Is Vitra a well-known toilet manufacturer?

Je Vitra známý výrobce toalety?

Ověřte pověst Vitry jako výrobce koupelny.

Vitra koupelna design

Je Vitra renomovaným výrobcem toalety?

Vitra je turecká společnost založená na počátku 20. století. üleyman Ferit Eczacibaşi, renomovaný turecký lékárník, založil firmu. Řada VITRA Essentials je nákladově efektivní způsob, jak vytvořit moderní, čerstvý domov. Sbírka návrhářů obsahuje designéry jako Alejandro Aravena a Michel Charlot. Vitra je jedním z předních světových výrobců koupelny, založených v 70. letech.

Roční produkcí Bozüyük je 5 milionů sanitárních výrobků, 3 miliony povodí a 2,5 milionu příslušenství. Tyto špičkové technologie vytvářejí toaletní misku a spláchněte tak, že neexistuje žádný okraj. Globální vůdce v koupelnovém průmyslu, Vitra je známá svým vysoce kvalitním a krásným designem. Tradiční, elegantní a vysoce požadované předměty koupelny vám mohou pomoci vytvořit požadovaný vzhled. Ve sprše vaší koupelny nebo jako koordinovaný kus s vašimi vitrami a brassware.

Existují nízkonákladové a zakázkové alternativy. T4 je odpovídající sada sanitárních výrobků a Brassware. M-line je ideální pro moderní život s kamenem, sklem, kovem a dřevem. Zentrum je populární série mezi těmi, kteří chtějí opravit nebo renovovat své domovy na rozpočet. T4 je soudržná, nádherná a luxusní středomořská kolekce.

Vitra Designer Nest je vhodný pro rodinný dům, penzion nebo B & B. Série Nest zahrnuje sanitární vybavení, úložné a zrcadlové jednotky. Memoria je moderní skandinávská sbírka. Nová linka Vado kombinuje vybavení koupelny s nábytkem z tvrdého dřeva a spoléhá se na 70 let designového zážitku společnosti. Nestamické pánve z Vitry okamžitě přidejte do jakékoli koupelny nádech zdokonalení.

Waterjewels je sortiment, který má pro nóbl koupelnu. Sada mixéru na stěně nebo vysoký mixér transformuje koupelnu na pětihvězdičkovou funkci. Inovativní inovativní toalety pro inteligentní péči o Vitra. Kromě Zentrum zahrnují linky v koupelnovém nábytku VITRA S20 a S50 a Ecora. Podnikání také vyrábí kreativní vany, jako jsou istanbulské koupele vytvořené slavným designérem Rossem Lovegrove výhradně pro VITRA.

Ceny začínají a jdou na svou linii S50. V závislosti na produktu se barvy a ceny liší. Layton WC Pans vzdoruje gravitaci použitím štíhlých materiálů a maximalizací podlahového prostoru. Na základě aplikace se Layton odvážný, pozývající vzhled a neutrální barva může smíchat s brasswarem v klasických nebo moderních stylech. Kolekce VITRA S-Line je známou jednotkou v odvětví obchodních a pohostinství, zejména ve veřejných toaletách.

Světová nejlepší výrobce koupelny Vitra vyrábí své koupelnové povodí ve vyhrazených zařízeních. Koupelnové dřez je moudrou investicí do stylu a kvality, která bude vydržet po mnoho let. Produktové řady skupiny se pohybují od levných M-line, řazení a integra až po špičkové produkty vytvořené ve spolupráci s světově proslulými designéry, jako je Vira Istanbul.

Jaké jsou výhody VITRA?

Slavná minulost. Vitra, turecký podnik zřízený po druhé světové válce, má historii překonávání protivenství. Položky VITRA lze vidět v domácnostech, veřejných prostorech a obchodních prostředích po celém světě. Tato kolekce sdružuje své nejoblíbenější linie otevřeným a moderním způsobem.

Kvalitní vitra za rozumnou cenu?

Linie Essentials Vitra je nabízena jako praktická alternativa pro kohokoli, kdo chce čerstvé moderní životní prostředí bez rozbití banky. Základy VITRA je sbírka produktů, která poskytuje základy pro každodenní život krásným a praktickým způsobem. S těmito vzájemně propojenými komponenty nebudete mít potíže s organizováním předmětů v prostoru nebo v místnostech.

Co je dlouhodobou životaschopnost VITRA?

