Is Laufen a good toilet brand?

Je Laufen dobrá značka toalety?

Další informace o Laufenu, renomovaném výrobci toalety.

Je Laufen dobrá značka toalety?

Laufen je pěkná značka toalety, že?

Tato švýcarská firma je v provozu téměř století. Výrobky společnosti mají být nákladově efektivní a ekologicky přátelské. V průběhu let dostali mnoho vyznamenání designu, včetně oceněného designu. Inovativní výrobní techniky a strategie ochrany vody jsou také něco, pro co je Laufen známý. Protože byl vytvořen s ohledem na výhody, má nábytek Laufen opravdu elegantní a atraktivní vzhled. Jednotky Laufen Pro A s jejich odlišnými tabletovými formami poskytují výzdobu jemnou evropskou eleganci. Prděny Pro B a Pro C mají neutrální styl se zakřivenou frontou, která je stejně dobře vhodný pro rodinné, firemní nebo veřejné stavební toalety. Bidety a toalety jsou pohodlné, praktické a krásné. Toalety s úzcemi spojenými a těsně spojenými toaletami nabízejí zřetelný aspekt světla a prostoru do koupelny. Stefano Giovannoni vytvořil řadu vany, washtusinů, WCS, bidetů a cistern.

Najdete vše, co potřebujete v rozsahu Laufen koupelny-goods, ať už máte rádi geometrické tvary nebo vzory s neuvěřitelnou pochoutkou. V Laufenu můžete najít širokou škálu koupelnových vybavení. Život zahrnuje keramiku, zrcadla, skříňky a nábytek. V kolekci Pro A jsou nabízeny tři velikosti a čtyři barvy. Vyšší WC a Bidet poskytují větší pohodlí pro jednotlivce, kteří jsou vyšší nebo méně schopní. Zrcadlové skříně a police jsou v Laufenově rozsahu My Life. Kolekce Laufen Pro je komplexní koupelnový balíček, který je krásně sladěn. Kolekce Pro B byla navržena tak, aby sloužila řadě účelů, včetně Cloakroom, toalety nebo ložnice. Na toaletní pánve a apartmá mohou být zahrnuty měkká a tradiční sedadla, jakož i antibakteriální charakteristiky. Série Laufen Pro C je řada vysoce výkonných běžeckých bot určených pro komerční i domácí využití.

Tato kolekce zahrnuje několik stylů designu, což vám umožní koordinovat výzdobu jedné místnosti se zbytkem domu. Laufen Pro S zahrnuje pár bot, sadu ponožek a různé příslušenství. Laufen je již dlouho známý pro přesnost, kvalitu a inovativní design koupelny. Laufen postavil a vytvořil mnoho komplikovaných návrhů za nepříznivých okolností. Podnik má zařízení nacházející se ve Švýcarsku, Rakousku a v České republice. Koupelny Laufen se zvýšily na vrchol stromu, protože na jejich švýcarský design, špičkové výrobní metody a ekologicky odpovědný přístup k ochraně vody. Důkladné vyšetření během výrobního procesu zajišťuje, že vaše toaleta nebo povodí bude mít perfektní povrch, což vám umožní proměnit váš nápad v realitu.

Jaké jsou výhody Laufen?

Švýcarský design má dlouhou historii. Laufenův evropský vkus je patrný napříč jejich zbožím, což je výsledkem jejich více než století zkušeností s designem za nimi. Tuto rovnováhu dosáhli v průběhu let tím, že se zaměřili na čistotu, styl a pohodlí a zároveň zůstali relevantní a kreativní síly na celosvětovém trhu.

Co je to technologie Saphikeramik a jak to funguje?

Produkty Saphirkeramik představují bod povodí v historii keramické a sanitární výroby a mají zřetelně moderní estetiku. Tento průlomový materiál, který je velmi tenký, ale zcela robustní, umožňuje dříve nemožné stát se realitou, což má za následek různé zboží, které má svěží a čistý vzhled.

Je vybaven hygienickými formami?

Laufen ukázal, že jsou schopni přemýšlet mimo krabici, pokud jde o nejvíce světské komponenty tím, že zahrnuje skryté přetečení a skryté odtoky do různých produktů. Odstraňují otevřený a zastaralý vzhled mnoha odpadkových kontejnerů tím, že jsou elegantní a uklizeni. Laufen Pro Rimless WC je pravděpodobně vrcholem denního přepracování, protože jeho výrazný tvar odstraňuje zákoutí a lebky, které mají bakterie.

Je Laufen společností oceněná designem?

