Is Ideal Standard a well-known bathroom brand?

Je ideální standard známou značkou koupelny?

Prozkoumejte pověst ideální standardy jako výrobce koupelny.

Je ideální standard známou značkou koupelny?

Jak dobře známý je ideální standard?

Esteticky příjemné linie a vysoce kvalitní povrch se spojí s luxusem a skladováním. Série Conca obsahuje geometrický design, který kombinuje funkci a styl. Waverley kombinuje Edwardian a viktoriánské prvky a vytvoří věčnou krásu. Aquablade je navržena, navržena a provozována tak, aby maximalizovala čištění a účinnost vody. Světová řada Trevi Ideal Standard je základní termostatický ventil.

Toaleta Alto je k dispozici v těsných možnostech spojených a s dvojím splachováním. Aktualizujte svůj domov pomocí soudobé keramické kolekcí Playa Contemporary. Tuto ohromující sbírku vytvořil oceněný designérský tým Studio Levien vedený Davidem Tilburym. Pásová Plaza Statestalu je vybavena dvěma otvory pro kohoutky pro chromové nebo zlaté kohoutky. Brilantní jednoduchost definuje řadu Brassware CeraPlan Ideal Standard.

Série CENCEALA 2 Cistern je chráněna polykarbonátem s vysokým nárazem. Návrhář Robin Levien vyvinul novou sbírku koupelny a toalet. Nová sbírka keramických talířů a nápady na koupání od Jasper Morrison pro ideální standard Je vyrobena podle přísných standardů slavného britského výrobce. K dispozici jsou také jejich chromové páky a pneumatické vzduchové vedení.

V perfektním standardním stříbrném rozsahu je k dispozici řada směšovačů s jedním a duálním ovládáním. Koupejte se v asymetrické lázni 1800 mm se širokými hranicemi a hlubokým zakřiveným interiérem. Jasper Morrison je nadčasová ikona designu. Ideální standardní koupelny jsou nepochybně nejlepší v kvalitě a designu. Vyrobené pomocí nejnovějších metod a materiálů, Ideální standardní koupele nabízejí všechny požadované vlastnosti.

Komfort vany, zadržování tepla, spolehlivost a čistota jsou spojeny s jejich popularitou mezi spotřebiteli. Naše velké množství van, dřezů a bidetů může snadno vybavit plný domov. High-end hotčita Ideal Standard je přístupná pouze prostřednictvím jiných národních a nezávislých obchodů.

Proč používat ideální standard?

Každý má styl. Všechny tyto funkce jsou k dispozici v koncepční lince. Tyto ideální standardní vany, dřezy a toalety jsou postaveny tak, aby vydržely v jakémkoli prostředí. S tolika styly a velikostmi si můžete vybrat, můžete si vytvořit vlastní koupelnu od nuly. Koncepční řada obsahuje atraktivní linky a vysoce kvalitní povrch, přitom nabízí luxus a skladování. Série Conca má výraznou geometrickou konstrukci, která mísí praktičnost a estetiku. Concova jednoduchost je ovlivněna minulými ideálními standardními sbírkami. Pro tradičnější vzhled, Waverley Series spojuje historickou krásu s současnou inovace a spolehlivostí. Waverley přidává do domu nadčasovou krásu kombinováním funkcí Edwardiana a viktoriánského stylu. Sbírka zahrnuje povodí, toalety a výraznou cisternu na vysoké úrovni.

A co ideální standardní inovace?

Ideální standard vede průmysl s inovativními technologiemi jako Aquablade a Diamatec. Aquablade® je čistší, tišší a chytřejší spláchnutí. Nejtišší toaleta na trhu, se stříkáním bez vysoce účinné spláchnutí. Aquablade stanoví nové standardy v oblasti designu, inženýrství a provozu a zároveň poskytuje maximální čištění a účinnost vody. Neuvěřitelně malé vzory mohou být vytvořeny pomocí Diamatec®, nového keramického materiálu, který je silný a odolný. Použití jemného, ​​krásného porcelánu v koupelnách bylo dříve neslýchané.

Jak funguje ideální standardní záruka?

Když si koupíte ideální standardní koupelnový produkt, víte, že to bude trvat. Ideální standardní keramika přichází s celoživotní zárukou. Poruchy materiálu a zpracování jsou pokryty po dobu 25 let na ideálních standardních vanách a sprchových zásobnících. Sprchové přílohy a obrazovky koupel mají desetiletou záruku, zatímco faucety a mixéry mají 5 let.