Společnost VITRA se zavázala snižovat svou stopu uhlíku a vody v každé fázi výrobního procesu. Použití technologie ochrany vody může snížit provozní náklady. Pokud jsou přijatelné ceny zohledněny, každá položka se stává inteligentní investicí pro budoucí náklady.

Je to moderní luxus?

Řada návrháře VITRA ztělesňuje současný luxus. Čisté linie, výkon produktu a smysl pro rovnováhu jsou charakteristickými znaky návrháře VITRA. Koupelna s návrhářskými předměty VITRA se stává místem světla a pohodlí a přináší předmět, prostor a uživatele do harmonie.

Jsou na vině návrháři světové třídy VITRA?

Linka návrháře je založena na vztahu VITRA s designéry, protože je to nejuznávanější značka. Vitra Designer udržuje své rozsahy aktuální spoluprací se současnými designéry, umělci a architekty. Tyto sbírky zahrnují oceněné designéry jako Alejandro Aravena a Michel Charlot a také nastávající talent. Vitra také obnovuje ikonické objekty z minulosti, jako je židle šedesátých let. Moderní interiér může profitovat z úsilí průkopníků designu dvacátého století, jako je Jean Prouve a George Nelson, prostřednictvím opětovného vydání vintage objektů.

Jaká je historie Vitry?

Vitra je výrobce tureckého koupelnového příslušenství. Vitra existuje již od počátku dvacátého století. Podnikání bylo založeno na výrobě koupání a vůně pro slavného tureckého lékárníka üleyman Ferit Eczacibaşi. V roce 1958 se rodina Eczacibaşi snažila rozšířit své podnikání založením své první keramické továrny. Keramický produkt s tvrdostí a leskem skla se nazývá produkt Vitra. Společnost VITRA nelze zaměňovat se stejnojmennou designérskou společností se sídlem v Curychu. Zatímco Vitra je výrobce koupelny, švýcarský designér zaměstnává jen malá písmena: Vitra. To může některé podvádět.

Proč koupit Vitra?

Společnost Vitra se značně stará a zváží a zároveň uvádí produkt na trh. Úzce spolupracují s designéry z celého světa, aby přinesli pouze produkty, na které jsou hrdí na trh. Protože Vitra má správný designový tým, je jednoduché pochopit, proč získala tolik ocenění, včetně ceny Reddot Design Award a vynikající ceny designu. Když si koupíte produkt Vitra, víte, že byl pečlivě prozkoumán a bude vypadat skvěle u vás doma. Zatímco estetika a inženýrství jsou důležité, je to také udržitelnost firmy, jak ukazuje Blue Life Vitra: slib budoucí reklamy. Vždy investují a zlepšují své procesy, aby minimalizovali výrobní odpad, a jsou zavázáni tak.

Co je Vitra?

Vitra je jedním z nejlepších výrobců koupelny na světě a má historii sahající až do 70. let. Každý rok produkuje Bozüyük 5 milionů sanitárních výrobků, 3 miliony povodí, 2,5 milionu příslušenství a 20 milionů metrů čtverečních dlaždic. Přestože společnost sídlí v Turecku, většina jejích produktů se vyrábí v Evropě.

Více informací o toaletách bez vitra?

Pokud přestavíte svou koupelnu a chcete nainstalovat novou toaletu s nástěnnou nástěnou, velmi doporučujeme, abyste si vybrali jeden s nejmodernějšími dostupnými dostupnými funkcemi koupelny. To zahrnuje technologii toaletní mísy bez ráfků. Zatímco toaleta běží, tyto špičkové technologie navrhují toaletní misku a spláchněte, takže není vůbec žádný ráf. Nyní je silnější a pokrývá celý vnitřní povrch mísy. Vylepšené spláchnutí a jednodušší čištění jsou výhodou odstranění vnitřního rtu staré toaletní mísy. Podle laboratorního testování je o 95% hygieničtější! Tato hladká jediná forma je proto snazší a rychlejší čištění a zůstává čistší po dobu mnohem déle. Každý, kdo hledá novou toaletu s nástěnnou nástěnou, by si měl vybrat Vitra Rimex-a jít bez okraje!

Vitra je něco nového?

VitrA Fresh je další vynikající současná inovace od světově proslulé koupelnové společnosti. Tento jedinečný, tenký mechanismus je zastrčený v zadní části sedadla, téměř nepostřehnutelný. Nádrž je naplněna obvyklými čisticími prostředky a každé spláchnutí poskytuje přesné požadované množství. To udržuje vaši toaletu čistou a svěží mezi čištěním. Díky vynikající lepší nejlepší struktuře produktu VitrA existuje designová řada pro každý vkus a rozpočet!

