Is Villeroy and Boch good quality, brand review.

Je Villeroy a Boch kvalitní, recenze značky.

Vše, co potřebujete vědět o toaletách a keramice Villeroy a Boch.

Moderní koupelna se zelenými rostlinami

Je Villeroy a Boch dobrá značka?

Jaká je historie Villeroy & Boch?

Villeroy & Boch byl založen v roce 1748 Iron Master François Boch a jeho třemi syny, kteří byli všichni vyškoleni jako kováři. Podnik měl svůj začátek v Lorraine Hamlet of Audun Le Tiche, kde železný mistr založil keramiku podnik pomocí jeho učňů. V roce 1766 bylo uděleno povolení k výstavbě keramické pece ve městě Septforntaines v Lucemburku, kde v té době provozovala porcelánovou továrnu. Bylo to 14. dubna 1836, že podnikání sloučilo s obchodem svého soupeře Nicolase Villeroye a stal se známým jako Villerory - Boch. V roce 1869 firma zřídila první výrobní zařízení na světě, která se věnuje výhradně architektonickým dlaždicím.

Villeroy & Boch AG je německý podnik, který vyrábí nádobí, toaletní potřeby a předměty zdraví a wellness. Na dnešním trhu je společnost rozdělena do dvou sekcí: stolní nádobí a koupelny a wellness produkty. Eczacbaş Holding získal 51 % podíl ve V&B Fliesen GmbH v roce 2007, kdy rodina Villeroy prodala svůj podíl. Základní kapitál Vandebfliesen nyní drží pouze 2,29 procent akcionářů, což představuje malé procento z celkového základního kapitálu.

Villeroy & Boch byla založena v německém Mettlachu Jean-Baptiste Stahl a je společnost Luxury Home Furnishings Company. Phanolith Porcelain, produkovaný keramickým obchodem, je známý svým poloprůhledným vzhledem. Návrh byl původně uveden na pařížské expozici Universelle (1900) a od té doby si na německém trhu udržuje významnou přítomnost. Villeroy & Boch se stala jednou z největších světových keramických výrobních společností.

 • François Boch a jeho tři synové všichni trénovali jako kováři založili Villeroy & Boch v roce 1748.
 • Audun le Tiche je místo, kde železné mistr vytvořil keramickou společnost s pomocí jeho učňů.
 • Villeroy & Boch AG je německá společnost, která vyrábí nádobí, toaletní potřeby a wellness produkty.

Co je technologie Villeroy & Boch a jak to funguje?

Titanceram je proprietární směs hlíny, křemene, živce a oxidu titaničitého, který, když se používá ve spojení se specifickými výrobními technikami, umožňuje vytvoření extrémně přesných forem bez ohrožení dlouhodobé trvanlivosti. Directflush je design toalety bez ráfků, který byl zvláště navržen tak, aby byl jednodušší na čištění než tradiční toalety. Quaryl je kompozitní materiál, který kombinuje vlastnosti přírodního křemene s vlastnostmi akrylové pryskyřice a vytvoří nový materiál s jedinečnými vlastnostmi.

Je Villeroy a Boch vysoce kvalitní značka?

Villeroy Boch má velmi vysoké požadavky na kvalitu a nádobí může být zamítnuto jako první kvalita pro to, aby měla i nejmenší chyba ... Většina jejich standardních linek nádobí se vyrábí v Německu. Přesto se v Německu vyrábí všechny zboží Villeroy & Boch. V Číně se vyrábí velká část jejich zboží pro dárkové nádory.

Co je toaleta Villeroy & Boch a jak to funguje?

