How to Choose Bathroom Accessories?

Jak si vybrat doplňky v koupelně?

Více informací o tom, jak vybrat příslušenství pro koupelnu?

Koupelnové doplňky

Vyberte si koupelnové doplňky?

Tato široká kategorie zahrnuje držáky toaletních rolí, sumblery, dávkovače mýdla, kolejnice na ručníky, háčky, police, světla a držáky toaletních štětců. Většina vysoce kvalitních výrobců koupelen také nabízí odpovídající doplňky, což umožňuje jejich zákazníkům rozšířit vybraný styl, barvy a výběr materiálu tak, aby zahrnovali všechny malé detaily. Při zdobení koupelny neignorujte tyto zdánlivě malé prvky, protože nádherná nová apartmá a pečlivá kompozice koupelny může být zrušeným stojanem na ručníky zrušena. V koupelně je skleněný předmět v koupelně. Při udržování zubních kartáčků a zubní pasty blízko ruky.

V posledních letech byly v posledních letech populárnější z kosmetických důvodů než pití. Ujistěte se, že máte vždy čerstvý, čistý ručník na dosah pečlivým umístěním vysoké kolejnice nebo prstenu - krásnou novou koupelnovou položku. Pokoj potřebuje adekvátní alternativy úložiště, aby udržovala předměty mimo podlahu. Háčky roucha mohou být použity k zavěšení věcí ze dveří koupelny, jako jsou skleněné stěrače, čističe koupelen, osvěžovače vzduchu, nůžky, vysoušeče účesů, curlingové železo, loofas a koupelové houby. Pokud se rozhodnete zakoupit železniční kolejnici, která může poskytnout pěkné vytápění pokoje, měli byste hledat typ, který zahrnuje termostatické ovládací prvky nebo časované funkce.

Držáky toaletního štětce, ať už na stojící nebo na zeď, mohou být vybaveny kryty pro další čištění a diskrétnost. Toaletní kartáče jsou užitečné pro udržení čisté toalety, ale mohou také ukládat mnoho bakterií a nečistot. Spořič mýdla se podobá vodopádu, který při spuštění odčerpává vodu zpět do dřezu. Grasp tyčinky jsou bezpečnostní zařízení navržená tak, aby jednotlivcům pomohla zůstat v rovnováze, když stojí, snižují únavu při stojícím, podporují část jejich hmotnosti při pohybu, nebo mají něco, co by bylo možné uchopit při sklouznutí nebo pádu. Pochopné tyče by měly být umístěny tam, kde uživatelé nejefektivněji zabrání skluzům a pádám.

Na zadní stěně sprchové stěny a kontrolní stěně sprchy mohou být nainstalovány do pochody. Praktická, krásná koupelnová police kombinuje to nejlepší z obou světů. Použijte židle, koše a žebříky k zavěšení prádla ze stropu. Pokud je vaše koupelna příliš malá pro hluboké police, podnos, který je nadstaven nad brzdou, může nabídnout další úložný prostor. Veškeré osvětlení koupelny je povoleno ve mokrém prostředí a nemělo by se používat žádné další osvětlení.

Co je nejúčinnější osvětlení koupelny? Žradlo v žádosti a halogenové světlo mají vždy největší index vykreslování barev (CRI) - 100 - nejpřesnější, aby byly barvy nejpřesnější. Pokud chcete vypadat nejatraktivnější v koupelně, měli byste mít světla lemující nebo obklopit zrcadlo, podobně jako v zákulisí. Je vhodnější teplá bílá nebo chladná bílá koupelna? Teplé bílé osvětlení se často používá v hlavní koupelně, protože rodina se může v noci vykoupat nebo relaxovat.

Co hledat při nákupu koupelnových doplňků?

