Is Vitra a renowned toilet maker?

Je Vitra proslulý toaleťák?

Ověřte si reputaci Vitry.

Design koupelny Vitra

Jak dobře známá je Vitra?

Kolekce Essentials VitrA Essentials je vstřícný přístup k aktualizaci vašeho domova. Vývojová linie spolupracuje se soudními designéry, umělci a architekty. Pro turecký lékárník üleyman Ferit Eczacibaşi, VitrA vyrábí turecké sociální doplňky od roku 1900. Ocenil mnohokrát, včetně švýcarského designu roku v. VitrA je předním světovým výrobcem koupelen usazený v 70. letech 20. století.

Série S50 je ideální jak pro domácí, tak pro kancelářské použití. Mnoho lidí, kteří chtějí obnovit nebo rekonstruovat své domy na rozpočtu hodinky Zentrum. T4 je ohromující středomořská kolekce. Chcete-li vytvořit něco nového a zajímavého, VitrA masterfully kombinuje aktuální trendy s vynalézavostí. Inovujte nové produkty z Memoria.

MÉMORIA nabízí čisté a moderní polygonální konstrukce, které dobře fungují. Vnoření má dětský krok na jednoduché jednotky a umyvadla. Mají 70 let zkušeností s designem při výrobě charakteristických koupelnových položek. VitrA je dobře známý koupelna značky s předměty, aby vyhovovaly všem chutě. Od Wall-hung toalety do vany a sprchy, VitrA má design pro všechny.

Jedná se o výrobky z koupelny linky. Naše webové stránky také nabízí Vitra koupelna zrcadla. Měkké uzavírací závěsy a dveře jsou k dispozici v různých povrchových úpravách a barvách. Layton WC pánve vzdoruje gravitaci s tenkými materiály a maximální podlahovou plochou. Jsou dodávány v různých velikostech a mohou být použity všude v domě, z šaten do hlavní koupelny.

Kompaktní cystník šetří peníze tím, že využívá méně vody. Znáš VitrA S20? Mistr v reworking starch concepts, S20 ukazuje vynikající smysl pro rovnováhu společnosti. Virtra Designer Shift je dobře vyvážená kombinace vybavení koupelny a nábytku z tvrdého dřeva. Nábytek do Shift je k dispozici ve čtyřech barvách: bílé, šedé, Zebrano a Mountain Larch.

VitrA má toaletní možnosti pro každý rozpočet. Vado je nejnovější řádek obsahuje směšovač-montovaný směšovač nebo vysokej mixér kohoutku. Krásné Edwardské a viktoriánské budovy ve VitrA Serenada. Milton je S-Line je cenově dostupný, stylový a pohodlný. Keramické konstrukce jsou k dispozici ve VitrA Frame a obrysové linky.

M-Line nabízí širokou škálu položek v různých velikostech a barvách. VitrA nabízí ohromující a praktickou škálu freestandovacích koupelnových koupelen. Skupina NONA a Londýňan Ross Lovegrove vytvořily tyto ohromující koupele. Mlčení má krásný oválný tvar s opěrným svahem s opěrnými sklonem! Jeho krásný design vám umožní vytvořit jedinečný a veselé koupelny dekor se vám bude líbit každý den.

Výhody VitrA

Rozlulná historie Vitra, poválečná turecká společnost, má historii překonávání překážek. Produkty Vitra se mohou nacházet v domácnostech, veřejných místech a v podnicích po celém světě. Tato kolekce otevírá své nejoblíbenější řádky v čerstvém tvaru.

Cenové a cenově výhodné ceny Vitro?

Vitra's Essentials Collection is a cost-effective way to create a contemporary, fresh home. Vitra Basics je řada zboží, které spojuje krásu a funkčnost. S těmito propojenými komponentami můžete snadno uspořádat věci do místností nebo přes místnosti.

Jak dlouho bude VitrA přežít?

