Grohe toilet, tap and shower review, is it a good brand?

Grohe toaleta, recenze klepnutí a sprchy, je to dobrá značka?

Zjistěte více o recenzi toalety, klepnutí a sprchy Grohe, a pokud se jedná o renomovanou značku.

Moderní design dekorace v koupelně

Je Grohe vhodnou značkou pro toalety, kohoutky a sprchy?

Grohe je toaleta, sprcha a výrobce faucetů.

Grohe má přibližně 6 000 pracovníků, z nichž 2 400 se nachází v Německu, jako přední světová značka pro komplexní koupelnové a kuchyňské vybavení. Od roku 2014 je Grohe členem společnosti Lixil Group Corporation. Grohe je první značkou na světě, která se věnuje poskytování čistého potěšení ve vodě kombinací hodnot značky technologie, kvality, designu a udržitelnosti. Od svého začátku vyvinula Grohe kategorie nových produktů. To zahrnuje systémy Grohe Blue a Red Water a nejnovější systém bezpečnosti vody Grohe Sense, který je inovativní součástí rostoucího sektoru inteligentních domácích technologií. Inovace, design a konstrukce jsou pevně koordinovány a začleněny do německé webové stránky. Kvalitní známka „Made in Německo“ se tedy ukazuje na položky Grohe. Samotný, v předchozích 10 letech, Grohe získal více než 300 ocenění za design, inovace a více nejlepších žebříčků jako udržitelná značka v Německu, což potvrdilo úspěch značky. Grohe byla první společností ve svém odvětví, která získala cenu CSR od německé vlády a byla také zahrnuta do prestižního časopisu Fortune v prestižním časopise „Změna světa“ v top 50.

 • Grohe zaměstnává více než 6 000 jednotlivců, z nichž 2 400 se nachází v Německu jako světová přední značka koupelny a kuchyňského vybavení.
 • Grohe je součástí společnosti Lixil Group Corporation od roku 2014.
 • Grohe je první značkou na světě, která se zaměřuje na blaženost dodávanou vodou kombinací technologie, kvality, designu a udržitelnosti.
 • Grohe neustále vytvářela nové kategorie produktů.
 • Grohe byla první firmou ve svém sektoru, která získala cenu CSR od německé vlády a byla také uvedena v vyhledávaném časopise „Změna světa“ v top 50.

Co je to grohe historie?

Grohe je německým producentem sanitárních armatur se svou registrační kanceláří v Hemer a sídle v Düsseldorfu. Grohe je dceřinou společností Japonské skupiny Lixil od roku 2014. V roce 2017 firma vydělala konsolidované tržby ve výši 1,35 miliardy EUR. Grohe zaměstnává kolem 6 000 lidí po celém světě. Grohe je největším evropským výrobcem sanitárních armatur, což představuje 8% globálního trhu.

Čísla prodeje a zisku společnosti zůstala po celá léta stagnovaná, což v roce 2007 vyvolalo spořicí program. Grohe si koupil kontrolní podíl nejlepšího čínského výrobce sanitárních armatur, Joyou, začátkem roku 2011. Primárním cílem této akvizice je zlepšit prodejní infrastrukturu Grohe na rychle se rozšiřujícím asijském trhu. Grohe, výrobce německých stavebních materiálů, má nyní až čtyři miliardy eur. V září 2013 bylo odhaleno, že Grohe získala největší investici z japonského podnikání v Německu. Grohe oznámila akvizici předchozího společného podniku Grome v květnu 2017. Byly jmenovány jednou z 50 nadnárodních firem, jejichž strategie mají prospěšný vliv na společnost ve změně světového hodnocení Fortune.

 • Sídlo Grohe se nachází v Düsseldorfu, zatímco registrovaná kancelář je v Hemer.
 • Kombinované příjmy společnosti byly v roce 2017 1,35 miliardy EUR
 • V Grohe pracuje asi 6 000 jednotlivců.

Jaký je design Grohe?

