia Pro?

Série Omnia Pro poskytuje širokou škálu koupacího zařízení vhodného pro veřejné i soukromé využití. Pan 7602 Omnia Pro Child je moderní směsí praktičnosti a tradiční elegance určené pro mládež. Tato menší pánev je ideální pro použití ve školkách, základních školách, restauracích a dalších veřejných prostorách, kde se děti shromažďují. Omnia Pro Siphonic Pisorinal 7502 je nepopiratelně jedinečný. Výrazný design tohoto pisoáru je vhodný pro použití v barech a restauracích, mimo jiné.

Jak se liší kostní Čína od porcelánu?

Kostní Čína je nejodolnější porcelán nebo čínská hrnčířská hlína, s vynikající mechanickou a fyzickou pevností, stejně jako odolnost vůči čipu.

Je Bone China lepší než jemná Čína?

Porcelán je obvykle silnější než kostní Čína. Kování porcelánu vyžaduje vyšší teplotu, obvykle asi 1 455 ° C/2 650 ° F. Kostní Čína je lehčí a krásnější než porcelán. Množství kosti v kostní Číně ovlivňuje její trvanlivost.

Je pro vás kostní Čína špatná?

Bone China je nejbezpečnějším nádobím, protože nemá žádné olovo ani kadmium. Je to také vynikající pro zdraví lidí, protože zahrnuje kostní popel, který obsahuje minerály, které jsou dobré pro zdraví lidí.

Jak se liší prémiový porcelán od běžného porcelánu?

Prémiový porcelán, často známý jako Čína, je vysoce kvalitní produkt vyrobený z kombinace jemných materiálů, které jsou opakovaně zahřívány na vysoký lesk. Prémiový porcelán, i když méně nákladný než kostní Čína, má stejnou vynikající kvalitu a lesk podobný skořápce.

Jak začaly toalety Villeroy a Boch?

Podle uživatele fóra se produkty Villeroy & Boch nyní vyrábějí v Thajsku ... Předpokládá se, že německé zboží je dobré.

Kde jsou Villeroy a Boch vyrobeny?

Většina jejich základního nádobí se vyrábí v Německu. Ne všechny produkty Villeroy & Boch se však vyrábějí v Německu. Spousta jejich dárkového nádobí se vyrábí v Číně.

Jak vyčistit toaletu Villeroy & Boch?

Skvrny vody, zbytky oleje a zbytky mýdla lze snadno odstranit pomocí čisticího prostředku na koupelnu nebo čisticího roztoku na bázi octa. Chcete -li odstranit skvrny z liscale bez „chemikálií“, používejte octa nebo zředěnou octovou esenci.

Bude moje toaleta Villeroy a Boch SplashLet Smart Bidet Seat?

Je to podmíněné, to je vše. Zkontrolujte, zda je toaleta delší než BrookPad Splash Pojďme nastavit minimální délku. SplashLet Dodává se v délkách 480 mm až 528 mm. Zkontrolujte, zda jsou namontovány všechny požadované montážní matice. Pro instalaci sedadla musí být vzdálenost mezi montážními šrouby menší než 180 mm. Inteligentní toaletní sedadlo může být nainstalováno na toaletní misce Grohe z této série. Pokud renovujete svou koupelnu, můžete ve skleněné misce vyměnit nebo jen nainstalovat inteligentní toaletu.

Závěr Villeroy & Boch Review

 • Vyrábí nádobí, toaletní potřeby a zdraví v Německu.
 • Villeroy Boch udržuje velmi vysoké požadavky na kvalitu a dokonce i drobné nedostatky mohou vést k odmítnutí.
 • Tyto toalety jsou moderním zvratem na klasických tvarech WC Pan.
 • Například série Avento má sedadla bez okraje a ergonomické misky se svažitými hranami.
 • Zdůrazňuje čistotu, použitelnost a krásu.
 • Toxic-free double-fired glazes and ornamental paints have traditionally been utilized by Villeroy & Boch.
 • The Villeroy & Boch ViClean U seat's remote control enables it to customize the user experience.
 • Série Aveo je vrcholem koupelnového luxusu, kombinující současný evropský design, přitažlivou geometrii a pečlivé řemeslné zpracování.
 • Odvážné moderní návrhy Joyce ukazují, jak cenově dostupné zahrnují špičkové evropské koupelnové výrobky.
 • Pásečka pro mytí z nástěnné nástěnné nástěnné nástěnky používá pouze 4,5 litru vody při každém spláchnutí, což vám ušetří peníze.
 • Wall Memento Wall Hung WC je ohromující design 21. století.
 • Bidet Joyce Floonal má čisté linie, velký bílý alpin a jednoduchý tvar.
 • Villeroy & Boch je německá keramická společnost se sídlem v Mettlachu.
 • BELLE WALL MONTED BISET 5427 00R1 mísí funkčnost a elegance.
 • Intuitivní design snižuje nepořádek a umožňuje koupelnu dýchat.
 • Château de Villeroy & Boch získává Selb's Heinrich Porcelain

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.