Svitra za účelem snížení emisí uhlíku a vody v každém kroku výroby, společnost Vitra pomocí technologií šetřících vodou může snížit náklady. Po zvážení přiměřené ceny se každá položka stane rozumnou investicí.

Je to moderní?

Vitra Designer elitzuje moderní luxus. Produkt Vitra Designer je definován čistým čarami, výkonem produktu a stavem zásob. Viting light and warth into the bathroom, Vitra Designer products bring together object, space and user.

Tak kdo za to může?

Vzhledem k tomu, že VITRA je nejznámější značkou, je na tomto spojení postavena řada návrhářů. Vitra Designer udržuje své sbírky čerstvé spoluprací s moderními designéry, umělci a architekty. Ocenění designéři jako Alejandro Aravena a Michel Charlot se připojují k nadcházejícím návrhářům. Společnost Vitra také obnovuje vintage předměty, jako je židle šedesátých let. Opětovné vyřazení starožitných předmětů průkopníků designu dvacátého století, jako je Jean Prouve a George Nelson, mohou přínosem současného domova.

Jak začala Vitra?

Vitra produkuje turecké koupelnové doplňky. Vitra je přítomna od počátku 20. století. Zřízeno k výrobě výrobků pro koupelny a aroma pro turecký lékárník üleyman Ferit Eczacibaşi. V roce 1958 rodina Eczacibaşi rozšířila svou společnost otevřením keramické rostliny. Produkt Vitra je keramika s tvrdostí a leskem skla. Vitra se nesmí zaměňovat se stejnou designovou firmou v Curychu. Švýcarský designér používá jen malá písmena: Vitra. To může některé oklamat.

Koupit vitra.

Vitra se velmi stará o uvedení produktu na trh. Úzce spolupracují s designéry po celém světě, aby přivedli na trh jen to nejlepší zboží. Je snadné pochopit, proč VITRA obdržela tolik ocenění, včetně ceny RedDot Design Award a vynikající ceny Design Award. Produkt VITRA je dobře studován a bude vypadat skvěle ve vašem domě. Udržitelnost je stejně nezbytná jako estetika a inženýrství, jak bylo prokázáno v Blue Life Vitra: slib budoucí reklamy. Jsou odhodláni investovat a upgradovat své procesy, aby se snížily výrobní odpad.

Vitra:

Vitra je jedním z předních světových výrobců koupelny, založených v 70. letech. Roční produkcí Bozüyük je 5 milionů sanitárních výrobků, 3 miliony povodí a 2,5 milionu příslušenství. Přes své turecké kořeny je zboží společnosti většinou evropské.

Znáte Vitra S50?

Řada S50 je vhodná pro domácí i obchodní aplikace. Čiré povrchy koupelny S50 koupelny, nepřítomnost pastí na prachu a snadno udržované tvary vytvářejí hmatatelný pocit čistoty. Modelná, otevřená a přístupná koupelna může být postavena cenově dostupně. Menší koupelny nebo en apartmá mohou mít prospěch z krátkých apartmánných apartmán a WC pánví s vyšším profilem pro zvýšení pohodlí a dostupnosti. Jednoduché, neutrální komponenty S50 se dobře mísí do jakéhokoli uspořádání. Série VITRA S50 je pokryta desetiletou zárukou na poruchu výroby. Potvrzující dlouhodobou životaschopnost S50,

Je Vitra Zentrum více?

Zentrum je na dotek měkký a vyzařuje klidnou důvěru, kterou nelze ignorovat. Kolekce Zentrum, která není zdobená a bez pastí na prach, umožňuje lesknout formu a krásu. Zentrum je populární série mezi těmi, kteří chtějí opravit nebo renovovat své domovy na rozpočet. Jednotky WC pro zády k stěně a na zeď jsou skvělé pro minimalistický vzhled. Při použití se skrytou cisternou nabízejí jednoduchý design interiéru. Na vyžádání jsou poskytována sedadla s měkkou blízkou toaletou. Umyvadla mají přetečení a otvor klepnutí. Monoblokový mixér může poskytnout základní, ale účinnou oblast mytí.

