Decorating a tiny bathroom ideas.

Zdobení malé koupelny nápady.

Zde je několik nápadů na design koupelny, které vám pomohou s novým dekorem.

Zdobení malé koupelny nápady.

Nápady pro malou koupelnu.

Stísněná koupelna nemusí být. Dokonce i malá koupelna může být transformována s inteligentními nápady šetřícími prostor a krásným dekorem. K vytvoření ideální malé koupelny lze použít barvu, vzor a dokonce i úložiště. Zvažte rybaření vany tak, aby vyhovovala malému prostoru. Malovat starou koupelnu nebo přidat dřevěné obložení do malé, nevýrazné koupelny.

Místo vany zkuste sprchu bez průchodu se zatahovacími bočními panely. Obložení koupelny je oblíbené, protože vypadá dobře proti bílé. Růžové koupelnové nápady zahrnují zrcadlo inspirované mramorem, vzorované tapety, a malovaná marnost. Rozhodněte se pro odvážné protichůdné odstíny, jako je modrá a zelená, aby působily proti růžové. Geometrické květinové tapety v malé koupelně.

Přidejte pletené zrcadlo a květiny. Samuel vaše umyvadlo nebo sprcha mohou být zakřivené. Koupelna se světlíkem a skříňkami na nářadí a toalety. Sedadlo a hedvábně měkké ručníky promění osamělou vanu v zenové útočiště. Teplé a klidné prostředí s dřevěnými podlahami.

Vzorovaná podlaha může zvětšit malou koupelnu. Úzký, podlouhlý dřez se zdá být větší. Pokud jde o koupelnové sklo, zvažte zrcadlové lékárničky. Přidejte samostatnou vanu do oválné lázně. Nafoukněte Velikost místnosti pomocí zrcadla.

Velikost místnosti osoby nemusí vždy odpovídat dojmu oka. Stěhování nábytku je ideální pro malé koupelny. Rozšiřte svůj prostor o víceúčelový a volně stojící nábytek. Koupelny mohou být funkčnější a stylovější s moderními svítidly, úložným prostorem a dekorem. Menší roll-top vany jsou k dispozici pro osoby s omezeným prostorem.

Nepoužitelný upínací prostor je uložen pomocí vestavěné zapuštěné police v úrovni pasu. Pro malou koupelnu udělejte vše měkké a přirozené. Může to být skvělý zaostřovací bod v malé koupelně. Pro optimální skladování použijte tallboy skříň. Přidejte dvě umyvadla do malé koupelny, aby to vypadalo jako lázně.

Vzorované podlahy dávají vkus malé koupelně. Extra podlahová plocha způsobí, že vaše koupelna bude vypadat větší. Měkké neutrální a přírodní textury mohou vytvořit mírové útočiště. Malé koupelny těží z jasných barev, aby se zdály větší. Zajistěte, aby obložení vany odpovídalo stěnám nebo podlaze pro čistý a moderní vzhled.

Zvýšení teploty pro extra zábavu ve vaně. Změňte atmosféru osvětlení koupelny. Mnozí věří, že tmavá paleta není vhodná pro malou oblast, přesto může být efektivně využita. Například tmavě modrá s lesklými černými dlaždicemi vytváří pocit prostornosti. Tuto krásnou a moderní rodinnou koupelnu doplňuje dobová vana.

 

1.     Zdobení koupelny

Malá koupelna nemusí být stísněná nebo nepohodlná, pokud používáte chytré triky. Několik chytrých prostorově úsporných řešení a krásných dekorací dokáže během několika sekund přeměnit i nejmenší koupelnu. Se svolením pronajímatele můžete provést drobné změny bez porušení banky. Ukážeme vám, jak používat barvu, vzor a dokonce i úložiště k vytvoření dokonalé malé koupelny. Další nápady do koupelny najdete na naší stránce nápady do koupelny.

2.     Plánujete malou koupelnu?

Je možné navrhnout malou koupelnu bez obětování stylu. Zjistěte, jaké funkce, jako je Vana nebo další úložiště, potřebujete v koupelně. Vytvořte zmenšený plán, umožňující jednotlivcům chodit po kování. Udržujte toaletu tam, kde je, protože pohyb zásobníku nečistot může být nákladný. Dekorativní dlaždice a podlahové vytápění pro ty chladné ráno jsou volitelné.