Které toalety VitrA jsou bez zádrhelů?

Toalety VitrA používají nejnovější technologii Rim-ex a design misky bez okrajů. Existují bezrámové alternativy pro následující závěsné toalety: několik nabízených typů zahrnuje Vitra T4 bezrámové WC, VitrA M-Line bezrámové závěsné WC, Vitra Shift bezrámové závěsné WC, Retro (také známé jako Nest wall hung WC Ve Velké Británii), S50 (Arkitekt bezrámové), Sento, Memoria Rim-ex a Istanbul. Kontaktujte nás pro nejaktuálnější informace o toaletách VitrA Rim-ex. Pokud chcete pevně propojená Toaleta VitrA s designem Rimex bez ráfku, nejdou dále než S50 (otevřené i uzavřené zadní varianty), Zentrum a T4. Rim-ex má krásnou základní Integra zpět na stěnu stojící pánev.

Vitra Koupelnové Kohoutky

Vitra koupelna brassware je k dispozici v řadě odstínů, včetně mědi, zlato, a klasický chrom! VitrA je známým světovým lídrem v oblasti koupelny s pověstí vysoce kvalitního a atraktivního designu. Jejich výběr tradičních, krásných a velmi vyhledávaných koupelnových výrobků vám může pomoci dosáhnout požadovaného vzhledu koupelny. K dispozici jsou možnosti šetrné k rozpočtu, stejně jako možnosti postavené na míru.

Proč Vitra Sprchy?

Sprchové armatury VitrA přicházejí v různých moderních povrchových úpravách a provedeních, aby vyhovovaly všem moderním koupelnovým sprchovým koutem! Existují možnosti pro jakýkoli rozpočet-sprchy VitrA jsou dobře vyrobené a budou trvat mnoho let! Sprchová souprava může být použita ve sprše vaší koupelny nebo jako koordinovaný kus, který se hodí ke zbytku vašich kohoutků a mosazného nádobí VitrA. Sprchové sluchátko VitrA baton je nejoblíbenější, je všestranné a stylové. Tento moderní a přímočarý kus jde dobře se všemi Sprchové ventily VitrA a další chromované koupelnové doplňky. Jeho široký sortiment zahrnuje viditelné a skryté sprchové ventily VitrA v řadě Nest brassware. Odpovídající ovládání zužující se páky na módních kolekcích Nest and Nest je nejen pohodlné a snadno použitelné, ale také propůjčuje celému vzhledu nádech současného vkusu.

Co víte o VitrA S20?

S20 z řady VitrA Essentials ukazuje vynikající oko společnosti pro doplňkové formy a vzory. VitrA má téměř sedm desetiletí historie designu a je mistrem v reinterpretaci starých konceptů svěžím a zajímavým způsobem. Práce na sadě nábytku a sanitárního vybavení, každý kus je určen k použití v libovolném pořadí. Uživatel si může vybrat a vybrat kusy podle potřeby, aniž by se museli starat o to, zda jsou komponenty kompatibilní ve formě nebo funkci. Marnost jednotky a potopené pultové umyvadla jsou k dispozici v řadě rozvržení, což vám umožní ukázat svou jedinečnost a kreativitu při stavbě vaší koupelny. Zlaté třešňové dřevo pro teplý, přirozený vzhled a chladné bílé dřevo pro dotek monochromatické elegance. WC jednotky jsou určeny pro pohodlí a trvanlivost při úspoře vody a snížení dlouhodobých provozních nákladů.

Znáte Vitru S50?

Řada S50 je ideální jak pro obytné i komerční aplikace, protože podle jeho síly, trvanlivosti a přizpůsobivosti. Čisté povrchy, nedostatek pastí na prach a snadno udržované formy koupelnové sady S50 po instalaci generují hmatatelný pocit čistoty. Se skromnými náklady na stavbu je možné postavit moderní, otevřenou a přístupnou koupelnu. Jednotlivci s problémy s pohyblivostí si mohou vybrat z krátkých apartmánů promítaných nástěnných nástěnek pro menší koupelny nebo en apartmá na zvýšení profilových WC pánví pro zvýšené pohodlí a přístupnost. Komponenty S50, prezentované jednoduše a neutrálně, pěkně zapadají do jakéhokoli uspořádání. Desetiletá záruka proti výrobním vadám chrání rozsah zboží S50 VITRA. S50 lze zakoupit s důvěrou, protože ukázala svou dlouhodobou životaschopnost.

