How to insulate water pipes in your home.

Jak izolovat vodní potrubí doma.

Další informace o tom, jak izolovat vodní potrubí čtením tohoto článku.

 

Izolace potrubí

Jak izolovat vodní potrubí vašeho domova?

Chcete -li zabránit mrazu potrubí, použijte pěnové zkumavky. Váš domov bude teplejší, pokud v důsledku toho izolujete podkroví podkroví, podkroví se zchladí a zvyšuje riziko zmrazených vodních trubek v podkroví. V tomto tutoriálu budou poskytnuty pokyny krok za krokem. Pro izolaci potrubí ve vaší podkroví nebo kanceláři vydala DOE pokyny.

Zátěž vnitřku izolace potrubí za účelem vytvoření křivky jsou některé nápady. Podle DOE je příliš mnoho lepší než dost energie. Navíc izolujte nádrž a potrubí studené vody. Nejúčinnější metodou je zakrytí potrubí s pěnovou izolací. Ztráta tepla z neizolovaných potrubí horké vody je snížena o 2 ° F - 4 ° F. Nemusíte čekat na horkou vodu šetří čas. Izolací potrubí studené vody jim zabráníte v zamrznutí a sání tepla ze vzduchu. Můžete snadno izolovat exponované potrubí a šetřit peníze. Samostavte si dýmky a ušetřte peníze.

Trubky by měly být izolovány pěnovými zkumavkami, aby se zabránilo zamrznutí.

Izolace podlahy podkroví způsobí, že váš dům zahřeje, protože udržuje teplo zachycené v hlavní části domu a zabrání mu uniknout. V důsledku toho se však plocha podkroví zchladí, takže vodní trubky jsou v podkroví náchylnější k mrazu. Trubky by měly mít zaostávání, aby je udržely v bezpečí. Zostnutí je jednoduše procesem izolovaných vodních potrubí a je jednoduché pomocí polyuretanových zkumavek. Zabrání jim to před mrazem a také pomáhá při zachování tepla v jakýchkoli exponovaných trubkách teplé vody, které protékají nevyhřívanými oblastmi domu. V tomto tutoriálu vám ukážeme, jak udělat následující věci krok za krokem:

 • Výběr správné izolace vodního potrubí pro váš systém potrubí
 • Vodní trubky by měly být zpomaleny.

Materiály, které potřebujete:

 • Izolace potrubí, známá jako pěnové trubice, je druh izolace, která se používá k ochraně potrubí.
 • Lepicí páska je druh lepidla, který se používá k utěsnění potrubí a dalších otvorů.

Nástroje, které potřebujete:

 • Izolace potrubí je řezána pomocí čepodové pily, kterou zde lze nalézt.
 • Pomocí pokosového pole můžete v izolaci potrubí provést přesné řezy.
 • Míra pásky je zařízení, které měří vzdálenost mezi dvěma body.
 • Pero a papír - v případě, že si musíte poznamenat velikost vodních trubek.

Nejprve se doporučuje bezpečnost a sada první pomoci.

Před zahájením jakýchkoli podkrovních projektů se podívejte na naši radu, jak být v podkroví v bezpečí. V této příručce je zahrnut úplný seznam požadovaných ochranných zařízení a dalších podkrovních projektů. Tyto věci nejsou zahrnuty do seznamu materiálů a nástrojů uvedených v tomto článku. Opatrně si přečtěte pokyny a dvakrát zkontrolujte, že máte vše, co potřebujete, abyste mohli v podkroví správně izolovat vodní trubky.

Jaký druh izolace je vyžadován pro vodní trubky?

Než je můžete začnete položit, je nutné měřit velikost vodních potrubí. Tím se zaručí, že získáte správnou trubku pro největší přizpůsobení. To vyžaduje návštěvu podkroví. V případě izolačních projektů podkroví, které zahrnují zpožděné vodní trubky, navrhujeme, abyste tento krok dokončili před instalací jakékoli izolace. Důvodem je skutečnost, že jakmile jsou pokryty vodní potrubí, může být obtížné je přistupovat, měřit a izolovat.