3.     Udělejte si koupelnu.

Protože je zapotřebí tankování nebo hydroizolace celé místnosti, přidání koupelny do vašeho domova je dražší než jen přidání sprchy. Odstraněním zavřených sprchových dveří a těžkých podnosů se koupelna může zdát větší a otevřenější.

4.     Použijte sprchový závěs.

Nainstalujte sprchový závěs na běžce na strop v malé koupelně, která se hodí pouze krátkou koupel a vytvoří hloubku. Tento levný dělič pohyblivých místností vám může pomoci vytvořit soukromý a příjemnější zážitek z koupání.

5. Použijte chytrý bidet.

Inteligentní toaleta šetří prostor a nabízí bidetové funkce přímo na záchodě. To zlepší pohodlí, poskytne vám modernější vzhled, šetří místo a peníze na toaletní papír.

6. Přizpůsobení skříně koupelny

Tradiční odpovídající skříňka poskytuje eleganci malé koupelně. Interiérové ​​skladování udržuje povrchy čisté, zatímco malované dubové dveře poskytují leštěný tradiční vzhled.

7. Použijte liché lázně.

Koupelna pod okapem vyžaduje pečlivý design. Najděte rozvržení, které využívá nepříjemné úhly a svažité stropy. I když není nutné mít na koupel a umyvadlo by měly být umístěny na nejvyšší bodě místnosti.

8. Koupelna.

Moderní vytápěcí systémy způsobily, že vysílací skříně do domácností byly zastaralé. Pokud je dostatečně velká a dostatečně blízko k koupelně, může se to stát sprchou. Vyhledejte profesionální radu, abyste vyhodnotili, zda vaše současné instalatérství zvládne nový doplněk.

9. Využijte stěny vany.

Většina toalit má velké rozšiřování prázdného prostoru. S trochou plánování můžete podkopat objemné vzpřímené skříně a ušetřit podlahovou plochu pomocí inteligentních a vyvýšených alternativ skladování. Police, tenké nástěnné skříňky a koše mohou být dekorativní při skladování ručníků, toaletních potřeb a mementosů.

10. Discard the Bath Vana.

Pokud se vám nelíbí namočení, možná budete chtít úplně vykopat vanu. Uvolní pokoj pro velkou sprchu s dešťovou hlavou-budete ohromeni!

11. Nápady na dlaždice

Tato malá okrasná kachlová zdi je skvělý způsob, jak osvěžit malé prostory. Červenající růžové tóny a silné strukturální linie vyvolávají nóbl Art Deco Vibe. Chcete -li zajistit kontrast, vyberte černé dřez Matt a odpovídající příslušenství.

12. WALL-MOUNT FAUCETS

Použití co nejvíce příslušenství a armatur může ušetřit prostor a zároveň poskytnout malé koupelny elegantní, moderní vzhled. Minimalistické kohoutky na stěně, stejně jako tento typ Matt Black, mohou zvýšit i ty nejzákladnější návrhy rozpočtu.

13. Bath zrcadlo maximalizuje prostor.

Zrcadla zvětší malou koupelnu. Umístěte nástěnná světla na každou stranu velkého marnosti zrcadla, aby odrážela světlo.

14.Bathe novým způsobem.

Myslíte si, že nemáte dostatek prostoru pro vanu a sprchu? Namísto přesně umístění armatur zkuste naklonit vanu, abyste lépe vyhovovali stávající oblasti. Na rozdíl od mnoha moderních toalety, příležitostný, veselý úhel zjemňuje ostré a uniformované linie.

15.Refresh zastaralá koupelna s barvou.

Barva je léčbou ošklivosti ve výzdobě. Díky svým magickým schopnostem byla tato koupelna proměněna v elegantní práškovou místnost. Není to krásný kruh? Byl namontován na originál pomocí oboustranné pásky.

16.Modifikujte koupelnové příslušenství.

Když je prostor omezený, počítá se každý palec, takže si přemýšlejte mimo krabici, aby vaše malá koupelna fungovala. Trailles sprcha se zatahovacími bočními panely vám umožňuje lépe využívat sprchovou oblast, pokud se nepoužívá. Sprchové podlahové dlaždice, stejně jako tato snadno odvolatelná oblázková dlaždice, poskytnou jemný rozdíl.

17.Vest v osobnosti koupelny.

Malé koupelny se mohou snadno stát klaustrofobickým, když jsou plné nábytku a výzdoby, ale to neznamená, že musí být nevýrazné a nudné. Wild hanging lights and a waterproof gallery wall provide unique touches without taking up too much space.