Návrhář Vitra T4

Intuitivní dominance T4 T4 je soudržná, nádherná a luxusní středomořská kolekce. Mezinárodní vůdce v koupelnových výrobcích vyrábí T4. T4 je odpovídající sada sanitárních výrobků a Brassware. K dispozici jsou nástěnné, deformační desky a polosměrné povodí. Od velké hlavní koupelny po malou šachovnickou místnost je instalace snadná. Umyvadla T4 a sanitární vybavení přicházejí v různých barvách a materiálech, včetně dřeva a minerálu. Brassware T4 odpovídal keramickému zboží. Má normální nebo roztříštěné výstupy, což vytváří skvělý kaskádový efekt. Používá se v relaxační koupelně a vytváří kusy T4 pocit harmonie a vyrovnanosti.

Co je vitra m-line?

Produkty M-Whole Range vyzařují klidnou, klidnou a sbíranou skandinávskou eleganci. Komponenty Vitra M-line pracují s řadou současných interiérů. M-line je ideální pro moderní život s kamenem, sklem, kovem a dřevem. M-line má zaoblené rohy a jemně nabrané misky. Řada M-Line je čistá a hygienická. M-line volně stojící washbasin vyzařuje evropskou eleganci. Tato vysoká, neobvyklá jednotka vyzařuje kontinentální eleganci. M-line je tým. Moderní toalety na stěně nebo těsně spojené jsou tiché a energeticky účinné.

Pokud ano, kde jsou?

Vitra je mistrem kombinování současných trendů s kreativitou a představivostí a vytvoří něco nového a zajímavého. Udělali to. Memoria využívá špičkové výrobní metody k výrobě pozoruhodných nových položek. Každý kus v řadě Memoria má ostré, velmi tenké okraje. Tyto povodí jsou samo o sobě uměleckými díly, které přinášejí eleganci a harmonii do svého okolí. Memoria má pevnost v tahu na tenkých površích. Mémoria má současné, minimalistické polygonální návrhy, které pěkně fungují dohromady. Memoria je moderní skandinávská sbírka. Jeho neutrální barevné schéma dobře se páruje se součástmi dřeva, minerálů a kovů. Chybí jim otvory a potřebují samostatný nebo nástěnný mixér.

Vitra Designer Nest:

Série Nest od společnosti Vitra Designer je krásný a uklidňující doplněk k jakémukoli domu. Nest je dobrá volba pro rodinný dům, penzion nebo B & B. Tato sada nábytku zahrnuje sanitární výrobky, úložné a zrcadlové jednotky. Začlenit položky dřevěného nábytku, které odpovídají vašemu konkrétnímu stylu a výzdobě. Vyberte si z antracitu, šedého přírodního dřeva, dřeva s vysokým leskem nebo zamávanou přírodní dřevo. Zahrnuje toalety a bidetové sady určené k míchání. Nest navíc zahrnuje krok pro děti pro snadný přístup k marnostem a povodí.

Více návrháře Vitra?

Volitelná Vitra, součást řady návrháře společnosti. V koupelně společnost Vitra využila svou historii keramického designu, aby vytvořila sbírku kusů povodí, které jsou kreativní, moderní a všestranné. Linie VITRA OPTIONS představuje jejich 70 let návrhové dovednosti při vytváření jedinečných koupelnových produktů. Pro otevřenější a přístupnější oblast mytí jsou tyto pánve navrženy tak, aby se připojily k pracovní tabulce. Tyto současné pánve vypadají dobře se dřevem nebo minerály pro přirozený středomořský vzhled. V závislosti na situaci může být povodí namontována na zdi nebo na palubě. Vyberte si možnosti, jak uvolnit svou představivost a vytvořit si vlastní koupelnu.

Hledáte více o Vitře?

