Is Vitra a well-known producer of bathroom fixtures?

Is Vitra a well-known producer of bathroom fixtures?

Check to see whether Vitra is a well-known bathroom manufacturer.

Vitra bathroom

Is Vitra a well-known bathroom fixture maker?

VitrA, a Turkish business established after WWII, has a history of overcoming adversity. The Essentials collection is offered as a practical alternative for anybody wanting to establish a fresh, modern living space without going over budget. The Designer collection focuses on clean lines, product performance, and a sense of balance. Vitra je výrobce tureckého koupelnového příslušenství. Úzce spolupracují s designéry z celého světa, aby přinesli pouze produkty, na které jsou hrdí na trh.

The business has won many awards, including reddot, iF, and Elle Décor. A Pledge To The Future seeks to increase awareness about their environmental initiatives. T4 čerpá z Anatolian Design Heritage z Anatolianského designu VITRA pro koherentní, krásnou a bohatý středomořský kolekci. T4 je sada sanitárních výrobků a brasswaru, který měl být použit společně. Produktová řada M-Whole Range vyzařuje skutečnou skandinávskou eleganci, která je klidná, vyrovnaná a shromažďovaná.

VitrA is a leader in bathroom product design. Memoria, a Designer brand, utilizes cutting-edge manufacturing techniques to create amazing new products. The Memoria series has crisp, ultra-thin edges that match the rest of the collection. Nest is a sensible option for a family home, as well as a guest house or bed & breakfast. VitrA has almost a decade of design expertise.

The company's newest collection is a well-balanced mix of bathroom accessories and wood furniture. The Shift furniture is offered in four color schemes, each with its own tone and character. Waterjewels, vlajková loď značkových výrobků společnosti Vitra, vyniká z davu. A square construction may be used to produce beautiful and modest ceramic pottery. Largest bathroom maker in the world, VitrA

Pentagon Design, NOA, and French design expert Christophe Pillet have all worked with the business. VitrA offers a broad variety of potty choices, from commercial solutions for professional settings to budget-friendly toilet options. A framework of excellent, better, greatest products. VitrA Rimex is the most modern bathroom engineering innovation accessible today. The rimless toilet bowl technology eliminates the need for a rim in the bowl when the toilet is running.

The VitrA Fresh is discreetly hidden in the rear of the seat. Each flush delivers the precise amount of liquid required. This keeps your toilet clean and fresh for longer. VitrA is a renowned global leader in the bathroom sector. Jejich výběr tradičních, krásných a vysoce vyhledávaných koupelnových výrobků vám může pomoci dosáhnout vzhledu koupelny, který chcete.

S20 z řady Vitra Essentials ukazuje vynikající oko společnosti pro doplňkové formy a vzory. Rim-basic ex's Integra back to wall floor standing pan is lovely. Desetiletá záruka proti výrobním vadám chrání rozsah zboží S50 VITRA. Kousky sbírky Zentrum jsou nezdobené a postrádají pasti na prachu, což nechává zářit jejich tvar a krásu. Prices have been maintained low to appeal to those looking to repair or remodel their houses while staying within their budget. A 'one of the most costly pieces of jewelery ever produced'.

What are the advantages of VitrA?

A illustrious previous life. Vitra is a Turkish company that was founded during World War II and has a history of triumphing in the face of hardship. Vitra products may be found all over the globe, in home, public, and commercial settings, as the company continues to establish itself as a worldwide brand. This collection combines together their most popular lines, which have been presented in an open and contemporary manner.

VitrA of Good Quality at a Reasonable Price?

Sbírka společnosti Essentials společnosti VITRA, která se zaměřuje na levnější konec trhu, je prezentována jako realistická volba pro každého, kdo se snaží vytvořit nové, současné životní prostředí, aniž by překročil rozpočet. Společnost Vitra Basics je představena v profesionálních cílech za dostupné ceny a je sbírkou rozsahů, které nabízí základní a funkční způsob. Pomocí těchto kusů, které mají fungovat společně, nebudete mít žádné potíže s koordinací věcí uvnitř prostoru nebo z místnosti do místnosti.

Jaká je dlouhodobá životaschopnost Vitry?

Pokud jde o odpovědnost za životní prostředí, v každém kroku procesu zaujme přístup k životnímu prostředí, od minimalizace odpadu během výroby až po navrhování produktů s nižším dopadem na uhlík a vodu. Použití technologií zachování vody je možné snížit provozní náklady. Když je do rovnice přidána rozumná cenovka, každá položka se stane moudrou investicí proti budoucím výdajům.

Je to případ moderního luxusu?

Kolekce návrhářů VITRA představuje vrchol moderního luxusu. Vitra Designer je charakterizován jeho otevřeností a postojem zaměřeným na uživatele se zaměřením na čisté linie, výkon produktu a pocitem rovnováhy. Koupelna, která zahrnuje výrobky společnosti VITRA Designer, se transformuje na místo světla a pohodlí a vztah mezi objektem, prostorem a uživatelem je uveden do harmonie.

Je za to zodpovědný návrháři světové třídy VITRA?

Protože se jedná o nejznámější značku pro VITRA, kolekce návrhářů je přirozeně postavena na spojení společnosti s designéry. Vitra Designer si udržuje svou relevanci a svěžest tím, že zaměstnává moderní designéry z různých disciplín, jakož i umělců a architektů, k vývoji nových rozsahů. Tyto sbírky zahrnují produkty oceněných návrhářů, jako jsou Alejandro Aravena a Michel Charlot, jakož i produkty od rozvíjejících se designérů. Společnost Vitra se také zavázala znovu vytvořit slavné předměty z minulosti, jako je židle z šedesátých let. Díky opětovnému vydání historických předmětů návrhářů, jako jsou Jean Prouve a George Nelson, může současný interiér těžit z příspěvků těchto průkopníků designu dvacátého století.

