Minimalistic Bathroom Design

Minimalistický design koupelny

Méně je více a jak můžete vytvořit minimalistickou koupelnu?

Minimalistická koupelna

A jak můžete navrhnout minimalistickou koupelnu?

Myšlenka minimalistické architektury je omezit vše na jeho nejzákladnější konzistenci a zjednodušit ji. Návrháři minimalistické architektury jsou zaměřeni na propojení dvou ideálních letadel a využívají zjednodušené osvětlení a umožňují dostatek prostoru. Koncept jednoduchosti lze nalézt v řadě civilizací, ale zejména v tradiční japonské kultuře Zen buddhismu. Minimalistický design produktu je umění na jejich nejmenších náležitostech. Minimalismus je pohyb v designu produktu, který zdůrazňuje jednoduchost tím, že odstraňuje vše, dokud nezůstanou pouze základní požadavky, což má za následek dojem estetické čistoty.

Čistý a přehledný design se dosáhne odstraněním většiny dekorů nebo používáním praktických předmětů. Minimalistické koupelny jsou založeny na „méně je více“, což znamená, že „méně je“ osamělá svíčka, orchidej nebo skleněný oblázek může být použit k vytvoření minimalistické koupelny. Cílem minimalistických koupelen je, aby se malá oblast zdála větší a otevřenější a zároveň navázala uniformitu.

V tomto případě je více více.

Minimalismus je návrhový přístup definovaný nedostatkem ozdoby a nedostatkem ozdoby. To je dosaženo většinou pomocí funkčního nábytku a vnitřních předmětů, stejně jako abstraktní tvary. Minimalističtí architektonická návrháři se zabývají propojení dvou dokonalých letadel, pomocí zjednodušeného osvětlení a ponecháním spousty volného prostoru. Koncept minimalistické architektury je snížit vše na jeho nejzákladnější konzistenci a dosáhnout jednoduchosti prostřednictvím zjednodušení. Přestože koncept nezakazuje dekoraci zcela, vyžaduje, aby všechny komponenty, rysy a truhlářství byly omezeny na bod, kdy nemohou být odstraněny žádné další prvky za účelem zlepšení návrhu.

Jednoduchý design rozložení koupelny

Myšlenka jednoduchosti může být nalezena v různých kulturách, ale zejména převládá v tradiční japonské kultuře zenového buddhismu. Aby Japonci ovlivnili zenovou kulturu, využívají estetické a okrasné prvky svých domů ve svůj prospěch. Od poloviny 18. století měla tato pojetí architektury vliv na západní společnost, zejména ve Spojených státech amerických. Japonsko má spoustu inteligentních toalet, které šetří prostor a odstraňují potřebu bidetu i toalety. Uvidíte je všude v japonských koupelnách. Minimalistický design je stále módní, a to platí nejen pokud jde o organizaci koupelny. Protože minimalismus má uklidňující a uklidňující účinek na smysly, vykoupení v minimalistickém prostředí zvyšuje jeho přitažlivost. Tento design vám pomůže při vytváření funkčního prostoru, který je také snadno udržován a zabezpečen.

Jaké kroky byste měli podniknout k navrhování minimalistického uspořádání koupelny?

Zkontrolujte, zda máte dostatečný prostor pro uložení všech svých věcí. Pokračujte ve své každodenní rutině. Zkontrolujte, zda máte dostatečný prostor pro uložení všech svých věcí. Proveďte svou každodenní rutinu a pravidelně shromažďujte předměty, které potřebujete, aby vás udržely v chodu. Pokud svou toaletu nepoužíváte alespoň jednou denně, nepatří to na vaše sedadlo. Místo toho uložte několik položek ve skříni skříně, které zřídkakdy používáte. Povrchy bez nepořádku jsou nezbytné pro minimalistickou koupelnu. Bílé ručníky vám mohou pomoci udržet klidný a pohodlný vzhled. V první řadě si udržujte všechny věci, životně důležité, tak nepodstatné, skryté. Fronty nábytku, které se otevírají kliknutím nebo které mají frézované hrany místo tradičních držadel, jsou dvě odlišná volba. Nejlepší volbou je vytvořit minimalistický design koupelny, tlumený krém, béžový a zelené barvy.

Minimalistický design koupelny

Jaká je historie minimalismu?