Villeroy a Boch mají dlouhou a slavnou historii poskytování vysoce kvalitních keramických a hygienických výrobků. Tyto znalosti byly použity pro rozvoj komplexní škály atraktivních, moderních a pohodlných WC jednotek a bidetů pro domov. V této sekci se shromažďují vše od toalet na nástěnné a zády ke zdi až po odpovídající rámy, splachovací desky a skryté cisterny, bidety, jednotky přizpůsobené pro mládež nebo lidi s problémy s pohybem a těsně spojené jednotky se sníženou vodní stopou se sníženou vodní stopou se sníženou vodní stopou se sníženou vodní stopou se sníženou vodní stopou se sníženou vodopnou. . Na těchto stránkách najdete výběr rozsahů Villeroy & Boch, z nichž každá má všechny možnosti, které potřebujete k navrhování WC, které je krásné, moderní, čisté a efektivní.

Co jsou toalety Villeroy & Boch Avento a jak fungují?

Kolekce Avento s potěšením zahrnuje všechny vlastnosti klasického designu. Některé položky mají inovativní design bez ráfků, který zdůrazňuje čistotu a užitečnost a přitom je stále vizuálně přitažlivý. Odstranění vnitřního okraje dutiny vede k menšímu prostoru pro nebezpečné bakterie, aby se dařilo. K dispozici jsou misky, které jsou ergonomicky navrženy a inteligentně šikmé, aby se minimalizovaly stříkání, zatímco nástěnné úchyty poskytují evropský vkus a zvyšují vnitřní světlo a prostor.

Co jsou toalety Villeroy & Boch Subway 2.0 a jak fungují?

Elegantní jednoduchost a praktičnost jsou dokonale integrovány do produktové řady metra 2.0, která zahrnuje řadu efektivních předmětů. Panny toalety a bidety umístěné na stěnách jsou vyrobeny z jemného hygienického porcelánu, který byl jemně ohnutý. Tyto předměty jsou nejen krásné, ale jsou také rychlé a jednoduché čisté, což z nich činí vynikající volbu pro moderní, kreativní interiéry. Ošetření Ceramicplus, které je speciálně navrženo tak, aby zabránilo skvrnám a limescale, může být dokonce přidána k řadě modelů.

 • Celá řada produktů metra 2.0 integruje styl a funkci bezchybně.
 • Bidets a toaletní pánve se skládají z sanitárního porcelánu, který byl jemně složen.
 • Keramicplus může být přidán do několika modelů.

Jsou Villeroy a Boch považováni za značku špičkové?

Zatímco produkty Villeroy & Boch mají vysokou kvalitu a estetickou přitažlivost, poskytují také multifunkční řešení pro moderní domov a pracoviště.

Co přesně jsou toalety Villeroy & Boch Architectura a jak fungují?

Celá sbírka architektury je inspirována filozofií designu, která zdůrazňuje pečlivé budování a zpracování. Skvělým příkladem je čtvercový blízkový pár WC, který má silné linie a silné úhly, ale je změkčen jemně krásnými křivkami, aby vytvořil harmonický celek. To by byla zřejmá volba pro jakoukoli moderní výzdobu, ať už se jedná o vlastní koupelnu nebo vysoce módní veřejnou skříňku, díky svému silnému vizuálnímu tvaru. V balíčku je na výběr toaletních sedadel s běžným nebo měkkým uzavřeným mechanismem rychlého uvolňování.

Co jsou toalety Villeroy & Boch Hommage?

Tradiční tvary WC Pan mají výrazně moderní zvrat s toaletou Villeroy a Boch Hommage Wall z kolekce Villeroy & Boch. Okamžitě skutečné prohlášení se vydává současnou verzí tradiční WC Pan, která se dobře hodí do současného městského obývacího prostoru jakékoli velikosti. Jako možnost jsou k dispozici měkká sedadla, která poskytují další úroveň tichého luxusu. Luxusní je oplývá v podlaze Villeroy & Boch Hommage Standing Bidet, který je vytvořen z nejlepšího dostupného sanitárního porcelánu. Tovární ošetření s jedinečným povrchem CeramicPlus poskytuje bariéru odolnou proti skvrnám, která umožňuje udržovat alpský bílý lesk po delší dobu, zatímco přizpůsobení je nabízeno pomocí jednoho nebo tří výběrů klepnutí, aby odpovídala kohoutu podle vašeho výběru.

