Olympic Games in Tokyo in 2021 and travel to Japan

Olympic Games in Tokyo in 2021 and travel to Japan

Learn more about the history of the Tokyo Olympics, as well as interesting information about smart toilets in Japan and going to Japan.

When will the 2020 or 2021 Olympic Games be held in Tokyo?

When will the 2020 or 2021 Olympic Games be held in Tokyo?

When will the Summer Olympics be held in 2020?

The 2020 Summer Olympics will take place on Friday, July 23, 2021, and will conclude on Sunday, August 8, 2021. The Summer Olympics in 2020 will be Japan's fourth Olympic Games. New events for the 2020 Games will include 3x3 basketball, freestyle BMX, and Madison cycling. The tournament has been postponed until March 2020 because of the COVID-19 epidemic and will not be open to overseas spectators. On September 7, 2013, the 125th IOC Session in Buenos Aires, Argentina, chose Tokyo as the host city. The Summer Olympics will be held in Japan for the second time, with the first being held in Tokyo in 1964.

It will also be the second of three successive East Asian Olympics, with the first in Pyeongchang, South Korea, in 2018 and the third in Beijing, China, in 2022. Karate, climbing, surfing, and skateboarding will make their Olympic debuts, while baseball and softball will return for the first time since 2008.

 • The 2020 Summer Olympics will run from Friday, July 23, 2021, until Sunday, August 8, 2021.
 • Japan will host its fourth Olympic Games in 2020.
 • Additional 2020 activities include 3x3 basketball, freestyle BMX, and Madison cycling.

Are the Olympics scheduled to take place in 2021?

Despite the fact that the Olympics will now take place in 2021 as a result of the delay, they will continue to be referred to as the 2020 Tokyo Olympics in official documents.

Is the Summer Olympics still scheduled for 2020?

Despite the fact that the event has been postponed until 2021, the name Tokyo 2020 will continue to be used for marketing and branding reasons. This is the first time that the Olympic Games have been postponed and rescheduled, rather than being cancelled, as opposed to being cancelled.

What effect does COVID-19 have on games?

Concerns were expressed in January 2020 regarding the possible effects of the COVID-19 epidemic on Olympic athletes and tourists. Organizers emphasized that they were closely monitoring the disease's spread in order to limit its impact on Olympic preparations. COVID-19 had a greater death rate than the H1N1 "swine flu" during the 2010 Winter Olympics in Vancouver. Officials from the state of Florida in the United States proposed to host the postponed games in their state in early 2021. The Tokyo Olympics, according to John Coates, vice president of the International Olympic Committee in charge of the games, will go on even if the city and other regions of Japan are under a state of emergency.

 • Concerns were raised in January 2020 about the potential consequences of the COVID-19 pandemic for Olympic athletes and visitors.
 • Due to the disease's potential influence on Olympic preparations, organizers are following its progress attentively.

Is it true that the Olympics take place every four years?

The Olympic Games are typically held every four years, with the Summer and Winter Games alternating every two years during the course of the four-year term. The ancient Olympic Games (Ancient Greek: vv) were held at Olympia, Greece, from the 8th century BC until the 4th century AD, and were the inspiration for their formation.

Why was it postponed until 2021?

Letní olympijské hry a paralympijské hry v Tokiu 2020 budou zahájeny 2. března 2020. Mezinárodní olympijský výbor (IOC) a organizátoři Tokia 2020 uznali, že přípravy se řídí podle plánu. IOC a Tocog uvedly 24. března 2020, že hry budou odloženy do roku 2021. Hry se budou konat od 23. do 8. srpna 2021. Zimní olympijské hry se budou konat v Pekingu v roce 2022 a začnou v únoru 4, 2022.

Všichni sportovci, kteří se dříve kvalifikovali pro Tokio 2020, budou moci udržovat svá místa. Ačkoli předchozí olympiáda byla zrušena kvůli globálním konfliktům, zejména letním olympijským hrám v roce 1940, je to poprvé, kdy byla olympiáda odložena spíše než zcela zrušena. Navzdory posunu v termínech budou olympiáda stále známá jako Tokio 2020. Organizátoři IOC a Tokio uspořádali pracovní skupinu s názvem „Zde jdeme“, aby se vypořádali s jakýmikoli výzvami, které vzniknou v důsledku odložených her, jako je sponzorství, jako je sponzorství, jako je sponzorství, jako je sponzorství, jako je sponzorství, jako je sponzorství a bydlení. Bylo rozhodnuto, že všichni sportovci, kteří se kvalifikovali do her, by zachovali jejich kvalifikační místa. Pokud by se hry konaly poté, co byl stav nouzových příkazů zrušen v polovině června, simulace by to odhalila.