Jaká je historie Vitry?

Vitra je turecká společnost, která navrhuje a vyrábí koupelnové doplňky. Vitra, v té či oné podobě, může sledovat svůj původ zpět do počátku dvacátého století. Pro proslulého tureckého lékárníka üleyman Ferit Eczacibaşi, který byl inspirací pro založení společnosti. Po několika letech úspěšného provozování prosperující společnosti pro léčivé přípravky se rodina Eczacibaşi rozhodla rozšířit své operace otevřením své první keramické rostliny v roce 1958. Termín vitra pochází ze slov vitrifikační a vitrifikovaný produkt, který se týká keramického produktu, který má tvrdost, která má tvrdost a Shine of Glass, což je to, co je ke všestrannému keramice. Vitra se nesmí zaměňovat se stejnojmennou švýcarskou designovou firmou, která sídlí v Curychu. Vitra je výrobce koupelen, který používá kapitál V a A, zatímco švýcarský designér používá pouze malá písmena: Vitra. To může být pro některé lidi zavádějící.

Jaký je smysl nákupu Vitry?

Pokud jde o uvedení produktu na trh, Vitra se velmi stará a přemýšlí. Jsou odhodláni přivést na trh pouze zboží, na které může být hrdý, a za to, že to budou úzce spolupracovat s celosvětovými designéry. S správným designovým týmem je snadné pochopit, proč Vitra obdržela mnoho vyznamenání a ocenění, včetně ceny Reddot Design Award, ceny Good Design Award, If Product Design Award a Elle Decor Award. Je zajištěno, že při nákupu produktu Vitra dostanete něco, co bylo důkladně zvažováno a bude vypadat krásně ve vašem domě. Zatímco estetika a inženýrství mají zásadní význam, udržitelnost podnikání má také kritický význam, kterou Vitra bere velmi vážně, jak ukazuje jejich modrý život: slib budoucí kampaně. Jako firma vždy investují a zdokonalují své procesy, aby snížili odpad generovaný výrobcem, a jsou odhodláni pokračovat v tom, aby se to co nejvíce zlepšovalo.

Odkud pochází Vitra?

Jako jeden z předních světových výrobců koupelny je VITRA vybaven nejaktuálnějším vybavením pro výrobu koupelny a historií zkušeností, které sahá až do 70. let. V zařízení Bozüyük se vyrábí celkem 5 milionů kusů sanitárních výrobků, 3 miliony povodí, 2,5 milionu příslušenství a 20 milionů metrů čtverečních dlaždic. Přestože má podnikání v Turecku se sídlem, většina jeho zboží se vyrábí v Evropě.

O čem je návrhář Vitra T4?

Nadřazenost T4 je okamžitě zřejmá. T4 se spoléhá na anatolskou historii designu vitry, aby nabídla soudržnou, elegantní a luxusní linii ve středomořském stylu. T4 je produktem jedné z předních světových společností v oblasti designu a výroby koupelny. T4 je kompletní sada sanitárních a brasswarových kusů, které mají být použity ve vzájemném spojení. Basiny jsou k dispozici v různých konfiguracích, včetně nástěnných, deformačních desek a poloobsluhových, aby bylo možné poskytnout maximální flexibilitu v aplikaci. K dispozici je mnoho možností velikosti pro snadnou instalaci, od velké hlavní koupelny po malý prostor pro klok. Pasins T4 a sanitární vybavení, které se prezentují čistým a přehledným způsobem, lze kombinovat s různými barevnými schématy a stavebními materiály, od skla po dřevo po minerál. Brassware T4 byl vytvořen s ohledem na keramické výrobky a měl být zamýšlen jako doplňkový kus. Mixéry jsou elegantní a zefektivněné a jsou k dispozici s konvenčními nebo odřízkovými výstupy, z nichž druhá při aktivaci vytváří chladný vodopádový efekt. Při použití ve vzájemném spojení vytvářejí kusy T4 pocit harmonie a vyrovnanosti, což jsou oba žádoucí vlastnosti v koupelně, což je útočiště míru a relaxace.

Co je to návrhář M-line?

M-line vyzařuje skutečný pocit skandinávské elegance napříč celou svou produktovou řadou, která je v pohodě, tichá a shromažďována. Komponenty v linii Vitra M jsou navrženy přímým, ale příjemně otevřeným způsobem a jsou kompatibilní s širokou škálou současných interiérových povrchů. M-line má módní pověření, aby se to stalo v současném životním prostředí, protože je schopna harmonizovat kamenem, sklem, kovem nebo dřevem. Základní čtvercová forma se používá k vytvoření sanitárních výrobků a povodí v řadě M-Line, které jsou poté změkčeny zaoblenými rohy a jemně nabranými miskami. Řada M-Line má zřetelný vzduch čistoty a hygieny. V této sbírce přichází m-line volně stojící umyvadlo, silné prohlášení, které je modelem kontinentální elegance v nejlepším případě. Tato jednotka je vysoká a výrazná a je to vynikající kousek kontinentální elegance. M-line je soudržná skupina jednotlivců, kteří působí jako jednotka. Umyvače, které jsou podceňovány, desítka nebo nástěnné zavěšení, poskytují prostornou a dostupnou oblast, ve které se lze umýt, zatímco současná stěna zavěšená nebo těsně spojená toalety jsou příjemné a energeticky účinné.

Máte nějaké informace o návrhářských monografiích Vitra?