Měli byste si vybrat toaletu s nástěnou s nejnovějšími koupelnovými inženýrskými funkcemi přístupnými, pokud rekonstruujete svou koupelnu. Technologie toaletní mísy bez okraje. Tyto špičkové technologie vytvářejí toaletní misku a spláchněte tak, že neexistuje žádný okraj. Nyní je silnější a zakrývá misku uvnitř. Odstranění vnitřního rtu staré toaletní mísy zlepšuje splachování a zjednodušuje čištění. Laboratorní testy ukazují, že odstranění této sekce je o 95% více sanitární! Tento elegantní jediný tvar je jednodušší čistý a zůstává čistší déle. Vyberte si Vitra Rimex pro novou toaletu s nástěnnou nástěnou-a staňte se bez ráfků!

Vitra Co je nového?

Je to další skvělý moderní vynález od známé značky koupelny. Tento inovativní a kompaktní mechanismus je skrytý v zadní části sedadla. Každé spláchnutí poskytuje přesné množství potřebných čištění chemikálií. Toaleta zůstává čistá mezi čištění. Pro každý vkus a rozpočet existuje řada designu Vitra!

Kdo má vitra bez zachycení?

Vyznačují se nejnovější technologií RIM-EX a mísy bez okrajů. Následující toalety s nástěnným nástěnným nátěrem mají možnosti bez okrajů: patří mezi toaleta bez okraje vitra T4, vitra M-line bez okraje, visící toaleta, nástěnná nástěnná nástěnná, retro (také známá jako hnízdo zavěšená WC ve Velké Británii), S50 (Arkitrimless) ), Sento, Memoria RIM-EX a Istanbul. Kontaktujte nás pro nejnovější informace o toaletách Vitra RIM-EX. S50 (otevřené i uzavřené verze), Zentrum a T4 jsou nejlepší toalety Vitra s návrhy Rimless Rimex. Integra zpět na nástěnnou podlahu stojící pánev od RIM-EX.

Vitra kohoutky

Brassware Vitra koupelny přichází v mědě, zlatě a klasickém chromu! Globální vůdce v koupelnovém průmyslu, Vitra je známá svým vysoce kvalitním a krásným designem. Tradiční, elegantní a vysoce požadované předměty koupelny vám mohou pomoci vytvořit požadovaný vzhled. Existují nízkonákladové a zakázkové alternativy.

Linie koupelny Vitry.

Layton, Milton a Zentrum jsou všechny návrhy ze sbírky koupelnového nábytku Vitra. Naše webové stránky prodávají koupelnové zrcátka a zrcadlové skříně. K dispozici jsou například měkké uzavírání závěsů a dveří, stejně jako široká škála povrchových úprav a barev, které doplňují vaši novou jednotku VITRA. Tyto položky jsou ideální pro první kupce domů nebo vylepšení malých koupelen. Krásné vzory a materiály za fantastickou cenu!

Vitra Baths:

Milovníci vany, jako je naše kategorie Baths Vitra. Každý rozpočet má model. Konstrukce koupelen a historie diktují, že koupání spíše než sprchování bylo tradičně preferovanou metodou praní. V dnešní době většina domů má kombo koupel/sprchu a nabízí vám to nejlepší z obou světů. Vitra nabízí řešení pro všechny, od konkrétních formulářů, jako je optima koupel až po obdélníkové sprchové vany, jako je neonová sprcha. Konstrukturní ohniskové body připomínají ohromující styly avantgardních stylů a cenových bodů v Bath Istanbul Bath zahrnují:

Koupely ve Vitře?

Podnikání také vyrábí kreativní vany, jako jsou istanbulské koupele vytvořené slavným designérem Rossem Lovegrove výhradně pro VITRA. S čistou koupelí v posunu VITRA si můžete užít lázeňský zážitek ve svém vlastním domě s jedinečným rolí z tvrdého dřeva. Nyní, když má každý dům masážní stůl, můžete odpočívat s vědomím, že vaše váha je zcela podporována robustní a odolnou strukturou Shift Pure Bath. Toto je současný pohled na tradiční koupel. Tato vana je důležitá pro kohokoli, kdo staví malé obytné lázně nebo obchodní lázeňské zařízení.

