How to remove and replace a toilet seat?

Jak odstranit a vyměnit toaletní sedadlo?

Další informace o odstranění a výměně toaletního sedadla.

 V obchodě Plumbing

Jaké jsou klíčové výhody odstranění toaletního sedadla?

Instalace toaletního sedadla je jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších úkolů pro kutily, které vyžadují jen pár minut. Vypočítejte použitelný prostor na vaší toaletě s ohledem na to, jak daleko se dostane od zdi a kolik místa by před ní potřebovalo. Toaletní sedadla se ne vždy vyhovují tomu samému, takže před objednáním zkontrolujte své. Toaletní sedadla, která jsou ohnutá nebo poškrábaná, se mohou při sezení kolínat a valit se. Chcete -li najít nejlepší sedadlo pro toaletu, budete ho muset měřit. Mnoho sedadel je přizpůsobitelná nejoblíbenějším stylům toaletních misek. Vzdálenost mezi opravnými otvory-polohou šroubů-je obvykle 150-160 mm. Instalace nového toaletního sedadla je úplně stejná jako sundávání stávajícího. BrookPad SplashLet je inteligentní toaleta, která mísí moderní funkce s schopnostmi čištění podobných bidetem. Inteligentní toaletní sedadla se v evropských domovech stávají běžnějšími. Jakmile jste odstranili starou potok SplashLet Sedadla, je čas dát do nových.

 • Toaletní sedadla nejsou vždy kompatibilní, takže před zakoupením zkontrolujte.
 • Proces výměny toaletního sedadla je totožný s procesem odstraňování starého.

Pokud se chcete před zakoupením toaletního sedadla dozvědět více?

Instalace nebo odstranění toaletního sedadla je relativně jednoduchý úkol. Vše, co byste potřebovali, jsou některé jednoduché nástroje, které nahradí toaletní sedadlo, ať už je zastaralé, poškrábané nebo chcete nový styl. Instalace toaletního sedadla je jedním z nejjednodušších a nejrychlejších projektů pro kutily a trvá jen pár minut. Před zakoupením toaletního sedadla můžete mít několik otázek. Zde je rychlý průvodce hlavními rozdíly a mechanismy inteligentních toalet. Jaké jsou různé druhy toalet? Není toaleta jen fantastické slovo pro koupel? To vůbec není! Na trhu je několik různých stylů toalet a je zásadní přemýšlet o všech vašich volbách, protože ten, který chcete, by měl velký vliv na vzhled vaší koupelny. BrookPad Zkoumá mnoho z mnoha aspektů toalet, které vám pomohou při výběru. Jaká je nejúčinnější metoda pro instalaci toalety? Zvažte, jak a kdy by se toaleta použila při nákupu, zejména pokud by to bylo v apartmá nebo šachovnice. Změřte dostupný prostor ve vaší koupelně a vezměte v úvahu, jak daleko se může sahající od zdi a kolik místa bude potřebovat před ní, aby se určila optimální rozměry toalety. Před provedením nákupu vytvořte škálovaný plán vaší koupelny.

 • Instalace nebo odstranění toaletního sedadla je přímý proces.
 • Při nákupu toalety přemýšlejte o tom, jak a kdy bude použita, zejména pokud to bude v apartmá nebo šachovnice.

Mají všechna toaletní sedadla stejné rozměry?

Zapadají všechna toaletní sedadla? Ne, protože toalety přicházejí v celé řadě velikostí, ne všechna toaletní sedadla se hodí stejně, takže před nákupem zkontrolujte své. Ve většině evropských domácností existují tři hlavní druhy toaletních forem. Do této kategorie spadají zaoblené, D a prodloužené sedadla. Náhradní toaletní sedadla mohou být normálně upravena tak, aby odpovídala starším nebo nestandardním toaletům; Musí být však podporovány dotykové body nebo panty. Většina toaletních sedadel je oválná ve formě, ale některé jsou modernější čtvercové nebo D. Výsledkem je, že to mějte na paměti, když nakupujete náhradu v obchodě nebo od počátečního výrobce. Před zakoupením polštáře je chytrý nápad zvážit toaletní misku.

 • Mají všechna toaletní sedadla stejné rozměry?
 • Tato kategorie zahrnuje kruhové, D a prodloužené židle.

Jaké jsou výhody nahrazení mého toaletního sedadla?