V průběhu desetiletí Laufen obdržel působivý počet ocenění, protože jeho tým nadnárodních, mnohotankovaných návrhářů sdružoval své nápady na produkci špičkových sbírek. Jejich rekord v tomto záznamu hovoří sám o sobě, jak ukazuje mnoho mezinárodních ocenění, které obdrželi pro jednotlivé předměty, celé sbírky a kreativní nové materiály, mimo jiné.

Má Laufen zájem o svědomitost životního prostředí?

Výrobky Laufen jsou určeny k tomu, aby byly co nejúčinnější nákladově nejvýhodnější, protože uznání významu vody jako cenné celosvětové komodity. Toaletní jednotky s výběrem dvojího splachování poskytují větší flexibilitu, pokud jde o množství vody, kterou konzumují, zatímco revoluční usinály sifonu nepotřebují vůbec žádnou vodu. Účelem tvrdohlavých produktů je spíše vydržet roky, než aby byly předčasně nahrazeny kvůli závazku k udržitelnosti ve všech fázích výrobního procesu a zaměření na trvanlivost.

Co je to o povodích Laufen?

Sanitární vybavení Laufen udržuje své přitažlivosti pomocí inovativních návrhů, rozmanité rozmanitosti aplikací a konkurenční ceny. Obsazení v oslnivé bílé keramice a dostupné v řadě tvarů a velikostí, existují volby pro model s nástěnným nátěrem, povrchově namontované pánve, zapuštěné a polosvěcené pánve a zapuštěné a polosvěcené pánve v celé sbírce. Jednotky Laufen Pro A, které se vyznačují jejich čistými tvary tabletů, poskytují vnitřnímu prostředí nádech evropské jednoduchosti. K dispozici je pro ně široká škála využití, od malé a uklizené ruční povodí pro oblast Cloakroom, až po velkou a působivou pro dvojitou povodí pro sdílenou hlavní koupelnu.

Pasiny Pro B a Pro C mají neutrální design se zakřivenou frontou, díky níž je stejně jako doma v domácnosti, v koupelně nebo ve veřejné toaletě veřejné budovy. Hlavním faktorem jejich přitažlivosti je jejich flexibilita, která jim umožňuje snadno spárovat s různými kohoutky nebo mixéry. Tato sbírka pánví Laufen ukazuje, že módní povodí nemusí být nutně nákladná. Jsou čisté, reprezentativní a za rozumnou cenu.

Chtěli byste se dozvědět více o nábytku Laufen a marnosti?

Laufen Furniture má eleganci a kouzlo, protože byl zamyšleně navržen tak, aby uživateli nabídl největší potenciální výhody v dostupné oblasti. Vanity jednotky jsou nejvíce poptávkovým předmětem v dnešní společnosti a jejich sbírky zboží jsou k dispozici v různých módních cílech, včetně černé, bílé a wenge. Stand Laufen Pro A Chrome Basin, který je ideálně vhodný pro linii pro A 85 a 105 cm, přidává do jakékoli koupelny kouzlo dvacátých let 20. století. Tyto chromové rámce, které mohou být použity jako alternativa k nástěnné jednotce nebo konvenčním podstavci, zajišťují více prostoru v toaletě a jasnější atmosféře.

Asymetrická marnost pro asymetrická jednotka Laufen Pro je marnost jednotka, která byla speciálně navržena tak, aby se vešla do menší oblasti. Jeho snížená promítá a boční díra k kohoutku, které byly pečlivě zváženy při navrhování interiéru s skromnějšími proporcemi, umožňují nejúčinnější využití dostupného prostoru a přitom zůstanou plně přístupnou jako praktická alternativa skladování. Každá položka je ručně vyráběna podle nejlepších standardů a podporována zárukou Laufen, která zajišťuje, že vydrží celý život. Tyto vysoce vyhledávané předměty jsou vyráběny jedním z nejznámějších evropských výrobců kuchyňského zboží a jsou dobře přizpůsobeny potřebám dnešního současného prostředí.

Toalety od Laufenu

Laufen toalety a bidety jsou pohodlné, funkční a nepopiratelně atraktivní. Jsou prezentovány v jednoduchých současných vzorcích, které do koupelny poskytují jedinečný prvek světla a prostoru. V této oblasti jsou k dispozici moderní vývoj, jako je nástěnný, zády k stěně a těsně spojené toalety, což poskytuje návrháře interiéru řadou možností pro navrhování prostoru WC, které zahrnují komponenty, které jsou vhodné pro velikost místnosti, které jsou vhodné pro velikost místnosti a atmosféra. Panny na stěně poskytují pocit prostoru uvnitř koupelny a jednotky back-to-wall s jejich skrytými cisternami vytvářejí podobný pocit prostoru.

