How to Unclog a Toilet

How to Unclog a Toilet

Toilet Unclogging: What to Do When Your Toilet Is Clogged

Toilet Unclogging: What to Do When Your Toilet Is Clogged

Toilet unclogging instructions.

Toaletní ucpávky mají tendenci se stát, když je nechcete. Některé překážky mohou být řešeny amatérským instalatérem. Dobrý píst nebo čistič odtoku pro kutily by měl obvykle čistit ucpání. Převážně se ucpaná toaleta samostatně uvolní. Bakerky se mohou skrývat uvnitř jakékoli toalety, ale dobrý pár rukavic pro čištění gumy vás udržuje v bezpečí.

If the water in the tank is safe, you may handle the valve to close it if you want. In the 15-to-20-cycle range, the toilet is almost always unclogged. Toilets that don't flush should be plunged. Napojte na jednorázové rukavice, abyste chránili ruce. Using enzyme drain cleaners is safer and better for the environment.

This particular treatment is designed to dissolve toilet paper and other similar waste in order to keep sewage systems clean and smelling nice. Jen pár kapek mýdla nádobí v záchodové misce může udělat, pokud nemáte jedlou sodu nebo octu. A drain snake gathers a lot of water energy in a coiled wire. If a drain snake is used too hard, it may scratch a zinc pipe, damaging the coating. Použití čisticích prostředků na chemické odtoky na vaší toaletě může způsobit poškození. Air the bathroom before using it to prevent inhaling the chemical vapors.

Toilet blockages often seem to occur at the most inconvenient times of the day. Fortunately, most blockages may be cleared without the need for a professional plumber's assistance. Clogs may usually be removed using a decent plunger or a DIY drain cleaner prepared from hot water, baking soda and vinegar. If the blockage is more severe, you may attempt snaking the drain or using a wet or dry vacuum to clear it out. Water should be very hot but not boiling before being poured into the toilet with caution. Allow 10-15 minutes with the dish soap and hot water to soften the blockage before proceeding. Following this procedure, the toilet will unclog and flush easily.

What is the most effective method of unclogging a toilet?

One cup of baking soda and two cups of vinegar should be added to your toilet bowl before flushing. Pour the water into the bowl, being careful not to overfill it, and set the bowl aside for several hours to enable the combination to work. If the blockage doesn't prove to be too difficult to remove, you'll be back in business.

Is it possible for a toilet to unclog itself?

The majority of the time, a blocked toilet will unclog on its own. Fortunately, most of the items that cause toilet clogs are water-soluble, which means they will dissolve over time in the toilet water. When the clog has been given enough time to break down, the pressure generated by a flush should be sufficient to rid the pipes of obstruction.

Is it a terrible idea to leave a blocked toilet unattended for a whole night?

In addition, it does not introduce hazardous chemicals into the toilet or septic tank, thus it is environmentally friendly. It's as simple as pouring it into the toilet bowl gently and letting it do its thing. It will take a few hours for it to start working, so allow it to soak overnight. These may cause serious harm to your toilet and perhaps lead to catastrophic problems down the line.

Is it possible to unclog a toilet with hot water?

Before you begin plunging, fill the toilet bowl with a couple of glasses of hot water from the faucet. Allow for a few minutes of resting time after you've poured in the hot water. To put it simply, the heat aids in the disintegration of the, uh, things. This will make unclogging the toilet with a plunger much, much easier than it would otherwise be.

Plunging the Toilet

Dobrý pár rukavic pro čištění gumy vás ochrání před všemi patogeny, které se mohou skrývat ve špinavé toaletní misce. Je možné, že lék nebude okamžitě fungovat, ale často je úspěšný po mnoha pokusech a proplachováních. Může trvat mezi 15 a 20 cykly, dokud nebude toaleta zcela neclovaná a opět funkční.