 • Letní olympijské hry a paralympiáda 2020 začnou 2. března.
 • Organizátoři IOC a Tokio 2020 se dohodli, že přípravy se pohybují na trati.

Why was it suggested that the Olympic Games should be canceled?

Proč bylo navrženo, aby olympijské hry měly být zrušeny?

Budou olympijské hry v Tokiu odloženy?

V Japonsku se situace nezdá být příznivá. Vzhledem k tomu, že počet koronavirových infekcí stále stoupá, hlavní město, Tokio a další tři hlavní prefektury prodloužily trvání stavu nouze. Navzdory skutečnosti, že zdravotničtí pracovníci i veřejné mínění jsou silně proti hrám, nedošlo k žádné zprávě o jejich zrušení.

Co olympionis vydělávají ročně?

Podle statistik z roku 2018 získali zlatní medailisté ve Spojených státech 37 500 $, stříbrný medailisté získali 22 500 USD a bronzové medailisté získali 15 000 dolarů za výherní peníze. Medailisté nejen získají peněžní ocenění za jejich úspěch, ale také získají samotnou skutečnou medaili.

Co se stane, pokud je kvalifikační událost zrušena nebo odložena?

Pandemické obavy začínají mít dopad na kvalifikační akce na začátku roku 2020. Některé události, které se měly naplánovat v únoru, byly přeplánovány kvůli cestovním obavám v dopadovaném regionu. V rámci většího pozastavení mezinárodních atletických soutěží byly zbývající kvalifikační události odloženy až do konce tohoto roku nebo do poloviny roku 2021. Lukostřelba, baseball, cyklistika, házená, judo, veslování, plachtění, volejbal a vodní pólo Olympijské sporty ovlivnily. Místo Foshana v Číně se konala kvalifikace žen v basketbalu v Bělehradě v Srbsku.

 • Události začínající na začátku roku 2020 byly ovlivněny pandemickými obavami. Břejové události byly přeplánovány kvůli potížím s cestováním v postižené oblasti.
 • Kvalifikační turnaje, které zůstanou, budou odloženy až do konce tohoto roku nebo do poloviny roku 2021.

Jaký dopad má na testy dopingu?

Na začátku roku 2020 epidemie Covid-19 drasticky omezila povinné dopingové kontroly. Testy krve a moči nemohly být provedeny a nasazení personálu potřebného k tomu do konce epidemie představuje zdravotní riziko, podle evropských antidopingových agentur. Navzdory nutnosti intenzivního testování před hrami, světová antidopingová agentura zdůraznila, že jejich nejvyšší priority byly veřejné zdraví a bezpečnost.

Proč existovaly žádosti o zrušení show?

V dubnu 2020 odborníci na zdraví vyjádřili obavy, že by hry mohly být zrušeny, kdyby epidemie pokračovala. V rozhovoru pro NBC Sports 20. května 2020 Thomas Bach uvedl, že přestavba tokijských her byla „obrovskou výzvou“. 19. února G7 prohlásil, že nabídl „jednomyslnou“ podporu odloženým hrám, které by mohly pokračovat podle plánu. Podle mnoha zpráv japonská vláda „soukromě určila“ v lednu 2021, že hry by musely být zrušeny. Obvinění byla zamítnuta administrativou, která uvedla, že příběhy byly „kategoricky nesprávné“. Vzhledem k tomu, že země byla očkována méně než 1% své populace, očekávalo se, že se budou účastnit desítky tisíc dobrovolníků a sportovci nejsou po příjezdu do Japonska povinni do karantény, byla hlášena v dubnu 2021, jen tři měsíce před začátkem her , že stále existuje možnost zrušit událost. Prezident Biden, který nadále podporuje ambice premiéra Sugy provádět hry, tyto zvěsti na tiskové konferenci v dubnu 2021 popřel.