U účinných splachovacích mechanismů používají těsné spojené jednotky každé spláchnutí výrazně méně vody než konvenční toaletní jednotky. Cistern a Pan jsou poskytovány v kompaktním tvaru a zařízení se snadno nainstaluje. Kromě toho jsou odpovídající bidety nabízeny v konfiguracích zavěšení nástěnné i podlahy, aby šly s jednotkami WC. Zahrnutím bidetu je toaleta vylepšena nejen z hlediska funkce, ale také z hlediska estetiky, což jim umožňuje spolupracovat v harmonii mezi sebou as okolí. Jak ukazují tyto sbírky sanitárního vybavení od renomovaných výrobců Laufen, nejlepší návrhy produktů se vyznačují jejich jednoduchostí.

Pokud jde o značku Laufen.

Vzhledem ke své souvislosti se skupinou ROCA sdílí Laufen rozlišení, že je nejlepším producentem koupelnového zboží v Evropě a druhým největším výrobcem na světě, s pracovníkem 2000 lidí a globální přítomností v 17 zemích. Roky zkušeností jim umožňují nabídnout technicky sofistikovaná řešení pro úsporu vody a také vložky cistern, které zabraňují kondenzaci, které jsme všichni zažili v určitém okamžiku našeho života. Návrhy se liší od nejzákladnějších a nejobvyklejších až po nejelegantnější a nejednoznačnější, vytvořené některými z nejslavnějších evropských designérů. Najdete vše, co potřebujete v linii laufen, a pomocné vybavení, ať už je vaše preference pro geometrické formy nebo ohromně jemné zakřivené. Sbírka Baths, Washbasins, WCS, Bidets a Cisterns je vytvoření italského designéra Stefana Giovannoniho, který je dobře známý svými zakřivenými vzory v kuchyni a dalšími částmi domu a další části domu. Palomba Washbasins, navržený Ludovikou a Roberto Palomba, poskytují jedinečný pohled na výzdobu koupelny. Jsou vyrobeny z keramiky, které jsou ve svém designu přirozeně geometrické a jsou k dispozici v různých tvarech, velikostech a ošetřeních. Formová linka umyvadel, vany, bidety, WCS a nábytek je klasický design Phoenixu, ale má k tomu luxusní evropský pocit. Je k dispozici v různých povrchových úpravách a velikostech, aby se vešly ve většině koupelen. Sbírka My Life Frig, která je určena k použití v koupelnách, zahrnuje vany, bidety, umyvadla a WCS, které mají všechny velké proporce a krásný styl.

Koupelnové vybavení je k dispozici v široké škále modelů od nejznámějších designérů z celé Evropy díky komplexnímu výběru produktů. Tak proč nepoužívat laufen zrcadlo k přidání nějakého osvětlení do vaší koupelny? Kromě keramiky v řadě My Life nabízí Laufen různé skříně v různých barvách a panelech s pohyblivými policemi. Zrcadlové skříně a zrcadla završují fascinující řadu dostupných předmětů mého života. V řadě živých produktů od Laufenu jsou k dispozici čtyři různé typy keramických koupelnových výrobků, z nichž každá je k dispozici v řadě barev. Living Collection je doprovázena stejně působivou sbírkou moderního nábytku, která je k dispozici ve čtyřech různých barvách s měkkým bílým čelním povrchem. Vídeňské zboží může být vysledováno zpět ke svým kořenům ve Vídni a lze jej nalézt v krásných hotelech po celé Evropě, což odráží uplynuté období. Barvy produktu zahrnují bílou a pět dalších jemných odstínů. Zboží je teplé a daleko od současných trendů a výstřelků, což zajišťuje, že vydrží zkoušku času. Pro jednotlivce, kteří jsou vyšší nebo méně schopní, má linka Comfort Comfort vyšší WC a Bidet, což jim poskytuje větší pohodlí.

Co je Laufen Pro A a jak to funguje?

