How Japanese toilets improve hygiene?

Jak japonské toalety zlepšují hygienu?

Stále otřete toaletním papírem, přestože jsou inteligentní sedadla toalety populárnější než chytré telefony?

Tokio v noci

Co najdete na záchodě Japonska?

Navštívili jste Japonsko? Ano, takže pravděpodobně vidíte, že milují nové pokročilé technologie a skvělé pomůcky. Pokud jste byli v Japonsku v určitém okamžiku, pravděpodobně musíte jít na toaletu. A protože jste v Japonsku, existuje vysoká pravděpodobnost, že byste mohli vidět něco jiného než to, co jste viděli na evropských toaletách. Tak co to je? Jedná se o elektronické sedadlo inteligentního bidetu! Vyhřívané sedadlo, automatické promytí vody a sušení horkým vzduchem, vše na dotek knoflíku na záchodě. Můžete být překvapeni, pokud jste nikdy předtím neviděli elektronickou toaletu. Ale můžete si na to zvyknout, zejména tady v Japonsku. Protože jsou tak běžné, je téměř jisté, že ho budete spatřit a používat. V Japonsku jsou toalety klasifikovány do tří velkých kategorií. Jedná se o: Washiki Toire (和式 Tradiční japonská toaleta), Yoshiki Toire (様式 Západní toaleta) a taktino-toire (多 機 能 multifunkční toaleta). V závislosti na místě můžete najít tradiční japonské toalety na starších místech a budovách.

Jaké vlastnosti mají japonské toalety?

 • Mytí záda. Pod záchodovým sedadlem se objeví tryska (často označovaná jako úklidová hůlka) a spodní část vašich genitálií stříká vodou.
 • Pro ženy je zde přední myčka (bidet).
 • Teplota vody může být upravena.
 • Většina modelů je čištěna teplou vodou.
 • Voda se zahřívá téměř okamžitě pomocí buil-in ohřívače.
 • Sterilizace trysky.
 • Deodorizátor pro vzduch.
 • Sušička s horkým vzduchem.
 • Kontrola teploty pro sušičku.
 • Tlak vody, který lze upravit.
 • Teplota, kterou lze upravit. Sedadla, která jsou zahřívána.
 • Režim pro slabé světlo.
 • Tryska, která se čistí.
 • Automatické otevřené víko.

Skutečně stojí za to používání japonských toalet?

Stupeň pohodlí poskytovaného japonskou vyhřívanou toaletou je jednou z jeho nejdůležitějších výhod. Poskytuje mnohem pohodlnější celkový zážitek z jízdy s vybavením, jako je sušení vzduchu, vyhřívané sedadlo a osobní praní trysky. Toaletu můžete snadno upravovat na svůj vkus pomocí praktického dálkového ovládacího panelu. Japonské toalety jsou velmi ekologické.

Kolik Japonců používá doma elektrický bidet?

Některé toalety v Japonsku jsou sofistikovanější než toky, které jsou vidět v jiných průmyslových zemích. Toaleta Bidet je současným nejmodernějším toaletám v Japonsku a je instalována v 81 procentech japonských domů od března 2016. Jsou bidety jen pro muže? Již máme užitečný průvodce (jak používat bidet), který vysvětluje, jak správně používat toaletní sedadlo Bidet pro muže, ženy a lidi všech pohlaví. Důvodem je skutečnost, že každý může těžit z hygienického praní poskytovaného bidetem. Bidets jsou nyní samozřejmostí v 80 procentech koupelen na světě, včetně Evropy, Jižní Ameriky, Středního východu a Asie.

Kolik Japonců vlastní smartphone?

V roce 2019 asi 75% japonské populace použilo smartphone, což je podstatný nárůst z zhruba 50% v roce 2015. Většina japonské populace má mobilní telefony, z nichž většina zahrnuje upgrady, jako je video a kamera. V Japonsku dosáhl počet uživatelů smartphonů v roce 2019 téměř 95 milionů. Očekává se, že do roku 2025 se tento počet zvýší na přibližně 114,6 milionu, což oproti roku 2015 představuje téměř 51 milionů nárůst.

Domů Mnoho procent japonštiny používá elektronický bidet?

Můžete věřit, že inteligentní toaleta je technologické zařízení používané technologickými nadšenci. Pokud tomu věříte, mýlíte se! Elektronické toalety jsou zde základní hygienické vybavení. V chladnějších dnech jsou k dispozici vyhřívaná sedadla, stejně jako mytí vody, což eliminuje potřebu papíru a zlepšuje čistotu. Odhaduje se, že současný stav Art Smart Bidet WC je instalován v asi 82% japonských domácností. Je to hodně! Mnoho z nás si nedokáže představit naše životy bez našich chytrých telefonů, které nyní používají téměř všichni. Faktem však je, že pouze 55% japonských dospělých používá smartphone, podle zprávy „Newzoo's Global Mobile Market, 2018“. Je úžasné, že čtyři z pěti domů mají tyto druhy inteligentních toalet. Je to více než procento lidí, kteří používají smartphony. V Japonsku možná nepoužíváte smartphone, ale pravděpodobně máte chytrou toaletu.

Tokio Tower v noci

Používá toaletní papír japonská populace?