Tisková sekretářka Bílého domu Jen Psaki řekla: „Prezident srdečně podporuje americké sportovce.“ Během současné fáze COVID-19 v Japonsku výrazně klesla veřejná podpora pro hry. Několik organizací lékařských profesionálů vyjádřilo svou opozici vůči hrám. V květnu 2021 83 procent dotazovaných uvedlo, že hry by měly být zrušeny nebo odloženy. Nejméně devět ze 47 zvolených guvernérů požadovalo, aby hry byly zrušeny.

Téměř 37% japonských podniků dotazovaly zvýhodnění zrušení, zatímco 32% dává přednost zpoždění. Podle průzkumu pořízeného 7. června chce 55 procent lidí zrušit hry, 41 procent chce, aby byly odloženy, a 3 procenta chtějí, aby hrály bez omezení vzdálenosti. Aby se vyhnuli veřejnému odporu, japonští sponzoři doporučili organizátorům, že „hry by měly být odloženy na mnoho měsíců“. Jiro Akagawa, oceněný spisovatel, otevřeně naléhal na zrušení. Ekonomika se podle Asahi Shimbun může zotavit, ale ztracené lidské životy se nemohou. Premiér Suga byl vyzván, aby „klidně a racionálně analyzoval okolnosti a rozhodl o zrušení“ místním sponzorem. Aby národ hostil olympijské hry v roce 2021, hry by byly „sebevražednou misí“.

 • Hry by musely být zrušeny, pokud by ohnisko v dubnu 2020 nepřestalo.
 • V rozhovoru s NBC Sports popsal Thomas Bach olympijské hry Tokio 2020 jako „skvělý úkol“.
 • 19. února G7 vyjádřil „jednomyslnou“ podporu pro odložené hry podle plánu.
 • Prezident Obama podporuje sportovce Spojených států.
 • Proti hry hovořilo několik lékařských skupin.
 • 21. května 2021 z dotázaných se 83% věřilo, že hry by měly být zrušeny nebo odloženy.
 • Devět ze 47 zvolených guvernérů požadovalo, aby byly hry vyřazeny.

Co jsou protokoly biologické bezpečnosti a co znamenají?

IOC začal vydávat „Playbooks“ v únoru 2021, který podrobně popsal plánované protokoly biologické bezpečnosti COVID-19 pro sportovce, úředníky, tisk a další personál. Účastníci budou povinni využívat aplikaci pro oznámení o expozici kakaa z Japonska a budou hodnoceny každé čtyři dny. Sportovci, kteří testují pozitivní, se nebudou moci zúčastnit a mohou být zasláni do vládní instituce na karanténu. Playbooks byly kritizovány v článku 2021 zveřejněném v New England Journal of Medicine za chybějící „vědecky přísné hodnocení rizik“ a nedokázal „rozlišit různé stupně nebezpečí, se kterými se hráči setkávají“. Očkování sportovců doporučuje IOC, pokud jsou k dispozici očkování, ačkoli očkování není nutné. 93 000 sportovců a úředníků je bez karanténních zákonů, když dorazí do Japonska, pokud zůstanou v regionech mimo širokou veřejnost. Objevily se obavy o šíření koronavirů kvůli 300 000 místním personálu a dobrovolníkům vstupujícím a odjíždějícími těmito bublinami, jakož i 20 000 očkovacích dávek přidělených této skupině.

 • Pokyny pro biologickou bezpečnost CoVID-19 pro sportovce, úředníky, tisk a další zaměstnanci byly v únoru 2021 zaslány jako „přehrávky“ do IOC.
 • 93 000 sportovců a úředníků je osvobozeno od karanténních omezení, pokud se drží daleko od běžné populace.

Jaký bude slogan pro letní olympijské hry 2020 v Tokiu?

TOKYO (Reuters) - Japonská vláda schválila plán na rozšíření jaderné energetické kapacity země. V pondělí byl představen slogan pro olympijské hry v Tokiu 2020 a paralympijské hry, „United by emoce“, protože organizátoři se snaží řídit myšlenku rozmanitosti a inkluzivity.

Bude Japonsko stále hostitelskou zemí pro olympiádu?

Tokijské letní olympijské hry se budou konat od 23. července do 8. srpna 2021 a budou hostovány v Japonsku. Poté, co byli odloženi kvůli pandemii Covid-19, byly původně naplánovány na konané od 24. do 9. července do 9. srpna 2020.