Existuje více pro Vitra Zentrum?

Zentrum je hladký na dotek a vyzařuje klidnou jistotu, kterou nelze ignorovat. Kousky sbírky Zentrum jsou nezdobené a postrádají pasti na prachu, což nechává zářit jejich tvar a krásu. Zentrum je populární série mezi jednotlivci, kteří chtějí opravit nebo předělat své domy a přitom sledovat svůj rozpočet. Jednotky WC pro zády k stěně a na zeď jsou vynikajícími možnostmi pro minimalističtější vzhled. Tyto možnosti spojené se skrytou cisternou vytvářejí minimalistický design interiéru. Na vyžádání jsou k dispozici sedadla s měkkou blízkou toaletou a přidávají se k luxusu. Umyvadla jsou standardní s přetečením a otvorem klepnutí. Pomocí monoblokového mixéru může být vytvořena jednoduchá, ale efektivní oblast mytí.

Co je návrhář Vitra T4?

Převozenost T4 je zřejmá. T4 čerpá z Anatolian Design Heritage z Anatolianského designu VITRA pro koherentní, krásnou a bohatý středomořský kolekci. T4 je produktem jednoho z nejlepších výrobců na světě. T4 je sada sanitárních výrobků a brasswaru, který měl být použit společně. Pro optimální všestrannost aplikací jsou nabízeny nástěnné, deformační a polosvěcené povodí. Instalace je jednoduchá a dostupná v různých velikostech, od velké hlavní koupelny až po malou šachovnickou místnost. Umyvadla T4 a sanitární vybavení jsou k dispozici v široké škále barev a materiálů, od skla po dřevo po minerál. Brassware T4 byl navržen tak, aby odpovídal keramickému zboží. Mixéry jsou elegantní a zefektivňující, mají standardní nebo roztříštěné výstupy, což způsobuje skvělý kaskádový efekt. Kousky T4 poskytují pocit harmonie a klidu, když jsou využívány společně, obě ideální vlastnosti v relaxační koupelně.

Co je M-line vitra?

Produktová řada M-Whole Range vyzařuje skutečnou skandinávskou eleganci, která je klidná, vyrovnaná a shromažďovaná. Široká škála moderních interiérových povrchů je kompatibilní s komponentami M-line vitra. M-line se dobře mísí s kamenem, sklem, kovem a dřevem, což je vhodné pro moderní život. The M-Line line has a basic square shape that is softened with rounded edges and gently scooped bowls. Řada M-Line vyzařuje pocit čistoty a hygieny. The M-Line Freestanding Washbasin is a bold statement item that epitomizes continental elegance. This tall, unique unit is a great example of continental chic. M-Line is a team of people that work together. Contemporary wall mounted or close linked toilets are both comfortable and energy efficient.

Do you have VitrA Designer Memoirs?

Pokud jde o přijetí současných trendů a využití jejich kreativity a představivosti k vytvoření něčeho čerstvého a zajímavého, VitrA je mistr. Už to udělali. Memoria, ze své kolekce návrhářů, používá špičkové výrobní techniky k vytváření úžasných nových produktů. Řada Memoria má ostré, ultratenké hrany, které odpovídají zbytku kolekce. Tyto pánve jsou díla krásy samy o sobě, vytváří pocit vyrovnanosti a rovnováhy v jejich okolí. Memoria je vyznačuje se pevností v tahu na tenkých površích. Memoria je kolekce jednoduchých polygonálních vzorů, které dobře fungují v moderním minimalistickém prostředí. Memoria je svěží a teplá kolekce s moderním skandinávským vzplanutím. Jeho neutrální barevné schéma umožňuje snadné spárování s dřevěnými, minerálními nebo kovovými prvky. Nepřicházejí s kohoutkovými otvory a budou potřebovat vhodný volně stojící nebo nástěnný mixér.

Co je to Vitra Designer Nest?

Kolekce Nest By VitrA Designer je teplým a krásným doplňkem každého domova, který hledá domácí kvalitu. Hnízdo je rozumnou volbou pro rodinný dům, stejně jako penzion nebo nocleh se snídaní. Tato sada nábytku zahrnuje sanitární keramiku, skladování, a zrcadlové jednotky, které fungují hladce. Dřevěné kusy nábytku můžete jednoduše sladit s vaším osobním vkusem a okolním dekorem. Chcete-li získat požadovaný vzhled, Vyberte si z antracitu, šedého přírodního dřeva, vysoce lesklého dřeva, nebo zamával přírodním dřevem. Zahrnuje WC a bidetové apartmá, které jsou určeny k splynutí se zbytkem koupelny. Hnízdo má také dětský krok, aby celá rodina mohla pohodlně používat marnost a umyvadla.