Minimalismus je umělecký trend, který začal západním uměním po druhé světové válce a šířil se po celém světě. Donald Judd, Agnes Martin, Dan Flavin, Carl Andre, Robert Morris, Anne Truitt a Frank Stella jsou jen několik umělců, kteří byli v průběhu let spojeni s minimalismem. Všechno, co je řídké nebo redukováno na jeho holé kosti, se označuje jako minimalista v hovorovém jazyce. Používá se k charakterizaci děl, jako jsou hry Samuela Becketta a romány, filmy Roberta Bressona, příběhy Raymonda Carvera a designy automobilů Colina Chapmana. Hudba dronů La Monte Younga a 4'33 '' John Cage mohou být vysledovány zpět k Monotónní symfonii Yves Kleina (1949), která byla předchůdcem obou.

Minimalismus byl také reakcí proti malířské subjektivitě abstraktního expresionismu, který byl prominentní v New York School po celých čtyřicátých a padesátých let. Minimalismus byl také reakcí na malířskou subjektivitu surrealismu, který byl dominantní v 60. a 70. letech. Zatímco mnoho umělců spojených s minimalismem přijalo štítek „minimalismus“, mnoho dalších praktiků umění, kteří byli kritici klasifikováni minimalistickými kritiky, to neuznalo jako hnutí samo o sobě. Umělec a teoretik Robert Morris napsal třídílný článek „Poznámky k sochu 1–3“, který byl poprvé publikován ve třech číslech Artforum v roce 1966. Morris je nejznámější pro svou práci jako koncepční umělec. Morris se pokusil vytvořit koncepční rámec a formální komponenty pro sebe v těchto spisech, stejně jako rámec a formální prvky, které by zahrnovaly praktiky jeho současníků. Podle celkové změny v teorii, o které je tento článek příkladem, je postminimalismus na pokraji převzetí minimalismu jako dominantního způsobu myšlení.

Práce George Earla Ortmana, který betonoval a snížil malbovy tvary na drsné, drsné, filozoficky naložené geometrie, vzbudila Juddův „předběžný“ zájem o minimalismus. Modernističtí formalističtí umělecká recenzenti a historici byli tvrdí v jejich kritice tohoto trendu. Někteří kritici věřili, že minimální umění ukázalo nedorozumění současné dialektice malby a sochy, jak je popsán kritikem Clementem Greenbergem, zatímco jiní věřili, že to představuje nedorozumění moderní dialektice malby a socha Říjnové vydání Artforum, postminimalistický umělec Robert Smithson, vyjádřil svůj nesouhlas s tímto hlediskem. "Nejvíc smažený starostí je, že si uvědomí, co dělá - jmenovitě, že se stane divadelním." V roce 1964 provedl Lee Krasner rozhovory s Hansem Hofmannem a Jacksonem Pollockem pro archivy Smithsonian Institution American Art (1964), který vydal Smithsonian Institution.

Hans Hofmann v rozhovoru s Dorothy Stricklerovou řekl, že čím více věcí je v něm, tím rušnější je umělecká díla a tím horší je. Oko je hrozbou pro dobré vidění. Akt vystavení něčí nahoty je neslušný. Odstranění přírody je prvním krokem při vytváření umění. Na druhé straně příroda byla zdrojem abstraktních expresionistických obrazů Hanse Reinhardta, který byl v přímé opozici vůči jeho vlastní perspektivě přírody.

Co přesně je minimalismus z hlediska designu?

Pokud jde o minimalistický design, jde o zdůraznění nezbytného. Aby bylo možné dosáhnout čisté formy elegance, měla by být minimalistická struktura, položka nebo interiérový design rozdělena na jeho základní účel a dosaženo využití omezených materiálů, neutrálních barev, základních tvarů a vyhýbání se nadměrné dekoraci. Minimalistický design produktu je umění destilace věcí až na jejich nejmenší náležitosti. V designu produktu je minimalismus trendem, který podporuje jednoduchost tím, že odstraňuje vše, dokud nezůstanou pouze základní potřeby - což má za následek vzhled estetické čistoty. Minimalismus se ve svém nejzákladnějším smyslu týká návrhářů, kteří předávají nejzákladnější a nejzávažnější aspekty produktu nebo tématu odstraněním jakéhokoli přebytku, a tedy nadbytečných komponent a vlastností z jejich návrhů.

