Is Geberit a well-known bathroom brand?

Je Geberit dobře známé značky koupelny?

Podívejte se na to, jestli Geberit je dobře známá koupelna značky.

Geberit koupelna WC

Je Geberit důvěryhodná značka?

Geberit je největším světovým výrobcem toačních rámů s vyhřívaným sedadlem a dálkově ovládanými pulsní tryskací trysky. Po téměř 140 let vedl Geberit k inovaci, spolehlivosti a udržitelnosti produktů. Firma vynalezla pop-up vyskakovací popelnice. Cessna také dělá Villeroy & Boch Ciscers, které využívají koupel přeplnění k plnění vany namísto kohoutků nebo sputs. Geberit AquaClean je záchody a bidet v jednom.

V některých případech se stroj používá vysoušečem, masážní sprchou a dálkovým ovládacím zařízením. Cisterny jsou k dispozici v řadě barev a končí pro obě patra a zdi montované toalety. Geberit Omega série nárazových desek je novější produkt. Kombinuje to nejlepší z řady Kappa a Sigma se širokou škálou netělísek push talíře. Vtlačovací desky se pohybují v řadě tvarů a končí.

Pro řadu Omega spolupracuje Geberit s místními dodavateli. Geberit má výběr rámců, které jsou více specializované. Sigma sigma je výška 1080mm vysoká pro montáž podlah a výška 1120mm pro montáž na zeď. Série sigma také obsahuje 8 mm hluboký rám pro montáž do zdí a menších oblastí. Konstrukterní závěr pro toalety na stěnách, bidety, pisoáry a umyvadla, Geberit Monolith.

Geberit je ideální designér pro každý stylový prostor v koupelně, se silným smyslem pro moderní estetiku a špičkovou technologii čištění. Ten byznys neustále přichází s čerstvými a inovativními způsoby, jak udržet krásu v koupelně nedotčené. Geberit se stal průkopníkem řady skrytých inovací na toaletě, včetně rámů, cisteren a splachovacích mechanismů. Geberit má podpůrné rámy a cisterny s podporou stěn a montáž na zeď. K dispozici v zaokrouhlené nebo náměstí končí, série iCon je elegantně podhodnocené.

Linka Smle byla navržena tak, aby byla funkčně přitažlivá. Je zde něco pro každou koupelnu s možností včetně stěny visí, zpět na zeď, a zavřít pár. Skryté toaletní nádrže a rámy z Geberit jsou navrženy pro tento. Geberit Acanto elevated Back to Wall Toalet je elegantní a vhodný pro vyšší uživatele. Omega a Molith jsou kompletně nastavitelné záchody.

Můžete si také vybrat mezi jedním a dual flush, stejně jako splachovací deska designu. Aquaclean 4000 toalet toalet by Geberit is an easy-to-install toilet seat with adjustable water spray and an ergonomic design. The Geberit Citterio Wall Hanging Bidet has an organic flowing look that will provide a classic touch to any bathroom. Naše Geberits Aquacledans Mera Comfort Sprchový záchod je skvělá volba pro vystřihující se toaletní technologie. Geberit je německý výrobce high-quality toalety a koupelny příslušenství.

Toaletní série stěn je spolehlivá a stylová. Podlaha stojící bidet série je moderní a technologicky vyspělý. Geberit je dobře zakotven ve většině evropských národů. Gebert vyrábí toaletní nosiče s nasazenou nastějenou na stěnách téměř 50 let. Nainstalovali jsme ho jako součást kompletní koupelny remodel, protože to vyžaduje odstranění stěn a přesouvání potrubí. WC na stěnách se musí nacházet na některém z rámců Geberit Duofix, který se nachází v řadě úprav. Jejich chrom flush talíře, izolované nádrže, snadný servis přístup, a jedno-kus plesničky bude vaše koupelna se zdá luxusní.

Proč by sis měl vybrat Geberit?