Další Možnosti Návrháře VitrA?

VitrA Options, součást návrhářské řady společnosti, je dobře pojmenována. VitrA využila své dědictví keramického designu k vývoji řady inovativních umyvadel, moderní, a lze je použít v mnoha kontextech, včetně koupelen. S více než 70 let zkušeností s designem VitrA demonstruje své odborné znalosti ve vývoji výrazných koupelnových předmětů s kolekcí možností. V kontinentálním stylu jsou tyto pánve určeny k připojení k pracovnímu stolu a nabízejí otevřené a přístupná mycí Plocha. Tyto moderní pánve mohou být spárovány se dřevem pro přirozenou estetiku nebo minerály pro silný středomořský efekt. Umyvadlo je možné namontovat na zeď nebo na palubu v závislosti na okolnostech. Vyberte si možnosti, jak uvolnit svou kreativitu a navrhnout koupelnu, která je jedinečně vaše.

Jak funguje návrhářská směna VitrA?

Shift je nová a vzrušující kolekce, která oživí váš domov. Nejnovější kolekce VADO je pečlivě kalibrovaná kombinace koupelnového vybavení a nábytku z tvrdého dřeva, která se opírá o sedm desetiletí zkušeností společnosti s designem. Nábytek Shift je nabízen ve čtyřech barevných schématech, z nichž každá má svůj vlastní tón a charakter. Shift přichází v různých barvách, od monochromatické bílé a šedé až po teplé povrchové úpravy z tvrdého dřeva Zebrano a horského modřínu, které dávají uklidňující, přírodní podívejte se do prostoru. Elegantní a jemná keramická keramika může být vyrobena se čtvercovou konstrukcí, změkčené hrany, a hladké kulové interiéry. Osvětlená zrcadla a zrcadlové skříně doplňují sadu.

Co je VitrA Designer Waterjewels?

Waterjewels, vlajková loď značkových produktů VitrA, vyniká z davu. VitrA vytvořila řadu možností nekeramických umyvadel, které okamžitě vnášejí do koupelny pocit elegance. Waterjewels je kolekce, kterou chcete mít, pokud chcete vytvořit luxusní koupelnu. Tyto elegantní zlaté, platinové, černé, měděné nebo bílé misky mají královskou auru, která je zdůrazněna jejich jednoduchostí. Použijte jednu ze speciálních desek ve třech různých šířkách a s několika kohoutkovými otvory možnosti vytvoření ohromující mycí plochy. Jeho svěží a krásný vzhled sám podporuje re-energizující. S nástěnnou směšovací sadou nebo vysokým směšovacím kohoutkem se koupelna stává v domě pětihvězdičkovým vrcholem.

Jsou toalety Vitra dobré?

Máme celou řadu toalet VitrA, která zahrnuje nejnovější designové technologie a tvary. Existuje celá řada možností nočníků od Vitry, od komerčních řešení pro profesionální nastavení až po rozpočtové možnosti toalety. Současní němečtí designéři NOA, inovativní francouzský designový expert Christophe Pillet a Nordic-chic z Finska od Pentagon Design spolupracují se společností VitrA, aby poskytli to nejlepší z moderního evropského stylu, vše vyrobené na vysoké úrovni největší světový výrobce koupelen.

Jaké jsou typy toalet VitrA?

Sprchové toalety V-Care intelligent care jsou dvě z nejnovějších inovací společnosti VitrA, obě jsou k dispozici v řadě kombinací. Uzavřené toalety jsou nejčastější a nejjednodušší instalace kvůli nedostatku skrytých cisteren nebo armatur. Nástěnná toaleta eliminuje potřebu viditelné cisterny tím, že ji uzavře do zdi. Používejte s cisternou VitrA a splachovací deskou. Vitra flush desky přicházejí v řadě povrchových úprav, včetně chromu, zlato, a Černá.

Co je to s nástěnnými toaletami VitrA?