 • Klapper má vzhled kruhové vypouštěcí zátky, která je připojena k řetězci.
 • Protože voda v nádrži není kontaminována, je bezpečné vložit ruku dovnitř, abyste uzavřeli uzavírací ventil.
 • Pokud je blokování závažné, oblékněte si gumové rukavice, abyste chránili ruce. Toalety jsou špinavé, ale slušný pár rukavic pro čištění gumy vás může udržet v bezpečí před všemi bakteriemi, které se mohou skrývat uvnitř. Vyberte si rukavice, které jsou dostatečně dlouhé na to, abyste dosáhli loktů.
 • Kromě toho možná budete chtít obléknout další pár oblečení pro případ, že by se něco pokazilo.
 • Před použitím pístu jej spusťte pod horkou vodou, abyste ji vyčistili. Tím se změkčí materiál, který pomůže při vytváření pečeti.
 • Načerpejte píst přes díru, dokud se nezastaví. Začněte jemně na začátku, protože první ponor bude tlačit vzduch do misky, takže ho na začátku vezměte pomalu. Pomocí dolů dolů a silným tahem nahoru narušujte zablokování a uvolněte jej. Pokračujte v tlačení a vytáhnutí vody se silou, dokud voda nezačne vypouštět. Může trvat mezi 15 a 20 cykly, dokud se toaleta zcela necloguje.
 • Prosím, buďte trpěliví. Dokud jste si jisti, že v cestě není žádný tvrdý předmět, je často dostačující potápění. Řešení nemusí fungovat okamžitě, ale často je účinné po mnoha opakovaných pokusech a proplachováních, přičemž každé úsilí sestává ze stovek ponorných cyklů.

Jaký je nejlepší způsob, jak ponořit toaletu, která nebude spláchnout?

Zde je ještě jeden zoufalý pokus: Demontujte věšák drátu a před pokračováním si oblékněte pár jednorázových rukavic. Jeden konec narovnaného věšáku by měl být zabalen do hadříku a druhý konec by měl být bezpečně nalezen na místo, aby nepoškodil toaletu. Jemně zatlačte trosky dolů po trubce, dokud nebudete schopni je vyplavit věšákem.

Je možné ponořit toaletu, která má výkaly?

Po několika pohybech se do vašeho pístu uloží malé kousky výkaly. Pomocí opatrnosti jej opatrně vyjměte z pístu a vložte jej do koše. Zkontrolujte, zda je vše čisté a neclogováno propláchnutím toalety.

Využití enzymatického produktu

 • Výrobky tohoto druhu mohou být často nalezeny v instalatérské uličce obchodů s domácími obchody nebo v jeho blízkosti. Ve srovnání s využitím chemikálie pro čištění odtoku je upřednostňováno odstraňování enzymu, protože je méně škodlivé pro potrubí a životní prostředí.
 • Tato technika bude fungovat pouze na biologických odpadcích; Nebude fungovat na hračkách nebo na jiných nebiodegradovatelných předmětech.

Je možné použít enzymové čištění odtoku na toaletě?

Ten, který byl samozřejmě speciálně vyvinut pro toalety. Mnoho čističů enzymů je bezpečné pro použití se septickými systémy; Tyto praktické zelené ošetření septického spořiče Gobbler jsou však speciálně určeny k rychlému rozpuštění toaletního papíru a dalších podobných zbytků, aby bylo možné udržovat kanalizační potrubí čisté a dobře vonící.

Mají enzymy čištění odtoků nějaký účinek?

Je možné, že čističe enzymů jsou účinné, protože pomáhají zachovat hladký tok kapaliny pomocí instalatérství. Tyto čističe odtoků jsou schopny odstranit širokou škálu blokád, ale některé džemy nelze s jejich pomocí vyčistit. Je to také netoxické pro vás, váš instalatérský systém a jakékoli příslušenství, se kterými přichází do styku.

Jak vytvořit čistič odtoku

Horký šálek čaje, který je snadno spotřebován, by měla být teplota vody použitá v tomto postupu. Například hračka může vytvořit překážku, což z této situace bude nepravděpodobné, že by tento přístup nebyl účinný. Je možné, že několik kapek mýdla nádobí v záchodové misce může stačit, pokud nemáte po ruce žádnou jedlou sodu ani octu.

 • Přinejmenším použijte půl galonu. Protože nebude mít dostatek energie na projížďku zablokováním, malé množství vody nebude účinné.
 • Voda by neměla být teplejší než teplota horkého šálku čaje, kterou můžete snadno konzumovat. Nemělo by se vařit, protože velmi horká voda může způsobit zlomeninu porcelánu. Voda proudí kolem blokování nebo tlačení na něj by se měla zahřívat na vyšší teplotu.
 • I když nemáte po ruce žádnou jedlou sodu nebo octa, může být dostatečná náhrada několik kapek mýdla nádobí v záchodové misce. Mýdlo může být schopno pomoci při uvolnění zablokování.
 • Pokud je blokování způsobeno tvrdou překážkou, jako je hračka, je nepravděpodobné, že by tato technika byla úspěšná.