Proč bych měl vyměnit toaletní sedadlo? Toaletní sedadla mohou být upravena pro různé účely. Sedadlo může být ohnuté nebo poškrábané, příslušenství se může opotřebovat, což způsobí, že se při sezení kolísá a převalí, nebo jen chcete jiný model. Když jste měli nainstalovanou novou koupelnu, sedadlo by pro vás bylo téměř vždy nainstalováno, takže pokud ne, existuje další omluva k instalaci sedadla na toaletě. Také zvažte nahrazení svého starého toaletního sedadla BrookPad SplashLet Inteligentní toaletní sedadlo.

 • Toaletní sedadla mohou být přizpůsobena pro řadu použití.
 • Sedadlo může být poškozeno nebo poškozeno, fixace se může opotřebovat, což způsobí, že se při sedíte, nebo se na něm válí, nebo můžete jen dávat přednost jinému druhu.

Toaleta v koupelně

Jaký je nejlepší způsob, jak zvážit toaletní sedadlo?

Možná nebudete chtít koupit toaletní sedadlo, které se nevyhovuje, takže je to pravděpodobně nejdůležitější aspekt procesu. Je velmi jednoduché měřit s novým toaletním sedadlem. Museli byste odhadnout délku, šířku, výšku a mezeru mezi opravnými otvory na toaletě. Umístěte jeden konec vaší páskové měření mezi opravářskými otvory a natáhněte jej až k přední části toalety. Změřte průměr pánve v jeho nejširší poloze. Změřte mezeru mezi upevňovacími otvory a cisternou nebo stěnou, abyste určili výšku. Vezměte na vědomí vzdálenost mezi dvěma opravné mezery, protože se to bude lišit od sedadla k sedadlu. Měření délky, šířky, výška a vzdálenost mezi upevňovacími otvory.

 • Chcete -li měřit délku, umístěte jeden konec pásky mezi upevňovacími otvory a natáhněte ji až k přední části toalety.
 • Pro výpočet výšky změřte vzdálenost mezi upevňovacími otvory a cisternou nebo stěnou.

Existuje normální velikost toaletních sedadel?

Protože existuje tolik různých typů toalet, neexistuje jediná velikost pro všechna toaletní sedadla. Možná budete muset zvážit toaletu, abyste určili správné sedadlo. Pokyny naleznete v části níže. Přestože je většina sedadel flexibilní, aby odpovídala nejtradičnějším typům toaletních misek, existuje několik hlavních měření, která budete vyžadovat. Mezera mezi upevňovacími otvory - umístění šroubů. Toto je obvykle normální délka 150-160 mm. Pokud je to menší než 180 mm, můžete si vybrat z celého BrookPad SplashLet Inteligentní rozsah sedadel.

 • Neexistuje žádná velikost pro všechna toaletní sedadla, protože existuje tolik odlišných druhů toalet.
 • Je možné, že budete muset zvážit toaletu, abyste si vybrali nejlepší sedadlo.

Jak se mohu zbavit starého toaletního sedadla?

Většina toaletních sedadel je namontována na toaletu. Jsou svázány dvěma šrouby na zadní straně lavičky, které jsou obvykle pokryty plastovými kryty. Chcete -li je správně oslovit, můžete se přikrčit nebo sestoupit na podlahu. Odstraňte několik plastových uzávěrů, které zakrývají matice pomocí šroubováku Flathead. Pokud jste byli na starším sedadle po dlouhou dobu, mohlo by to být složitější. Opatrně extrahujte čepice tím, že se procházíte skrz ně a ostražití neublížíte toaletě. Vrcholy šroubů můžete vidět s křídly, které zajišťují sedadlo na místě, dokud neodstraníte čepice. V závislosti na věku sedadla jsou tyto ořechy obvykle vyrobeny z plastu, ale mohou být také vyrobeny z kovu. Povolte matice pomocí kleště a poté je vyberte ručně. Když jste vyčistili toaletní kryt, ujistěte se, že jej správně dezinfikujete. Sedadlo se pak může zvednout, ale v závislosti na značce jej budete muset odšroubovat šroubovákem. Pokud jsou stále uvězněni, možná je budete muset jemně vidět s malou hackerskou pivou. Způsob, jakým jsou určitá toaletní sedadla udržována na místě, se liší, ale většina z nich funguje stejným způsobem. Pokud je vaše sedadlo jiné, podívejte se na armatury, abyste zjistili, zda můžete přijít na to, jak to dostat ven. Mějte na mysli pouze postup až do příště. Jakmile vyčistíte staré toaletní sedadlo, otřete celou toaletu antibakteriálním čističem.