Geberit je největším producentem toaletních rámů na světě. Vytvářejí také toalety Aquaclean sprchové bidety na světové úrovni, mezi něž patří vyhřívaná sedadla a pulzující čisticí trysky, které jsou ovládány dálkovými ovládacími prvky. Toto švýcarské podnikání má celosvětovou přítomnost a je lídrem v oblasti sanitárních technologií v oboru. Geberit je v popředí inovací produktů, spolehlivosti a udržitelnosti produktů více než 140 let a překonávají své soupeře ve výzkumu a vývoji. Geberit má sídlo v Německu.

Inovace Geberit je dobře udržovaným tajemstvím.

Kvalita zboží, které nelze vidět nebo které je obtížné získat, musí být co největší standard. Toaletní odpadní armatury, vnitřní komponenty cistern a většina technologie, která reguluje vodu v koupelnách, jsou vyvíjeny a vyráběny společností Geberit, ale také jsou využívány jinými hlavními značkami v koupelnovém průmyslu. Geberit je společnost, která vyrábí Villeroy & Boch Cisterns. Geberit se ujal vedení v dodávce výrobců technologiemi, které potřebují, aby v budoucnu pokračovaly ve zlepšování keramiky a designu koupelny. Zavedení nové technologie do keramické cisterny, jako je vývoj skrytých cistern, které se používají ke skrytí pracovních komponent ve stěnách nebo nábytku, což bude esteticky přitažlivější a zároveň je jednodušší udržovat. Kromě toho je Geberit lídrem v oblasti technologie nakládání s odpady a nabízí špičkové řešení sprchového odpadu jak pro základní sprchové zásobníky, tak komplikovanější situace v mokrém pokoji. AB Initio, Geberit propagoval vytvoření systémů vyskakovacího odpadu Bath, které jsou nyní častěji využívány. Geberit pak vytvořil techniku, která umožňuje přetečení koupele použít k vyplnění lázně, čímž se eliminuje potřebu úplně kohoutků nebo výtoků.

Geberit je jednoduchý produkt.

Produkty jsou vytvářeny s ohledem na instalační program a v důsledku toho se nejen hodí do stávajících instalací, ale mají být také zamýšleny rychle a jednoduše. Zahrnuty jsou šrouby pro instalaci a standardní připojení odpadu pro zboží a protože během první fixní fáze je namontováno velké množství produktů Geberit, často jsou zahrnuty také krycí kryty, které zabraňují prachu a zbytkům vstupu do produktů.

Sprchové toalety Geberit, co jsou?

Zavedení řady inovativních položek Geberit za posledních několik let vedlo k mini-revoluci ve způsobu, jakým vidíme a využíváme naše koupelny. Geberit byl průkopníkem při zavádění sprchových toalet na evropský trh. Série Aquaclean WC pomáhala při překlenutí mezery mezi bidetem, který je v současné době nedostatečně využíván, a toaletou. Kromě monolitu jsou k dispozici další doplňkové předměty, jako je monolit, které nabízejí atraktivní návrhy a jednoduchost instalace pro skryté cisterny.

Co je Geberit Aquaclean a jak to funguje?

Geberit Aquaclean je revoluční nový produkt z Geberit. Tato duální funkční toaleta a bidet z Geberitu vám pomůže při udržování čistoty a zároveň vám poskytne svěží a čistý pocit po každé návštěvě koupelny. Geberit Aquaclean Tento stroj vás nejen umývá, ale také zahrnuje sušičku a masážní sprchu a dálkové ovládání v určitých případech. Pokud chcete zaručit, že vaše koupelna je co nejčistší, Aquaclean je nejlepší volbou. Nejen, že vám to ušetří peníze, ale také pomáhá životnímu prostředí snížením množství toaletního papíru, který zakoupíte. V závislosti na modelu, který vyberete, je k dispozici ještě více možností, jako jsou naprogramované uživatelské profily, splachování toalety dálkového ovládání a další čištění trysky.

A co Geberitské cisterny, víš o nich něco?