Nástěnné toalety jsou dnes nejdokonalejším designem WC, protože bezpečně zvedají pánev z podlahy a položí ji na robustní kovový rám (skrytá nádrž a rám). To úhledně skrývá cisternu ve zdi. Můžete si být jisti, že všechny naše značky, stejně jako rámy cisterny VitrA, byly pečlivě testovány, aby odolaly hmotnosti pánve a dokonce i velké osobě. Výsledkem je elegantní, moderní a snadno se čistí WC. Protože pracovní komponenty jsou skryté, všechny je třeba vyčistit je pánev a vnitřek mísy.

Je Koupelnový nábytek Vitra dobrý nákup?

Koupelnový nábytek VitrA je krásně vyroben a plně nainstalován. Je k dispozici v široké škále vzorů a povrchových úprav tak, aby vyhovovaly široké škále požadavků, od rozpočtových jednotek až po designové jednotky na míru v luxusních povrchových úpravách. Koupelnový nábytek Vitry je seskupen do rozsahů, které spolu dobře fungují. Značka VitrA se skládá ze tří kolekcí: Vitra Bathroom, VitrA Signature a VitrA Designer. Koupelnový nábytek VitrA je na špičkové úrovni; rozsahy vstupní úrovně začínají skvěle cena a mají fantastickou kvalitu sestavení,stejně jako funkce, které levnější produkty postrádají; projdeme funkce každého sortimentu do větší hloubky níže!

Koupelnová Kolekce VitrA.

Kolekce koupelnového nábytku VitrA zahrnuje designové linie VitrA Zentrum, S20 a S50, Ecora, D-Light, Serenada, Milton a Layton. Koupelnová kolekce VitrA zahrnuje také zrcadla a zrcadlové skříňky, které lze zakoupit na našich webových stránkách. Tato skupina produktů je nejoblíbenější a nejprodávanější v dobré lepší nejlepší struktuře a nabízí krásnou dobře postavenou vysokou kvalitu s funkcemi, jako jsou měkké zavírací závěsy a dveře, dobrý výběr povrchových a barevných možností a speciální povlaky jako laky chrání vaši novou jednotku VitrA a udržují ji po dlouhou dobu novou. Tyto výrobky jsou cenově dostupné a atraktivně navržené, což je ideální pro první majitele domů nebo skromné renovace koupelen. Krásné vzory a vysoce kvalitní materiály za skvělou cenu!

Proč Lázně Vitra?

Klienti, kteří hledají kvalitní vany, milují naši kategorii VitrA Baths. Pro každý rozpočet existuje model. Vzhledem k designu našich domů a historii britské koupelny, koupání bylo historicky využíváno spíše jako primární mycí zařízení než sprchování. V dnešní době má většina rodin sprchový kout s vanou s dvojím účelem, kterou lze také použít pro sprchování, což vám dává to nejlepší z obou světů. Od nákupu jednoho ze svých specializovaných tvarů P, jako je vana Optima, až po obdélníkové sprchové vany, jako je Neon sprchový kout, VitrA má řešení pro každého. K zakázkovým designovým centrepeces, jako je velkolepá avantgarda, je Vitra Istanbul Bath k dispozici v různých stylech a cenových bodech, včetně:

Značkové Lázně VitrA?

Společnost také vyrábí širokou škálu značkových Van, od masážních lázní inspirovaných lázněmi až po jedinečné designové zážitky, jako jsou Istanbulské lázně navržené renomovaným designérem Rossem Lovegrovem speciálně pro Vitru. S Shift Pure bath od společnosti VitrA můžete mít lázeňský zážitek ve svém vlastním domě s jedinečnou rolí z tvrdého dřeva, která pokrývá horní část vany. Masážní stůl je nyní v každé domácnosti, a extrémně silná a robustní konstrukce Shift Pure bath znamená, že si můžete odpočinout s vědomím vaše váha je plně podporována, protože lázeň byla navržena tak, aby fungovala tímto způsobem. Pokud jde o moderní koupelnové úpravy, Jedná se o svěží zvrat v klasické vaně. Tato koupel je nezbytná pro každého, kdo chce postavit domácí lázně nebo dokonce firemní lázeňské zařízení, které musí šetřit prostor.

VitrA Layton info?