Existuje „zlatý standard“

Toto podnikání je světovým lídrem v oblasti koupelnových a topných produktů. Vytvořte si svou vysněnou koupelnu s naší širokou nabídkou van, toalety, dřezy, kohoutky a mixéry, sprchy, koupelnové vybavení a marnost. Ideální Standard začal v roce 1872 v obchodě s plechovkami v Massachusetts. Od té doby se stala největším světovým výrobcem koupelnových a kuchyňských výrobků. Náš sortiment zahrnuje známá jména jako Armitage Shanks, Jado, Marc Newton, Sottini, Trevi sprchy a David Chipperfield Bílá a stříbrná čára. Armitage Shanks je synonymem pro vysoce kvalitní Britské koupelny a podnikání sahá až do roku 1850. Armitage Shanks vyrábí širokou škálu keramického koupelnového zboží, a je pravděpodobné, že jsme všichni používali jeden ze svých produktů v určitém čase v našem životě. Armitage nabízí kompletní koupelnové apartmá, patnáct typů koupelen, osm variant kohoutku a mixéru,a různé tvary Vanity.

Kolekce Armitage má vše, co potřebujete k vytvoření vlastní koupelny, přizpůsobené vašim požadavkům, rozpočtu a životnímu stylu. Ideální standardní průkopnická technologie keramických disků pro přesné míchání teplé a studené vody ve sprchách. V sprchové řadě Trevi od Ideal Standard je mixér Trevi jednoduchý ventil, který umožňuje regulovat teplotu. Může být namontován venku nebo uvnitř. Každý mixér Trevi blend má zabudovanou bezpečnostní funkci, která zabraňuje hoření. fontána termostatické směšovače umožňují zvolit teplotu, která je pro vás nejpohodlnější. Teplota se nezmění ani v případě otevření kohoutku nebo poklesu tlaku vody. Ideal Standard nedávno vydal novou řadu koupelnové keramiky, směšovací kohoutky, a sprchy navržené Jasperem Morrisonem. Řada keramiky a vybavení této známé designérské firmy je velkým doplňkem produktů společnosti. Ideal Standard má vlastní designový personál, ale také spolupracuje se známými designéři z celého světa vylepšují svůj sortiment, zejména značku Jado.

Který standardní ALT je nejlepší? Který standardní ALT je nejlepší?

Díky své flexibilitě je alternativa podle ideálního standardu často vyhledávána architekty a designéry. Je také oblíbený u majitelů domů, protože může obsahovat cokoli od malé šatny po velkou dvojitou vanu pro luxusní koupání. Umyvadla se dodávají ve čtyřech velikostech: 450mm, 500mm, 550mm a 600mm. mají pěkný kulatý tvar se zakřivenými hranami a většina z nich má jeden nebo dva otvory pro kohoutky. Poskytujeme kryty pasti a podstavce po celé délce, které skryjí vaši trubku a zároveň ji udržují funkční. Alto toalety přijĎte v řadě designů, od tradičního těsného splétání až po úsporu vody s dvojitým splachováním, zády ke zdi a dokonce i zavěšení na zeď. Marnost a WC jednotky mohou být také přidány do jakéhokoli projektu dát leštěný dotek. Marnost a WC jednotky mohou být přidány pro další skladování. Alto má nadčasový styl, který sahá až k jejich sprchovým ventilům, které zahrnují bezpečnostní vypnutí, aby se zabránilo spálení, pokud je přerušen přívod studené vody.

Vaše myšlenky na ideální standardní Playa?

Ideální norma řada moderního keramického nádobí Playa je ideální pro aktualizaci datované domácnosti. Playa má jedinečný design, který poskytne klid a eleganci každé koupelně, ať už se jedná o malou aktualizaci nebo kompletní rekonstrukci. Vysoce kvalitní materiály a krásně tvarované tvary této kolekce snadno doplňují ostatní komponenty ve vaší koupelně. Typické rodinné pánve mají čisté, ostré hrany jemně zakřivené přes křivky pánve. Přicházejí ve dvou velikostech: 500 mm a 550mm, s odpovídajícími podstavci a jedním nebo dvěma otvory pro kohoutky. Semi-pultu a plně zapuštěné pultu umyvadla jsou také k dispozici pro použití se stávajícím nábytkem. Hladké akční měkké zavírací sedačky vaší toalety, odpovídající kryty, a chromované závěsy dodají vaší koupelně elegantní pocit. Velké interiéry s jemně svažitými křivkami usnadňují odpočinek v dokonalé perličkové lázni po náročném dni v kanceláři.

Chcete se dozvědět více o Ideal Standard Plaza?

