How to install smart bidet?

Jak nainstalovat inteligentní bidet?

Další informace o přidání inteligentních toaletních a instalačních doporučení pro běžnou toaletu.

Jak nahradit běžnou toaletu inteligentní toaletou?

Nechte tento článek číst vám přirozeným hlasem, abyste mohli dělat jiné věci:

Jak přidat inteligentní toaletu na běžnou toaletu?

Už jste někdy zahodili koncept připojení příslušenství na toaletu kvůli obtížím jejich namontování? Většina lidí bude obtížné nainstalovat inteligentní toalety na první pohled. Ale ve skutečnosti, pokud máte všechna zařízení poblíž vašich toalet, je to velmi jednoduché. Pokusili jste se najít řešení otázky: „Jak přidáte bidet na normální toaletu?“ A vypadá to jako náročný úkol? Neřeš to.
Vědět, jak namontovat bidet do normální toalety, může být obtížné. Ale pokud víte, jaké jsou kroky a požadavky na montáž bidetu na toaletu, bude to pro vás snadné. Chcete -li lépe pochopit, co budete dělat, musíte se rozhodnout o druhu bidetu, které potřebujete, a nakonec kousky, které budete používat. Budete se muset rozhodnout, zda je vaše toaleta vhodná, aby k ní přidal bidet. Existují také některá jednodušší obecná opatření pro instalaci tří formulářů bidetů. Když si vyberete bidet, musíte si dát pozor. Doufejme, že na konci tohoto čtení budete pozitivnější než kdy jindy, pokud jde o upevnění bidetu.
 • Bude pro vás jednoduché, pokud pochopíte metody a kritéria pro připojení bidetu k toaletě.
 • Chcete -li mít lepší představu o tom, čeho dosáhnete, budete muset přijít na to, jaký typ bidetu máte, jaké nástroje budete potřebovat, a konečně, jaké komponenty budete používat.
 • Nejprve musíte zjistit, zda je vaše toaleta vhodná pro přidání bidetu.

Jaké jsou typy bidetů?

Kromě porozumění formě bidetu byste měli také zkontrolovat další funkce, jako jsou: zatahovací trysky, režim nočního světla, ohřívač vody, vyhřívané sedadlo, strážce stříkajícího nebo součásti. Znalost dalších funkcí je kritické, protože také přispívají k procesu instalace.
Většina nezbytných dílů pro efektivní připojení bidetu je uvedena v sadě. Ale protože každá koupelna je jiná a má jiné potrubní systém s 1/2 "nebo 3/8" vodní ventil nebo někdy i jiný typ. adaptér 1/2 až 3/8 Je důležité porozumět vašemu vodnímu systému a vybrat vhodné adaptéry, které vám umožní připojit zařízení k vodnímu systému. Dvě věci, které jsou téměř vždy vyžadovány, jsou t-ventil a hadice přívodu vody. Je to proto, že téměř všechny bidety vyžadují pro instalaci. T-Valve je kloub používaný v kování potrubí k oddělení nebo sloučení toku vody. To vypadá Jako písmeno t a umožňuje přesměrovat tok vody na bidet. Hadice pro přívod vody je hadice, která může být připojena k vedení vody. S hadicí připojenou k uzavíracím ventilům, kde jsou instalovány hlavní části přívodu vody. Tato voda pak proudí do vašeho bidetu.
 • Kromě tvaru bidetu patří další funkce, které je třeba hledat, zahrnují zatahovací trysky, režim nočního světla, ohřívač vody, vyhřívané sedadlo, ochranu proti stříkajícímu a součásti.
 • Je to proto, že jsou vyžadovány prakticky pro všechny instalace Bidet.
 • T-Valve je spojovací křižovatka potrubí, která odděluje nebo sloučí tok vody.
Jak nainstaluji bidet na běžnou toaletu?

Jak mohu přidat bidet na normální toaletu?

The one positive thing about adding bidets to your toilet is that even though you are dealing with different pipe designs, most steps are the same. Switch the primary water valve off. This is the valve from which all the water for your toilet comes, and it can generally be located at the base of the toilet that is connected to the wall. For those who would like to mount SplashLet smart toilet seat or EcoSplash bidet attachment bidets, first detach the toilet seat by using the knobs on either side of the seat. In contrast, if you want to use hand-held bidets, find a suitable spot to attach the handle.
If you have a single water valve, you need to split it with the T-valve into two directions. The first direction is for the bathroom appliance, and the second is for powering the bidet with water. All you must do is attach it by using a screw. At this time, you should have one free water valve for the bidet. Connect the hose to this valve. Some hoses work easily with only a little bending. If you are using a Handheld Bidet, what you have got to do is rest the nozzle on the handle and you are done.
For shower toilet seats, mount the device to the top of the toilet bowl on a fixing plate. You have finished. However, in the case of the bidet attachment, make sure the nozzle is in the center. If it is a bidet attachment sprayer, you must re-attach the toilet seat and make sure that the sprayer attachment beneath it is not squeezed. Open your water valve and test your bidet. If you see leakage, what you need to do is tighten the connected parts and test one more.
 • If you wish to utilize hand-held bidets, however, you will need to locate an appropriate location to attach the handle.
 • If you just have one water valve, use the T-valve to divide it into two directions.
 • The bidet is powered by water in the first direction, and the bathroom appliance in the second.

Easy bidet installation.

Those are simple steps to link a bidet to a regular toilet. These steps are usually possible with the majority of the bidet. However, be assured that the steps given here are general guidance. Just note the two key parts, like hose water valve type and you are never going to be lost. Now you know how you can improve your hygiene by adding a bidet function to your toilet. It is simple to install a bidet in your existing toilet.