Vitra Layton?

Méně je více s kolekce Layton. Layton WC Pans vzdoruje gravitaci použitím štíhlých materiálů a maximalizací dostupného podlahového prostoru. Layton se zdá být snadný kvůli jeho tvaru a organizaci. Prděny Layton Collection jsou k dispozici v několika velikostech. Sada může být použita v každé části domu, od kloaků po hlavní koupele. Použití rozsahu na mnoha místech poskytuje jednotu. Neviditelná instalatérství je maskováno plnými nebo částečnými podstaveců. Na základě aplikace se Layton odvážný, pozývající vzhled a neutrální barva může smíchat s bra /sem v klasických nebo moderních stylech. Toto je oblíbená jak pro naše rezidenční i obchodní klienty.

Vitra Milton

Milton byl vytvořen pro první kupce. Můžete očekávat, že renomovaní designéři, Vitra, postaví svou nejlepší nohu vpřed. Tato sada povodí a WC je ideální pro každého, kdo hledá řešení rychlého prádelny. Není nutné ohrozit kvalitu při přestavování stávajícího prostoru nebo budování nové koupelny nebo kloakeroomu. Komponenty Suite Milton WC ukazují, jak jednoduché může být prospěšné. Dlouhodobá hodnota bytu s blízkým spojením je pohodlí. Kompaktní cisterna šetří peníze nyní a v dlouhodobém horizontu pomocí méně vody. Kombinace otvoru a velikosti povodí lze přizpůsobit. Milton je ideální pro návrháře rozpočtu.

Sprchy vitra:

K dispozici je široká škála sprchových armatur Vitra, která se hodí k jakémukoli modernímu koupelnovému akademickému prostoru! Sprchy Vitra jsou dobře vyrobené a vydrží po mnoho let! Ve sprše vaší koupelny nebo jako koordinovaný kus s vašimi vitrami a brassware. Nejoblíbenější je sluchátko v Vita Baton sprchové sluchátko. Tato jednoduchá, současná komponenta odpovídá všem sprchovým ventilům vitra a chromové koupelnové armatury. Kolekce Brassware Nest zahrnuje viditelné a skryté sprchové ventily Vitra. Pro dokončení vzhledu je odpovídající ovládání držadla s kuželovou pákou pozorovanou na nejmodernějších sbírkách hnízda a hnízda pohodlné a snadno ovladatelné.

Znáš Vitra S20?

S20 z Vitra Essentials ukazuje horlivý smysl pro rovnováhu. Vitra má téměř sedm desetiletí historie designu a je mistrem při objevování starých nápadů. Každý kus nábytku a sanitárního vybavení může být použit v jakékoli sekvenci. Uživatel si může podle potřeby vybrat a vybrat díly bez obav o formu nebo funkci. Tyto všestranné marnosti a potopené deformační desky vám umožňují vyjádřit kreativitu při navrhování koupelny. Pro monochromatickou eleganci jsme použili Golden Cherry pro teplo a chladnou bílou. Jednotky WC jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a dlouhodobé a zároveň šetřily vodu a peníze.

Co je posun návrháře Vitra?

Shift je pro váš dům novou novou sbírkou. Nejnovější sbírka Vado je vyvážená směs koupelnového vybavení a nábytku z tvrdého dřeva, která čerpá z designového zážitku společnosti. Posun nábytek je dodáván ve čtyřech odlišných barevných kombinacích. Shift je k dispozici v řadě odstínů, od monochromatické bílé a šedé po teplé tvrdé dřevo povrchové úpravy Zebrano a Mountain Larch. Čtvercová keramická keramika se změkčenými hranami a hladké sférické interiéry může být elegantní a jemné. Dokončete osvětlenými zrcadly a zrcadlovými skříněmi.