Společnost Vitra, jako jeden z průkopníků v oboru v designu koupelny, je mistrem, pokud jde o převzetí současných věcí a pomocí jejich vynalézavosti a představivosti vytvoří něco nového a zajímavého. Udělali to mnohokrát. Řada Memoria, která je součástí jejich návrhářské sbírky, není výjimkou, která používá špičkové produkční metody k výrobě ohromně krásných nových předmětů. Každá povodí ve sbírce Memoria je vytvořena s ostrým, ultratenkým okrajem, která doplňuje zbytek sbírky. Použitím špičkových metod a materiálů jsou tyto povodí prakticky uměleckým dílem samy o sobě a ve svém okolí vyvolávají pocit poise a rovnováhy. Memoria je definována jeho schopností najít sílu i na nejtenčích površích. Memoria je sbírka základních polygonálních návrhů, které jsou jak vizuálně přitažlivé, tak funkční v současném minimalistickém prostředí. Memoria je nová a uvítací sbírka, která má ve svém designu stopy moderního skandinávského vkusu. Namontované na desce, jeho neutrální barevné schéma může být snadno porovnáno s různými materiály, jako je dřevo, minerál nebo kov. Mějte prosím na paměti, že nepřicházejí s otvory pro tap a budou potřebovat volně stojící nebo na zeď namontovaný mixér, který je s nimi kompatibilní.

O čem je Hníťová hnízda Vitra?

Série Nest od společnosti Vitra Designer Ranges je vřelým a elegantním doplňkem jakéhokoli domu, který hledá domácí kvalitu, aby doplnil jeho okolí. Nest je praktickou volbou nejen pro rodinný dům, ale také pro penzion nebo postel a snídani, která chce svým hostům a návštěvníkům vykreslit přátelskou atmosféru. Tato sbírka nábytku, která zahrnuje rozmanitou škálu produktů a použití, zahrnuje sanitární výrobky, skladování a zrcadlové jednotky, které jsou navrženy tak, aby harmonicky spolupracovaly. Dřevěné kousky nábytku jsou k dispozici v různých barevných povrchových úpravách, což vám umožňuje snadno spojit je s vašimi vlastními preferencemi a okolním výzdobou. Vyberte si z elegantních tónů antracitu, šedého přírodního dřeva, dřeva s vysokým leskem nebo zamávaného přírodního dřeva, abyste získali požadovaný vzhled. Sanitární vybavení zahrnuje toaletní apartmá, které jsou jak funkční, tak moderní, stejně jako apartmá s bidetem, které je navrženo tak, aby hladce pracovalo se zbytkem koupelny. Nest také má dětský krok jako ohleduplné gesto pro rodinný dům, což umožňuje celé rodině využívat marnost jednotky a povodí s úplným pohodlím.

K dispozici je více možností návrháře VITRA?

Možnosti VITRA, která je součástí řady návrháře společnosti, je dobře s názvem Produkt. Jako sbírka kusů povodí se Vitra spoléhala na svou historii keramického designu a vytvořila sérii, která je kreativní, moderní a může být použita v řadě nastavení, včetně koupelen. S více než sedmdesát let zkušeností s designem pod pásem ukazuje Vitra jejich kompetence ve vývoji jedinečných koupelnových produktů s sbírkou opcí. Tyto povodí, které jsou k dispozici v různých velikostech, vzorcích a stylech, jsou navrženy tak, aby byly připojeny k pracovnímu stolu, aby poskytovaly otevřené a přístupné místo pro mytí kontinentálním způsobem. Tyto povodí, které mají svěží a moderní vzhled, mohou být kombinovány se dřevem pro přirozený povrch nebo s minerály pro silný středomořský vzhled. Umyvače o možnostech jsou kompatibilní s různými kohoutky a ventily, které mohou být umístěny na zdi nebo na palubě, v závislosti na situaci. Vyberte si možnosti, jak nechat svou fantazii divoce a vytvořit prostředí koupelny, které je pro sebe zcela jedinečné a osobní.

Co je posun návrháře Vitra a jak to funguje?

Shift je čerstvá a příjemná sbírka, která vdechuje nový život do vašeho obývacího prostoru. Nejnovější sbírka Vado je přesně kalibrované uspořádání koupelnového vybavení a dřevěného nábytku, které čerpá ze sedmi desetiletí zážitku z designu společnosti a vytvoří sbírku zaměřenou na světlo a prostor. Kousky nábytku Shift jsou k dispozici ve čtyřech různých barevných schématech, z nichž každá má vlastní jedinečný tón a charakter, aby doplnil váš domácí výzdobu. Shift nabízí barevný rozsah, který vzrušuje nejkreativnějšího designéra interiérů, od jednotlivých tónů bílé a šedé po teplé tvrdé dřevo povrchové úpravy Zebrano a Mountain Larch, které poskytují uklidňující a přirozený aspekt do místnosti. Je možné vytvořit keramickou keramiku, která je elegantní a podhodnocená tím, že ji navrhne kolem čtvercové struktury a dává ji změkčené okraje a hladce zaoblené interiéry. Pro dokončení sbírky poskytují osvětlená zrcátka a zrcadlové skříně ideální nádech atmosféry jakémukoli prostoru.

O čem je série Vitra Designer Waterjewels?

Waterjewels, vlajková loď zboží od řady návrhářů Vitra, se odlišuje od konkurence tím, že vystupuje od davu. Společnost Vitra vyvinula řadu alternativ povodí, které okamžitě naplňují do koupelny pocit luxusu pomocí jejich nejvyšších designových schopností a zpracování na střední než keramiku. Waterjewels je sbírka, která vám přiměje bití vašeho pulsu, pokud chcete ve vaší koupelně vytvořit palácové prostředí. Tyto misky, které jsou krásně vylíčeny ve zlatém, platinové, černé, mědi nebo bílé, mají o nich královský vzduch, který je posílen jejich jednoduchostí. Při používání jednoho ze specializovaných čítačů je možné vytvořit krásnou oblast mytí, které jsou k dispozici ve třech různých šířkách a při několika výběrech otvorů. Jeho vzhled sám, který je svěží i vynikající, vybízí uživatele, aby oživil a znovu narušil. Ať už je kombinován se sadou mixéru na stěně nebo vysokým mixérem, koupelna je povýšena na stav pětihvězdičkového funkce v domácnosti.