V Düsseldorfu, státním městě NRW a jedno z německých módních a designových uzlů, jsou Grohe Corporate Center a Grohe Design Studio. Firma, která je aktivní ve více než 130 zemích, má na svém novém webu silný přístup k globální infrastruktuře. Grohe věří navenek i interně v pojmu krátké komunikační linie. Zvyšuje transparentnost a otevřenost mezi pracovníky a komunikací s tržními partnery nového firemního centra, které navrhl Richard Meier. To odráží také nový obchod Grohe, nejmodernější showroom a specializované komunikační centrum. Design Grohe doplňuje individuální chutě a umožňuje zákazníkům přizpůsobit vzhled a pocit jejich koupelen a kuchyní. Cílem týmu je navrhnout produkty, které umožňují intuitivní angažovanost, potěšit spotřebitele pro nadcházející roky a uspokojit požadavky dlouhodobé udržitelnosti. Produkty Grohe získaly v průběhu let významná ocenění v několika mezinárodních soutěžích designu, včetně ceny Design Product Award Red Dot, Award IF Design Award a Good Design Award.

Je Grohe renomovaná značka?

Je Grohe renomovaná značka? Během předchozího desetiletí značka získala podle společnosti více než 300 vyznamenání za své designové a inovační úsilí. Značce byla také udělena řada vysokých žebříčků, což prokazuje pokračující úspěch a vliv značky na trhu. Je to také jedna z nejvíce šetrných značek v Německu.

Co je to technologie Grohe a jak to funguje?

Grohe je dlouhodobé technické vedení, které se opět zdůrazňuje v současné reklamní kampani společnosti, nazývané „Masters of Technology“. Tato reklama ctí jak jednotlivce, kteří vytvořili technologii, tak výrazné výhody uživatele zboží. Technologie pocitu od Grohe kombinují technickou přesnost s emocemi. Jsou kritické pro dlouhodobý výkon systému, vysokou úroveň robustnosti a výjimečnou jednoduchost používání.

Je pravda, že všechny položky Grohe jsou vyráběny v Německu?

Kromě výrobní základny společnosti v Německu se nacházejí inovace, design a vývojové schopnosti společnosti Grohe AG (3 rostliny). V Německu se vytváří a vyrábí se asi 60% veškerého zboží.

Co znamená kvalita grohe?

Štítek „Made in Německo“ zdůrazňuje jedinečné schopnosti ve výzkumu, designu, výrobě a zajištění kvality na svých německých místech. Tyto továrny stanoví vysoké standardy, které následují všechny rostliny Grohe po celém světě, a zároveň stimulují a pohánějí rozšíření. Vnější certifikace, například TüV nebo DVGW, jakož i testy vnitřní trvanlivosti a testování materiálů, pomáhají zajistit kvalitu.

Co je euforie sprcha z Grohe?

Kolekce Grohe Euphoria má silnou estetiku, která je propletena do svého designu pomocí přístupu zaměřeného na uživatele. Položky a příslušenství Euphoria sprchy jsou k dispozici v různých konfiguracích, což uživateli umožňuje míchat a kombinovat je podle potřeby. Vývody loket na stěně, stropní sprchové růže a různé sprchové rameny poskytují mnoho možností pro vytvoření vlastního sprchového prostředí, v případě potřeby plné extra sad rukou.

Grohe Spa Allure Brilantní kohoutky a sprchy jsou to, co zní.

Grohe Spa Allure Brilliant je sbírka koupelen, která vyniká z davu. Celkový smysl této sbírky je harmonií, s čistotou a jednoduchostí, která odráží krásu přírody. Má špičkovou konstrukční technologii, jako jsou Starlight Chrome Finish a CoolTouch pro bezpečnější koupelnu. Grohe také pečlivě navrhl odpovídající sadu příslušenství.

Bílý byt, architektura, povodí

Je pravda, že všechny položky Grohe jsou vyráběny v Německu?

Co přesně je kolekce koupelny Grohe Spa Atrio?

Grohe Spa Atrio Classic Jota a Ypsilon jsou ideální pro vytvoření sofistikované atmosféry. Mají elegantní, elegantní válcový tvar, který uvnitř skrývá vysoce kvalitní komponenty a technické prvky. S klasičtějším třemi pákovými třemi paprsky má Jota jeden design páky, který lze snadno pochopit. Ypsilion je modernější tří-pákový styl, který půjde dobře s téměř jakoukoli výzdobou.