Kolekce Layton vyzařuje eleganci a rovnováhu. Layton WC pánve mají prakticky gravitační vzdorující pocit, což je dosaženo použitím štíhlých materiálů a inteligentním využitím dostupného podlahového prostoru. Tato kombinace formy a uspořádání dává Laytonovi zdánlivě jednoduchý vzhled. Umyvadla kolekce Layton se dodávají v různých velikostech, které vyhovují vašim požadavkům. Kolekce může být využita v každé oblasti domu, od malých šaten až po obrovské hlavní koupelny. Zahrnuje rozsah na několika místech vytváří pocit jednoty. Úplné nebo částečné podstavce skrývají instalatérské práce a vytvářejí čistý a profesionální vzhled. Layton je silný, příjemný vzhled a neutrální odstín usnadňují kombinovat s brassware v tradičním nebo moderním stylu, v závislosti na aplikaci. Díky své flexibilitě je oblíbený jak u našich domácích, tak u komerčních zákazníků.

Co je VitrA Milton?

Milton byl navržen tak, aby obstarával vstupní spotřebitele. Zahrnuje všechny funkce, které spotřebitelé očekávají od špičkových návrhářů, VitrA. Tato řada umyvadel a WC je skvělou volbou pro každého, kdo hledá rychlé řešení pro svou prádelnu. Pro udržení nízkých nákladů není nutné obětovat kvalitu při renovaci stávajícího prostoru nebo při výstavbě nové koupelny nebo šatny. Komponenty Milton WC suite jsou skvělým příkladem toho, jak jednoduchost může přinést efektivitu. Díky pohodlí je blízká sada dobrou dlouhodobou investicí. Použitím méně vody poskytuje kompaktní Cisterna nejen sníženou cenu, ale také dlouhodobě nižší cenu, pokud jde o náklady na provoz a údržbu. Kombinace vodovodního otvoru a velikosti povodí může být upravena tak, aby přesně odpovídala jeho okolí. Milton je skvělou volbou pro návrháře s rozpočtem.

S-Line (VitrA S-Line) Existuje více Milton?

Kolekce s-Line od společnosti VitrA je známou jednotkou v oblasti obchodu a pohostinství, kde je obzvláště oblíbená ve veřejných koupelnách nebo toaletách. Jeho neutrální forma a vzhled umožňují spárování s širokou škálou stylů a barevných palet. Milton S-Line kombinuje nízké ceny, čistý a efektivní vzhled a výrazný důraz na pohodlí. Nástěnné a úzce spojené apartmány umožňují efektivní využití vody v malých prostorech, první s krátkou projekcí možnost. Zapuštěné umyvadlo této kolekce může být použito s marnostními jednotkami nebo pracovními deskami, takže je ideální pro veřejné šatny. Milton tato řada obsahuje dělicí dělič pisoáru s-Line v bílé keramice pro snadnou kompatibilitu s pisoáry S-Line.

VitrA Serenada sereis

Kolekce Serenada je krásná sbírka historicky inspirovaných předmětů. Navíc, s rozumnými cenami, dobře vyrobená vintage koupelnová sada již není exkluzivní položkou. Zahrnuje edvardovské a viktoriánské architektonické prvky, Serenada je série, která stojí za to vidět. Tyto umyvadlo a WC apartmá jsou přirozenou volbou pro šatnu nebo toaletu, protože fungují dobře dohromady. Moderní funkce, jako je těsně propojená Toaleta s účinným, nízký objem splachovacího systému může vytvořit skvělý kombinace moderních výhod a tradiční krásy. Serenada je krásný doplněk do každé koupelny, která chce sdělit pocit tepla a útulnosti.

Mohu si koupit koupelnové dřezy Vitra?

VitrA nabízí cenově dostupné, čerstvé, moderní umyvadla, které jdou s širokou škálou dekorů. Jsou robustní a levné. Přední světový výrobce koupelnových svítidel vyrábí koupelnové umyvadla VitrA ve specializovaných výrobních zařízeních. Díky mnohaletým odborným znalostem v oblasti výroby keramiky, designu a hloubce znalostí v oblasti výzkumu a vývoje je koupelnový dřez Vitra inteligentní investicí do designu a kvality, která bude trvat mnoho let. Od cenově dostupných linek, jako je M-Line, Shift a Integra, až po špičkové položky navržené ve spolupráci se světoznámými designéry, jako je VitrA Istanbul, má skupina VitrA pro každý rozpočet a koupelnu něco. Styly mohou být stanoveny pomocí nástěnných pánví VitrA. Pro čistý moderní styl, většina dřezů VitrA je dodávána s lapači lahví, nebo s polovičním podstavcem pro čistou nástěnnou variantu odpadního krytu v odpovídající keramické keramice. Většina koupelnových nástěnných umyvadel VitrA je dodávána s volitelným plným podstavcem, který skrývá vaše instalatérské práce a dává vaší koupelně klasičtější vzhled a pocit. Široká škála výrazných a stylových designů dřezů VitrA vám umožní vytvořit jedinečný vzhled pro vaši novou koupelnu!