Jaké je složení Villeroy a Boch?

Villeroy & Boch se zavázala dodávat vysoce kvalitní porcelán a kostní porcelánové nádobí, křišťálové brýle, nerezové příbory a domácí výzdobu, které vám pomohou vytvořit ideální stůl pro další shromáždění nebo událost. Ať už připravujete velkou událost nebo příležitostnou každodenní večeři, určitě najdete ty správné předměty, které vyhovují vašim potřebám.

Je olovo přítomen ve Villeroy & Boch Products?

Od samého začátku výrobního procesu stál Villeroy & Boch pro nejvyšší kvalitu: od pečlivého výběru vysoce kvalitních surovin po exkluzivní použití bez olova, extrémně dokonce dvojnásobných glazur a dekorativních barev, které byly Testováno na škodlivé látky, pro použití špičkové technologie.

Moderní černobílá koupelna

Kdo dělá Villeroy a Boch?

Která sedadla Villeroy & Boch, cisterny a knoflíky jsou součástí řady Viclean & Vitonnect?

Tato kolekce ukazuje, jak je Villeroy & Boch vždy v popředí používání vznikající technologie. Toto odhodlání progresivní inovací je zobrazeno technologií dálkového ovládání, což je pouze jeden příklad. Je schopen přizpůsobit uživatelský zážitek na nejmenší detaily se sedadlem Viclean U, protože přichází s vlastním zařízením dálkového ovládání. Přidání topného prvku poskytuje spotřebitelům maximální úroveň pohodlí. Mezi další ovládací prvky patří schopnost otevřít a uzavřít kryt sedadla a také pět různých nastavení teploty vody a polohy trysky. VIRDE VI CLEAN L, která má minimalističtější vzhled, dosahuje velké rovnováhy mezi elegantním vzhledem a vynikajícími funkcemi a zároveň je dostupnější.

Co přesně jsou toalety Villeroy & Boch Aveo a jak fungují?

Kolekce Aveo Villeroy & Boch je vrcholem koupelnového luxusu, kombinující moderní kontinentální design a přitažlivou geometrii s pečlivým řemeslným zpracováním a silnou inženýrstvím vytvoření koupelny, která je jak funkční, tak luxusní. je vítaným doplňkem jakékoli moderní koupelny. Na druhé straně toaleta Aveo New Generation Wall-Hung Toaleta může skutečně sloužit jako základ moderního obytného prostoru. Díky jednoduchým liniím a použití nejlepšího sanitárního porcelánu z něj činí vynikající společník k jiným kusům z kolekce Aveo.

Kdo je výrobcem Villeroy a Boch?

Když François Boch a jeho tři synové začali v roce 1748 vyrábět keramické nádobí a ozdobné umělecké předměty, byli v oboru považováni za průkopníky. Maison Villeroy & Boch byl založen v roce 1836, kdy Jean-François Boch spojil své síly s úspěšným producentem kameninového sdělení Nicolas Villeroy. Jejich sloučení vyústilo v vytvoření jednoho z prvních globálních hráčů devatenáctého století.

Co jsou toalety Villeroy & Boch Subway (Soho)?

S těmito toaletami na zeď a zády k stěně je k dispozici řada možností pro odpovídající rámečky, splachovací desky a skryté cisterny. V důsledku svého stálezeleného vzhledu a sníženého dopadu na vodu jsou jednotky s blízkým spojením zdravou dlouhodobou investiční možností. Kompaktní verze jsou k dispozici se skrytým upevňovacím soupravou, která eliminuje potřebu objemných nástěnných cistern.

Miniaturní jednotky, jako je kompaktní toaleta pro nástěnné nástěnné, má kompaktní design, který je dobře vhodný pro koupelny nebo koupelny s omezeným prostorem. Mezitím specializovaná oddělení zajišťují, aby jednotlivci s problémy s mobilitou měli při vstupu a opouštění budovy příjemný zážitek.