Co přesně jsou klepání Grohe Quadra?

Grohe Quadra je sbírka brasswaru, který má jedinečný design, který jej zvyšuje nad obyčejným. Používají svou patentovanou technologii SilkMove k uvolnění vody regulovaným a měřeným způsobem. Každý kus má povlak Grohe Starlight, který odpuzuje zabarvení a zkrátí na dobu čištění, což má za následek jasnou a krásnou sadu.

O čem je Washbasin Grohe Eurosmart?

Grohe Eurosmart je kompletní sbírka koupelnových kohoutků a mixérů. Koupel, povodí a mixér, stejně jako nízkoprofilová varianta, jsou součástí sbírky Eurosmart. S těmito sadami můžete ušetřit spoustu peněz a vybavit několik částí koupelny současně. V závislosti na tom, kolik věcí je zahrnuto do balíčku, ceny začínají a jdou nahoru.

Sprchové mixéry grohtherm jsou druhem sprchového mixéru vyrobeného od Grohe.

Grohe Grohtherm je inovativní, bezpečná a vizuálně krásná sbírka sprchových mixérů navržených Grohe s pečlivou pozorností na každý detail designu produktu a konečné koncové použití. Nejenže používá známou termostatickou technologii k omezení toku vody v případě nedostatku studené vody, aby se zabránilo spalování, ale také zaručuje, že se celé zařízení lze bezpečně dotýkat. CoolTouch udržuje horkou vodu mimo povrch jednotky a poskytuje ještě větší pohodlí a bezpečnost uživatelů. Může se pochlubit chladným a zužujícím se tvary pro vizuálně a fyzicky příjemný povrch.

O čem je sprcha Grohe Spa Veris?

Lázně Veris od Grohe pro diskriminační majitel koupelny, který se snaží vybudovat ideální útěk, je splněna Sppa Veris Spa Veris. Jemně vyřezávané křivky úchyty páky jsou na dotek v pohodě a mají silnou diamantovou chromovou povrchovou úpravu, která bude po celý život vydržet. S důvěrou si vyberte skrytý nebo exponovaný ventil s vědomím, že nejnovější technologie proti skromnému středu Grohe vás ochrání, pokud bude dodávka vody narušena.

Je to faucet eurocube?

Grohe EuroCube je sbírka Brasswaru, který vzdává hold modernistickým a kubistickým inspiracím. Eurocube vytváří dojem svým jedinečným a odvážným vzhledem, který obstarává povodí, vany a sprchové místnosti. Slea EuroCube Range bude trvat roky díky aplikaci Starlight Chrome, výrazného vnějšího povlaku.

Co přesně je série Grohe Rainshower?

Sprchové květiny v různých barvách poskytují ve sprchovém krytu stříkající barvu, což vám umožní rozjasnit každou část koupelny zábavným a jedinečným způsobem. K dispozici jsou sprchové hlavy s retro a současnými styly, které přitahují tradiční trendy dvacátých let a trendy s hyper-proudem. Déšťová podoba je šťastná, že poskytne rozmanitý výběr velikosti a vzorů sprchových hlav, takže ať už máte rádi energizující proudový sprej nebo relaxační dešťový efekt, naše sbírka má vše.

Grohe Tempesta je sprcha z Grohe.

Grohe Tempesta je moderní sprcha pro váš domov, kolej, hotel nebo penzion. The Tempesta collection has the Grohe StarLight coating, which actively resists stains for a brighter, longer-lasting look. Affordable shower set choices are also available in this series, which come neatly bundled with all of the required components to get you up and running as quickly as possible.

Grohe Rainshower F-Series shower: what is it?

Sprchové sady série Rainshower F jsou špičkové, luxusní systémy s pevnou režijní sprchou a samostatnou rukou. Tyto jednotky přicházejí s špičkovým digitálním ovladačem a zcela programovatelnými termostaty a také osvětlením LED k označení, kdy voda dosáhne vhodné teploty. Tyto soupravy jsou vhodné pro řadu koupelnových vodovodních systémů s odlišnými tlaky, protože poskytují jak stropní, tak čerpané sprchové volby.