Styly designu koupelnových doplňků se neustále mění, podobně jako styly designu jiných koupelnových komponent, jako jsou toalety, vany a sprchy. V této široké kategorii jsou zahrnuty držáky toaletních rolí, sumblery, dávkovače mýdla, kolejnice na ručníky, rouchové háčky, police, světla a toaletní kartáče. Trend byl tradičně pozorován v dřevěných a chromových povrchových úpravách, ale výrobci nyní nabízejí další výběr barev a materiálu, jako je Matt Black, Polyresin, Frosted Glass a Gold.

Při navrhování koupelny nepřehlížíte tyto zjevně malé detaily, protože krásná nová apartmá a promyšlená kompozice koupelny může být zničena kolejnicí ručníků, která je neshodná v barvě nebo designu. Měli byste trávit co nejvíce času zajištěním, že váš držák toaletního role, regály a háčky roucha jsou na nejpohodlnějším místě, jakmile zjistíte, kde budou vaše velké položky umístěny. Pokud jde o instalaci osvětlení koupelny, získejte pomoc od elektrikáře a buďte jasné ohledně toho, jaký druh osvětlení chcete - silné a soustředěné nebo rozptýlenější okolní světlo? Většina vysoce kvalitních výrobců koupelen také poskytuje odpovídající příslušenství, což umožňuje jejich klientům rozšířit jejich preferovaný styl designu, barvy a materiály, aby zahrnovali všechny malé detaily.

Co přesně jsou držáky toalety?

Nikdy nepodceňujte význam této položky v dobře pracovní koupelně, a zejména pokud jde o to, kde by měl být nainstalován nebo umístěn. Obecně řečeno, držáky toaletních rolí jsou namontovány na zeď, ale ostatní jsou volně stojící kousky nábytku. Nejsilnější dostupný roztok bez vrtáku, z nichž některé jsou vhodné pro použití na keramice, porcelánu, sklo, lamináty, dřevo, kovy, cihel a přírodní kámen, lze na zeď aplikovat pomocí proprietární adhezivní metody. Držák toalety, známý také jako dávkovač toaletního papíru, je kusem nábytku, který se používá k ukládání role toaletní tkáně. Nejběžnější verze jsou vybaveny zavěšenou délkou držáku toaletního role, který je nepochybně nutný. Je to nepochybně nezbytné. Máme krásný kovový stojan, který hromadí několik položek a pak má jeden nahoře, který lze použít pro skladování.

Pokud máte malou koupelnu, kde umístíte držák toaletního papíru?

Podle výrobce byste měli umístit držák toaletního papíru 26 palců nad podlahu a osm až dvanáct palců od záchodu, měřené od samého přední části toalety. Výsledkem je, že máte prostor k tomu, abyste se za to oslovili, tak blízkost, abyste zajistili, že nedosahujete příliš daleko.

Jaké jsou brodicí tumblery a jak fungují?

Cílem koupelnové sklenice, kde většina lidí udržuje své zubní kartáčky a zubní pastu, je udržet každodenní potřeby po ruce. Kromě udržení povodí a okolních oblastí je čisté a přehledný, je hygennější ukládat tyto věci bezpečně z cesty, kde by se mohli zhrožovat na podlahu nebo horší. Nejběžnější jsou nádory vyrobené ze skla nebo porcelánu s kovovými akcenty. Koupelna, ve své nejzákladnější definici, je šálek nebo skleněná položka, která je držena v koupelně. Jeho primární použití je pro pití, ale může být použito i pro řadu dalších věcí. V posledních letech byly kuchyně populárnější spíše z estetických důvodů než pro pití.

Jaký je přesně rozdíl mezi sklenicí a sklenicí?

Jaký je přesně rozdíl mezi sklenicí a sklenicí vody? Pro ty, kteří rádi jsou ve svém myšlení zcela racionální, je ocelová pitná nádoba pravděpodobně ekvivalentní skleničce. Sklo je na druhé straně kus materiálu složeného z sklenice látky. Pravda je, že sklenice je opravdu pití s ​​rovnými stranami a bez rukojeti nebo stonku a obvykle má omezenou kapacitu pro udržení kapaliny.

Jak vypadají mýdlová jídla a dávkovače?