18.Use mirrored surfaces.

Glossy bathroom tiles reflect light, making your bathroom seem larger. Cleaning is a breeze, and its versatile wall covering allows for many design options. This iridescent herringbone pattern is perfect for a botanical-themed design.

19.Bathroom paneling is popular.

Dřevěné obložení na stěnách malých, nevýrazných koupelen dodává charakter. Tento okouzlující obklad je dodáván v řadě voděodolných povrchových úprav a dodává elegantnímu, historickému nádechu jakéhokoli designu. Elegantní, prostorově úsporné položky jsou nejlepší.

20.Aktualizujte starou koupelnu s černými svítidly.

Vyniká bílá koupelna s černými doplňky a nábytkem. Výměna dřezu nebo pultové baterie je obvykle přímočará a reverzibilní modifikace.

21.Zachraň svou starou vanu.

Zatímco černé a bílé obklady jsou klasické, stará tapeta na těchto stěnách způsobila, že prostor vypadal Tmavě a klaustrofobicky. Extrakce měla velký účinek. Dokončovací prvky zahrnovaly výměnu svícnů a aktualizaci dekorativních prvků, jako jsou knoflíky skříně a sprchový závěs.

22.Začleňte oba.

Ozdobte svou koupelnu příběhovými tématy. Tato koupelna inspirovaná pobřežím kombinuje námořní a hrubé prvky.

23.Nejlepší nápady na design růžové koupelny.

Protože to nemůžete všechno vytrhnout, oblékněte si růžovou koupelnu. Zrcadlo, vzorované tapety a malovaná marnost doplňují růžovou dlaždici. Chcete-li vyvážit růžovou barvu ve vaší koupelně, zvolte silné, kontrastní barvy, jako je modrá a zelená.

24.Přehodnoťte design dveří do koupelny.

Otočné dveře, které se houpají dovnitř, mohou snížit užitnou plochu v malé koupelně. Výměna za kapesní dveře by vyžadovala odstranění části stěny. Naštěstí máme další dvě řešení tohoto obtížného problému. Pravidelné dveře se mohou stát posuvnými dveřmi stodoly. Můžete také obrátit směr dveří koupelny. Zahrnuje přesunutí závěsů dveří na opačnou stranu otvoru. Trvá jeden den pro zkušené kutily se správnými nástroji.

25.Květinové koupelnové tapety.

Geometrické květinové tapety dělá prohlášení v malé koupelně. Dokončete pleteným zrcadlem a čerstvými květinami.

26.S poličkou na vanu.

Skromná police přes vanu má čerstvé květiny, vonná svíčka, a láhev vína.

27.Koupelnová zrcadla jsou honosná.

Vnímání ovlivňuje okolí. Zkuste okouzlit obyčejné zrcadlo, nebo naopak. Potřebujete jen elegantní inteligentní pultové kosmetické zrcadlo, abyste se viděli ve svém nejjemnějším světle.

28.Koupelnové dlaždice zvláštnosti

Vyzkoušejte alternativní směr vaší mozaiky, jako je tento diagonální rybí design na zdi.

29.Postavte odvážnou koupelovou sprchu.

Unikátní design pro sprchu, včetně této voštinové teselace. Tímto způsobem můžete mít luxusní design, aniž byste hodně utratili za celý prostor.

30.Váš pokoj potřebuje střešní okno.

To je jeden z ambicióznějších nápadů na design koupelny,ale funguje to. V koupelně může Světlík výrazně prosvětlit a rozšířit prostor.

31.Vany By Měly Mít Křivky.

Zakřivené umyvadlo nebo sprcha vám mohou pomoci obnovit nějaký prostor. Nemusí se to zdát moc, ale v malém prostoru záleží na každém centimetru.

32.Třídit skříně.

Nezapomeňte na obsah skříně. Rozdělte své skříně do divizí pro nástroje a toaletní potřeby. Velké koše drží vysoušeče vlasů, ploché žehličky a kartáče, zatímco menší podnosy drží kosmetiku a kosmetické výrobky.

33.Přehodnoťte svůj dřez.

Pokud přestavujete nebo stavíte novou malou koupelnu, zvažte rohové umyvadlo. Není třeba velké tradiční umyvadlo. Rohový dřez plní stejnou funkci, ale zabírá méně místa a potřebuje méně čištění.