Klamavě základní vzhled má kolekce pro A duch průzkumu a rozmanitost tvarů, které do koupelny přidávají jemný prvek neobvyklého. Kolekce Pro A je k dispozici ve třech velikostech. K dispozici je mnoho typů a velikostí koupelnových povodí, od polopřísněných možností až po velké jednotky s dvojitým povodí a Laufen Pro A může být použit v různých prostředích. Mezi menší, ale hlavní změny konvenčního designu povodí patří širší oblasti paluby, stěny tenčích povodí a zvýšené okraje. Tyto malé, ale důležité změny dávají interiéru míru charakteru, který je evokující současný evropský styl. Kromě úplných a polovičních výběrů podstavce jsou k dispozici také jednotky Chrome Framed jednotky, zatímco polopřítomné a pokles v povodích umožňují nový přístup k vytvoření oblasti promývání kolem myšlenky centrální desky. Levné cenovky v této sbírce jednotek povodí jsou příjemnou výhodou pro každého, kdo hledá stylové předměty za dostupnou cenu.

Co si myslíte o Laufen Pro?

Laufen Pro Collection je stylová, elegantní a vhodná pro použití v dnešním současném životním prostředí, kompletní sbírkou koupelnových předmětů, které jsou navzájem pěkně koordinovány. Položky v řadě pro sběr Pro jsou rozlišeny jejich čistým a přehledným vzhledem a jsou k dispozici s řadou možností přizpůsobení. Panny a apartmá toalety mohou být vybaveny měkkou nebo konvenčními sedadly, jakož i antibac pro delší trvalou ochranu hygieny. Vanity jednotky, které jsou k dispozici v různých velikostech a barvách, které umožňují kompletní výběr uživatele, pokud jde o navrhování prostoru v koupelně, jsou navrženy tak, aby je doplnily. Koupelna, která je navržena se silným pocitem mírové neutrality a čistoty, je vynikající volbou pro jakýkoli obytný prostor, který oceňuje cool, kosmopolitní estetiku neochvějných předmětů, čistých linek a důraz na funkčnost.

Chcete vědět více o Laufenově paláci?

Laufenova řada sanitárního vybavení přemění vaši koupelnu v útočiště současného pohodlí díky své pozornosti k detailům a pozornosti k formě. Koupelna, která má kousky paláce, je jak jednoduchá, a odvážná, což jí dává auru důvěry. Toalety a bidetové jednotky v paláci se vyznačují jejich šikmými úhly a hladkými povrchy. Blízká spojená, stěna zavěšená a zpět ke zdi WC jednotky jsou nabízeny v různých moderních vzorcích pro optimální pohodlí, pohodlí a eleganci. K dispozici jsou všechny jednotky WC WAP a zpět ke zdi a zpět ke stěně. Jejich čistý a nepřerušený profil je zajištěn nepřítomností jakýchkoli výklenků, které by mohly sloužit jako prachové pasti, jakož i jejich čistý tvar a diskrétní upevňovací soupravy. Basiny jsou nabízeny v profilu Trim a podobně přímým designem a položky ve sbírce paláce spolupracují na vytvoření klidného a tlumeného prostředí.

Máte nějaké znalosti o Laufen Pro B?

Kromě toho, že byla krásnou sbírkou zakřivených koupelen z Laufen, byla sbírka Pro B vytvořena s ohledem na různé využití. Vzhledem k jejich přímému designu tyto povodí vyzařují do oblasti koupelny auru čistoty a hygieny, což je způsobuje, že jsou vhodné pro použití v soukromém i veřejném prostředí. Pádeny Pro B jsou jednoduchou a praktickou možností pro klokovou, toaletu, en apartmá nebo koupelnu a mohou být umístěny na zdi nebo na povrch. Tyto pánve mohou být zobrazeny buď s polovičním podstavci nebo s plným podstavci, nebo alternativně s přitažlivou odkrytou pastí na lahví pro aktualizovaný zvrat. Poskytují také úplnou všestrannost z hlediska instalace. Použití povrchově namontované marnosti povodí ve spojení s pracovní vrcholem může poskytnout nový a otevřený prostor pro všechny vaše osobní potřeby péče a přidat do vaší koupelny nádech skutečné současné elegance. Každá povodí je vybavena přetečením a jediným otvorem klepnutím, což jim umožňuje používat ve spojení s širokou škálou modelů štěrbinových odpadů a modelů mono mixéru. Podívejte se prosím na náš výběr doplňkových armatur, abyste dokončili vzhled těchto krásných povodí ..

Série Laufen Pro C je řada vysoce výkonných běžeckých bot.