Poskytování komplexní rozmanitosti skrytých cistern pro každou aplikační cisternu z Geberitu je k dispozici pro instalaci do nábytku v nízké výšce pro toalety namontované na podlaze i na zeď a jsou k dispozici v různých barvách a povrchových úpravách. Jako možnosti jsou nabízeny malá jednorázová pneumatická tlačítka, stejně jako častěji používaná dvojitá pneumatická tlačítka propláchnutí pneumatických tlačítek. Při nákupu cisterny získáte základní tlačítko; Pokud však chcete něco výraznějšího, nabízí Geberit široký výběr tlačítek v řadě stylů a barev, aby se vešly jakékoli instalaci. Přístup k údržbě je vyžadován pro cisterny vybavené tlačítky.

Geberit Kappa, Sigma a Omega?

Pokud je to potřeba, je možné získat zakázkové desky, aby odpovídaly dokončení koupelny. Při výběru tlačné desky musí být použita extrémní opatrnost, protože desky Geberit jsou kompatibilní pouze se správnou cisternou. Geberit se v poslední době trochu usnadnil zavedením tří různých cistern do své produktové řady. Cisterny bratrství Kappa, Sigma a Omega. Posunutí desek pro kappa cisternu, Sigma Cistern a Omega Cistern musí být vybrány z rozsahu Kappa, rozsahu Sigma pro Sigma Cistern a Omega rozsah pro Omega Cistern. Geberit v průběhu let vytvořil různé cisterny, aby vyhovoval různým instalačním potřebám. Téměř všechny cisterny mají konvenční 6 galon a 3 litrové splachovací kapacitu. Pro instalace s nižší výškou, jako jsou ty pod okny nebo v konkrétním nábytku, se často používá Kappa Cistern. Tělo cisterny je kratší a širší než obvykle, což umožňuje udržovat kapacitu vody a splachování na nižší úrovni výšky. Sigma Cistern je vyšší a štíhlejší než ostatní cisterny. To umožňuje podstatnější instalaci, která může být v některých případech výhodná. Například, když se sedadlo toalety zvedne, může buď zakrývat nebo se střet s push destičkou na stěně. Aby bylo možné využít spláchnutí, je nutné snížit sedadlo.

S cisternou je jen velmi málo, ale malé nečistoty nebo částice mohou způsobit, že se spláchnutí a vstupní podložky opotřebovávají rychleji, než se očekávalo. Přístupové panely mohou být snadno změněny a Geberit bude mít po ruce náhrady, ale je důležité mít přístupový panel zavedený, aby se zabránilo poškození cíle nebo nábytku, protože to není po několika letech tak jednoduché opravit. Výrobci vytvořili tlačnou desku pro cisterny, aby v budoucnu zabránili podobným problémům s přístupem. Push Plate, která je k dispozici od Geberit v konfiguracích s jedním splachovacím, ale je více převládající v konfiguracích s dvojím splachováním, poskytuje přístup k cisternu pro jakoukoli nezbytnou údržbu. Deska je nainstalována na závěr instalace a může být jednoduše stažena v případě potřeby, poté může být vyměněna po dokončení jakékoli nezbytné údržby. V závislosti na instalaci mohou být destičky namontovány na horní nebo přední část rámu dveří, aby se poskytl přístup. Push desky jsou k dispozici v různých formách a povrchových úpravách, aby vyhovovaly vašim potřebám. Kromě vysoce kvalitních plastů však mohou být také poskytnuty mosazné destičky s kovovým povrchem nebo skleněnou přední stranou.

O čem je kolekce Geberit Omega?