Jsou toalety VITRA vysoce kvalitní?

Nabízíme kompletní řadu toalet Vitra, které jsou k dispozici v různých formách a stylech, které zahrnují nejaktuálnější technologii designu. Potty z VITRA jsou k dispozici v celé řadě návrhů a druhů, od komerčních alternativ pro profesionální nastavení až po možnosti koupelny vhodné pro rozpočet, které jsou uspořádány do „dobrého, lepšího a nejlepšího“ rámce zboží. High-end designérské spolupráce společnosti VITRA s předními evropskými designérskými domy, jako jsou moderní němečtí designéři NOA, kreativní francouzský design Guru Christophe Pillet a Nordic-Chic z Finska podle designu Pentagonu vedou k tomu nejlepšímu z moderního evropského stylu, vše vyrobené na vysoce Standard od největšího výrobce koupelny na světě.

Jaké jsou různé typy toalet Vitra?

Mezi nejnovější produkty z VITRA patří jejich toalety bez ráfků a jejich inteligentní sprchová toaleta V-péče, které jsou k dispozici v různých konfiguracích. Blízkové toalety jsou pravděpodobně nejznámějším druhem WC a jsou také nejjednodušší instalací, protože nepotřebují žádné skryté cisterny nebo armatury. Nejaktuálnějším vzhledem by byla toaleta s nástěnnou nástěnou, která odstraní potřebu viditelné cisterny zcela skrytí uvnitř zdi. Můžete to použít ve spojení s cisternou vitra a splachovací deskou. Vitra Flush Destička jsou k dispozici v různých moderních trendových povrchových úpravách, jako je černá, měď a zlato, stejně jako tradičnější chrom a bílé.

Co je to o toaletách vitra, které jsou namontovány na zdi?

V dnešním světě jsou toalety s nátěry nejpokročilejším designem WC, protože umožňují bezpečnému zvednutí pánve z podlahové plochy a umístěny na silný kovový rám (skrytá cisterna a rámová balíček). Jedná se o jednoduché a moderní řešení, které elegantně skrývá cisternu uvnitř zdi. Můžete si být jisti, že všechny značky, které nabízíme, stejně jako rámečky Vitra Cistern, byly testovány na nejvyšší možné standardy a ukázaly se, že jsou schopny s lehkostí podporovat hmotnost pánve a dokonce i velmi robustní osobu . Hotový produkt je elegantní, moderní a minimální oblast WC, která vyžaduje malé úsilí k čištění. Protože funkční komponenty jsou skryty, stačí jen otřete pánev a vnitřek misky, což je vše, co je nutné, aby byla čistá.

Více informací o toaletě bez Rimless?

Pokud plánujete člověka na koupelnu a chcete nainstalovat novou toaletu s nástěnnou nástěnou, důrazně navrhujeme, abyste si vybrali ten, který má na trhu nejaktuálnější funkce koupelny, které jsou v současné době k dispozici. To zahrnuje mimo jiné technologii toaletní misky bez ráfky. Tyto špičkové inovace inženýrují toaletní misku a spláchnutí tak, že v misce není vůbec žádný okraj, zatímco toaleta je v provozu. Byl přepracován jako silnější a zakryl celý vnitřní povrch mísy. To má za následek jen silnější nával, ale také eliminuje vnitřní rty z pánve, kde se nečistoty a bakterie skrývají ve staré toaletní misce, což je mnohem snazší je udržovat v čistotě. Odstranění této části odstraní nehygienický prvek, který je podle laboratorních testů ohromující o 95 procent více sanitární! Tento hladký tvar je také výrazně jednodušší a rychlejší k čištění - a v důsledku toho zůstává čistší po mnohem delší dobu. Každý, kdo hledá novou toaletu s nástěnnou nástěnou, by si měl vybrat Vitra Rimex-a důrazně jim doporučujeme jít bez okraje!

Vitra Existují nějaké nové informace?

Vitra Fresh je dalším velkým moderním vynálezem jednoho z nejuznávanějších výrobců koupelny na světě. Tento jedinečný systém, který se nachází v zadní části sedadla diskrétním a téměř nezjistitelným způsobem, je uklizený malý tank. Nádrž je nabitá vašimi pravidelnými čisticími roztoky a při každém splachování se podle potřeby dodává přesné množství kapaliny. To vám umožní udržovat toaletu čisté a čerstvé po delší dobu mezi čištění. Vítězná kombinace typu Vitra Fresh a Bezrajkového typu Pan, výběr těchto dvou inženýrských inovací zajišťuje, že máte nejnovější design koupelny, který bude trvat v nadcházejících letech, a Vitra tuto technologii zpřístupnil těm, kteří jsou díky všem rozpočtům díky Jejich dobrá lepší nejlepší struktura produktu, existuje konstrukční linka pro každý vkus a rozpočet!

Které toalety Vitra jsou bez zádrhelů a zádrhelů?

S nejnovější technologií RIM-EX a designem mísy bez ráfků jsou toalety Vitra k dispozici v široké škále barev a stylů. K dispozici jsou následující druhy toalet s nástěnným nástěnným nástěnným nástěnným nástěnným nástěnným nástěnným toaletami: WC bez Rimless WC bez Rimless WC, visící toaleta bez vitríny, stěna vitra, která byla zavěšena WC, retro (také známá jako hnízdní zeď zavěšená WC v Spojené království), S50, S20 (ARKITEKT RIMMESS), Sento, Memoria Rim-EX a Istanbul jsou některé z dostupných modelů. Tato stránka se neustále aktualizuje, jakmile se zavádějí nové řádky; Kontaktujte nás, kde najdete nejaktuálnější informace o toaletách Vitra Rim-EX. S50 (oba otevřené i uzavřené verze zadních zadních), Zentrum a T4 jsou sbírky, které mají tento typ pánve, pokud hledáte těsnou toaletu s vitrou s designem Rimless Rimex. Pokud hledáte pánev zády k nástěnné podlaze, Rim-EX nabízí krásnou základní integru zpět na nástěnnou podlahu stojící pánev.