34.Rozhodněte se pro vzorovanou podlahu spíše prostou

Překvapivě tato koupelna nemá okna. Vnitřní osvětlení zvýrazňují vysoké zrcadlové lékárničky a skleněná sprcha. Wolf použil vestavěné skříně, aby ušetřil podlahovou plochu. Dřevěná podlaha z rybí kosti dává iluzi větší, teplejší lázně.

35.Nainstalujte otevřené knihovny do toalety.

Vysoká kóje poskytuje rychlé skladování, zejména pokud nemáte marnost nebo lékárničku. Mějte na paměti, že kosmetika, lak na nehty a parfém by měly být skladovány mimo vlhkost.

36.Zmenšete velikost sprchové lázně.

Takže máte malou koupelnu, ale chcete krásnou sprchovou koupel? Namočte do dlouhé, horké namočení do štíhlé vany na stěně, která je menší, ale ne kratší. Win-win!

37. Zóny bah jsou requi

Použijte územní plánování, aby se malý prostor zdál větší. Tato chytrá koupelna je malá a jednoduchá, ale dobře definované zóny způsobují, že se zdá být větší. Ve skutečnosti jsou toaleta a dřez jen asi půl metru od sebe, ale dřevěné obložení a kachlová backsplash pomáhají dávat pocit izolace.

38. Oválná vana může poskytnout iluzi většího prostoru.

V malé koupelně je přijatelná volně stojící vana. Oválná vana dává vzhled větší místnosti. Může také zobrazovat koupelové soli, rostliny a další zboží.

39.Taps by měl být na boku dřezu.

Svůj ideální design můžete získat i s malou koupelnou; Jen přemýšlejte mimo krabici. Vyberte si tenký, podlouhlý dřez se spoustou kapacity, ale ne moc šířky. Přidání bočních kohoutků pomůže vyřešit jakékoli problémy způsobené omezenou šířkou, protože voda bude proudit, pokud jde o proveditelné.

40. Když přijde na sklenici koupelny, buďte kreativní.

Bezrázová sprcha s bezrámovými panely přispívá k pocitu prostoru v této krásné koupelně. Šedé dlaždice mramorových stěn a mosazná světla poskytují jemnou jiskru malému prostoru.

41. Zrcadlová zeď může čtyřnásobně čtyřnásobně velikost místnosti.

Ve skutečnosti to není dvojnásobek velikosti, ale zdá se, že. Zrcadla mohou změnit vzhled a pocit místnosti odrážením světla a dávat smysl pro prostor. Mnoho návrhářů interiérů ji využívá k optimalizaci prostoru. Použijte zrcadlo k rozjasnění koupelny, ať už s ní zakryjete celou zeď, nebo jednoduše zavěsíte velkou!

42. Stolované úložiště udržuje vše uklizené.

Neustálost na pultu může přemoci i ta nejúžasnější lázeň. Aby se věci zakryly, Samuel navrhuje prádlo nebo marnost se zásuvkami a dveřmi. Show Showcase jen vaše oblíbené, dobře navržené produkty.

43. Měl by být lehký a světlý.

Podlaha z tvrdého dřeva a marnost dávají této moderní koupelně vřelý a klidný pocit. Světlo okna odráží jemný tón mátě. Otevřená oblast obklopující volně stojící vanu a látku se světelným vypouštěním způsobuje, že místnost vypadají větší.

44. ZAMĚSTNANCE BARVY pro vanu.

Nechte svou dekor na zeď vytvořit paletu barev, jako je červená, modrá a aqua v této místnosti.

45.SPA Essentials Nastavení.

Převeďte svou osamělou vanu na ústup zenu s příjemnou stolicí a hedvábnou jemnou ručníky. Nalití koupelových solí do čiré nádoby podporuje sebevědomí.

46.Bath plovoucí police

Ozdobte průsvitné plovoucí police krásnou kosmetikou z lékařské skříně. Se vším před vámi bude vaše ranní rutina mnohem rychlejší.

47.Save Space v koupelně.

Extra úložiště je životně důležité v malém bytě. Dřevěné krychly drží náležitosti, zatímco skrytá skleněná římsa drží květiny.

48.Připte nedostatky koupelny.

Když je místnost omezená, má mezeru mezi komponenty smysl. Chcete -li optimalizovat prostor v malém domě, zvažte vodotěsnou mokrou místnost s toaletou naproti sprše.

49. Klepnutí by měly být namontovány na zeď.

Klepnutím na nástěnné mixérové ​​kohoutky jsou vynikající pro malé koupelny, protože skrývají trubky bez velkého prdele. Můžete tam umístit regály nebo košík na prádlo.