Kolekce Omega Geberit je relativně nedávným přírůstkem do jejich produktové řady. Zahrnuje mnoho charakteristik řady Kappa a Sigma, jakož i komplexní výběr hlukopných talířů. K dispozici jsou výšky instalace 82 cm, 98 cm a 112 cm, stejně jako potrubí pro kabely a krmiva potřebné pro sprchové toalety a prvky extrakce vůně, které pomáhají zajistit, aby linka omega byla odolná proti budoucnosti. V rámci specializovaného umístění společnosti Geberit je řada Omega přístupná pouze prostřednictvím specializovaných dodavatelů, jako jsou obchody, které absolvovaly komplexní školení o produktech a jsou udržovány v nejnovějším vývoji produktů. Produkt nemusí být nutně obtížnější instalovat nebo komplikovanější v důsledku toho; Nejlepší pokyny je spíše poskytováno koncovému uživateli, aby bylo zaručeno, že správná cisterna se používá pro příslušnou okolnost. Snímky Geberit Duofix se používají k úplnému obklopení vhodné cisterny v systémech namontovaných na zeď. Rám nabízí strukturální podporu pro montáž visící pánve WC na zdi a byl testován na únosnost zatížení více než 400 kg. U většiny cistern jsou součástí nástěnných kování a používají se k zajištění rámu na pevné stěny, suchou stěnu a vhodné dřevěné stěny. Vhodné místo pro ukotvení pro rám musí být poskytováno pečlivě instalačním týmem. Boti jsou připojeni k rámu, aby poskytli montážní bod pro stěnu na nástěnnou pánev. Výška upevnění byla předem stanovena a rám může být podle potřeby upraven tak, aby vyhovoval různým úrovním podlahy. Aby se zaručila, že konečná výška pánve je správná výška ve druhém stádiu fixace, musí být instalační program pečlivý při nastavení výšek šroubu.

Co víš o Sigma Cistern?

Tento menší problém je vyřešen Sigma Cistern, která má výšku instalace 1080 mm pro toalety na instalaci podlahy a 1120 mm pro toalety na zeď. Má také výhodu, že je o něco tenčí než standardní verze. V řadě Sigma je k dispozici také 8mm hluboký rám, který je ideální pro instalaci do stěn a tenčích prostorů, jakož i v oblastech, kde je prostor na prémii. Při používání tohoto produktu je důležité používat opatrnost, protože odpad z půdy musí být zlikvidován přímo do podlahy nebo ven skrz zeď; Ve většině případů nebude dostatek prostoru k likvidaci odpadků přes stranu. Geberit nabízí řadu rámců, které se specializují na přírodu. Jeden je určen pro handicapovanou místnost a je namontován na zdi. Rám nabídne další podporu, když W.C. vyčnívá více než 60 cm od zdi. Poskytne vám také více možností, pokud jde o možnosti nastavení výšky. Rohové instalace toalet s nástěnným nástěnným pobytu jsou ubytovány dalším typem specializované cisterny. Toto je častěji využíváno jako designérské designéry nebo designéry koupelen, kteří se specializují na malé prostory nebo když je prostor na prémii.

Geberit Monolith Series.

Nakonec je řada Geberit Monolith zahrnuta do produktové řady Geberit Cistern. Tento špičkový designérský povrch byl vyvinut tak, aby nabídl špičkový designérský povrch pro toalety namontované na nástěnném podlaze, toalety na zeď, bidety, pisoáry a umyvadlo, které byly nainstalovány na zdi. Série toaletních toalet Geberit Aquaclean je dalším použitím pro tento produkt. Monolit je velmi jednoduchá nainstalovat a nepotřebuje použití dalších krabic nebo povrchových úprav ke skrytí produktu. Často se používá jako dodatečná renofit, když jsou potřebné drobné rekonstrukce koupelny, aniž by způsobily poškození stávajících povrchových úprav a povrchů. Elegantní skleněné panely, které jsou k dispozici v pěti různých barvách, se používají k pokrytí cisterny a armatur, což má za následek ultra vysoký koncový designérský vzhled. Moduly mají celkovou hloubku 106 cm a jsou uvnitř zcela samostatné.

Jaké jsou Geberitské odpady a pasti?