 1. Změřte průměr (šířka) viditelné délky potrubí v podkroví a poznamenejte si ho (jak je znázorněno). Naše izolace potrubí je nabízena ve třech různých velikostech, aby vyhovovaly různým průměrům potrubí: 15, 22 a 28 centimetrů (mm). Vyberte velikost, která bude nejlépe fungovat s vašimi trubkami.
 2. Změřte a poznamenejte si délku všech viditelných rour, aby bylo možné vypočítat přibližnou délku požadované trubky. Naše izolace potrubí je k dispozici ve dvou různých délkách: jeden metr a dva metry (m). Vyberte délky propojení procesů, které jsou vhodné pro způsob, jakým jsou vaše propojení procesů uspořádána. Druhá délka potrubí se doporučuje, protože mít příliš mnoho, spíše než ne dost je lepší než mít příliš málo.

Jaký je nejlepší způsob, jak zaojet vodní dýmky?

Je čas zabrzdi vodovodní potrubí nyní, že izolace potrubí byla vybrána. Byl zveřejněn Ministerstvem energetiky seznam doporučení pro umístění potrubí izolace v podkroví nebo na pracovišti. Některé návrhy zahrnují tapování nebo svazování izolace na místě kolem potrubí a vsunutí vnitřku potrubí izolace pro vytvoření křivky v potrubí izolace.

 1. Otevřete část izolace potrubí podél rozkol, která byla předznačená a proklusem ji do potrubí. Izolaci loftu lze složit do té doby, než se do podlahy nebo na žolíků vejde potrubí, které se děje. Poté můžete ohybu izolací opět zakrýt trubici a zajistit ji na místě. Pokračujte v izolaci potrubí po celou dobu běhu.
 2. Izolace potrubí by měla být rozřezaná po dosažení křivky v potrubí, aby se dosáhlo těsného, zabezpečeného spojení. Pro dosažení tohoto cíle, vložte délku potrubí izolace v mitre box a řezané 45-stupeň úhel s tenon pilou na požadovanou délku.
 3. Zapojujte dva řezy dohromady tak, jak je to možné, a zalepte spojení s lepicí páskou, aby se zajistilo, že se ztracená minimální množství tepla ztratí.
 4. Odstraňte kohoutek (jak je vyobrazen) nebo jakoukoli jinou překážku, jako např. spojovací komponentu, tím, že se proříznete na jednu stranu a vkládáte trubku. Poté vytvořte horizontální řez, aby bylo možné potrubí izolace obtékání kolem položky.
 5. Uřízněte krátký kus potrubí a umístěte ho na rukojeť kohoutku a zakryjte ji páskou, abyste ji udrželi na místě, dokud není třeba.
 6. Pokračujeme v zaostávání všech trubek, dokud nejsou zcela pokryty izolací. Pokud máte k dispozici studenou vodní nádrž navíc k vaší vodovodní potrubí, doporučujeme, abyste ji také izoloval. Náš článek o izolaci studené vodní nádrže má několik užitečných tipů, jak to udělat.

Zalamování potrubí bylo použito k izolaci trubek.

Použití pěnových trubek zabalí k ochraně potrubí. Zvětšující se izolace ve stěnách. Používám kohoutek na venkovní špici, aby se voda z kapání neudržela. Instalují mrazivé venkovní špičaty v chladném klimatu, kde trubky vstupují a výstupní stěny by měly být izolovány.

Jaká je nejúčinnější metoda izolace vodovodních potrubí?

Pro delší délky potrubí, které potřebují izolaci, doporučujeme, abyste použili pěnové trubky rukávy, abyste je ochránili před prvky. Ospaly se často skládají z gumy nebo pěny a mohou být dlouhé až šest stop dlouhé. Více než dost na pokrytí dlouhé potrubí s tímto hodně materiálu. Pokud si zakoupíte, ujistěte se, že dodavatel nakupuje vhodnou velikost pro vaše potrubí.

Je nutné izolovat vodovodní potrubí?