Laufen Sanitary Ware je navržen tak, aby byl používán v rezidenčních i obchodních prostředích a kolekce Pro C je důležitým a cenným doplňkem obou sektorů. Tyto povodí, které mají ostrý a nový vzhled, poskytují proveditelné možnosti pro instalaci ve standardních i menších interiérech v závislosti na jejich velikosti. Pro C povodí mohou být také použity v oblastech interiéru, které vyžadují odlišný přístup než tradiční metoda. Pro C je skromná, ale dobře zvažovaná sbírka předmětů, která zahrnuje ruční povodí pro rohovou instalaci a širší kus s nízkým profilem pro použití v malé oblasti WC nebo na šatny. Ve sbírce je součástí základní koupelnové povodí, což vám umožní přizpůsobit design jedné místnosti s designem druhého v domě. Kusy pro C, které jsou k dispozici s plnými nebo polovičními podstavecmi, jsou praktickou a levnou volbou, která je prezentována základním, ale přitažlivým způsobem.

Laufen Pro S jsou sbírka bot.

Kolekce Laufen Pro S, která zahrnuje různé styly designu, je navržena tak, aby vyhovovala potřebám různých instalačních situací. Nabízením různých velikostí pro každou povodí v rozsahu není koncový uživatel omezen na jednu možnost, pokud jde o rozměry nebo tvar. Standardní koupelnové pánve, pod pultovou a asymetrickou volbou kloaků, stejně jako velká jednotka s dvojitým povodí, nabízejí rozmanitou škálu možností pro použití v obytných prostorech a kolem nich. Jednotky Pro S se vyznačují jejich mocnými liniemi, rovnými úhly a objemným vzhledem. Jsou navrženy tak, aby vydržely. Při aplikaci na Cloakroom, En Suite nebo koupelnu nebo na kombinaci všech těchto, je snadno provedena úplná estetická koherence v domě. Pro S povodí, které jsou navrženy tak, aby se používaly ve spojení s monoblokovými mixéry, poskytují jednoduché, ale účinné řešení, které je za rozumnou cenu a vhodné s různými barevnými schématy.

Co přesně je laufen?

Značka V průběhu více než 125 let byla švýcarská značka Laufen synonymem přesnosti, kvality a špičkové koupelny, zatímco se zavázala k ekologicky odpovědné produkci a dlouhodobé udržitelnosti. Produkce Laufen je známá svou schopností vytvářet a vytvářet složité návrhy za obtížných podmínek.

Dřezby Laufen se vyrábějí ve Spojených státech.

Laufen má mimo jiné čtyři produkční zařízení na sekci ve Švýcarsku, Rakousku a v České republice. Hlavním důrazem na jejich práci je technologie, která je špičková, špičkové mechanismy a jedinečné vzory.

Laufen fakta

 • Tato švýcarská firma je v provozu téměř století.
 • Výrobky společnosti mají být nákladově efektivní a ekologicky přátelské.
 • Firma získala mnoho ocenění designu, včetně ceny Best in Show Award.
 • Jejich inovativní produkční techniky a ochrana vody jsou také ekologické.
 • Protože byl vytvořen s ohledem na výhody, má nábytek Laufen opravdu elegantní a atraktivní vzhled.
 • Jednotky Laufen Pro A s jejich odlišnými tabletovými formami poskytují výzdobu jemnou evropskou eleganci.
 • Prděny Pro B a Pro C mají neutrální styl se zakřivenou frontou, která je stejně dobře vhodný pro rodinné, firemní nebo veřejné stavební toalety.
 • bidety a toalety jsou pohodlné, praktické a velmi krásné.
 • Toalety s úzcemi spojenými a těsně spojenými toaletami nabízejí zřetelný aspekt světla a prostoru do koupelny.
 • Stefano Giovannoni vytvořil řadu vany, washtusinů, WCS, bidetů a cistern.
 • Najdete vše, co potřebujete v rozsahu Laufen koupelny-goods, ať už máte rádi geometrické tvary nebo vzory s neuvěřitelnou pochoutkou.
 • V Laufenu můžete najít širokou škálu koupelnových vybavení.
 • Život zahrnuje keramiku, zrcadla, skříňky a nábytek.
 • Pro A má tři možnosti velikosti a přichází ve čtyřech různých barvách.
 • Vyšší WC a Bidet znamenají větší pohodlí pro jednotlivce v různých výškách a schopnostech.
 • Zrcadlové skříně a police jsou v Laufenově rozsahu My Life.
 • Kolekce Laufen Pro je komplexní koupelnový balíček, který je krásně sladěn.
 • Kolekce Pro B byla navržena tak, aby sloužila řadě účelů, včetně Cloakroom, toalety nebo ložnice.
 • Na toaletní pánve a apartmá mohou být zahrnuty měkká a tradiční sedadla, jakož i antibakteriální charakteristiky.
 • Podnik má zařízení nacházející se ve Švýcarsku, Rakousku a v České republice.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.