Jak již bylo řečeno, Geberit vyrábí širokou škálu kování pro různé výrobce a jejich produktová řada je obrovská. Kromě toho prostřednictvím svého maloobchodního portfolia prodávají omezený počet odpadků a pasti přímo veřejnosti. Je nabízena past na lahvicí umyvadlo s moderním vzhledem. Ceny Geberit je velmi konkurenceschopné a můžete si být jisti, že kvalita produktu splní vaše očekávání. K dispozici jsou dva typy odpadních lázní kontroly: Otočte se na ovládací koupeli a odpady na kontrolu koupelny. Jsou k dispozici v různých velikostech, aby vyhovovaly velikosti a hloubce vany. Vyskakovací koupelový odpad Geberit by byl naší možností „Go to“ vyskakovacího odpadu pro všechny naše instalační projekty. Jsou velmi za rozumnou cenu, a protože se zabýváme produktem, který může být obtížné dosáhnout po dokončení instalace, spoléháme na kvalitu Geberit, abychom nás nezklamali. Kromě toho nabízí Geberit výplň přetečení koupelny s vyskakovacím odpadem pro ovládání otáčení, který je k dispozici v pravidelných i rozšířených variantách, v závislosti na velikosti vaší koupelny. Pokud jde o odpady na vany, základní verze bude dobře fungovat pro vany s rozměry až do 1700x750 mm, pokud jsou koupele v normální hloubce. Pro hlubší lázně a cokoli většího než to je nutné odpady na vany, které jsou delší než standardní odpady na koupeli.

Co je to o toaletách Geberit?

Právě zde najdete špičková řešení pro současnou oblast WC, včetně rámců, cistern a flush systémů, které byly vyvinuty a dodávány celosvětovými vůdci Geberit na nejvyšší standardy. Se skrytými toaletními systémy, cisternami a flush operacemi stanoví Geberit standard pro současné řešení WC. Společnost vždy vyvíjí nové a kreativní metody, které zaručují, že estetika koupelny není ohrožena. Jejich zboží je nejkvalitnější kvalitou a všechny byly důkladně testovány, aby zaručily, že uspokojí vysoké kvality a výkonnost Geberit. Geberit je perfektním designérem pro jakoukoli módní koupelnu díky ohromnému pocitu současné estetiky a nejpokročilejším technologiím čištění. Geberit byl v popředí mnoha pokroků na skrytých toaletách, cisternách a mechanismech proplachování. Komponenty Geberit, které jsou vyráběny a testovány podle nejpřísnějších standardů, poskytují pevný základ, na kterém lze vybudovat moderní a efektivní prostředí, které vyzařuje silný pocit čistoty.

Geberit nabízí řadu podpůrných rámců a cistern pro WCS na nástěnné WCS, což zajišťuje, že funkce nemusí být na úkor estetiky. Ve veřejném toaletě je k dispozici řada destiček a komponent pisoáru, která pomáhá při vytváření záměny pánů s čistým a profesionálním okrajem. Geberit nabízí celou řadu odlišných produktových řad, z nichž každá má doplnit další komponenty ve sbírce. Kolekce ikon je například k dispozici ve výběru zaoblených nebo čtvercových povrchů a ztělesňuje jemnou současnou eleganci. Každá koupelna bude mít něco, co by mu vyhovovalo díky různým dostupným možnostem, včetně zavěšení zdi, zpět ke zdi a možností blízkých párů, jakož i odpovídající bidety. Tato řada by byla také perfektním doplňkem pro jakoukoli moderní koupelnové apartmá. Sbírka SMYY byla vytvořena s cílem poskytnout atraktivní užitečnost. Jeho klasické designy a elegantní linie z něj činí skvělou volbu pro jakoukoli velikost koupelny a mimo jiné je k dispozici v těsném párovém, nástěnném zavěšení a konfiguraci zpět ke zdi. Neexistuje lepší místo pro to, aby bylo možné v současném designu nejlepší než sbírka monolitů nabízených od Geberit. Skleněná čelní cisterna a rám, který je navržen tak, aby odpovídal jakékoli toaletě nebo bidetu na nástěnné zdi, je módním řešením, které se vyhýbají museli znovu odkládat nebo opětovné zabudování koupelny, aby se nainstalovala toaleta. Oceněný Monolith Plus má také integrovaný systém extrakce vůně a také zpětné světlo řízené senzorem, což mu umožňuje skutečně propagovat technický pokrok bez obětování elegance.