Místo použití gunkových tyčí mýdla, které shromažďují vodu na okrajích dřezů nebo vany, si většina lidí dnes vybere pro dávkovač mýdla nebo mýdlo, které je umístěno na zeď. V koupelně je hygiena vždy prioritou, takže má smysl pouze umožnit přístup a používat mýdlo co nejpohodlnější a zároveň vytvářet nejmenší množství nepořádku. Použití dávkovačů čerpadla je skvělý koncept. Pokud dáváte přednost pevnému mýdlové tyči, jsou k dispozici také atraktivní jídla. Dávkovač mýdla je mechanismus, který se při správném zpracování nebo aktivovaném spravováním provádí vydávání mýdla. Může být provozován ručně otočením rukojeti nebo může být automaticky ovládán. Toalety s dávkovače mýdla jsou často vidět na veřejných toaletách.

Co jsou to ručníky a prsteny a jak fungují?

Ujistěte se, že vždy máte po ruce čerstvý čistý ručník pečlivým uspořádáním umístění vysoké kolejnice nebo prstenu - krásné nové rozložení koupelny může být zničeno umístěním ručníků příliš daleko od povodí nebo sprchy. Můžete si vybrat ten, který odpovídá designu a materiálu vašeho dalšího koupelnového příslušenství. Ať už chcete jednu, dvojitou nebo trojnásobnou železnici, stojan nebo prsten ručníku, je zde dostatečná odrůda, která vyhovuje vašim potřebám. Lehry ručníků o dostatečné velikosti vám dobře slouží jako způsob, jak udržet ručníky v teple a jako samostatný teplejší místnost ve svém vlastním právu. Doporučuje se, abyste se rozhodli získat kolejnici ručníky, která může nabídnout příjemné vytápění pokoje, hledáte model, který má termostatické ovládací prvky nebo načasované funkce.

Co si myslíte o háčcích Robe?

Pokoj potřebuje dostatek možností úložiště, které zahrnují háčky roucha. Udržet věci mimo podlahu je vždy nejlepší strategie. Umístění je opět kritické a poté si můžete vybrat svůj preferovaný styl designu z minimalistického háku s nízkým klíčem k ozdobnějšímu designu. Rágové háčky jsou užitečné pro více než jen zavěšení oblečení na zadní straně dveří koupelny. V koupelně mohou být použity k zavěšení ručníků po celém místě; Vedle sprchy nebo nízkého poblíž dřezu pro ruční ručník ... navíc, pokud byste měli několik z nich umístit nad standardní chladič, mohli byste rozšířit svou sušicí plochu pro ručníky.

Jaký je přesně účel háku?

Rágové háčky mohou být použity k zavěšení předmětů, jako jsou skleněné stěrače, čističe koupelen, osvěžovače vzduchu, nůžky, vysoušeče účesů, curlingové žehličky, loofas a koupelové houby ze dveří koupelny. Žaloby v županu jsou odolnější než háčky na pegboard, které neustále vypadnou, když odstraníte cokoli, co z něj bylo zavěšeno.

Jaké je nejlepší místo pro zavěšení háčku?

Háčky roucha mohou být umístěny kdekoli v místnosti, ale je nejlepší mít alespoň jeden v dosahu sprchy paže pro větší pohodlí. Háčky roucha by měly být nainstalovány asi 65 až 70 palců nad úrovní země. Obecně lze říci, že jakákoli výška nad 60 palců je v pořádku, pokud váš ručník nebo roucho netahují na podlahu.

Je možné položit ručník na háček roucha?

Háčky jsou skvělou volbou pro malé toalety, které budou používat velké množství jednotlivců. Malá koupelna může mít dostatek prostoru s otevřenou stěnou pro jednu 24 "ruční lištu, ale stejné množství prostoru by mohlo pojmout tři nebo čtyři háčky roucha. Jsou navrženy tak, aby nosily ruční ručníky nebo jiné malé ručníky, ale mohou také zvládnout větší ručníky .

Co přesně jsou mýdlové koše?