 • Většina toaletních sedadel je předinstalovaná.
 • Dva šrouby v zadní části lavičky je spojují, které jsou obecně skryty plastovými kryty.
 • Možná se budete muset snižovat nebo sestoupit na podlahu, abyste k nim správně přístup.

toaletní sedadlo v koupelně

Jaký je nejlepší způsob, jak nainstalovat nové toaletní sedadlo?

Je čas nainstalovat nejnovější BrookPad SplashLet Sedadlo poté, co jste nahradili starý. Kování by bylo zahrnuto do nové lavičky. Instalace čerstvého toaletního sedadla je v podstatě ekvivalentem jeho odstranění. Začněte, zarovnejte a zajistěte nové armatury vložením šroubů do toaletních montážních otvorů. Ujistěte se, že vaše sedadlo je soustředěno a spočívá rovnoměrně přes obvod vaší toaletní mísy. Jakmile jste spokojeni s umístěním sedadla, utáhněte křídla rukama nebo kleštěmi. Před instalací je ujistěte se, že aktuální sedadlo je zarovnáno s miskou toaletou. Protože na obou stranách sedadla jsou dvě šrouby, budou mít celkem dva křídlové ořechy. Pokud nejnovější toaletní sedadlo přišlo s plastovými uzávěry, přitáhněte je na šrouby a na křídlové ořechy, abyste je zajistili. Měli byste být schopni snadno vyměnit toaletní sedadlo a použít své nejnovější SplashLet Inteligentní toaleta, pokud přijmete tato opatření.

 • Poté, co jste změnili starý BrookPad SplashLet Sedadlo, je čas nainstalovat nový.
 • Nová lavička by přišla se všemi potřebnými příslušenstvími.
 • Instalace nového toaletního sedadla je téměř stejná jako odstranění starého.

 

Při nákupu toaletního sedadla, na co bych měl zkontrolovat?

Doporučujeme vzít následující rozměry, aby se zajistilo perfektní fit. Poloha mezi dvěma upevňovacími otvory vaší toalety je známá jako upevňovací středová vzdálenost. Šířka v nejširším bodě - nejširší bod vaší toaletní pánve. Celková hloubka vaší toaletní pánve je vzdálenost, kterou vyčnívá ze zdi nebo cisterny.

Jaké jsou mnoho typů toaletních sedadel?

Tvar a velikost nejsou stejné. Většina starších a základních toaletních sedadel je kulatá nebo oválná ve formě, zatímco modernější toalety mohou obsahovat čtvercové toaletní sedadlo nebo toaletní sedadlo „D“. Výsledkem je, že to může být kulaté, otevřené nebo U-tvarované, oválné nebo rozšířené sedadlo.

Jak určím tvar svého sedadla toalety?

Změřte vzdálenost mezi středem otvorů pro šrouby, které připevňují sedadlo k misce) a přední okraj toalety, abyste zjistili, zda je kulatý nebo prodloužený. Vaše toaleta má kruhovou přední stranu, pokud měří průměr 44 cm.

Jaké jsou různé velikosti toaletního sedadla?

Toaletní sedadla přicházejí ve dvou velikostech: kulaté a protáhlé, jak bylo uvedeno výše. Každé toaletní sedadlo spadá do jedné z těchto dvou kategorií, jak je uvedeno na balíčku. Protože není vždy jednoduché rozeznat pouhým pohledem na sedadlo, měření je zásadní.

Přicházejí toaletní sedadla v různých velikostech?

Toaletní sedadla nejsou k dispozici v různých velikostech, ale existují ve dvou různých formách: kulaté a protáhlé, které odpovídají dvěma odlišným typům toaletních míst. Ve většině domácností jsou kulatá toaletní sedadla stále normou, a to jsou toaletní sedadla, která uvidíte nejvíce.

Je výhodné mít dřevěná nebo plastová toaletní sedadla?