Geberit Wall Hung WCS, co jsou?

V koupelně je toaleta s nástěnným ztělesněním elegance a kouzla. Je to vynikající doplněk k jakémukoli výzdobě koupelny kvůli jeho čistým liniím a klasickému stylu. WCS s nástěnným nátěrem jsou zavěšeny na skrytém rámu, což umožňuje instalaci dlaždic až ke zdi. Skrytá cisterna pomáhá, aby se místnost zdála větší a zároveň usnadnila čištění. Z Geberit je nabízena řada WCS na stěně, z nichž každá má vlastní jedinečné funkce. Bylo by obtížné odpovídat ultramodernímu čtvercovému tvaru ikony Geberit Square Rimfree Wall-Hung Toalety s čímkoli jiným v dnešní moderní koupelně, ale jeho nadčasový design GEBERIT SMY WALL WAL WALT by doplnil jakýkoli design koupelny.

Jaký je rozdíl?

Omega a Monolith jsou dva ze skrytých rámů a cistern Geberitů, které jsou k dispozici. Naše skryté toaletní rámy jsou plně nastavitelné, což vám umožní zvolit si výšku toalety. Můžete si také vybrat z různých volebních možností, včetně jediného nebo duálního splachování, jakož i ze stylu splachovací desky. Velmi potěšíme poskytovat vysoce kvalitní, spolehlivé instalatérství a s ohledem na to jsou postaveny naše skryté toaletní cisterny a rámy.

Geberit WCS, které jsou zabudovány do zdi?

Zálohované WCS-the-Wall WCS mají silné a čisté linie, které by se objevily jako doma v moderní koupelně, jako by to bylo v tradičním prostředí, což pomáhá maximalizovat prostor bez obětování elegance. Aby byla toaleta zády ke zdi správně fungována, musí být cisterna skrytá. Tím je zajištěno, že vaše koupelna zůstává velká a otevřená. Mezi mnoho různých typů a vzorů dostupných od Geberitu patří mezi nejoblíbenější záchody zpět na nástěnné toalety. Lekce v minimalistickém designu, Geberit Citterio Rimfree Back to Wall toaleta je umělecké dílo s jeho jemnými liniemi a praktickým designem. Tato toaleta zpět na zeď je také zodpovědná ekologicky, která byla postavena s plnou i půl možností splachování. Geberit Acanto vyvýšená zpět na Wall Toalet má elegantní a stylový vzhled a jeho zvýšená výška je ideální pro vyšší uživatele. Geberit Acanto zvedl zpět na toaletu na zeď

Co mi můžeš říct o Geberit's Closed Copple WCS?

Kromě úsporného prostoru jsou také pohodlnější toalety, protože cisterna a pánev jsou „úzce propojeny“, což znamená, že zabírají méně místa než konvenční toaletní jednotka. Kvůli jejich klasickému vzhledu a malé povaze jsou všeobecně vhodné pro všechny různé typy výzdoby a designu koupelny. Ikona GEBERIT ICON STRET Close Copled Rimfree toaleta je jednou z nejkrásnějších dostupných WCS. Kombinuje vysoce kvalitní řemeslné zpracování s vysoce kvalitními materiály a vytvoří toaletu, která je funkční a atraktivní. Její podhodnocený design, který s duálním splachovacím cisternem doplňuje výzdobu většiny koupelen. Při instalaci v koupelně poskytuje toaleta Concored GEBERIT SMYLE COBLED esteticky přitažlivý doplněk. Mezi jeho hygienické pověření patří funkce vymývání a design Rimfree, což usnadňuje udržování čistého.