Co jsou koupelnové kohoutky Vitra?

Brassware Vitra koupelny nabízí široký výběr možností produktu, od kohoutkových kohoutků a mixérů po výplně koupelen, z nichž všechny jsou k dispozici v různých moderních barvách, jako je měď, zlato a tradiční chrome! S dobře zaslouženou a získanou pověstí pro vysoce kvalitní a krásný design je VITRA celosvětovým lídrem v koupelnovém průmyslu velké pověsti. Jejich sbírky klasických, elegantních a vysoce vyhledávaných předmětů po koupelně vám mohou pomoci dosáhnout přesného vzhledu koupelny, kterého se pokoušíte dosáhnout. Existují alternativy za rozumnou cenu pro lidi s pevným rozpočtem a také vlastními alternativy, které jsou vytvořeny tak, aby přesné specifikace.

Co je to o sprchách Vitra?

Sprchové armatury VITRA jsou k dispozici v široké škále moderních povrchových úprav a stylů, což zajišťuje, že pro každou moderní koupelnovou sprchu existuje něco! Existují možnosti, které vyhovují široké škále rozpočtů - sprchy Vitra jsou dobře vyrobené a poskytují spolehlivé služby po mnoho dalších let! Každý styl a potřeba může sprtit sprchovou soupravu, ať už je to pro použití v oblasti sprchování vaší koupelny nebo jako koordinovaný kus, aby šel se zbytkem vašich kohoutků a dalším brasswarem. Nejoblíbenější z nich je sluchátko pro vitra Baton, který je flexibilní a moderní v designu. Tato moderní a jednoduchá položka vypadá fantasticky, když se používá ve spojení se všemi sprchovými ventily Vitra a lze jej snadno spojit s dalším doplňkem v koupelně Chrome. Například v rámci Nest Brassware Line jsou viditelné sprchové ventily vitra a skryté sprchové ventily vitra, které ukazují širokou nabídku produktu společnosti. Trendy hnízda a hnízda se rozlišují zahrnutím odpovídající ovládání držadla s pákou, která je nejen pohodlná a snadno provozována, ale také přidává rozštěpení moderního vzplanutí designu k celkovému vzhledu.

Co mi můžeš říct o Vitře S20?

Jako vlajková loď společnosti S20 z řady Vitra Essentials ukazuje jejich horlivé oko pro tvary a vzory, které se navzájem doplňují. Společnost Vitra má téměř sedm desetiletí historie designu, na které se má čerpat, a jsou to mistři v oživení starých nápadů novými a vzrušujícími způsoby novými a kreativními metodami. Při práci na řadě nábytku a sanitárního vybavení má být každá položka použita ve spojení s dalším v jakémkoli možném sekvenci. Nastavením pocitu soudržnosti si uživatel může podle potřeby vybírat a vybrat díly, aniž by se musel starat o to, zda jsou komponenty kompatibilní z hlediska tvaru nebo funkce. Basiny jsou k dispozici v různých konfiguracích, od marnost jednotek až po propuštěné desky, což vám umožní vyjádřit vaši individualitu a kreativitu, pokud jde o navrhování prostoru koupelny. Dekorativní dřevěné komponenty jsou nabízeny ve dvou povrchových úpravách: Zlaté třešňové dřevo pro teplý, přirozený vzhled a chladné bílé dřevo pro náznak monochromatické elegance. S ohledem na pohodlí a trvanlivost byly jednotky WC navrženy s ohledem na ekologickou účinnost využití vody, což vedlo ke snížení spotřeby vody a dlouhodobé provozní náklady.

Víte něco o Vitře S50?

Řada S50 je logickou volbou pro obytné i obchodní prostředí, protože je silná, robustní a dostatečně všestranná, aby se přizpůsobila různým nastavením. Hlavný pocit čistoty je vytvářen čistými povrchy, nepřítomností lapačů prachu a snadno udržovanými tvary koupelnové apartmá, které se po instalaci vyrábí pomocí S50. Udržování nízkých nákladů na stavebnictví je možné nainstalovat kompletní koupelnovou oblast, která je moderní stylově i otevřená a přístupná. U jednotlivců s obtížemi mobility byly toaletní apartmá navrženy tak, aby vyhovovaly jejich specifickým potřebám, od krátkých apartmánných apartmán pro nástěnné apartmá pro menší koupelnu nebo en aparté, až po zvýšené profilové WC pánve, které poskytují zlepšené pohodlí a dostupnost. Kousky S50, které jsou prezentovány jednoduše as pocitem neutrality, dobře se mísí do jakéhokoli uspořádání. Řada produktů S50 VITRA je postavena tak, aby vydržela, a přicházejí s desetiletou zárukou proti jakýmkoli výrobním vadám. S50 lze zakoupit s úplnou důvěrou, protože se jedná o solidní svědectví o jeho dlouhodobé životaschopnosti.

Je ještě co říci o Vitře Zentrum?