50. Práce v jednotce namontované na zeď.

Modulární nábytek na stěně je oblíbený pro skladování, protože je jednoduchý a elegantní. Možnosti výšky, šířky a hloubky vám umožňují vytvořit semi-customový nábytek, který přesně vyhovuje vašemu prostoru. Barvy a textury se pohybují od měkkých tónů po silné tóny.

51.Buy víceúčelový, volně stojící nábytek.

Drobná stopa by neměla bránit vašemu kreativnímu vkusu. Pokud je vaše koupelna malý, pohyblivý nábytek je vynikající volbou. Na rozdíl od namontovaných koupelnových skříní může být při pohybu s sebou volně stojící úložné úložiště a židle.

52.Moderní koupelnové dlaždice v omyl.

A person's room size does not always match the eye's perception of space. By tiling the bath side and the wall with the same design, it will be impossible to determine where one stops and the other begins, making the area seem larger. Marble is particularly useful in this application since the individual tiles are hardly discernible.

53.The same tiles for the floor and walls.

Using the same tiles on the walls and floor makes a small bathroom seem bigger. The continuous tile run and wall-hung fixtures give this family bathroom a spa-like feel. If natural stone isn't your style, add color with towels, storage, and accessories.

54.Add a slipper bath.

If you can't accommodate a conventional roll-top bath in your bathroom, consider a shapely slipper bath. Smaller roll-top baths are available for those who prefer traditional fittings but lack space.

55.Furnish to scale.

Large furniture may overshadow a small space, so select pieces that fit the space. A small bathroom needs just a vanity and a storage rack that may be mounted on the wall or put on the bath's edge. That doesn't mean you can't be unique. Then paint the vanity unit in your chosen color.

56.Recessed shelves are fantastic.

Recessed shelves keep toiletries tidy and off the floor, saving space. Making the shelves into fake walls to hide pipes is a clever use of a necessary feature. Use recessed lighting, either linear or spot.

57.Add a shelf.

Uniqueness is essential even in small spaces. Install a small built-in shelf at waist level to display artwork, plants, candles, and toiletries without taking up valuable cabinet space.

58.Bathrooms that are little yet make a big impact.

A tiny bathroom doesn't have to be a barrier when it comes to style. The latest streamlined fixtures, space-saving storage, and on-trend décor can transform even the tiniest bathrooms. Prepare to steal these amazing small-space renovation ideas. usilovat

59.Toilet wallpaper

Beautiful wallpaper with enormous, dramatic patterns may even make tiny spaces seem larger when applied properly in small bathrooms. This lush tropical design on a powder pink backdrop looks stunning with the bright green vanity and white metro tiles.

60.Try out ombre effects.

This little bathroom shows how a few imaginative touches can provide wow-factor to even the smallest of rooms. These ingenious ombre-effect floor tiles create the illusion of a larger space by extending the line of sight from the floor to the bathtub's edge.

61.Soak in the sun!

Storage space is often restricted when walls are filled by bathroom suites, shower cubicles, and windows. Install a towel rack above the bathtub for a hotel-like feel. Industrial design with compact, accessible shelves and rustic appeal.

62.Trim the tub's ed

In a small bathroom, avoiding common bathroom design mistakes like cramming insufficient off-the-shelf equipment into a small space is essential. Choose a rounded vanity to save space and create a seamless flow. A wall-mounted model frees up floor space and gives the illusion of more.

63.Keep the bathroom simple.

If you're confused on how to design your little bathroom, keep it soft and natural. Use clean-lined furniture and accessories to create a feeling of spaciousness.

64.Mirrors may enlarge it.

Mirrored tiles may be used to give pattern and reflections to a wall. These metro tiles offer a more design-oriented version of mirrors than a flat sheet of mirror.

65.Make your bath the star.

A freestanding bath may be a wonderful focal point in a small bathroom. They aren't all as big as you think, and smaller versions are available for tighter spaces. Use a beautiful stencil to draw the eye upwards and give the illusion of space.

66.Use your furniture well.

Choose a tallboy unit that extends to the ceiling for maximum storage in tiny bathrooms. A mirrored cabinet will seem larger in a tiny bathroom.

67.Make bath heating versatile.

Moderní radiátory jsou stylové a funkční, ale mohou zabírat cenný prostor na zdi. Inovativní obdélníkový tvar trubek kombinuje radiátor, Věšák na ručníky a úložný box a maximalizuje prostor na stěně.