Co jsou toalety Villeroy & Boch Subway (Soho) a jak fungují?

S těmito toaletami na zeď a zády k stěně je k dispozici řada možností odpovídajících rámečků, splachovacích desek a skrytých cistern. V důsledku jejich stálezeleného vzhledu a sníženého dopadu na vodu jsou jednotky s blízkým spojením zdravou dlouhodobou investiční možností. Kompaktní verze jsou k dispozici se skrytým upevňovacím soupravou, která eliminuje potřebu objemných nástěnných cistern.

Miniaturní jednotky, jako je kompaktní toaleta pro nástěnné nástěnné, má kompaktní design, který je dobře vhodný pro koupelny nebo koupelny s omezeným prostorem. Mezitím specializovaná oddělení zajišťují, aby jednotlivci s problémy s mobilitou měli při vstupu a opouštění budovy příjemný zážitek.

Jak fungují toalety Villeroy & Boch O.Novo?

Panka na nástěnná nástěnná nástěnná nástěnná je jedním z kusů ve sbírce O.Novo, která ukazuje schopnost Villeroy & Boch kombinovat design a funkci. Jednotka, která je obsazena ve velmi moderním designu, používá pro každé splachování pouze 4,5 litru vody, což má za následek významné úspory vody. Design bez ráfků poskytuje více splachovacího pokrytí a vytváří více sanitární atmosféry tím, že eliminuje potřebu růstu bakterií kolem pánve, když je namontována, a tím optimalizuje dostupnou oblast. Jednotlivé přizpůsobení a snadná instalace jsou umožněny řadou volitelných příslušenství dostupných v celé řadě. Mezi volitelné příslušenství patří souprava pro zvukové odolnost, možnost sedadla a krytu s mechanismem rychlého uvolňování a měkkými uzavíracími závěsy a loketní opěrkou s mechanismem rychlého uvolnění.

 • Villeroy & Boch je schopen smíchat styl a funkci s pánví z nástěnné nástěnné nástěnné z nástěnné linky.
 • Možnosti příslušenství zahrnují soupravu zvukového projevu, sedadlo a kryt s rychlým mechanismem uvolňování a loketní opěrku s mechanismem rychlého uvolnění.

Co jsou toalety Villeroy & Boch Omnia Architectura a jak fungují?

Robustní řada Omnia Architectura, která je ideální pro veřejná zařízení, jako jsou dětské školky nebo školy, stejně jako malé koupelny v soukromých domech, zahrnuje řadu kompaktních verzí pro pokoje s omezeným prostorem. Úzce spojená apartmá WC, navržená tak, aby byla jednoduchá, zjednodušená a moderní vzhled, má všechny vlastnosti, aby se bez námahy mísily do jakékoli současné koupelny, kloakroomu nebo en-suite. Úzce spojený design má zřejmé ekonomické výhody, protože snižuje množství fyzického prostoru, který je cisterna, a také množství vody potřebné pro každé splachování. Pro nákup jsou k dispozici upgrady základního sedadla, které zahrnují variantu s měkkou kloubou, která je tichá i elegantní, stejně jako ošetření proprietární Villeroy a Boch CeramicPlus. To agresivně odpuzuje limescale a pomáhá udržovat jednotku vypadající mladší po delší dobu.

Toalety Villeroy & Boch Joyce jsou toalety Villeroy & Boch.