Co přesně je kolekce Brassware Bathware Grohe Concetto?

Grohe Concetto Brassware je sbírka povodí, vany a sprchy od Grohe. Každá složka má hladký pohyb a pěkně se hodí do ruky pro intuitivní a měřené kontrolu toku vody. Grohe je leštěný Starlight Chrome, jedinečný ošetření, které poskytuje skvělý a přitažlivý povrch a je využíván při výrobě této linie.

Co znamená řada lineare brassware?

Brassware Grohe Lineare je praktický koupelnový doplněk, který zahrnuje všechny věci moderní a asertivní vzhled. Kliky s dlouhým pákem poskytují estetický zájem o díly a zároveň poskytují větší točivý moment pro lepší kontrolu toku vody. Lineární komponenty používají technologii Grohe Silkmove Technology a keramickou kazetu k dodávání jednotného toku vody. Přitažlivá a zcela současná kolekce je dokončena s vnějším krytem chromu.

Jaké jsou funkce vybavení lázeňského lázně Grohe Spa?

Grohe Spa Allure je jejich špičkový produkt pro mytí a koupání. Sbírka látek byla vyzvána z tohoto důvodu; Je nemožné přehlédnout svou přirozenou krásu. Od povodí po vanu, namontovanou palubu na namontovanou na zeď, je pokryta každá aspekt Brasswaru. Grohe rozšiřuje atraktivitu tohoto bezkonkurenčního dosahu do sprchové místnosti s ventily, soupravami a sprchovými hlavami od 16palcové stropní hlavy dešťové pořadí po 20palcovou stropní hlavu dešťové podoby.

Moderní design koupelny s velkou koupelí

Je Grohe ve vlastnictví Lixil?

Je Grohe stále považována za renomovanou značku?

Pointa je toto: Obecně je Grohe fantastická firma s vynikajícími standardy kvality. Nabízejí velký výběr faucetů a pravděpodobně budou mít něco, co bude fungovat ve většině kuchyní. Zde jsou přezkoumány dva výsuvné faucety: vyšší a robustnější Ladylux, stejně jako cenově dostupnější a všestrannější Eurodisc.

Kde jsou vyrobeny produkty Grohe?

Některé zboží se vyrábí v Německu. Kromě výrobní základny společnosti v Německu se nacházejí inovace, design a vývojové schopnosti společnosti Grohe AG (3 rostliny). V Německu se vytváří a vyrábí se asi 60% veškerého zboží.

Je Grohe považován za špičkové?

Grohe je jednou z nejlepších světových luxusních značek pro kuchyňské kování a řešení koupelen a je také lídrem ve vývoji nových vodních výrobků. Celkově jsou náklady na příslušenství Grohe větší než náklady na osvětlení od jiných společností.

Je pravda, že Hangrohe a Hansgrohe jsou ve vlastnictví stejné společnosti?

Získáváme řadu dotazů od zákazníků, kteří se diví, zda jsou Hansgrohe a Grohe stejné pevné, protože Grohe se objevuje v obou titulech. Odpověď je výrazná ne. Hansgrohe byla první společnost vytvořená v Německu Hans Grohe v roce 1901. Hansgrohe je dodnes v podnikání. Skupina MASCO, která také vlastní další značky jako Delta Faucet a Brizo Faucets, má v současné době o společnost kontrolní zájem.

Není Hansgrohe dražší než Grohe?

Které faucety jsou dostupnější a které jsou dražší? Výsledkem je, že na tento problém neexistuje žádná všeobecně použitelná reakce, protože jak Grohe, tak Hansgrohe nabízejí položky ve svých portfoliích v široce nesourodých cenových rozsazích. Teoreticky jsou obě značky bezpochyby ve třídě prémiové a v důsledku toho lze nalézt na dražším konci cenového spektra.

Kdo je výrobcem Grohe?