Designer Waterjewels od Vitra

Waterjewels, vlajková loď návrháře Vitra, vyniká. Nestamické pánve z Vitry okamžitě přidejte do jakékoli koupelny nádech zdokonalení. Waterjewels je sortiment, který má pro nóbl koupelnu. Tyto jednoduché zlaté, platinové, černé, mědi nebo bílé misky mají královskou atmosféru. Vytvořte krásnou oblast mytí s jednou ze specializovaných desek ve třech šířkách a četnými volbami klepnutí. Jednoduchá krása sama o sobě podporuje opětovné oživení. Sada mixéru na stěně nebo vysoký mixér transformuje koupelnu na pětihvězdičkovou funkci.

Dobré toalety vitra?

Můžete si vybrat z nejnovějších designových inovací a formulářů z VITRA. Společnost Vitra nabízí širokou škálu toaletních alternativ, od profesionální komerční po rozpočtové. Ve spolupráci s VITRA vytvářejí současní němečtí designéři NOA a Pentagon Design, jakož i kreativní francouzský designér Christophe Pillet, to nejlepší ze současného evropského stylu.

Co je toaleta vitra?

V-péče Smart Care Sprchová toalety a kombinované sprchové toalety jsou dva nové vynálezy Vitra. Žádné skryté cisterny nebo armatury způsobují, že těsně spojené toalety nejpopulárnější a nejjednodušší instalují. Toaleta s vloženým stěnou odstraní požadavek na exponovanou cisternu. Vitra Cistern a Flush Plate Vitra Flush jsou k dispozici v Chrome, Gold a Black.

Toalety na nástěnné vitře: Proč?

Moderní toalety s nástěnným nástěnným nátěrem bezpečně zvedněte pánev z podlahy a položte ji na silný kovový rám (skrytá cisterna a rámová balíček). To pěkně skrývá cisternu. Lze s jistotou říci, že všechny naše značky, stejně jako rámečky Vitra Cistern, byly důkladně testovány. Výsledkem je čistý, elegantní WC. Protože funkční komponenty jsou skryty, je třeba vyčistit pouze pánev a miska.

Stojí za to koupelnový nábytek z Vitra?

Velmi pěkný koupelnový nábytek. Je k dispozici v široké škále stylů a povrchů, aby vyhovoval různým rozpočtům a vkusům. Koupelní nábytek od Vitry je rozdělen do funkčních rozsahů. Vitra má tři sbírky: koupelna, podpis a designér. Základní linky v koupelnovém nábytku Vitra začínají za skvělou cenu a nabízejí vynikající kvalitu konstrukce, stejně jako funkce, které menším předmětům chybí!

Je tu více pro Miltona?

Kolekce VITRA S-Line je známou jednotkou v odvětví obchodních a pohostinství, zejména ve veřejných toaletách. Tóny a styly lze snadno kombinovat kvůli jeho neutrálnímu tvaru a vzhledu. Milton The S-Line nabízí levné ceny, elegantní a efektivní design a vysokou úroveň pohodlí. Efektivní použití vody v malých oblastech je možné s apartmány s úzcemi a těsně spojenými. Zapuštěná pánev v této sérii je vynikající pro veřejné kloky. Milton Tato série obsahuje bílý keramický dělič pisoáru S-line pro jednoduchou kompatibilitu.

Vitra Serenada

Serenada série je krásná historická sbírka. Dobře vyrobená sada starožitných koupelen již není exkluzivní komoditou. Serenada je krásná série s Edwardian a viktoriánskou architekturou. Tyto sady povodí a WC jsou ideální pro kloak nebo toaletu. Současná toaleta s nízkoobjemovým splachovacím mechanismem může být úžasnou kombinací moderního pohodlí a klasické elegance. V koupelně serenada přidává pocit tepla a homeliness.

Mohu si koupit umyvadlo vitra?