V Japonsku se toaletní papír používá i těmi, kteří mají toalety vybavené bidety a umyvadly (viz níže). V Japonsku je toaletní papír hozen přímo do toalety, jakmile je použita. Prosím, prostě využijte toaletní papír, který vám byl zpřístupněn.

Jak se jmenuje japonská toaleta a kde ji můžete najít?

V Japonsku je moderní toaleta, která se v angličtině označuje jako super toaleta a v japonštině jako umyvadlo (Woshuretto) nebo toaletní sedadlo pro čištění teplé vody (Onsui Senj Benza), rozlišuje řadou výrazných rysů. Woshuretto () je ochranná známka japonské toaletní společnosti Toto, která se používá k uvádění řady toaletních sedadel pod vodou pod názvem.

Mají umyvadlo a bidety mezi nimi nějaké rozdíly?

Na rozdíl od bidetů jsou umyvadla sedadla, která sedí na vrcholu toaletní mísy a jsou často vybaveny různými možnostmi čištění a dalšími funkcemi. Jednorázové náklady na instalaci bidetu mohou mít za následek podstatné snížení potřeby toaletního papíru, což má za následek významné dlouhodobé úspory. Bidets také používá mnohem méně vody než spláchnutí toaletního papíru, což vede k nižším nákladům na vodu pro majitele domu.

Jaký je účel umyvadla?

Deodorizátor účinně odstraňuje zápach ze vzduchu v blízkosti toalety pomocí výkonných filtrů. Vzduch je vtažen do systému a prochází ionizovaným uhlíkovým filtrem, který odstraňuje ofenzivní pachy. S pomocí přicházejícího přívodu vody Premist zvlhčuje povrch toaletní mísy, což pomáhá s likvidací odpadu, asi o 80 procent lepší než v suché misce.

Co je to o toaletách Toto, díky kterým je tak přitažlivé?

Aby se zajistilo maximální pohodlí, je mnoho toalet tohoto příznaku vybaveno hands-free a dokonce bez papíru bez papíru, jako je automatizovaný proplachovací systém, vestavěný bidet, vyhřívaná sedadla, systém čištění vzduchu a vzduchová sušička, což znamená, že budete chtít Už se nikdy nemusíte bát znečištěného toaletního papíru.

Co je to s toaletou Toto, díky které je tak zvláštní?

Všechna tato vozidla jsou vybavena základním vybavením, jako jsou ohřívače, bidet a systém čistící vzduch, který deodorizuje kabinu při používání. Od instalace vzduchové sušičky se snížilo použití toaletního papíru, stejně jako argumenty o tom, kdo „opustil víko nahoru“ (sedadlo zvedne a automaticky se uzavírá v mnoha modelech).

Používáte smartphone, je čas používat inteligentní toaletu!

Pokud více lidí v Japonsku používá inteligentní toalety než smartphony, musí za tím existovat důvod? Důvod je přímý: zlepšuje hygienu. Mytí vodou toaletním papírem, pokud se zvažuje čistota. Jsou v Evropě k dispozici také toalety elektronických bidetů? Odpověď je ano! SplashLet je nové sedadlo inteligentního bidetu z BrookPad společnost. Nabízí konečný průtok vody pro perfektní mytí a bidety, obchoduje s potřebou toaletního papíru a získávání hygieny na další úroveň. Nejlepší na tom je, že je snadné instalovat. Není třeba přestavby koupelny nebo toalety. Toaletní sedadlo zahrnuje všechno. Můžete to udělat sami. Jediná věc, kterou musíte vyměnit, je vaše staré toaletní sedadlo s novým SplashLet. Používáte svůj smartphone; Je čas mít svou první inteligentní toaletu.

Následuje shrnutí japonské toaletní technologie.

 • Výsledkem je, že v toaletách uvidíte něco jiného, ​​než byste byli v Evropě.
 • Elektronické sedadlo s inteligentním bidetem!
 • Tři způsoby, jak zahřát toaletní sedadlo, automatizované mytí/sušení vody a prvky ovládané horkým vzduchem.
 • K vašemu překvapení jsou elektrické toalety neobvyklé.
 • I když si na to můžete zvyknout, zejména v Japonsku
 • V Japonsku jsou tři hlavní klasifikace toalety.
 • Jedná se o: Washiki-toire (tradiční japonská toaleta), yoshiki-toire (toaleta západního stylu) a takino-toire (multifunkční toaleta).
 • Bidety existují na 80% světových toalet, včetně Evropy, Jižní Ameriky, Středního východu a Asie.
 • V roce 2019 přibližně 75% japonské populace použilo smartphone, což je velký nárůst z 50% v roce 2015.
 • Japonská populace má ohromně mobilní telefony, které mohou pořizovat video a fotografie.
 • V Japonsku uživatelé smartphonů v roce 2019 měli více než 95 milionů.
 • Odhad je v roce 2025 116,6 milionu, což je téměř 51 milionů nárůst oproti roku 2015
 • Inteligentní toalety často využívají technologické milovníky.
 • Mytí povrchu misky toalety přicházejícími rychlostmi vody přibližně 80 procent.
 • Mnoho verzí toalet Toto zahrnuje automatické nával, vestavěné bidety, vyhřívaná sedadla, systémy čištění vzduchu a vzduchové sušičky, které vám poskytnou hands-free, bezplatné pohodlí.
 • Vyhřívaná sedadla, bidet a systém čištění vzduchu, který deodorizuje při používání.

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.