Toalety Geberit Shower: Co byste měli vědět

Sprchové toalety transformují způsob, jakým lidé používají toalety po celém světě. Díky jejich nenápadné návrhy se mísí s jakoukoli výzdobou koupelny, ale jejich špičková technologie je staví do popředí luxusního toaletního pohodlí. Mezi toaletami Geberit sprchové toalety patří Geberit Aquaclean 4000, snadno instalovatelné toaletní sedadlo, které vaší toaletě nabízí rychlé člověka tím, že vám umožní ovládat intenzitu vodního spreje a nabízet ergonomicky postavené sedadlo. Toaleta Geberit Aquaclean 4000 je nabízena ve dvou konfiguracích: jako náhrada za vaši aktuální toaletu nebo jako sada s odpovídající pánev. Pro ty, kteří hledají špičkovou toaletní technologii, je naše komfortní sprcha Geberit Aquaclean Mera Comfort toaletou vynikající volbou. Je to řešení all-in-one pro každého, kdo potřebuje tento druh toalety. Teplá voda, oscilační sprej je kombinován s vyhřívaným sedadlem a teplým sušením vzduchu po použití a v noci je do dna toaletní jednotky zabudováno měkké světlo, což eliminuje potřebu koupelnového světla. Všechny hlavní operace jsou řízeny dálkovým ovládáním a automatizované otevírání a uzavírání víka je spuštěno sofistikovanými detektory, když je kontejner osloven.

Více informací o bidetech Geberit?

Bidets může být nezbytnou součástí designu a funkčnosti jakékoli koupelny. Bidets jsou standardním příslušenstvím ve většině koupelen na celém kontinentu a poskytují pocit elegance jakémukoli prostředí toalety. Geberit nabízí celou řadu bidetů, včetně bidetu GEBERIT ACANTO, který je navržen tak, aby se vešel do různých nastavení. Jeho elegantní forma ve tvaru vázy jí propůjčuje nadčasovou krásu a její instalace back-to-wall zajišťuje, že se hladce integruje do celkového vzhledu vaší koupelny. Zatímco Bidet GEBERIT CITTERIO WALL HANDING BISET má organicky tekoucí vzhled, který dá klasický dotek jakékoli koupelny, skutečnost, že je zavěšena zeď, poskytuje moderní dotek kusu. K dispozici je také rám Bideret Bidet Geberit Duofix, který obsahuje vše, co potřebujete k instalaci bidetu, který je namontován ke zdi.

Co přesně jsou pisoáry Geberit?

Mezi mnoho rysů nastavitelného rámu Duofix patří jeho nastavitelné galvanizované nohy a rezistentní práškový povlak, který se spojuje a vytvoří silný a odolný design, který má trvat celý život. Při používání Geberit Sigma50 Hytronic Infra-červená regulace pisoáru je snadné analyzovat vzorce využití a provádět vhodnou konfiguraci pro věci, jako je proplachovací interval a doba trvání splachování-a není čekán na výhody, které se projeví, protože systém začíná systém Práce bezprostředně po jeho instalaci. Kontaktujte nyní Geberit a dozvíte se více o široké škále příslušenství pro instalaci bidetu, které musíme nabídnout. Naše kontaktní informace naleznete ve spodní části této stránky a náš přátelský personál je připraven vám pomoci s jakýmikoli dotazy, které můžete mít.

Systémy pisoáru splňují potřeby spolehlivosti a ekonomické efektivity zařízení s vysokou frekvencí uživatele a jsou také očekávanou funkcí jakékoli módní mužské koupelny. Systémy pisoáru jsou k dispozici v různých stylech a velikostech. Řada instalačního příslušenství Geberit přispívá k zajištění toho, aby účinnost nemusí být obětována ve prospěch estetické přitažlivosti. Současný styl kombinovaný s špičkovou technologií je něco, co Geberit je opravdu v popředí dosažení. Od záchodu z zdi Hung Hung, která nabízí spolehlivou funkčnost bez obětování estetiky, až po sprchovou toaletu, která má špičkovou technologii, až po moderní styly jejich nástěnných a podlahových bičíků, je pro každého, kdo chce krásnou Přesto funkční koupelnové apartmá. Díky tolika návrhům a možnostem, z nichž si můžete vybrat, nebylo navrhování vaší vysněné koupelny nikdy jednodušší. A když si vyberete Geberit, můžete si být jisti, že nekompromisní styl a design je kombinován s vysoce kvalitním inženýrstvím, na které se můžete spolehnout.