68.kapesní dveře

Posuvné kapesní dveře mohou pomoci optimalizovat prostor v malých oblastech. Můžete plně využít půdorys vaší koupelny, aniž byste museli kompromitovat vůle dveří. Pro sjednocení prostoru natřete posuvné dveře stejnou barvou jako stěny.

69.Získejte tipy na lázeňskou módu.

Klidné útočiště může být vytvořeno pomocí měkkých neutrálních odstínů a přírodních hmatových materiálů. Zemité oblázkové obklady stěn a šedé dřevěné dlaždice proudí ze stěn na podlahu. Teplé tóny dřeva a závěsné rostliny vytvářejí klidný, zemitý pocit. Dvě umyvadla doplňují lázeňský zážitek, pokud to prostor dovolí.

70.Koupelna.

Vzorovaná podlaha, jako je tento design krychle s 3D efektem, je skvělý způsob, jak přizpůsobit malou koupelnu. Zbytek designu by měl být jednoduchý, s minimálními svítidly, zjednodušenou marností a skleněnou sprchovou zástěnou, která umožní lesk podlahy.

71.Upevněte koupelnový žebřík na zeď.

Dřevěné nebo kovové žebříky jsou stylovým způsobem ukládání a sušení ručníků, zejména v malých koupelnách. Tento užitečný vertikální tvar dodává rustikálnímu venkovskému pocitu tomuto modernímu designu.

72.Upevněte stojan na koupel.

Vanový stojan nebo podnos je levná a rychlá možnost skladování, zejména v malých koupelnách, kde je obtížné skladování na zeď. Toto chytré řešení pro ukládání dat, které je k dispozici ve dřevě, chromu nebo zlatém efektu, udržuje veškeré vaše vybavení po ruce a zároveň poskytuje ideální místo pro svíčku.

73.Přístupné WC podlahy

Zvyšte svou koupelnu tím, že zvýšíte vnímanou podlahovou plochu. Koupelny s nástěnnými umyvadly, úložnými skříněmi a toaletami se zdají být větší. Tyto položky pomohou usnadnit čištění snížením množství tvrdých míst, do kterých se mop vtlačí.

74.Odpojte kohoutky.

Pokud má vaše malá koupelna dostatek pouze pro malou vanu, odstraňte kohoutky a nahraďte je stylovým volně stojícím kohoutkem, abyste maximalizovali svůj prostor. Můžete si dokonce vybrat odpovídající volně stojící kohoutek pro dokončení vzhledu.

75.Zvyšte teplotu lázně.

Vana zvednutá, aby poskytla více podlahové plochy, pomůže, aby se malá koupelna zdála větší. Tento klasický design má práškovou růžovou koupel vyvýšenou na ozdobených nohou pro královský pocit.

76.Vezměte si například polovinu dlažby.

obklady jen mokré části vaší malé koupelny a ponechání stěn bez dlaždic je skvělý způsob, jak otevřít prostor a dát mu expanzivnější pocit, a zároveň ušetřit peníze.

77.Minimalizujte svou rolovací koupel.

Mít malou koupelnu neznamená, že nemůžete mít nádhernou vanu. Malé vany jsou kratší, ale hlubší, což umožňuje delší, relaxační perličková koupel.

78.Smíchejte ve vaně.

Obložení vany může být považováno za pokračování stěn nebo podlahy pro čistý, moderní vzhled. Velkoformátové dlaždice mohou pomoci vytvořit iluzi většího prostoru ve vaší koupelně.

79.Monochromatické to.

Udržujte věci jednoduché v oslnivé malé koupelně s černobílým barevným schématem. Bílé dlaždice vizuálně rozšíří prostor, zatímco černé akcenty poskytnou dotek elegance. Bílé koupelnové apartmá vypadá klasicky a krásně v kombinaci s černou obloženou vanou a dramatickou podlahou.

80.Kontrast směle.

Pokud chcete být odvážnější s domácím dekorem, malá koupelna je ideálním místem k tomu. Menší prostory se hodí k dramatickým barvám a změna názoru není tak drahá. Tento tmavý a romantický design mísí černé šestihranné dlaždice s jemným růžovým obkladem.

81.Zlepšit osvětlení koupelny.

Moderní osvětlení může přeměnit i ty nejmenší koupelny. Line výklenky s nízkoúrovňovými LED pásovými světly pro klidnou koupel po dlouhém dni. K regulaci jasu a tepla použijte inteligentní světla nebo spínač stmívače.