Jeho čerstvé, současné pánve zapadají do různých dekorů. A jsou levné. Vůdce průmyslu vytváří koupelnové klesání ve specializovaných výrobních zařízeních. Koupelnové dřez je moudrou investicí do stylu a kvality, která bude vydržet po mnoho let. Od značek přátelských k rozpočtu, jako jsou M-Line, Shift a Integra až po špičkové produkty, jako je Vitra Istanbul, nabízí skupina VITRA něco pro každou koupelnu. Styly mohou být vytvořeny pomocí nástěnných povodí. Tyto dřezy přicházejí s pasti na lahve nebo poloviční možností pokrytí odpadu na podstavec při porovnávání keramické keramiky pro čistý moderní vzhled. Pro tradičnější vzhled přichází většina nástěnných nástěnných nástěnných koupelen s volitelným kompletním podstavcem, který skrývá trubky. Díky široké škále neobvyklých a elegantních vzorů dřezu společnosti VITRA můžete přizpůsobit vzhled vaší nové koupelny!

Jak se vyrábí povodí Vitra?

Krásné misky mají ponořené hrany, oválné nebo ofsetové tvary, zakřivené nebo kulaté křivky atd. Zahrnují starožitné brassware pro jemný dotek na současný klasický design nebo smíchejte s krásnými moderními kohoutky pro špičkový vzhled. Osnovací linie vitra a vitra poskytují širokou škálu jedinečných a atraktivních formulářů keramické misky a také alternativy barevných dřezů. K dispozici jsou moderní a elegantní koupelnové povodí. Dokončete vzhled pomocí umyvadla v Black Black Black, jako je obrys vitra v Matt Black. Chcete -li zdůraznit zrno dřeva nebo lesk mramorových dlaždic, vyberte tuto černou pánvi Matt. Máme nápady na koupelnu pro jakýkoli rozpočet a ambiciózní designér interiérů.

Podrobnosti o návrhářských lázních Vitra.

Vitra má nádherný výběr volně stojících lázní, které jsou krásné a funkční. Oválná lázeň vitra istanbul stojí za to, aby se její postavila. Kontaktujte nás, abychom mohli potvrdit přesné dodací lhůty a data doručení. Světově proslulé designéři včetně londýnské Ross Lovegrove a skupiny NOA navrhli tyto krásné vany. Tiché koupele VITRA má zadní stranu svahu a krásnou oválnou vejce podobnou formu! Jeho krásný design vám pomůže vytvořit výrazný a světlý výzdobu koupelny, který budete používat každý den.

Základy toalet Vitra.

 • Kolekce VITRA Essentials je přístup k aktualizaci vašeho domova přátelský k rozpočtu.
 • Linie návrháře pracuje s současnými designéry, umělci a architekty.
 • Pro turecký lékárník üleyman Ferit Eczacibaşi produkuje Vitra turecké koupelnové doplňky od roku 1900.
 • Uděleno mnohokrát, včetně švýcarského designu roku.
 • Vitra je prominentní globální výrobce koupelny zřízený v 70. letech.
 • Řada S50 je ideální pro domácí i kancelářské použití.
 • Abychom vytvořili něco svěžího a zajímavého, Vitra mistrovsky kombinuje současné trendy s vynalézavostí.
 • Inovace nových produktů z Memoria.
 • Mají 70 let zkušeností s designem při výrobě výrazných koupelnových předmětů.
 • Vitra je známá značka koupelny s předměty, které vyhovují všem vkusům.
 • Od toalet s nástěnným potažením po vany a sprchy má Vitra design pro všechny.
 • Toto jsou výrobky z koupelny společnosti.
 • Naše webové stránky také nabízejí koupelnová zrcátka.
 • Přicházejí v různých velikostech a mohou být používány všude v domě, od kloaků po hlavní koupelny.
 • Znáte Vitra S20?
 • Mistr při přepracování Old Concepts, S20 ukazuje vynikající smysl pro rovnováhu společnosti.
 • M-line nabízí širokou škálu předmětů v různých velikostech a barvách.
 • Vitra nabízí ohromující a praktickou škálu volně stojících vany.
 • Ticho má krásný oválný vejce podobný tvaru se zády podporující svahovou stranou!
 • Jeho krásný design vám umožní vytvořit jedinečný a veselý výzdobu koupelny, který si budete užívat každý den.

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.