To je látka. Toaletní sedadla jsou běžně konstruována z plastu nebo dřeva a každý materiál má výhody a nevýhody. Plastové židle jsou lehčí a vydrží déle, i když židle z tvrdého dřeva jsou odolnější a těžší. Mnoho jedinců je také vidět, že dřevěná toaletní sedadla nabízejí do koupelny pocit vznešenosti.

Jaký je postup pro odstranění a výměnu toaletního sedadla?

Dva plastové šrouby a ořechy zajišťují mnoho moderních toaletních sedadel na záchodovou misku. Šrouby musí být odstraněny. Přidržte matici a odšroubujte šroub, aby se sedadlo odstranilo. Pro těsné prostory použijte nádrž. Pokud pracujete na malém místě, můžete potřebovat nádrž (nástroj na pravé straně). Vyjměte toaletní sedadlo z toalety.

Jak sundáte toaletní sedadlo, které nemá žádné viditelné šrouby?

Kroky pro odstranění toaletních sedadel se skrytými závěsy nosí ochranné rukavice, abyste chránili ruce. Pomocí lepicí pásky zajistěte toaletní sedadlo na kryt. Určete směr šroubu a závěsů při pohledu na víčko, která je zakrývá. Vyjměte normální plastové uzávěry posunutím šroubováku pod nimi a zvednutím je.

Je jednoduché vyměnit toaletní sedadlo?

Nové sedadlo toalety je jednoduchá práce. Vše, co potřebujete, jsou několik jednoduchých nástrojů a pár minut, které nahradí vaše, ať už je to proto, že je zastaralé nebo proto, že chcete jen jiný vzhled. Odstraňte staré toaletní sedadlo a vyměňte jej novým pomocí hardwaru obsaženého v balíčku.

Jak často by mělo být vaše toaletní sedadlo vyměněno?

Když přijde na toaletní sedadla, jak dlouho vydrží? Toaletní sedadla by měla trvat v průměru zhruba pět let. Výsledkem je, že je rozumné předpokládat, že vaše toaletní sedadla by měla být vyměněna každých 5-7 let.

Jsou toaletní sedadla nahrazena instalatéry?

Například údržbář nebo instalatér nahradí toaletní sedadlo za 10 až 15 minut, ale může vám to trvat několik hodin poprvé, například když si zakoupíte nesprávné tvarované sedadlo a musíte se vrátit do obchodu.

Jaký je nejlepší způsob, jak chránit mé toaletní sedadlo před sklouznutím?

Jedním takovým problémem je sklouznutí toaletního sedadla. Utažení ořechů, které ji připevňují k misce, by mělo zabránit tomu, aby se klouzalo, ale uvolní se po krátké době a problém se vrací. Důvodem je to, že otvory pro šrouby jsou úmyslně větší, aby zabránily šroubům v prasknutí porcelánu.

Jaký je nejlepší způsob, jak dostat rezavý šroub?

Rez může být rozpuštěn peroxidem vodíku. Chcete -li odstranit rzi a uvolnit matice a šrouby, naneste na spojovací prvky peroxid vodíku a nechte jej několik minut odpočívat. Hrbbování pevným štětcem vám může pomoci odstranit veškerou rzi, která se nahromadila na maticích a šroubách.

Proč je to, že moje toaletní sedadlo je obvykle volné?

Protože otvory na okraji toaletních míst jsou větší než průměr šroubů, toaletní sedadla se často kolísají, což umožňuje pohyb, který konečně uvolňuje ořechy.

Jsou všechna toaletní sedadla kompatibilní se všemi toaletami?

Je pro mě možné používat nějaké toaletní sedadlo na nějaké toaletě? Pokud jsou toaletní misky standardní kulaté nebo standardní protáhlé, vejde jakékoli sedadlo z jakékoli značky. Pokud výrobce vytvoří misku s neobvyklými rozměry, musí dodat přizpůsobené sedadlo.

Mají všechny toalety stejné rozměry?

Většina toalet bude mít drsné 50 cm. Pokud nahrazujete existující toaletu, hledejte ten, který má stejný drsný jako starý. To install a toilet with a bigger rough-in size, you will need to adjust your plumbing system or move the wall.

Je možné vyměnit toaletu na vlastní pěst?

Preparing and cleaning the area, inserting a new wax ring, setting the new toilet and sealing the ring, connecting the nuts, washers, bolts, and bolt caps, fastening the tank and valve assembly, adding the toilet seat, and lastly turning the seat are all steps in the same procedure.