82.Experimentujte s temnotou.

Představa, že tmavá paleta je nevhodná pro malý prostor, je široce držena, přesto může být dobře použita. Například inkoustová nebo půlnoční modrá vypadá skvěle s lesklými černými dlaždicemi, které vytvářejí pocit prostoru. Kombinace s vanou v dobovém stylu vytváří butikovou koupelnu hodnou hotelu.

83.Vytvořte optickou iluzi dlaždic.

Použijte chytré optické iluze, aby se vaše malá koupelna zdála větší a prostornější. Obklady mohou pomoci. Svislé pruhy dlaždic způsobují, že místnost vypadá vyšší, zatímco dlaždice ve tvaru písmene V způsobují, že se prostor cítí otevřenější a vzdušnější.

84.Zjednodušte ukládání do koupelny!

Léky, holicí strojky a bavlněné pupeny by neměly být zobrazeny,ale velké úložné skříně v malé koupelně mohou být obtížné. Vyberte si další řešení šetřící místo, jako je tato vysoká, elegantní skříňka na ručníky. Zvažte přidání úložiště k základním svítidlům, jako je dřez, a výběr namontované skříňky se zrcadlovými dveřmi nad plochým zrcadlem v koupelně.

85.Vyberte si ohnisko v koupelně.

I když jsou vaše stěny malé, můžete z nich udělat hlavní bod. K vytvoření ohniskové stěny použijte vzorované dlaždice nebo digitálně vytištěné backsplash. Použijte úložiště, aniž byste ohrozili celkovou krásu, abyste maximalizovali prostor - tyto šestihranné police jsou ideální pro tuto práci.

86.Kombinace vany a sprchy

Je zde prostor pro samostatnou sprchu a vanu? Vezměte si vanu a sprchu. Vyberte si jeden s rozloženým sprchovým koutem pro více místa na stání. Vyberte si bezrámovou průhlednou sprchovou obrazovku, která umožňuje světlo, aby se vaše koupelna zdála větší.

87.Sprcha člověka

Pokud zřídkakdy používáte vanu, nainstalujte si do malé koupelny sprchu po celé délce s duálními sprchovými hlavicemi. K dispozici jsou lázeňské sprchy s masážními sprchovými hlavicemi a zvukovými reproduktory odolnými proti povětrnostním vlivům.

88. nábytek bez rukojeti je způsob, jak jít.

Nepoužívejte kliky a knoflíky na nábytek. Vyberte zásuvky a dveře, které se otevírají stisknutím nebo hřebenem, který můžete uchopit. Může to znít nepatrně,ale v těsném prostoru se počítá každý centimetr.

89.Výsuvné zásuvky na WC

Nejsme si jisti, proč posuvné zásuvky nejsou první volbou pro malou koupelnu. Jsou vynikající pro udržování malých předmětů, jako jsou kartáčky na vlasy, zubní nit, a pinzety za předpokladu, že jsou uspořádány s uklizenými rozpěrkami.

90.Udržujte umývárny čisté.

Koupelnové doplňky, jako jsou kroužky na ručníky, držáky na zubní kartáčky a dávkovače mýdla, mohou být také namontovány na zeď, čímž se uvolní cenný pult. Sady z nerezové oceli zabrání nevzhlednému korozi.

91.Přenosné úložiště vany

V malé koupelně je pohyblivé úložiště zachráncem. Pro atraktivnější toaletní potřeby a skládané flanely umožňuje volně stojící forma jednotky snadné přeskupení. S omezeným prostorem může být uložen v jiné koupelně.

92.Vytvořte zóny.

Monochromatické odstíny, rustikální dřevo a akcenty vápna dělají tento malý design koupelny vyniknout. Použití vzorované podlahy k zónování vlhkých oblastí pomáhá vytvářet iluzi většího půdorysu. Zatímco obklad je praktičtější, podlaha s dřevěným efektem je uvolněnější.

93.Sprchový závěs otřesený.

Průhledné sprchové zástěny jsou skvělý způsob, jak udržet vodu ve vaně a zároveň nechat světlo dovnitř. Průmysl však dnes nabízí více než základní průhledné vzory. Pokud se nepoužívá, může být tato krásná obložená verze ve stylu Cristal složena proti zdi.

94.Vytvořte fascinující zákoutí.