Je dobré mít minimalistický design koupelny?

Koupelny, kde jsou čisté, praktické vzory nezbytné, jsou vynikající pro minimalistickou estetiku. Tento zjednodušený styl zahrnuje čisté čáry, minimální výzdobu a neutrální barevné palety v jednom prostoru. Pomocí hexagonálních podlahových dlaždic v monochromatickém barevném schématu můžete do svého prostoru přidat řádky a hloubku. Abychom udrželi věci zajímavé, střídají se mezi černobílými dlaždicemi metra. Alternativně může backsplash ve vaší sprše nebo za umyvadlem poskytnout vaší koupelně elegantní minimalistický vzhled. Nápady a návrhy pro minimalistické koupelny jsou praktické, přesné a občas jsou v jejich vzhledu. Čistý a přehledný styl se provádí odstraněním většiny dekoru nebo využitím utilitárních objektů, které lze také kreativním způsobem použít jako výzdobu. Konečným efektem je koupelna, která je atraktivní, prostorná a funkční.

Dekorace pro koupelnu s minimalistickým designem

Použití malé verze světel koupelny je nejlepší způsob, jak jít, pokud chcete udržet věci jednoduché ve vaší koupelně. To neznamená, že musíte utratit spoustu peněz za špičkový faucet, abyste získali tento vzhled. Svítidla, která jsou jednoduchá a bezproblémová, lze zakoupit za rozumné ceny z obchodů s zlepšením domů. Není zcela pravda, že myšlenka postrádá ozdobu; Spíše jsou všechny komponenty a vlastnosti považovány za omezeny na bod, kde nelze nic jiného odstranit, aby se zvýšil celkový design.

Koupelnové předměty, které jsou co nejjednodušší

Materiály, jako je sklo a ocel, které se používají v minimalistických uspořádáních, dávají vzhled ve sterilní laboratoři. Bílé stěny způsobují, že malý prostor vypadá větší a vzdušnější a zároveň vytváří pocit homogenity. S tímto nastavením bude fungovat design s moderním pocitem stříkající inteligentní toalety, která obsahuje bidet a toaletu s dálkovým ovládáním. Příslušenství je jediná ozdobná položka, jako je jediná svíčka, orchidej nebo skleněný oblázek, který se používá pro estetické účely. Minimalistické koupelny jsou založeny na principu „méně je více“, což znamená, že „méně je v tomto případě více“.

Minimalistický závěr designu koupelny.

 • Minimalismus je styl definovaný nedostatkem ozdoby a přitažlivosti.
 • Návrháři minimalistické architektury se zaměřují na propojení dvou ideálních letadel pomocí zjednodušeného osvětlení, což umožňuje dostatek prostoru.
 • Jednoduchost lze vidět v různých kulturách, ale zejména v tradiční japonské kultuře zenového buddhismu.
 • K podpoře Zenové kultury Japonci používají estetické a dekorativní aspekty svých domů ve svůj prospěch.
 • Od poloviny 18. století tento koncept architektury ovlivnil západní společnost, zejména v Americe.
 • Japonsko nabízí mnoho inteligentních toalet pro šetření prostoru a eliminování bidetu a toalety.
 • Minimalistický design je stále módní, a to nejen při zajišťování koupelen.
 • Minimalistický design produktu je nezbytný pro jeho nejmenší.
 • Minimalismus je přístup k návrhu produktu, který zdůrazňuje jednoduchost tím, že odstraňuje všechno, dokud nezůstanou pouze základní potřeby, což vytváří pocit estetické čistoty.
 • Koupelny vyžadující čisté a efektivní vzory jsou perfektní pro minimalistickou estetiku.
 • Koupelnové věci co nejjednodušší
 • Materiály, jako je sklo a ocel používané v minimalistických seskupeních, dávají pocit sterilní laboratoře. Bílé stěny způsobují, že malý prostor se zdá být větší a otevřenější a poskytuje pocit homogenity.
 • Inteligentní toaleta Splash s bidetem a toaletou s dálkově kontrolovanou dálkou bude s tímto nastavením pracovat.
 • Příslušenství je jediná ozdobná položka používaná pro estetické účely, jako je jediná svíčka, orchidej nebo skleněné pohár.
 • Minimalistické koupelny jsou založeny na „menší“ myšlenky, což znamená, že „méně je více“.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.