Kolekce Joyce je zaměřena na kusy, které jsou esteticky přitažlivé a funkční, přičemž zachovává vynikající kvalitu, kterou se od Villeroy a Boch očekávalo za dostupnou cenu. Vyzařuje také eleganci, prostornost a praktičnost. Wall Wall Wall Hung Pan je elegantní kus nábytku, který má všechny tyto vlastnosti. Je vhodný pro moderní výzdobu jak v nastavení rezidenčních, tak v pohostinství. Je vybaven systémem Villeroy & Boch Aquareduct a má efektivní a ekologicky šetrné spláchnutí 3 nebo 4,5 litru, čímž se snižuje spotřebu vody. Jeho hladké povrchy a čisté čáry z něj činí dobrý zápas pro jakoukoli koupelnu nebo suite, který je založen na konceptu estetické jednoduchosti. Bidets jsou někdy ignorovány nebo propuštěny jako zastaralé příslušenství, ale Joyce Floor -Bidet Bidet je ideální pro použití v moderním prostředí. Díky svému přehledovanému vzhledu a jasné linii, stejně jako vynikající bílý alpinový povrch a jednoduchý tvar, je hladce kompatibilní se zbytkem kolekce Joyce. Odvážné moderní návrhy Joyce ukazují, že můžete získat špičkové evropské zboží za přístupnou cenu jejich začleněním do sbírky.

 • Řada Joyce se zaměřuje na předměty, které jsou vizuálně atraktivní a praktické, přičemž zůstává v souladu s kvalitou a hodnotou Villeroy & Boch.
 • Je elegantní, prostorný a funkční.
 • Wall Wall Hungová pánev je stylový kus nábytku s několika funkcemi.
 • Je vhodný pro domácí i pohostinství.
 • Používá technologii Villeroy & Boch Aquareduct, která vyrábí využití vody a vyplaví 3 nebo 4,5 litru, čímž šetří vodu.

Moderní porcelán

Je Villeroy a Boch výrobcem kostního čína?

Co jsou toalety Villeroy & Boch Memento a jak fungují?

Memento Wall Hung WC je dílo, které je hrdé na dvacáté první století. Elitní německé zpracování je zřejmé v tomto díle, které je vzdorovitě zamořeno a ohromně čisté ve svém tvaru. Skryté upevňovací prvky pomáhají udržovat linie čisté a exkluzivní povrchová úprava CeramicPlus poskytuje lesk, který je odolný vůči liscemale a skvrnám. Memento Bidet je tradiční položka, která je ve svém designu odolná a nadčasová. Má flexibilitu porovnat další položky v řadě Memento a produkty od jiných značek. Jeho linie, které jsou obsazeny v oslnivém bílém hygienickém porcelánu, jsou ideální pro současnou výzdobu koupelny.

Co je série Villeroy & Boch La Belle a jak se liší od ostatních sérií?

Bidet 5427 00R1 na nástěnná nástěnná nástěnná zdi je luxusní doplněk k jakékoli koupelně. Je klasicky inspirován a věrný svému názvu, míchání užitečnosti s estetikou. Jemná krása designu, která integruje čisté, tekoucí linie do celkového designu, slouží jako základ pro vysokou kvalitu konstrukce. Tento bidet, který je zakončen bílým leskem a byl ošetřen exkluzivním ošetřením CeramicPlus odolným proti skvrnám, lze použít s řadou dalších sanitárních výrobků k vytvoření soudržného vzhledu. Je to chytrá volba pro moderní, čisté obytné prostory, které mají toaletu na zeď a sedadlo, jako je La Belle 5627 10R1. Jejich elegantní geometrie, navržená tak, aby redukovala nepořádek a zároveň umožnila dýchat koupelnu a perfektně se hodí k jakémukoli modernímu designu koupelny. Měkké sedadlo, které odpovídá zbytku nábytku, dodává nádech extra relaxace a jemné elegance. Tato široká sbírka vysoce kvalitních domů se přesně ukazuje, proč je Villeroy a Boch tak známou a proslulou značkou ve světě evropského designu a výroby evropských koupelen. Každá firma chápe, že zkušenost s používáním veřejných toalet by měla být rafinovaná a sanitární, protože se odráží na image společnosti. Villeroy a Boch nabízejí v rámci své produktové řady různé syfonické pisoáry. Je to dvojí pocit čistoty a elegance promítané Tím, protože jsou efektivní, elegantní a bez zápachu. Rozsáhlý výběr jednotek a bidetů WC, z nichž všechny mají nejvyšší kvalitu, poskytuje řadu možností pro soukromé i veřejné prostory. Ať už chcete aktualizovat svou stávající koupelnu nebo vytvořit zcela nový prostor v moderním designu, Villeroy & Boch nabízí vysoce kvalitní keramické a hygienické zboží, které hledáte.