Série Plaza Ideal Standard je vítězem designu. Vynikající designérský tým Studio Levien, v čele s oceněným designérem Davidem Tilburym, vyvinul tuto krásnou sbírku. Tato krásná klasika Art Deco, navzdory své pozici, je skvělou volbou pro přivedení elegance a jiskry do jakéhokoli prostředí koupelny. Mnoho z nejkrásnějších návrhů dvacátého století v nás stále inspiruje touhu. Pasin Plaza GreAsttal má dvě kopírovací otvory pro elegantní kohoutky v chromu nebo zlatě. Pasin Plaza GreAsttal je široká 580 mm, hluboká 465 mm a 580 mm hluboká. Umyvadlo 450 mm ruční oplachování vypadá krásně, když je kombinována s lesklou chromovou lahvovou pastí a odpovídajícím faucetem. Poutavý geometrický design má ohromující zahraniční vzhled. Šestilitrová cisterna je provozována pákou a je snadno dostupná. Zatímco je vyžadováno standardní těsné sedadlo, může být zakoupeno v bílé nebo černé pro další vkus. Plaza Idealform 1700mm široká vana naplní vaši koupelnu s pocitem starožitné elegance a pizazz ve 30. letech.

Hledáte ideální standard? CeraPlan?

Řada Brassware Line podle ideálního standardu je charakterizována jeho pozoruhodnou jednoduchostí. Jeho vynikající design má jemnou, univerzální přitažlivost pro majitele domu s vědomím stylu a používá nejnovější technologie. Krásně zkosená jednorázová páka CeraPlana zpracovává širokou škálu faucetů. Jeho keramické ventily disků brání kapkám a nechte jednou rukou ovládat tok a teplotu. Můžete si vybrat ze základního mixéru povodí jedné díry na palubu nebo nástěnnou výplňovou výplň, z nichž mnohé mají integrované jednotlivé funkční telefony dokončené v odpovídajícím Chrome. CeraPlan má také mixéry s ekologickými regulačními orgány, které dávají stejné nádherné praní a přitom používají výrazně méně vody než konvenční mixéry. Ideální standard CeraPlan, se svou ekologickou filozofií, je zlato.

Které Ceala 2 cisterny jsou nejlepší?

Ideální standard vytvořil sérii CONCEALA 2 Cistern s ohledem na to. Tyto nejvyšší stupně cisterny jsou vyrobeny z polykarbonátu s vysokým nárazem, aby se zabránilo poškození. Jsou předinstalovány se všemi komponenty, takže váš instalační program nebude mít žádné problémy. Mohou být použity s toaletami zády k stěně a umístěny v nábytkové jednotce nebo do nástěnné dutiny. Mají standardní přívodní potrubí pro vodu s hladkým ohybem pro maximální tok vody a kvalitu splachování. Příjem vody může být také umístěn na boku nebo spodní část cisterny a pokrývající všechny možnosti. Conceala 2 je také navržena tak, aby ušetřila vodu, s použitím dvou nebo čtyř litrového duálního spláchnutí, nebo jen 2,6 litru pro jediné spláchnutí. Pro okolnost jsou vhodné různé možnosti aktivace splachování. Nejlepší volbou je použít chromovou duální flush desku s WC. Můžete také použít jejich vysoce kvalitní chromové páky a pneumatické vzduchové vedení.

Ideální standardní informace o brasswaru kužele.

Kvůli nedostatku zdrojů mnoho podniků zdůraznilo minimalizaci odpadu vody. Ideální standard působil rychle na tomto konceptu a začlenil jej do několika svých produktových řad, zejména do série kužele. Silná, špičková přitažlivost oceněného designéra Robina Leviena byla přeložena do produktů, které uspokojí požadavky každého spotřebitele. Válcový tvar mixéru pánve zahrnuje vyskakovací odpad a ekologický tok šetrný vodu, který může snížit průtok vody až pět litrů za minutu. Příslušenství zahrnují dekorativní kohoutky a mixér bidetu s nastavitelnou provzdušňovanou tryskou. Sady vanou kop se pohybují od tradičních dvojitých sloupových kohoutků až po výplň namontovanou na palubu se středovým přepínačem, vše dokončené v šumivém chromu a pro pohodlí s jedním funkčním sluchátkem. Nyní je trendy odstranit všechny kohoutky na lázeň a vyplňovat koupel z přetečení odpadu pomocí skryté výtoky. Ideální standard nabízí jedinečné funkce za každodenní ceny, jako je skrytý ventil se dvěma malými ovládacími prvky, které jsou zahrnuty v rozsahu a cenu produktu.

Jaká je dokonalá definice svobody?