Několik našich mýdlových košů (také známých jako sprchové úklidy) má úhledně zapadnout do rohu sprchové kabiny, aby bylo připojeno ke zdi nebo zavěšeno ze sprchového montáže nebo háčku, nebo stát na boku vany. Zvýšená kapacita skladovacích košů a polic umožňuje kromě SOAP ukládat další potřeby pro mytí a otevřený design umožňuje nejrychlejší možné sušení obsahu koše. Zde je důvod, proč si každá mýdlo si zaslouží vaši pozornost: Udržuje vaše pracovní desky a římsy vany bez zbytků mýdla, což je nejzřetelnější důvod. Převážná většina mýdlových stojanů dostupných na trhu je buď konstruována z plastu (což se mi nelíbí), kov (který nakonec koroduje), nebo keramika (může snadno padnout a zlomit).

Moderní koupelnové doplňky

Jaká je funkce mýdla?

Koncept je efektivní vodopád, který spořič mýdla je šikmá, aby se podobal vodopádu, který při aktivaci vypouští vodu zpět do dřezu. V základně misky jsou dva drobné hroty, které drží mýdlo na místě, zatímco umožňují volně cirkulovat kolem nich, což poskytuje metodu bez sebe, aby vše udržovalo vše čisté a suché na varné desce.

Co je to, co je to toaletní kartáč?

Držáky toaletních štětců, ať už volně stojící nebo na zeď, mohou být vybaveny víčkami, které poskytují další čistotu a diskrétnost. Toaletní kartáč je čisticí zařízení používané k čištění vnitřku toaletní mísy. Ve většině případů se toaletní kartáč používá ve spojení s čištění toalety nebo bělicí. K čištění horní části toalety, včetně oblasti obklopující mísu, lze použít toaletní kartáč.

Jaký je přesně účel toaletního kartáče?

Pokud jde o čištění interiéru toalety, toaletní kartáč je nezbytný. Pokud chcete správně vyčistit toaletní misku, můžete použít čistič toalety ve spojení s kartáčem. Čištění toaletního štětce samotného týdně zaručí, že bude i nadále fungovat správně a bez bakterií.

Jak často byste měli vyměnit kartáč na záchodě?

Toaletní kartáče jsou užitečné pro udržení čisté toalety, ale mohou také skrývat spoustu bakterií a zbytků. Plastové toaletní kartáče by se měly měnit každých šest měsíců, ale výběr štětce na čištění dřeva vyrobeného z udržitelného dřeva vám může pomoci získat více využití z čisticího kartáče déle.

Zajímalo by mě, co byste vložili do držáku kartáče toaletního štětce.

Pomocí správného množství bělidla ve vodě naplňte kbelík na půli cestou vodou. Štítek poskytne explicitní pokyny, jak správně zředit produkt. Nechte čisticí zařízení namočit asi jednu hodinu nebo možná přes noc. Poté vypusťte bělidlo a důkladně opláchněte kartáč a pouzdro horkou vodou po dobu nejméně 30 sekund více.

Co jsou chybné tyče a kolejnice a jak fungují?

Vzhledem k tomu, že „lépe bezpečný než líto“ platí rovnoměrně na koupelnu, stejně jako v jakékoli jiné oblasti v domě, může být pro všechny uživatele praktickým řešením. Budou zvláště užitečné pro malé děti, seniory a kohokoli, kdo utrpěl nehodu nebo má omezený pohyb. Chybí bary již nejsou omezeny na to, že jsou jednoduše utilitární; Nyní mohou být velmi módní. Chyťte tyče, které jsou často vidět ve sprchách a vanách, pomáhají udržovat rovnováhu při postavení nebo pohybu, pomáhají při přenosu do a ven z krytu a obecně pomáhají snižovat riziko skluzu a pády.

Musí být uchopené tyče vloženy do cvočků, aby fungovaly správně?