 • Bidet 5427 00R1 na nástěnné zdi La Belle je bohatý koupelnové doplňky.
 • Je to tradiční, ale špičkové, kombinující praktičnost s krásou.
 • K vytvoření sjednoceného vzhledu může být použit bidet ošetřený bílým leskem, ošetřený ošetřením keramicplus ošetřený skvrnami.
 • Moderní, Neposkvrněné obytné oblasti, jako je La Belle 5627 10R1, by měly obsahovat toaletu a sedadlo namontované na zeď.
 • Byl navržen tak, aby vyčistil nepořádek, a zároveň pomáhal ventilaci koupelny tím, že měl atraktivní geometrický tvar.

Je Villeroy a Boch britskou společností?

Villeroy & Boch (Francouzská výslovnost: [Vilwa E Bk], německá výslovnost: [VLR. NTBX]) je německý keramický producent se sídlem v Mettlachu v Saarlandu. Ústředí společnosti je v Mettlachu.

Mohou být produkty Villeroy a Boch umyté v myčce nádobí?

Převážná většina porcelánu Villeroy & Boch a kostních porcelánových předmětů jsou myčka nádobí a mikrovlnná trouba. Navrhujeme, abyste použili mýdlo, které není parfémováno.

Je Villeroy a Boch výrobcem kostní Číny?

Úplně první sbírka Villeroy & Boch Bone China.Villeroy & Boch převzala rostlinu Heinrich Porcelain v SELB, která má dlouhou historii produkce jemného porcelánu. Již více než tři desetiletí produkuje tato rostlina Bone China, která byla Villeroy & Boch první společností, která komercializovala na evropském kontinentu.

Co přesně jsou produkty Villeroy & Boch Omnia Classic?

Omnia Class is a durable and adaptable collection that is suitable for public facilities such as nurseries and schools, as well as for modest bathrooms in private residences. The Omnia Classic Close Coupled WC 6623.10 is a piece of cutting-edge European design that radiates sophistication. This contemporary close-coupled toilet, which is visually unobtrusive, is also an environmentally conscious choice. In addition to decreasing water usage, the fact that it is wall-mounted means that it takes up less room in the home. Those with mobility issues will find the Omnia Classic Pan Vita WC 6683.10 to be a more accommodating vehicle. Its slim design incorporates a duo-flush cistern with the option of a shorter flush, resulting in a decreased environmental effect.

What exactly are the Villeroy & Boch Omnia Pro products?

Providing a versatile variety of bathing items, the Omnia Pro line offers solutions that are appropriate for use in both public areas and the home. The Omnia Pro Child's Pan 7602 is a contemporary combination of functionality and classic style that has been specifically developed with children in mind. This smaller pan is suitably sized for placement in nurseries, primary schools, restaurants, and any other public area where children congregate and interact with one another. The Omnia Pro Siphonic Urinal 7502 is unapologetically one-of-a-kind. This urinal makes a statement in any contemporary urban restroom area because of its extremely unique and striking form, which makes it ideal for use in bars and restaurants, among other places.

What is bone china and how does it differ from porcelain?

Bone china is the most durable of the porcelain or china ceramics, with very high mechanical and physical strength as well as chip resistance, and is well-known for its great hardness.

Is bone china a better quality than fine china?

Porcelain goods are often thicker in texture than bone china ones. Forging porcelain takes place at a greater temperature - often about 1,455 degrees Celsius / 2,650 degrees Fahrenheit. Because of its lower weight and body structure, bone china has a somewhat more elegant appearance than porcelain. The percentage of bone in bone china determines the durability of the product.

Is bone china harmful to one's health?

Bone china is considered to be the safest dinnerware since it includes no lead or cadmium. Additionally, because it has a bone ash component in its raw material, it is good for people's health because the bone ash contains nutrients that are healthy for people's health.