Izolace teplé vody potrubí snižuje tepelné ztráty a může zvýšit teplotu vody 2 °F-4 °F teplejší než neizolované potrubí může poskytnout, což vám umožní snížit nastavení teploty na horké vody kohoutek. Budete také šetřit čas, protože nebudete muset čekat tak dlouho na teplou vodu, když se vypínají na kohoutek nebo sprchové hlavička, která vám pomůže ušetřit na vodě použití.

Jaký je nejlepší způsob, jak izolovat vodovodní potrubí, aby je zmrazit?

Nejúčinnějším způsobem, jak to udělat, je zakrýt je pěnou izolací. Ujistěte se, že ten, který jste koupil, se hodí do šířky vašeho potrubí. Nezapomínejte na ty v podkroví nebo garáži, protože jsou často vystaveny chladném vzduchu po celou zimu. Budete schopni zabránit poškození vody a vzletné pojištění odečitatelné, pokud tak učiníte.

Je možné izolovat trubky pomocí bublinového obalu?

Použití bublinového obalu pomáhá ovládat teplotu. Pomůže to při zachování nachlazení i tepla. V zimě jej použijte k izolaci potrubí a v létě je použijte k vyplnění láhve s vodou. Chcete -li chránit kořenové systémy vnějších rostlin před mrazem během zimy, použijte bublinový obal jako bariéru kolem rostlin.

Je proti zákonu izolovat vedení horké vody?

Aby bylo možné vyhovět, je nutné izolovat obytné trubky teplé vody. Izolace potrubí musí být alespoň tloušťkou průměru potrubí a trubky větší než dva palce v průměru musí mít podle předpisů nejméně dva palce izolace potrubí.

Je nutné izolovat své potrubí studené vody?

V první řadě je izolační potrubí studené vody zabránit zamrznutí. Za druhé, protože potrubí studené vody absorbuje teplo, vytáhnou teplo z oblasti obklopující je po celou zimu za předpokladu, že prostor je dobře izolován. Kromě udržování chladných a suchých potrubí studené vody pomáhá izolace také zabránit kondenzaci na ně.

Je nutné izolovat potrubí měděné vody?

Izolace vašich potrubí rozhodně stojí za investici, jednoduše to řečeno. To platí zejména, pokud se rozhodnete projekt sami. Nejprve je však třeba vzít v úvahu několik faktorů. Pokud váš dům již odhalil instalatérství, bude mnohem jednodušší izolovat jej sami, což povede k významným úsporám nákladů.

Co je účinnější: izolace potrubí pěny nebo izolace ze skleněných vláken?

Když je pěnová izolace umístěna přes vyhřívanou trubku, zmenší se také, což může vést k mezerám mezi izolací. Rubber je vynikající izolace pro studené trubky, i když je to nákladnější volba. Slobra vlákna je nehořlavá a je často nejdostupnějším materiálem.

Základy izolace potrubí:

 • K izolování potrubí by se měly používat pěnové zkumavky.
 • Izolace vaší podkroví podlahy pomáhá zahřát váš domov.
 • Oblast podkroví se však zchladí, což způsobuje, že vodní trubky zamrznou.
 • V této lekci vás projdeme po schodech.
 • DOE zveřejnila pokyny pro izolační trubky ve vašem podkroví nebo v kanceláři.
 • Jiní doporučují nahrávání nebo vázání izolace kolem potrubí a zaznamenávají izolaci vnitřního potrubí, aby vytvořily křivku.
 • Podle DOE je příliš mnoho lepší než příliš málo.
 • Izolujte nádrž na studenou vodu i linky vody.
 • Nejlepší metoda pro izolace vodních potrubí je použití pěnové izolace.
 • Izolační trubky teplé vody snižují tepelné ztráty a mohou nabídnout teplejší vodu o 2 ° F - 4 ° F než neizolované čáry.
 • Ušetříte čas, protože nebudete muset čekat na horkou vodu.
 • Izolační potrubí studené vody zabraňuje zamrznutí a sání tepla z okolního prostředí.
 • Pokud váš domov již odhalil instalatérství, můžete jej snadno izolovat sami a šetřit peníze.
 • Izolace vašich dýmek je užitečná práce, pokud to uděláte sami.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.