How can I get a rusty bolt out of my house?

If the rust has penetrated the threads of the fastener, the only way to remove it is to use WD-40 penetrant spray.It should be applied to the bolt and then tapped with a hammer. This will aid WD-40 penetrant spray in penetrating the fitting and loosening the bolt, allowing it to be readily removed.

How do toilet seats stay in place?

The majority of toilet chairs are designed to be attached to the toilet. These are held together by two bolts at the rear of the seat, which are generally disguised by plastic coverings. Depending on the age of the seat, these nuts are usually made of plastic, although they might also be made of metal. Loosen the nuts using your pliers, then remove them by hand.

What is the purpose of the bottom-fixing toilet seat?

Zátěží na sedadle sedadel na spodní straně používají klasickou metodu instalace, která zahrnuje vložení dvou šroubů do vaší pánve a jejich utažení z níže. Časové šrouby se často používají. Pokud se můžete dostat pod toaletu a cítit šroub, je s největší pravděpodobností to, co potřebujete.

Komfort je vylepšen inteligentními toaletami a toaletami bidetů.

BrookPad SplashLet je inteligentní toaleta, která kombinuje moderní funkce toalety se schopností čistit jako bidet. „Jemný“ a „inteligentní koupelna“ nejen uvolněnější, ale také zdravější stav mysli. V evropských domovech jsou inteligentní toaletní sedadla stále populárnější. Toalety Bidet přicházejí s různými funkcemi, včetně horké vody, sušení vzduchu, automatického zapnutí/vypnutí a samočistící trysky s nízkou údržbou. Inteligentní toalety mají potenciál snížit globální erozi a zároveň šetřit peníze na toaletní papír. Před návštěvou Japonska nikdy nepochopíte koncept „inteligentní toalety“. Nikdy se nemusíte bát dělat nic nového.

 • The BrookPad SplashLet je inteligentní toaleta, která kombinuje pravidelné funkce toalety s čištěním podobným bidetem.
 • „Jemná“ a „inteligentní koupelna“ znamenají klidnější a zdravější rámec mysli.

 

Hlavní závěr o tom, jaký je postup pro odstranění a výměnu toaletního sedadla?

 • V typických evropských domech jsou tři primární typy toaletních tvarů.
 • Tato kategorie zahrnuje kruhové, D a prodloužené židle.
 • Náhradní toaletní sedadla mohou být obvykle přizpůsobena tak, aby se vešly starší nebo neobvyklé toalety, ale dotykové body a závěsy musí být udržovány.
 • Umístěte jeden konec pásky mezi upevňovacími otvory a natáhněte jej až k přední části toalety, abyste změřili délku.
 • Změřte vzdálenost mezi připojenými otvory a cisternou nebo stěnou, abyste určili výšku.
 • Umístění šroubů je určeno vzdáleností mezi upevňovacími otvory.
 • Většina toaletních sedadel je dodávána s předinstalovanými kryty.
 • Jsou spojeny dvěma šrouby v zadní části lavičky, které jsou obvykle maskovány plastovými kryty.
 • Chcete -li je správně oslovit, možná budete muset dřepat nebo sestoupit na podlahu.
 • Poté, co jste změnili starý BrookPad SplashLet Sedadlo, je čas nainstalovat nový.
 • Nová lavička by přišla se všemi potřebnými příslušenstvími.
 • Jak již bylo řečeno, toaletní sedadla přicházejí ve dvou velikostech: kulaté a rozšířené.
 • Jak je uvedeno v obalu, každé sedadlo toalety zapadá do jednoho z těchto dvou typů.
 • Například údržbář nebo instalatér může změnit toaletní sedadlo za 10 až 15 minut, ale může vám to trvat několik hodin poprvé, jako když si koupíte špatné sedadlo a musíte se vrátit do obchodu.
 • Peroxid vodíku může být použit k rozpuštění rzi.
 • Naneste peroxid vodíku na upevňovací prvky a nechte jej několik minut sedět, abyste odstranili rzi a uvolnili ořechy a šrouby.
 • Inteligentní toalety a toalety Bidet poskytují větší pohodlí.
 • The BrookPad SplashLet je inteligentní toaleta, která kombinuje pravidelné funkce toalety s čištěním podobným bidetem.
 • „Jemná“ a „inteligentní koupelna“ znamenají klidnější a zdravější rámec mysli.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.