V koupelně je často nutná falešná zeď, která zakrývá potrubí. Protože ne celý tento prostor pojme potrubí, můžete jej použít k vytvoření výklenku police. Pomocné funkce, jako jsou zapuštěné regály nad vanou nebo sprchovým koutem, dávají nezbytnosti na dosah.

95. WC ve svítidle

Box v potrubí vaší koupelny je skvělý způsob, jak zjednodušit malou oblast. Nabízí také další povrchy pro zobrazování rostlin a dekorací a ukládání potřeb. S čistými liniemi a krásným povrchem je tento elegantní šedý design K dispozici v baleních nebo sadách.

96.Poptávka skladování lázně.

Ještě důležitější je být kreativní v omezených prostorech, pokud jde o úložiště v koupelně. Pokud má vaše koupelna výklenku, vložte zrcadlovou skříň vyšší než obvykle a ponechejte široký prostor pod ručníky.

97. Vychovávejte otevřené police v koupelně.

Otevřené regály, které neblokuje světlo, způsobí, že malá koupelna bude vypadat vzdušná a otevřená. Je také užitečné vědět, kde se chovají toaletní potřeby a ručníky, zejména v rodinných koupelnách s ranní frontou. Pokud si nemůžete dovolit plnou renovaci koupelny, příslušenství vám může pomoci maximalizovat malý prostor. Jděte monochromatický pro trendy vzhled nebo růžové tóny pro modernější vzhled. Styl trendu může být použit na světla, zrcadla, malé dekorace a měkký nábytek.

98. Vytvořte výběr inteligentního nábytku a příslušenství.

Převeďte malý stůl konzoly na nádrž inspirovanou vintage. Klepnutím na nástěnné kohoutky ušetří prostor. Volně stojící jednotka povodí otevře vaši koupelnu a umožní vám vidět více podlahy. Pokud jste na pokoji omezeni, můžete také uložit několik košů pod nimi.

99. Repozice sprchového ventilu.

Pokud je prostor omezený, nabízí koupel s přehnaným pořádem to nejlepší z obou světů. Pro příjemnější zážitek, místo toho položte sprchu po delší straně vany než na krátkou stranu. Vyberte si odvážný vzorec dlaždic, který odlišuje vanu od zbytku místnosti.

100. Zachování monochromatické palety.

Příslušenství může poskytnout barvu, texturu a vzorec. Bílá může zvětšit koupelnu a učinit ji větší. Elegantní bílá koupelna s černou spárovací hmotou. Jak obklopit šikmý strop? Stěny napůl kachlové by byly krásné. Více prostoru a méně dlaždic. Světlé neutrální dlaždice s bílým stropem zvýrazní střešní světla.

Nápady na zdobení malé koupelny.

 • Několik chytrých řešení pro úsporu prostoru a krásné dekorace se může transformovat i nejmenší koupelnu.
 • Ukazujeme vám, jak používat barvu, vzor a dokonce i skladování k vytvoření perfektní koupelny.
 • Zvažte rybaření vaší vany, abyste lépe vyhovovali omezené oblasti.
 • Pokud vana a samostatná sprcha nejsou proveditelná, zvažte bezprostřední sprchu se zatahovacími bočními panely.
 • Nejlepší způsoby, jak zdobit růžovou koupelnu.
 • Geometrická květinová tapeta vytváří prohlášení v malé koupelně.
 • Samuel zakřivený umyvadlo nebo sprchu může zvýšit váš pracovní prostor.
 • Koupelna s světlíkem a rozdělené police pro nástroje a toaletní potřeby.
 • Zrcadlová zeď může čtyřnásobně čtyřnásobná velikost místnosti.
 • Velikost pokoje člověka ne vždy odpovídá vnímání prostoru oka.
 • Volně stojící vana může být nádherným ohniskem v malé koupelně.
 • Pokud máte prostor, přidejte dvě pánve, aby se malá koupelna vypadala jako lázně.
 • Vzorovaná podlaha v malé koupelně okamžitě přidává postavu.
 • Vaše koupelna se bude zdát větší, pokud máte další podlahový prostor.
 • Pro elegantní, moderní vzhled nechte obložení vany odpovídat stěnám nebo podlaze.
 • Zvyšte teplotu lázně pro příjemnější zážitek.
 • Upravte osvětlení v koupelně a změňte náladu.
 • Pokud jej spárujete s vanou ve stylu období, máte elegantní a moderní rodinnou koupelnu.

Napsáno
BrookPad Tým.

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.