Jaká je délka olympijských her ve dnech?

Oficiální délka není v současné době delší než 16 dní. Hry se také neustále vyvíjejí: od roku 1896 se sportovci z celého světa soutěžili ve hrách. Starověké olympijské hry byly k dispozici pouze pro svobodné obyvatele Řecka, ale současné hry byly vždy otevřeny sportovcům z celého světa, bez ohledu na jejich národnost.

Jaké jsou výdaje a pojištění pro olympijské hry 2021?

Celkové zrušení by stálo Japonsko 41,5 miliardy dolarů (4,522 bilionů jenů). Každou olympiádu v létě se IOC zajišťuje za zhruba 800 milionů dolarů. Očekává se, že celkové pojištění škod za olympijské hry 2020 přesáhne 2 miliardy dolarů. S výjimkou poplatků za zrušené rezervace hotelu budou držitelé vstupenek způsobilí pro vrácení peněz za nákupy olympijských i paralympijských vstupenek. Podle organizátorů nebudou uhrazeni místní organizátoři, sponzoři, pohostinství a dodavatelé cestování. Jednoroční odložení olympijských her 2020 by stálo 640,8 miliardy jenů (5,8 miliardy USD).

Co šlo do plánování a přípravy na olympijské hry v Tokiu?

Bývalý japonský premiér Yoshiro Mori byl prvním předsedou organizačního výboru Tokia. Vzhledem ke stížnostem na nevhodná prohlášení týkající se žen na schůzkách rezignoval v únoru 2021. Za přípravy má ministr olympijských a paralympijských her v Tokiu. Tokijská metropolitní vláda odložila 400 miliard JP (asi 3,67 miliardy USD) na pokrytí nákladů na hostování her. Japonská vláda uvažuje o uvolňování omezení vzdušného prostoru na letištích Haneda a Narita, aby se zvýšila kapacita slotů.

Prostřednictvím vývoje stanice Tokio se nová vlaková linka připojí obě letiště a sníží časy cestování ze stanice Tokia do Hanedy od 30 minut do 18 minut a 55 minut do 36 minut. Generální ředitel TOC Toshir Mut v červnu 2020 řekl, že výbor hledá způsoby, jak zefektivnit hry, aby ušetřil peníze.

 • Yoshir Mori byl inauguračním předsedou organizačního výboru Tokia.
 • Kvůli obvinění souvisejícím s ženami rezignoval v únoru 2021.

Is Japan interested in hosting the Olympics?

Má Japonsko zájem o pořádání olympijských her?

Jaký je rozdíl mezi místy a infrastrukturou?

V únoru 2012 bylo hlášeno, že Tokioův národní stadion bude zrekonstruován na mistrovství světa v ragby 2019 a letní olympijské hry 2020, což stojí celkem 100 miliard USD. Projekt, který nahradí stávající stadion novým stadionem 80 000 sedadlem, byl dán Zaha Hadid Architects. Vláda v červnu 2015 jako krok snižování nákladů uvedla, že trvalá kapacita nového stadionu bude v jeho atletickém formátu snížena na 65 000. První záměr postavit zatahovací střechu byl také opuštěn. Rada pro audit zveřejnila studii v říjnu 2018, která odhaduje, že celkové náklady na místa by mohly dosáhnout 25 miliard USD.

Mezinárodní olympijský výbor (IOC) dne 16. října 2019 uvedl, že akce maratonu a závodníků budou kvůli obavám z tepla přemístěny do Sappora. Navzdory jejímu přesvědčení, že události měly zůstat v Tokiu, tokio guvernér Yuriko Koike přivítal rozhodnutí IOC.

 • Národní stadion v Tokiu bude zrekonstruován pro mistrovství světa v ragby 2019 a letní olympijské hry 2020, což stojí 100 miliard dolarů.
 • Projekt byl udělen Zaha Hadid Architects na výstavbu nového stadionu 80 000 sedadel.

Chtějí Japonci hostit olympiádu?

Na otázku, zda chtějí, aby se v Tokiu konaly olympijské hry a paralympijské hry, zodpověděla drtivá většina dotázaných, že ne .... Podle studie provedené o víkendu noviny Asahi Shimbun, 43 procent respondentů chtělo hry být zrušen, přičemž 40 procent chce, aby byly znovu odloženy.