Pochopné tyče by měly být vždy nainstalovány do čepu, který je skrytý za zdí. Alternativně, pokud nelze najít čest, mělo by se použít ukotvovací zařízení. Ujistěte se, že v duté oblasti za zdí je dostatek místa, aby kotevní zařízení fungovalo správně. V závislosti na vašich požadavcích je možné nainstalovat chybové pruhy ve svislé, vodorovné nebo diagonální konfiguraci.

Kdo v této situaci potřebuje chytit bar?

Grasp tyčinky jsou bezpečnostní zařízení, která mají pomoci lidem udržovat rovnováhu při stojícím, snížit únavu při postavení, podporovat část jejich váhy při pohybu, nebo mít něco, na co se můžete chytit v případě skluzu nebo pádu. Abychom pomohli při pohybu pacientů z jednoho místa na druhé, mohou pečovatelé využít chybné tyče, aby jim pomohli.

Je nutné mít v mé sprše chybový lišta?

Graspové tyče by měly být umístěny v oblastech, kde budou nejúčinnější při vyhýbání se skluzu a pádám uživatelů. Pochopné lišty slouží k zabránění klouzání uživatele a také umožňují uživateli snadněji se pohybovat bez pomoci druhých. Pochopné tyče mohou být umístěny na zadní stěně sprchového koutku a na ovládací stěnu sprchy.

Jak se objevují police v koupelně?

Koupelna, která je funkční i atraktivní, spojuje to nejlepší z obou světů. Pokud máte dostatek prostoru na zeď, může být velká police poutavou funkcí a zároveň slouží jako řešení pro veškeré vybavení. Umístěte okrasné předměty na vrchol police, toaletní papír a ruční ručníky do košů a další předměty, které visí na zdi za policemi. V případě, že chcete tuto jednotku nainstalovat na volnou zeď, spíše než nad toaletou, mohou být háčky použity k zavěšení županu nebo ručníků.

Co si dáte na malé koupelnové police v malé koupelně?

Přiveďte židle, koše a žebřík, který můžete použít k pověšení prádla ze stropu. Pokud je vaše koupelna příliš malá na police se spoustou hloubky, může podnos umístěný přes branter poskytnout další úložný prostor. Udržujte ruční ručníky a uspořádání květin v místnosti, abyste je oživili.

Je možné do koupelny nainstalovat dřevěné police?

Mít dřevěné police v koupelně je velmi praktické a užitečné. Dekorativní předměty, jako je mramorované sklo, voňavé svíčky nebo dokonce rostlina, mohou být na těchto háčcích jednoduše zavěšeny, pokud hledáte něco vizuálně přitažlivějšího. Dalším vynikajícím využitím pro tento prostor je zobrazení předmětů, jako je ubrousek nebo místo pro uložení zásob mýdla.

A co osvětlení v koupelně?

Při osvětlení koupelny je třeba zvážit mnoho bezpečnostních úvah. Veškeré osvětlení koupelny je schváleno pro použití ve mokrém prostředí a žádný jiný druh osvětlení by neměl být nikdy použit. Celá sbírka osvětlení koupelny dodržuje tyto náročné požadavky. Osvětlení úkolů je v podstatě praktické osvětlení, které směruje světlo do konkrétních částí místnosti, kde je nutné, například nad umyvadlem nebo před zrcadlem, zatímco dekorativní osvětlení se více zajímá o vytvoření celkové atmosféry v prostoru. Většina koupelen je vybavena stropním i marným světelmi. Zapuštěné osvětlení a malé lustry jsou příklady stropních světel, která mohou být použita k osvětlení velké oblasti. Vanity osvětlení je umístěno v blízkosti zrcadla a používá se k osvětlení vaší tváře při nanášení kosmetiky, čištění zubů nebo jen kontrole vašeho vzhledu před opuštěním domu.

Pokud jde o osvětlení koupelny, jaké příslušenství se používají?

 • Závěsná světla jsou druhem svítidla.
 • Nástěnky pro stěny.
 • Stropní světla jsou dobrý nápad.
 • Osvětlení pro marnost.
 • Světla v zrcadlech.
 • Sledování osvětlení je druh osvětlení, které sleduje stopu.
 • LED pásové osvětlení je druh osvětlení, které používá LED diody k osvětlení pásu prostoru.