Jaký je návrh povodí Vitry?

Krásné mísy přicházejí s ponořenými stranami, oválnými a ofsetovými tvary, zakřivenými a kulatějšími tvary. Jednoduché obdélníky se zaoblenými hranami mohou být oblečeny starožitným brassware pro jemné zvraty v současném klasickém designu, nebo v kombinaci s ohromujícími moderními kohoutky pro špičkový vzhled. Řady VitrA Frame a VitrA Outline poskytují širokou škálu inovativních a krásných tvarů umyvadel vyrobených z vysoce kvalitní keramiky, stejně jako širokou škálu barevných možností dřezu. K dispozici je široká škála VitrA koupelnové umyvadla, které jsou moderní a krásné. Dokončete design jedním z ohromujících černých umyvadel Vitry, jako je obrys Vitry v matné černé barvě. Tato matná černá mísa může být použita s přírodními materiály pro zvýraznění zrna dřeva nebo s lesklým povrchem pro zvýraznění lesku mramorových dlaždic. VitrA nabízí možnosti koupelny pro každý rozpočet a každého ctižádostivého návrháře interiérů.

Unikátní informace o značkových Lázních VitrA.

VitrA nabízí ohromující sbírku volně stojících van, které mají být hlavním bodem hlavní koupelny a zároveň nabízejí příjemný zážitek ze koupání. Úsilí, které je zapotřebí k vybudování něčeho tak nádherného, jako je oválná koupel VitrA Istanbul, stojí za to. Kontaktujte nás pro další informace, aby náš tým mohl potvrdit přesné dodací lhůty a poradit s daty dodání. Tyto designové vany byly vyvinuty ve spolupráci se světoznámými designéry včetně londýnského Ross Lovegrove a skupina návrhářů NOA. Vytvořte klidné útočiště pro koupání s vynikající vanou, jako je vana VitrA Silence, která má zadní stranu svahu a krásný oválný tvar vejce! Elegantní design designových van VitrA vám pomůže vytvořit jedinečný a barevný dekor koupelny, který budete milovat každý den.

Body, které je třeba vědět o Vitře.

 • VitrA je turecká společnost založená na počátku roku 1900.
 • üleyman Ferit Eczacibaşi, renomovaný turecký lékárník, založil firmu.
 • Řada VitrA Essentials je nákladově efektivní způsob, jak vytvořit moderní, svěží domov.
 • Kolekce návrhářů obsahuje designéry jako Alejandro Aravena a Michel Charlot.
 • VitrA je jedním z předních světových výrobců koupelen, která byla založena v roce 1970.
 • Roční produkce Bozüyük je 5 milionů kusů sanitární keramiky, 3 miliony umyvadel a 2,5 milionu příslušenství.
 • Světovým lídrem v koupelnovém průmyslu je VitrA proslulá svým vysoce kvalitním a krásným designem.
 • Tradiční, elegantní a vysoce žádané koupelnové předměty vám mohou pomoci vytvořit požadovaný vzhled.
 • Ve sprše vaší koupelny, nebo jako koordinovaný kus s vašimi kohoutky VitrA a brassware.
 • Existují levné a zakázkové alternativy.
 • T4 je soudržná, nádherná a luxusní Středomořská kolekce.
 • VitrA Designer Nest je vhodný pro rodinný dům, penzion nebo B&B.
 • Ceny začínají na a stoupají na jejich linii S50.
 • V závislosti na produktu se barvy a ceny liší.
 • Layton WC pánve vzdorují gravitaci tím, že používají tenké materiály a maximalizují podlahovou plochu.
 • Na základě aplikace se Laytonův odvážný, příjemný vzhled a neutrální barva mohou mísit s brassware v klasických nebo moderních stylech.
 • Kolekce VitrA S-Line je známou jednotkou v oblasti obchodu a pohostinství, zejména ve veřejných toaletách.
 • Přední světový výrobce koupelnových svítidel VitrA vyrábí své koupelnové umyvadla ve vyhrazených zařízeních.
 • Umyvadlo v koupelně Vitra je moudrá investice do stylu a kvality, která vydrží mnoho let.
 • Produktové řady skupiny sahají od levných M-Line, Shift a Integra až po špičkové produkty vytvořené ve spolupráci se světoznámými designéry, jako je VirA Istanbul.

Napsal
BrookPad Tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.