Používání instalatérského hada

 • Začlenit konec hada do vypouštěcí otvory a klika na bubnu, který drží stočený had.
 • Udržujte svůj tlak na hada, když vstupuje do odtoku, dokud se nenarazíte na odpor.
 • Otočte had v opačném směru překážky, dokud nebudete cítit volně se krmí do potrubí.

Jaký je správný způsob, jak použít instalatérský had pro toaletu?

Vložte konec Augeru do toaletní mísy tak, aby směřoval dolů po odtoku záchodu. Otočte páku ve směru hodinových ručiček a prodloužte šnekový kabel (nebo „had“) dolů do odtoku ve směru ucpané potrubí.

Je možné, aby odtokový had poškodil trubku?

Když se odtokový had používá příliš násilný, může seškrábat trubku zinku a způsobit poškození povlaku. To může mít za následek zlomeniny nebo korozi v trubkách, což může v budoucnu vést k vážnému problému, pokud nebude řešeno. Když je v provozu odtokový had, obsahuje stočený drát, který shromažďuje hodně energie z vody.

Vytvoření věšáka z drátěného kabátu od nuly

 • Ujistěte se, že pracujete s gumovými rukavicemi, zatímco to děláte. Při pohybu drátu můžete být potřísněni vodou.
 • Je pravděpodobné, že ucpávání je mimo dosah věšáku, pokud nemůžete cítit zablokování a toaleta nebude vyprázdněna ani po jeho mnohokrát. Chcete -li to vyčistit, zkuste použít techniku ​​instalatérského hadí.

Používají se chemické čističe odtoku.

Chemikálie určené pro toalety by se měly používat pouze pro jejich zamýšlený účel. Pokud používáte jiné čističe odtoku, je možné, že mohou způsobit poškození vaší toalety. Při používání chemikálií čištění odtoku je nejlepší neprovádět odtok ihned po nanesení chemikálií. Je možné si představit, že jedy znovu vstoupí do vašeho těla prostřednictvím vašich pórů. Před vstupem do toalety zkontrolujte, zda byla přiměřeně větrana.

 • Pokud si myslíte, že v cestě je, že je v cestě, neměli byste používat chemický roztok. Místo toho použijte hada nebo si najměte profesionální instalatér.
 • Chemikálie určené pro toalety by se měly používat pouze v této funkci. Jiné čističe odtoků mohou poškodit vaši toaletu, pokud je používáte.
 • Po nanesení chemikálií čištění odtoku se vždy vyhýbejte odtoku. Je možné, že toxiny mohou střílet zpět na vaši pokožku.
 • Chcete -li se vyhnout vdechování chemikálií, ujistěte se, že je koupelna před použitím správně vysílána.

Jak uvolnit toaletu?

 • Toaletní ucpávky mají tendenci se stát, když je nechcete.
 • Většina zablokování může být odstraněna použitím amatérského instalatéra.
 • K vyčištění ucpávek použijte dobrý píst nebo čistič DIY.
 • Obvykle se ucpaná toaleta uloží sama o sobě.
 • Koupelny jsou špinavé, ale některé gumové rukavice vás chrání před možnými bakteriemi, které se skrývají v toaletách.
 • Pokud voda není znečištěna, je v pořádku sáhnout do nádrže.
 • Tato toaleta může trvat od 15 do 20 cyklů.
 • Nejlepší metoda, jak se věci zastavit z toalet?
 • Napojte na jednorázové rukavice, abyste chránili ruce.
 • Použití čističů enzymů je lepší pro vaše trubky a životní prostředí.
 • Snažit se udržet kanalizační systémy bez zbytků je jedním z primárních cílů ošetření Green Gobbler Septic Saver.
 • Jen pár kapek mýdla nádobí v záchodové misce může udělat, pokud nemáte jedlou sodu nebo octu.
 • Vypusťte hadí dráty shromažďuje hodně energie z vody.
 • Když je had aplikován příliš tvrdý, může to poškodit zinkový pokrytí.
 • Použití čisticích prostředků na chemické odtoky na vaší toaletě může způsobit poškození.
 • Před použitím toalety se ujistěte, že oblast je dobře větraná.
Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.