Na dotek je Zentrum hedvábný a snadný na očích; Vyzařuje lesklou a klidnou důvěru, kterou je těžké ignorovat. Kousky sbírky Zentrum jsou bez okázalé dekorace a otravných prachových pastí, což umožňuje jejich podobě a eleganci mluvit za sebe. Ceny byly udržovány nízké, aby se Zentrum stal sérií, která je oblíbená u lidí, kteří se snaží opravit nebo renovovat své domovy, přičemž pečlivě sledují své finanční omezení. Návrhář má širokou škálu alternativ, pokud jde o výběr konečného vzhledu a funkčnosti jednotek WC, přičemž jednotky pro zády k stěně a nástěnné jsou dobré volby pro minimalističtější vzhled. Tyto volby, pokud jsou kombinovány se skrytou cisternou, poskytují čistý a rozložený povrch interiéru. Na vyžádání jsou nabízena sedadla s měkkou blízkou toaletou a přidávají do zážitku další nádech luxusu. Umyvadla jsou vybavena přetečením a otvor klepnutí jako výchozí funkce. Při použití ve spojení s monobloc mixérem může být vyrobena jednoduchá, ale účinná oblast mytí s maximální účinností.

Informace o Vitře Laytonové?

Když se podíváte na kolekci Layton, všimnete si, že má vzduch elegance a rovnováhy. Je to obzvláště patrné v těsných spojených toaletních apartmánech, protože Layton WC Pans má téměř gravitační vzdorující kvalitu, která je dosažena výběrem štíhlých materiálů a inteligentním využitím dostupného podlahového prostoru. Prostřednictvím integrace tvaru a organizace tímto způsobem je Layton série, která má klamně základní vzhled. Pro povodí Layton Collection je k dispozici několik různých možností velikosti, aby vyhovovaly různým potřebám. Při použití v domě zahrnuje řada vše od malých výběrů Cloakroom až po velké možnosti hlavní koupelny. Pocit soudržnosti lze vytvořit začleněním rozsahu do různých oblastí. Instalatérství je skryto plnými nebo polovičními podstavecmi, což má za následek čistý a profesionální vzhled. Vzhledem k svému odvážnému, zvoucímu vzhledu a neutrální barvě může být Layton použit v různých barevných schématech vnitřních barev a v závislosti na aplikaci může být snadno porovnáván s Brasswarem v klasickém nebo moderním stylu. Vzhledem ke své přizpůsobivosti je to oblíbená volba mezi našimi rezidenčními i obchodními klienty stejně.

Co je to série Vitra Milton?

Milton byl speciálně vyvinut tak, aby vyhovoval potřebám zákazníků na základní úrovni. Cena byla cenově dostupně při zachování všech funkcí, které zákazníci očekávali od prémiových návrhářů, Vitra. Tato sada povodí a pevně propojená řada WC, když je zakoupena jako sada, jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá rychlé řešení pro jejich prádelnu. Není nutné ohrozit kvalitu při aktualizaci stávajícího prostoru nebo při stavbě koupelny nebo kloakeroomu od základů, aby se náklady pod kontrolou udržely. Složky Milton WC Suite, které jsou uspořádány přímým a neutrálním způsobem, jsou skvělým ilustrací toho, jak lze účinnost dosáhnout jednoduchostí. Úzce spojené apartmá je také inteligentní dlouhodobá investice kvůli jeho pohodlí. V důsledku snížené stopy využití vody v malém cisternu nabízí nejen levnější cenu dnes, ale také zaručuje nižší cenu z dlouhodobého hlediska, pokud jde o provozní a údržbu. Umyvadlo, které je k dispozici v různých konfiguracích kohoutku a velikosti, může být přizpůsobena tak, aby dokonale doplňovala jeho okolí. Jako celek je Milton vítěznou mix pro návrháře, který pracuje pod přísným rozpočtem.

Vitra S-line (Vitra S-Line) Je Miltonovi ještě něco?

Sbírka S-line od společnosti VITRA je známou jednotkou v odvětví obchodních a pohostinství a je obzvláště úspěšná, pokud se používá ve veřejných toaletách nebo veřejných toaletách, jak ukazuje jeho popularita v těchto odvětvích. Jeho neutrální tvar a vzhled umožňují, aby byl v závislosti na situaci porovnáván s širokou škálou stylů a barevných schémat. Milton levné cenovky, čistý a efektivní vzhled a silné zaměření na pohodlí se spojí, aby se S-line stala úspěšnou kombinací. Za okolností, kdy jsou interiérové ​​rozměry omezeny a prostor je omezený, apartmá s úzce spojenými s úzcemi využívají vodu, přičemž první je nabízena s krátkou možností projekce. Tato sbírka, která má zapuštěnou povodí, kterou lze použít s marnostmi nebo pracovními vrcholy, je obzvláště vhodná pro použití ve veřejných skříních. Milton Jednou z komponent této série je dělič dělicí piso S-line, který je dokončen v bílé keramice, aby poskytoval jednoduchou kompatibilitu u pisoilů S-line.

Vitra Serenada Sereis, et Cetera.

Fanoušci všech věcí starožitných nebo rustikálních najde hodně, co si vychutnáte v linii Serenada, což je krásný výběr předmětů, které byly historicky ovlivněny. Navíc, protože náklady jsou stanoveny na dostupné úrovni, dobře provedené koupelnové apartmá v historickém stylu již nepovažuje za exkluzivní položku. Serenada je série, která ji má hodně co doporučit, protože zahrnuje rostoucí architektonické prvky spojené s Edwardian a viktoriánskými éry. Díky jejich schopnosti spolupracovat v souzvuku jsou tyto pánve a WC apartmá přirozenou možností pro vybavení skříní nebo toalety. Je možné dosáhnout perfektní kombinace mezi moderními výhodami a přitažlivost klasické estetiky zahrnutím současných prvků, jako je těsná spojená toaleta s účinným, nízko objemovým splachovacím systémem, který zahrnuje účinný a nízký objem. Serenada je krásným doplňkem jakékoli koupelny, která chce prostřednictvím své elegantní jednoduchosti zprostředkovat pocit tepla a homosti.