Lixil Group Corporation je tu, aby vám pomohla najít rychlé řešení. 6 000 lidí pracuje pro Grohe, přičemž 2 400 z nich se nachází v Německu. Společnost je globálním lídrem v oblasti plné koupelnové řešení a kuchyňských armatur a zaměstnává více než 6 000 lidí po celém světě. Z tohoto důvodu je Grohe od roku 2014 členem společnosti Lixil Group Corporation.

Je Lixil majitelem Grohe?

Společnost Grohe byla založena v roce 1886 a je členem japonské skupiny Lixil od roku 2014. V roce 2017 firma dosáhla celkových tržeb ve výši 1,35 miliardy EUR na konsolidovaném základě. Grohe zaměstnává přes 6 000 lidí po celém světě.

Jaké je umístění velitelství Lixilu?

Lixil se sídlem v Tokiu v Japonsku je poháněn jediným, neotřesitelným cílem: nabídnout výhody naší kvality, technologie, designu a udržitelnosti našim klientům a zákazníkům po celém světě, aby se zlepšil způsob, jakým žijeme.

V jakém podnikání má Lixil podíl?

Inax a Grohe jsou jen několik známých značek zastoupených Lixilem, který zahrnuje také American Standard, DXV a další ochranné známky Lixil. Lixil nadále vytváří nové zboží tím, že vydělává na schopnostech mnoha dceřiných společností skupiny Lixil. American Standard, DXV a Grohe jsou všechny značky, které jsou součástí Lixilu, celosvětového lídry v oboru kuchyňských a koupelnových výrobků.

Je možné použít SplashLet Smart Bidet Seat s toaletou Grohe?

Krátká odpověď je, že je závislá. Zkontrolujte, zda je toaleta delší než BrookPad Splash Pojďme minimální délku. SplashLet Nabízí varianty v délce od 480 mm do 528 mm. Je také dobrý nápad dvakrát zkontrolovat, že všechny potřebné montážní ořechy jsou na místě. Vzdálenost mezi montážními šrouby k umístění sedadla musí být v závislosti na modelu menší než 180 nebo 210 mm. Takže, pokud máte z tohoto rozsahu toaletní misku Grohe, můžete na něm dát chytré toaletní sedadlo. Pokud rekonstruujete svou koupelnu, můžete přidat inteligentní toaletu do tradiční skleněné mísy buď nahrazením stávajícího sedadla, nebo jej jen nainstalovat.

Jaké jsou nejdůležitější aspekty Grohe jsou toalety, faucet a sprchové recenze, aby se zjistilo, zda je značka vynikající kvalita?

 • Grohe vyrábí toalety, sprchy a faucety.
 • Grohe zaměstnává více než 6 000 jedinců, s 2 400 nacházejícími se v Německu, jako přední světová značka pro koupelnové a kuchyňské příslušenství.
 • Grohe je součástí společnosti Lixil Group Corporation od roku 2014.
 • Grohe je první značka na světě postavená na čistém potěšení z vody prostřednictvím technologie, kvality, designu a udržitelnosti.
 • Grohe jeho hlavní kancelář je v Düsseldorfu, ačkoli jeho registrovaná kancelář je v Hemer. V roce 2017 tržby společnosti činily 1,35 miliardy EUR.
 • 6 000 lidí pracuje v Grohe.
 • Design Grohe je elegantní.
 • Firemní centrum Grohe a Grohe Design Studio jsou státními zařízeními v Düsseldorfu v Německu.
 • Série Euphoria Grohe má nápadný design, přičemž v něm je vložen přístup zaměřený na uživatele.
 • Sprcha Grohe Spa Veris se vysvětluje.
 • Eurocube Grohe platí odkaz na modernistické a kubistické styly.
 • Kolekce lineare Brassware se skládá
 • Můžete použít toaletní misku Grohe z tohoto rozsahu s inteligentním toaletním sedadlem.
 • SplashLet má možnosti v rozmezí od 480 mm do 528 mm.
 • Přidání a BrookPad SplashLet Inteligentní toaleta má pravidelnou skleněnou misku je dobrý způsob, jak zrekonstruovat vaši koupelnu.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.