 • To connect a bidet to a conventional toilet, follow these easy steps.
 • The majority of bidets may be used for this phase.

Is it possible to convert an ordinary toilet into a bidet?

You can not install a freestanding bidet if you do not have any plumbing skills, but you can install a bidet toilet seat! This indicates that the water in your bidet is as clean as the water in your shower or sink. The filthy water then flows into the toilet bowl when you use the bidet wash.

Je nutné mít sílu toalet na bidety?

Některé bidety ani nepotřebují využití energie. Na druhé straně bidety s dalšími funkcemi téměř vždy potřebují energii. Pro funkce, jako je dálkově kontrolovaný přístup a vytápění sedadel, například multifunkční toaletní sedadlo bidety využívá napájení.

Is the money worth it to buy a smart toilet?

Better-for-the-environment toilets not only help the environment, but also make your bathroom seem much nicer. Regardless of whether you are renovating your bathroom or simply thinking about getting a new toilet, smart toilets should be on your list. They are not only cool and very technologically advanced, but they also make your life simpler.

Může být obyčejná toaleta přeměněna na bidet?

I can not see why I would need a smart toilet.

A wonderful product for older adults and the challenged population. smart toilets are more suited for people with impairments or for older individuals who are finding it more difficult to properly care for themselves, which in turn aids their overall well-being. Exceptional water efficiency: Not only does it use less water, but it flushes with the proper quantity each and every time.

Je výhodou získat inteligentní toaletu?

High-tech toaleta může být vybavena řadou inovativních technologií, jako jsou gejzíry, které kontrolují spotřebu vody a proudění, což vám umožní mít luxusnější zážitek z koupelny. Díky tomu jsou vynikající alternativou pro zákazníka týkající se životního prostředí a zájemci o úsporu výdajů na energii. Značka nabízí také vymoženosti, jako jsou samo-uzavírací víčka a noční světlo.

Dáváte přednost tomu, aby voda z bidetu je studená?

Na všech elektronických sedadlech bidetech jsou k dispozici teplá voda a vyhřívaná sedadla. Nastavení teploty na dálkovém ovládání bidetu vám poskytuje nejpohodlnější výsledky. Teplá voda je skvělá pro uvolnění svalů a odstranění jakýchkoli nečistot z vašeho těla. Poté se budete cítit, jako byste se právě sprchovali.

Stojí za to mít vyhřívaný bidet, že?

Dokud je voda teplá, pocit čistoty se často zvyšuje, ale to neznamená, že to má za následek čistší pokožku. S ohledem na skutečný výkon existuje pozoruhodný rozdíl mezi toaletními sedadly s teplou vodou a sedadly na studenou vodu připojenou toaletní sedadla.

Musím aktualizovat svou toaletu?

Jak platí pro mnoho přestavby, udržujte aktualizaci toalety v poměru ke současnému trhu v hodnotě vašeho domu, tvrdí hodnocení nemovitostí BrookPad. Když poprvé homebuyers koupí startovací dům, není ideální utratit tisíce dolarů na luxusní toaletu a bidet. Cenově dostupné a praktické na rozpočet, i když vaše toaleta nepotřebuje náhradu, neměli byste stále utrácet peníze za nový.

Chystáte se najmout instalatéra na instalaci bidetu?

Nepotřebujete služby instalatéra k použití toaletního sedadla Bidet, ale potřebujete služby elektrikáře. Chcete -li nainstalovat elektrickou zásuvku zavřít toaletu, budete potřebovat elektrikáře.

Je jednoduché instalovat bidet?

Bidets se v USA stávají popularitou, zejména v domácnostech, kde je hlavní umyvadlo pro mytí těla po použití toalety. Instalace samostatného bidetu ve vašem domě bude potřebovat vyhrazené vodovodní linky, toaletní sedadla bidetu a kapesní měřič bidetových postřikovačů. Mezi toaletní sedadla Bidet a ruční bidetové postřikovače se však snadno nainstalují a ve vaší koupelně si vezmou moc místa.

Je bidet čistý?

Je bidet čistý? Ano, odpověď je správná. Nejvíce hygienickou možností je použít bidet před vstupem do sprchy, poté využívá svou funkci sušení nebo jen malé množství toaletního papíru k vysušení oblasti. Místo toho umístěte pokožku takovým způsobem, že na ni nebude mít nic rozmazaného a suchý papír bude méně dráždivý.

Instalace bidetu skončila.

 • Chcete -li vědět, co plánujete udělat, musíte zjistit, jaký druh bidetu máte, jaké vybavení budete potřebovat a nakonec, jaké komponenty budete používat.
 • Před instalací bidetu je nutná konstrukce toalety.
 • T-Valve je montáž, která se připojuje nebo rozděluje tok vody.
 • Ve tvaru T a umožňuje ovládat tok vody v bidetu.
 • Hadice Bidet je hadice, která se připojuje k vodním potrubí.
 • Použití hadice připojené k uzavíracím ventilům umístěným v blízkosti hlavních částí přívodu vody.
 • Dále bude voda proudit do vašeho bidetu.
 • Funkce tepla a vody jsou zahrnuty do všech elektronických sedadel bidetů.
 • K dosažení nejpohodlnějších výsledků použijte ovládání teploty na dálkovém ovladači.
 • Použití bidetu před vstupem do sprchy je nejvíce hygienickou možností, protože poté umožňuje důkladnější proces sušení.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.