Je možné koupit umyvadlo v koupelně?

Vitra poskytuje povodí, které jsou čerstvé, moderní a vhodné s různými dekory, vše za cenu, která je velmi přístupná. Jsou pevně konstruované a levné. Ve svých specializovaných výrobních zařízeních jsou koupelnové pánve Vitra obratně vytvořeny světovým výrobcem koupelny. Koupelnové dřez je moudrou možností a investice do designu a kvality, která bude vydržet po mnoho dalších let, díky mnohaletým zkušenostem s výrobou keramicwaru, inteligence designu a hloubce znalostí o výzkumu a vývoji. S širokou škálou možností a vynikající hodnotou za peníze od rozsahů, jako je M-line, posun a integra pro každý domov, až po vyšší specifikační kusy vyvinuté ve spolupráci s světově proslulými designéry, jako je Vitra Istanbul, existuje něco pro každý rozpočet A každá koupelna ze skupiny Vitra. S nástěnnými nástěnnými nástěnmi může být vytvořena řada stylů. Například většina umyvadel VITRA je k dispozici s lahvími pasti pro čistý moderní a jednoduchý design, nebo s polovičním podstavci pro čistý nástěnný namontovaný odpadní pokryv v odpovídající keramické keramice. Pro většinu nástěnných nástěnných nástěnných nástěnných nástěn je k dispozici volitelný kompletní podstavec; Stojí od podlahy k základně pánve a skrývají vaši instalatérství, což dává vaší koupelně tradičnější vzhled a pocit, než by jinak. Dny obyčejného umyvadla jsou u konce; Vitra nabízí široký výběr neobvyklých a módních návrhů dřezu, které vám umožní vytvořit jedinečný vzhled vaší nové koupelny!

Jaký je design povodí Vitra?

Krásné misky jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, včetně strmých stran, oválných a ofsetových forem a zakřivených a kulatých tvarů. K vytvoření moderní výzdoby koupelny přispívají jednoduché obdélníky se zaoblenými rohy; Mohou být oblečeni se starým Brasswarem pro jemný převzetí moderního klasického stylu nebo kombinovat svůj vrchol WashBowl s některými krásnými moderními kohoutky pro špičkový vzhled. Kromě rozmanité škály inovativních a krásných tvarů povodí vyrobených z vysoce kvalitní keramiky nabízí Vitra také velmi dobrý výběr různých barevných umyvatelných možností, jako jsou ty, které se nacházejí v rozsazích vitra a obrysů vitra, kde lze zadat pánve v černé barvě nebo v obrysu v krásném měkkém teplém norek nebo taupe, který se propojuje do elegantních tónů šedého bytu pro ohromující interiér koupelny. K dispozici je velký výběr koupelnových povodí, které jsou moderní a elegantní, což vám umožňuje vytvořit moderní design, který zahrnuje trend trendu černé koupelny. Jednoduše si vyberte jeden z krásných dřezů v Black Bathere, jako je obrys Vitra v Matt Black, abyste dokončili vzhled. Použití této černé pánve Matt ve spojení s přírodními materiály může přinést zrno dřeva, nebo jej lze použít na rozdíl od lesklejšího povrchu, aby například vyvolala lesk mramorových dlaždic. Společnost Vitra má řešení koupelen, která vyhovují každému rozpočtu a jakékoli začínajícím nejdivočejším sny návrháře interiéru.

Je koupelnový nábytek z Vitra moudrou investicí?

Koupelnový nábytek z Vitra je skvěle vytvořen a dodáván zcela sestavený. Je k dispozici v různých stylech a povrchových úpravách, aby vyhovoval široké škále potřeb, od vynikající hodnoty za peněžní jednotky, které jsou chytré a jednoduché až vlastní designérské jednotky v luxusních úpravách. Koupelní nábytek z VITRA je uspořádán do seskupení rozsahů, které spolupracují na vytvoření dobré lepší nejlepší konfigurace. Kolekce koupelny Vitra, sbírka podpisů Vitra a kolekce návrhářů VITRA jsou tři sbírky, které tvoří značku VITRA. Opravdu se nemůžete pokazit s koupelnovým nábytkem Vitra; Například vstupní úroveň rozsahy začínají ve skvělé ceně a mají úžasně silnou kvalitu budovy, stejně jako funkce, které menší zboží nemá; Podrobněji projdeme charakteristiky každého z rozsahů níže!

Informace o sbírce koupelny Vitra.

Sbírka v koupelnovém nábytku Vitra se skládá mimo jiné z následujících konstrukčních linek: Vitra Zentrum, S20 a S50, Vitra Ecora, D-Light, Vitra Serenada, Vitra Milton a Layton. Kolekce koupelny Vitra navíc obsahuje výběr zrcadel a zrcadlových skříní, které jsou navrženy tak, aby přesně doplňovaly kusy nábytku; Mohou být zakoupeny také na našem webu. Jedná se o základní skupinu produktů v dobré lepší struktuře; Tyto kousky nábytku jsou některé z nejoblíbenějších a nejprodávanějších jednotek a nabízejí krásnou dobře postavenou vysokou kvalitu s funkcemi, jako jsou měkké závěsy a dveře, dobrý výběr cílových a barevných možností a speciální povlaky, jako jsou laky Chraňte svou novou jednotku Vitra a udržujte ji nový vypadat po delší dobu. Tyto předměty jsou za rozumnou cenu a krásně navrženy, což z nich činí vynikající volbu pro jednotlivce s napjatým rozpočtem, jako jsou první kupci domů nebo ty, kteří provádějí malé renovaci koupelny. Kolekce koupelny má krásné vzory a vysoce kvalitní materiály za dostupnou cenu!

Co je to o Baths Vitra?