Jaké je nejúčinnější osvětlení pro koupelnu?

Žárovky a halogenové světelné zdroje mají vždy nejvyšší index vykreslování barev (CRI) - 100 - což znamená, že vykreslují barvy nejpřesnější. Pokud chcete využít energeticky efektivní zdroj LED nebo zářivkového světla, ujistěte se, že CRI světelného zdroje, který si vyberete, je nejméně 90. V nastavení koupelny to nabízí skvělé barevné vykreslování kvůli odraznému povrchu.

Jaký druh osvětlení je v koupelně nejvíce esteticky příjemnější?

Pokud se chcete v koupelně objevit svou nejkrásnější, měli byste mít světla, která bokují nebo obklopují zrcadlo, podobně jako v zákulisí. Snížení, které jsou zastíněny nebo zakryté a umístěny ve výšce hlavy po celé místnosti, mohou dále vyhladit a změkčit váš celkový vzhled.

Je výhodné mít teplou bílou nebo studenou bílou koupelnu?

Chladné bílé světlo má barevnou teplotu v rozmezí od 5 000 do 6 500 Kelvins a je často vidět v reflektorech, soklužském osvětlení a LED pásovém osvětlení. Teplé bílé osvětlení se často používá v hlavní koupelně, protože tady je místo, kde se rodina může ve večerních hodinách vykoupat nebo relaxovat a jemné světlo pomáhá vytvářet uklidňující atmosféru pro celou rodinu.

Hlavní koupelnové příslušenství a závěry?

 • Zahrnuje držáky toaletních rolí, břicho, dávkovače mýdla, kolejnice na ručníky, háčky, regály, světla a držáky toaletních štětců.
 • Koupelna, kde většina lidí udržuje své zubní kartáčky a zubní pastu, se snaží zůstat blízko každodenním potřebám.
 • V posledních letech byly tumblery populárnější z estetických důvodů než pití.
 • V koupelně mohou ručníky viset kdekoli; Pro ručník vedle sprchy nebo dolů poblíž dřezu.
 • Robe háčky mohou být umístěny kdekoli v místnosti, ale je ideální mít alespoň jeden háček v dosahu sprchové paže.
 • Několik našich mýdlových košů (také známých jako sprchové úklidy) je určeno pro snadno sklouznutí do rohu sprchy, připojení ke zdi nebo zavěšení ze sprchové montáže nebo háčku nebo stojící na straně koupelny.
 • Na trhu je drtivá většina mýdlových stojanů plastů (což se mi nelíbí), kov (který nakonec koroduje) nebo keramiku (může snadno padnout a zlomit).
 • Pochopné tyče již nejsou pouze funkční; Mohou být velmi atraktivní.
 • Chyťte tyče, často používané ve sprchách a toaletách, pomáhají udržovat rovnováhu při postavení nebo pohybu, přenosu na pomoc do a z krytu a pomoci snížit riziko klouzání a pádu.
 • K zavěšení stropního povlečení použijte židle, koše a žebříky.
 • Žradlo a halogenové světelné zdroje mají vždy nejvyšší index vykreslování barev (CRI) —100 - vytvářející nejrealističtější barvy.
 • Pokud chcete využít energeticky účinný zdroj LED nebo zářivkového světla, zajistěte alespoň 90 zdrojů světelného světelného zdroje CRI.
 • To nabízí skvělé vykreslování barev v důsledku reflexního povrchu v situacích toalety.
 • Jaký druh osvětlení koupelny je nejpřitažlivější?
 • Pokud se chcete zdát nejkrásnější koupelny, měli byste přidat světla lemující nebo obklíčit zrcadlo, podobně jako v zákulisí.
 • Teplé bílé osvětlení se často používá v hlavní koupelně, protože rodina se může v noci koupat nebo odpočívat a jemné světlo pomáhá vytvářet příjemnou atmosféru pro celou rodinu.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.