What is premium porcelain, and how does it differ from regular porcelain?

Premium porcelain, often known as china, is a high-quality product that is produced from a mix of fine materials that are burned many times at very high temperatures to achieve its high-gloss finish. Despite the fact that premium porcelain is more inexpensive than bone china, it has the same high-quality and shell-like shine as bone china.

Where do Villeroy and Boch toilets get their start?

As I have just learned from a member of this forum, Villeroy & Boch goods are now being manufactured in Thailand... assuming the German-made things are any good, that is.

What country does Villeroy and Boch manufacture in?

The majority of their standard tableware lines are manufactured in Germany. Přesto se v Německu vyrábí všechny zboží Villeroy & Boch. V Číně se vyrábí velká část jejich zboží pro dárkové nádory.

What is the best way to clean a Villeroy & Boch toilet?

With the help of a bathroom cleaner or a vinegar-based cleaning solution, you may quickly eliminate water stains, leftover oil, and soap residue. If you want to stay away from "chemicals," you may use home vinegar or diluted vinegar essence to remove limescale stains quickly and effectively.

Is it feasible to use a Villeroy and Boch toilet with the SplashLet Smart Bidet Seat?

Jednoduchá odpověď je, že je podmíněná. Prozkoumejte toaletu a zjistěte, zda je delší než BrookPad Splash Požadujeme minimální délku. SplashLet přichází v délkách v rozmezí od 480 mm do 528 mm. Je také dobré dvakrát zkontrolovat, že jsou nainstalovány všechny potřebné montážní šrouby. Pro umístění sedadla musí být prostor mezi montážními šrouby menší než 180 nebo 210 mm, v závislosti na typu. Pokud tedy máte z této kolekce misku Grohe, můžete na něm nainstalovat inteligentní toaletní sedadlo. Pokud přestavujete svou koupelnu, můžete přidat inteligentní toaletu do konvenční skleněné mísy změnou nebo jednoduše instalací.

Následuje některé závěry týkající se toalet a keramiky Villeroy & Boch.

 • François Boch založil Villeroy & Boch v roce 1748, když vzdělával všechny tři své syny jako kováře.
 • Audun le Tiche je místo, kde železné mistr vytvořil keramickou společnost s pomocí jeho učňů.
 • Villeroy & Boch AG je německá společnost, která vyrábí nádobí, toaletní potřeby a wellness produkty.
 • Table nádobí může být odmítnuto kvůli své vysoké kvalitě nebo dokonce nejmenší vadě.
 • Produkty Villeroy & Boch mají výjimečnou kvalitu a design a poskytují všestranná řešení pro moderní domy a kanceláře.
 • Jinými slovy, jedná se o toaletní příslušenství Villeroy & Boch.
 • Řada Joyce se zaměřuje na předměty, které jsou vizuálně atraktivní a praktické, přičemž zůstává v souladu s kvalitou a hodnotou Villeroy & Boch.
 • Wall Wall Wall Hung Pan je sofistikovaný kuchyňský kus nábytku all-in-one.
 • Série Villeroy & Boch La Belle je speciální série od Villeroy & Boch.
 • Bidet 5427 00R1 na nástěnné zdi La Belle je bohatý koupelnové doplňky.
 • Byl navržen tak, aby vyčistil nepořádek, a zároveň pomáhal ventilaci koupelny tím, že měl atraktivní geometrický tvar.
 • První sada Villeroy & Boch Bone China
 • Vynikající továrna Porcelain Villeroy & Boch v SELB nyní vlastní Heinrich.
 • Porcelánové předměty mají obvykle podstatnější pocit.
 • Čína bez olova a kadmia je obecně považována za nejbezpečnější nádobí.
 • 480 mm a 528 mm dlouhé délky SplashLet
 • Také se ujistěte, že jsou zavedeny všechny požadované montážní šrouby.
 • Inteligentní toaletou můžete přidat do tradiční skleněné mísy úpravou nebo instalací.

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.