Vitra Baths jsou jednou z našich nejoblíbenějších kategorií mezi klienty, kteří hledají vysoce kvalitní vany. Jsou pohodlné, imaginativní a prostorné a existuje model, který vyhovuje jakémukoli rozpočtu. Vzhledem k tomu, jak byly naše domovy postaveny a historie britské koupelny, bylo koupání tradičně používáno jako hlavní praní, spíše než sprchování téměř v každém britském domě. S vývojem koupelnových prostorů přeměnila většina rodin na koupelnovou sprchu s vanou s dvojitou účelem, která může být také použita pro sprchování, což vám dává to nejlepší z obou světů. Od jednoduše přizpůsobení jedné z jejich single skončilo přidáním obrazovky skleněné koupele, například populární Vitra Neon, až po nákup jedné ze svých specializovaných tvarů P, jako je optimalář nebo pravoúhlé sprchové lázně, jako například Neonová sprchová vana, Vitra má řešení pro každého. Od denního základního vany po na míru vyráběné centorické centry, jako je nádherná avantgardní koupelna Istanbul, jsou koupelny v koupelnách Vitra k dispozici v široké škále návrhů a cenových rozsahů, včetně:

Vitra vany vytvořené návrhářem?

Kromě toho společnost Vitra vyrábí vynikající výběr návrhářských vany, od masážních lázní inspirovaných lázní po jedinečné a výrazné designové zážitky, jako jsou istanbulské lázně vytvořené slavným designérem Ross Lovegrove výhradně pro VITRA. Posun Pure Bath by Vitra se vyznačuje jedinečným rolovacím svinutím z tvrdého dřeva, která zakrývá horní část vany, přeměňuje ji na masážní stůl a přináší lázeňský zážitek do pohodlí vaší domácí koupelny. Masážní stůl lze nyní nalézt v každém domě a vzhledem k mimořádně posílené a robustní konstrukci čisté koupele s posunem si můžete odpočinout a relaxovat s vědomím, že vaše váha je zcela podporována, protože lázeň byla zvláště zamýšlena takto fungovat tímto způsobem . Pokud jde o moderní renovace koupelny, jedná se o opravdu jedinečný a chytrý pohled na tradiční koupel. Vzhledem k tomu, že se lázeňské ošetření a wellness stávají populárnějšími, je tato koupelna nutností pro každého, kdo chce vytvořit domácí lázně nebo dokonce obchodní lázeňské zařízení, které musí ušetřit prostor.

Informace o návrhářských koupelích Vitra, které jsou jedinečné.

Společnost Vitra má krásný výběr volně stojících van, které jsou jedinečné a jsou navrženy jako ohnisko hlavní koupelny a zároveň poskytují luxusní zážitek z koupání, což z nich činí ideální pro vaši novou luxusní koupelnu. Pokud však přijde na něco tak krásného jako oválná koupelna vitra istanbul, je to více než za to, co je potřeba k vytvoření. Kontaktujte nás, kde najdete další informace, aby naši zaměstnanci mohli ověřit přesné dodací lhůty a poskytnout vám pokyny při doručovacích časových rámcích. Tyto návrhářské vany byly vytvořeny ve spolupráci s některými z nejslavnějších designérů na světě, včetně renomovaných londýnských Ross Lovegrove a plodných německých průmyslových designérů, skupiny NOA. S vynikající koupelí, jako je tiché koupele vitra, která má zadní stranu, která je podporovanou svah a krásnou oválnou vejce podobnou formě, můžete vytvořit klidnou svatyni koupání, která je jak relaxační, tak luxusně pohodlná! Krásný vzhled návrhářských vany Vitra vám pomůže vytvořit jedinečné a barevné interiéry koupelny, které si budete užívat obývání a používání denně.

Hlavní body Vitry

 • Vitra, turecký podnik zřízený po druhé světové válce, má historii překonávání protivenství.
 • Sbírka Essentials je nabízena jako praktická alternativa pro každého, kdo chce vytvořit čerstvý moderní obytný prostor, aniž by překročil rozpočet.
 • Vitra je výrobce tureckého koupelnového příslušenství.
 • Podnikání získalo mnoho ocenění, včetně Reddot, IF a Elle Decor.
 • T4 čerpá z Anatolian Design Heritage z Anatolianského designu VITRA pro koherentní, krásnou a bohatý středomořský kolekci.
 • Vitra je lídrem v designu koupelny.
 • Memoria, značka návrháře, využívá špičkové výrobní techniky k vytvoření úžasných nových produktů.
 • Vitra má téměř deset let zkušeností s designem.
 • Nejnovější sbírka společnosti je vyvážená kombinace koupelnových doplňků a dřevěného nábytku.
 • Pentagon Design, NOA a francouzský designový odborník Christophe Pillet všichni spolupracovali s obchodem.
 • Společnost Vitra nabízí širokou škálu výběru nočník, od komerčních řešení pro profesionální nastavení až po možnosti toalety přátelské k rozpočtu.
 • Rámec vynikajících, lepších a největších produktů.
 • Vitra Rimex je dnes nejmodernější inovace v koupelně.
 • Vitra čerstvá je diskrétně skrytá v zadní části sedadla.
 • To udržuje toaletu čisté a svěží déle.
 • Vitra je renomovaným globálním lídrem v sektoru koupelny.
 • Jejich výběr tradičních, krásných a vysoce vyhledávaných koupelnových výrobků vám může pomoci dosáhnout vzhledu koupelny, který chcete.
 • S20 z řady Vitra Essentials ukazuje vynikající oko společnosti pro doplňkové formy a vzory.
 • Desetiletá záruka proti výrobním vadám chrání rozsah zboží S50 VITRA.
 • Kousky sbírky Zentrum jsou nezdobené a postrádají pasti na prachu, což nechává zářit jejich tvar a krásu.

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.