O čem je Systém Geberit Flushing?

Každý skrytý toaletní nádrž Geberit je vybaven nejvíce technologicky sofistikovanějším mechanismem splachování dostupného kdekoli na světě. Füll- a Flush ventily z Geberitu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu odolné vůči korozi .... spíše než snížení přenosu šumu z proplachování a plnění, je celý systém určen k jeho minimalizaci.

Co je to toaleta Geberit a jak to funguje?

Toaleta s krycími cisternami a rámy jsou dva typy cistern. Nabízejí instalatérství a podporu vaší koupelny, aniž by se odrazily od krásy prostoru. Omega a Monolith jsou dva ze skrytých rámů a cistern Geberitů, které jsou k dispozici.

Jsou toalety Geberit s vysokou kvalitou?

Kromě toho Geberit vyrábí nosiče toalety na stěně již více než 50 let, takže jsem si jist, že tento nástěnný nosič vydrží po dlouhou dobu. Naše toaleta je robustní, ale jak dobře to funguje, bude určeno podle toho, jak dobře je nainstalována.

Kde začátek zboží Geberit?

Geberit má silnou místní přítomnost ve většině evropských zemí a nabízí výraznou přidanou hodnotu, pokud jde o sanitární technologie a keramiku koupelny. Geberit pracuje se silnou místní přítomností ve většině evropských národů. Produkční síť se skládá z 29 výrobních míst, přičemž šest z nich se nachází v cizích zemích. Rapperswil-Jona, Švýcarsko je domovem ústředí skupiny.

Je Geberit renomovaná značka?

Vzhledem k tomu, že Geberit je vysoce kvalitní společnost, která produkuje toaletní nosiče na stěně více než 50 let, jsem si jist, že tento nástěnný nosič vydrží dlouho. Nainstalovali jsme to jako součást úplné renovace koupelny, protože vyžaduje odstranění stěn a přemístění trubek.

Základy toalet Geberit.

 • Geberit je největším výrobcem toaletních rámů na světě s vyhřívanými sedadly a vzdáleně ovládanými pulzujícími čisticími tryskami.
 • Téměř 140 let vedla Geberit cestu do inovací, spolehlivosti a udržitelnosti produktů.
 • Firma vynalezla nyní běžný mechanismus vyskakovacího odpadu.
 • Cisterny jsou k dispozici v celé řadě barev a povrchových úprav pro toalety na podlaze i na zeď.
 • Série push desek Geberit Omega je novější produkt.
 • Push desky jsou dodávány v řadě tvarů a povrchových úprav.
 • Geberit has a selection of frames that are more specialized.
 • Geberit is the ideal designer for any stylish bathroom space, with a strong sense of modern aesthetics and cutting-edge cleaning technology.
 • Geberit has pioneered numerous concealed toilet innovations, including frames, cisterns, and flush mechanisms.
 • You may also choose between single and dual flush, as well as the flush plate design.
 • Toaletní sedadlo Aquaclean 4000 od Geberit je snadno instalovatelné toaletní sedadlo s nastavitelným vodním sprejem a ergonomickým designem.
 • Bidet Vissing Wall Vissing Geberit Citterio má organický tekoucí vzhled, který poskytne klasický dotek jakékoli koupelny.
 • Naše Geberits Aquacleans Mera Comfort Shower WC je skvělou volbou pro špičkové toaletní technologie.
 • Geberit je německý výrobce vysoce kvalitních toalet a koupelnových doplňků.
 • Série toalety na stěně je spolehlivá a stylová.
 • Série podlahové stojící bidety je moderní a technologicky pokročilá.
 • Geberit vyrábí toaletní nosiče na stěně téměř 50 let.
 • Nainstalovali jsme ji jako součást plné přestavby koupelny, protože vyžaduje odstranění stěn a pohyblivých trubek.

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.