The famous designer Robin Levien has demonstrated that flexibility is not only for the wealthy. It combines two shapely design concepts that may be combined and blended to create your own distinctive look. All basins are made to the exacting standards that you would expect from a renowned British manufacturer. With diameters ranging from 450 to 550 and a semi-recessed variant for unit installation, your new bathroom will radiate a feeling of understated elegance. Also, a countertop vessel bowl has been created that may be used with wall or tall basin mixers. For a coordinated look, choose from a back to wall or wall hanging toilet. Close paired, back to wall, or wall mounted toilets will all meet your requirements.

The Best Practice Jasper Morrison?

Jasper Morrison, a world-renowned European designer, collaborated with Ideal Standard on a new line of ceramic plates and bathing concepts. With sharp angles and flowing shape, he has produced a capsule collection that is both beautiful and modern. Pay attention to the basins and toilets; they seem to be hand-made, with greater definition and sharpness than usual. Smaller bathrooms will benefit from the 400mm cloakroom basin, while larger bathrooms will profit from the 500 and 550mm basins. Trap covers and tapering pedestals are also available to hide pipes. A bathroom typically requires storage and furnishings, so to save even more space, the semi-recessed basin may be incorporated into a vanity unit. For a beautiful tall tap or even wall-mounted taps, the 500mm vessel bowl is an award winning design. Toilets come in a range of styles, from close coupled to wall mounted. Also included is an 1800mm asymmetric bath with wide borders and a deep contoured interior that will keep you warm and comfy while you rest. Jasper Morrison is a design classic with delicate lines and timeless appeal.

What makes Ideal Standard Silver Brassware unique?

Perfect Standard's Silver brassware collection is ideal for those who prioritize quality and excellence. Each piece has been carefully designed to highlight its strong geometric appeal and beautiful contours. The Silver line includes various single and dual control mixers for use in basins and baths. There are a lot of mixers with single and multiple controls. The spouts have a lovely curled swan neck curve and are intended to send water exactly where it should flow without splashing. The elegant curves of the tap bodies contrast well with the rough angles of the operating levers. Special mixers for countertop or vessel bowls have been created with extra height to reach over the edge of the basins. Alternatives include wall-mounted units with separate hot and cold supply. Bath fillers may be mounted on the deck or the wall, with the wall mounting option being preferred to keep the bath rim clear of debris and chrome. A dual control mixer or an ultimate thermostatic valve that will both shower and fill your bath add to the attraction of this aesthetically appealing shower line. Ideal Standard bathrooms are undoubtedly the gold standard in terms of quality and style.

What are Ideal Standard Basins?

Ideal Standard sinks are robust and adaptable to a broad variety of interior designs. All this at a low cost. It's no surprise that the Ideal Standard basin is a popular option for residential, commercial, and public washrooms due to its reliability, affordability, and versatility. Millions of bathrooms throughout the country have Ideal Standard basins and sinks, from high-end hotels to private en suite bathrooms. Available in wall-mounted, countertop, and semi-recessed models.

Je snadné pochopit, proč je ideální standardní keramické zboží stále oblíbeným mezi majiteli domů, nájemci a hotely. Ideální standardní povodí je druh umyvadla, který je často pozorován ve veřejném a komerčním prostředí. K dispozici jsou deformační desky, polosměrné jednotky, na zeď a úspora prostoru. Mnoho z těchto produktů začíná jednoduchými tvary a vysoce kvalitními materiály, které stojí sami. Koncept Arc používá jednoduché křivky k výrobě hladkého a neutrálního povrchu, zatímco kousky náměstí mají architektonický vkus, který odpovídá tradičnějšímu domu. Jednotlivé a dvojčata klepnutí jsou kompatibilní s většinou kusů a položky na nástěnné na zeď mohou být snadno koordinovány pro elegantní evropský vzhled.

Jaké jsou ideální standardní koupele?

Ideální standardní koupele se vyrábějí pomocí nejnovějších technik a materiálů a mají všechny požadované funkce, které by se očekávalo. Popularita mezi zákazníky v rezidenčním i komerčním odvětví je připisována ideálním standardním pohodlí vany, zadržování tepla, spolehlivosti a čistotě. Ať už chcete, aby byla prozkoumána prozkoumání prostorově šetrné koupelny nebo luxusní volně stojící koupelnu, stojí za to prozkoumat. Ideální standardní lázně jsou konstruovány z nejvyšší kvality akrylu a jsou postaveny tak, aby vydržely.

Tato dobře naplánovaná řešení, která jsou k dispozici v ideálním standardním prostorovém a koncepčním prostorovém linii, jsou navržena tak, aby nejvíce využila dostupných interiérových rozměrů. Rohové vany a kombinace kompenzace kombinací koupelny/sprchy jsou ideální pro malé koupelny nebo en apartmá. Ideální standard má širokou škálu produktů od kosmické sprchové koupele po vysoce vyhledávanou aqua duo Twin Plus Whirlpool Bath. Mají spoustu odvodů generujících proudy, takže je to jako mít vlastní osobní vířivku, abyste si po náročném dni odpočinuli.

Ideální standardní kohoutky

Kromě cenově dostupného zboží na základní úrovni poskytuje ideální standard také stylové faucety. S naším širokým výběrem van, umyvadel a bidetů můžete snadno vybavit celou koupelnu nebo dům. Ideální standardní kohoutky jsou závistí světa v koupelně s jejich elegantními a elegantními koupelnovými kohoutky a mixéry. Ideální standardní páneční a lázeňské kohoutky přicházejí v široké škále návrhů a cen.

Ideální standardní stříbrná řada je charakterizována svou ostrou geometrií a snadno ovládanými rukojeti páky, mimo jiné. Modely pro povodí jedné díry a plniva na zeď nebo na palubu umožňují uživateli odpovídat vzhledu celé koupelny. Kromě modelů, které pracují s nízkými i vysokotlakými vodovodními systémy, Ideal Standard také navrhuje modely s omezeními toku vody, aby se ušetřilo dlouhodobé provozní náklady při zachování výkonu. Brilantnost Ideal Standard je definována jeho kreativním designem a ekologickou konstrukcí.

Toalety vhodné pro každodenní použití.

Tato ideální standardní sada jednotky WC zahrnuje těsné varianty, zavěšené stěny a varianty zpět ke stěně a také výběr bidetů. Jejich čisté a nekomplikované návrhy jsou oblíbené u majitelů a hotelů společnosti, protože se s nimi snadno pracují a využívají. Zvažte jednotky konceptu WC, které mají ušetřit prostor bez ohrožení krásy. Tato série na stěně se skrytými cisternami a odpovídajícími možnostmi bidetu je ideální pro kompaktní koupelny. Série konceptu svobody zahrnuje jednotky WC, které jsou jak zvětšeny, tak zvednuté na výšku, což je usnadňuje použití. Tyto jednotky jsou kompatibilní s různými skrytými cisternami a splachovacími deskami, což umožňuje rychlou a snadnou instalaci. Ideal Standard are expert designers of contemporary bathroom items, and they have developed a beautiful and practical variety of products. Existují toalety s uzavřenými a nástěnnými toaletami. Ideal Standard Toilets are stylish and practical.

Is Ideal Standard a trusted name?

High-end koupelnové výrobky ideálního standardu jsou dostupné výhradně prostřednictvím jiných maloobchodníků s koupelnami, národních i nezávislých. Můžete prozkoumat produkty společnosti online, zjistit, kde jsou k dispozici, a stáhnout si brožuru produktu.

Ukazuje na vědomí slávu ideální standardy.

 • Série Conca obsahuje geometrický design, který kombinuje funkci a styl.
 • Waverley kombinuje Edwardian a viktoriánské prvky a vytvoří věčnou krásu.
 • Aquablade je navržena, navržena a provozována tak, aby maximalizovala čištění a účinnost vody.
 • Světová řada Trevi Ideal Standard je základní termostatický ventil.
 • Aktualizujte svůj domov pomocí soudobé keramické kolekcí Playa Contemporary.
 • Brilantní jednoduchost definuje řadu Brassware CeraPlan Ideal Standard.
 • Série CENCEALA 2 Cistern je chráněna polykarbonátem s vysokým nárazem.
 • Návrhář Robin Levien vyvinul novou sbírku koupelny a toalet.
 • Nová sbírka keramických talířů a nápady na koupání od Jasper Morrison pro ideální standard
 • Vyrábí se podle přísných standardů slavného britského výrobce.
 • V perfektním standardním stříbrném rozsahu je k dispozici řada směšovačů s jedním a duálním ovládáním.
 • Jasper Morrison je nadčasová ikona designu.
 • Ideální standardní koupelny jsou nepochybně nejlepší v kvalitě a designu.
 • Vyrobené pomocí nejnovějších metod a materiálů, Ideální standardní koupele nabízejí všechny požadované vlastnosti.
 • Komfort vany, zadržování tepla, spolehlivost a čistota jsou spojeny s jejich popularitou mezi spotřebiteli.
 • Naše velké množství van, dřezů a bidetů může snadno vybavit plný domov.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.