Jaké jsou problémy a kontroverze kolem tokijských olympijských her?

Hry budou hostovány v oblastech postižených zemětřesením a tsunami Tsunami v roce 2011, jakož i jadernou nehodou Fukušima Daiichi. Části her byly nabízeny jako metoda propagace regionální rehabilitace. Volba využití oblasti jako hostitelské místo bylo zpochybněno několika obyvateli. Tsunekazu Takeda, prezident japonského olympijského výboru, je francouzskou agenturou o finanční kriminalitu vyšetřován za spiknutí za rok 2013, aby získal hlasy od afrických členů IOC ve prospěch Tokia jako hostitelského města na olympijské hry 2020 místo Istanbulu nebo Madridu. Protože japonská stoupající sluneční vlajka je připomínkou japonské koloniální historie, Jižní Korea naléhala na Mezinárodní olympijský výbor, aby jej vyloučil z letních olympijských her 2020.

„Není pochyb o tom, že jednou z příčin je úzkost ohledně infekcí koronaviru,“ uvedl generální ředitel organizačního výboru. Současný prezident Seiko Hashimotoovy předchozí akce byly také kritizovány a přiměly ji, aby řekla: „Lituji toho a věřím, že bych měl být opatrný,“ v reakci na jedno z obvinění. Stížnost podaná Olivierem Debie, která tvrdila, že udělala slur proti ženské celebritě, byla nakonec propuštěna, přičemž návrhář uvedl, že incident nebude mít na hru žádný dopad. Vůdce otevření a zavírání vedoucích olympijských her v Tokiu rezignoval v březnu poté, co učinil hanlivé poznámky o ženské celebritě. Vedoucí japonské olympijské asociace učinil poznámku o tom, že jeho poznámky směřují k dámě.

 • Hry se budou konat v komunitách zasažených katastrofami a také v jaderné elektrárně Fukušima Daiichi.
 • Hry byly uváděny na trh jako forma komunitní rehabilitace.
 • Použití umístění hostitele bylo zpochybněno mnoha obyvateli.

In 2020, which sports will be dropped from the Olympics?

V roce 2020, které sporty budou vyřazeny z olympiády?

Jaké nové sporty budou zahrnuty na letní olympiádě v roce 2021?

V únoru 2013 byl zápas odstraněn z olympijského programu pro hry 2020. Byl přidán do užšího seznamu sportu IOC k posouzení pro zařazení do olympijského programu 2020. Dne 8. září 2013 se 125. zasedání IOC rozhodlo zahrnout sport do programu. Na 3. srpna 2016 bylo pro začlenění do programu oprávněno pět dalších sportů. Nové sporty budou zahrnuty do sportovního rozvrhu 2020 vedle golfu a ragbyových sedmi.

Na olympijských hrách do roku 2020 bude celkem 33 sportů, přičemž jedna událost chybí v plánovaném 26. Aby se zvýšila místní zájem, může IOC nyní přidat sport, které jsou v hostitelském národě populární do plánu. Baseball/softball, bowling, karate, horské sporty, lezení, squash, surfování a wushu patří mezi sporty, které budou zahrnuty. Pět nových sportů bude představeno pouze v roce 2020, což zvýší celkový počet olympijských sportů na 33. Hry spíše než „sportovní“ kurikulum přijme přístup založený na události. Účelem tohoto nařízení je umožnit, aby populární sporty v hostitelské zemi byly zahrnuty do her, aby se zvýšil místní zájem o událost.

 • Zápas byl vyloučen z olympijského programu 2020 v únoru 2013.
 • Byl vybrán do užšího výběru jako kandidát na zařazení do olympijského programu 2020.

Které sporty budou vyloučeny z olympijských her v roce 2020?

Mezinárodní olympijský výbor (IOC) v úterý oznámil, že zápas bude z olympijských her vyloučen včas pro hry do roku 2020. Zápas byl považován za jeden z nejdůležitějších sportů na olympiádě.

Jaké je pět nových sportů, které budou zahrnuty na olympijských hrách do roku 2020?

Ve světle letních olympijských her v Tokiu je dobrý okamžik podívat se na pět nových sportů, které budou představeny poprvé. Mezinárodní olympijský výbor povolil zahrnutí surfování, sportovního lezení, skateboardingu, karate a baseballu (muži) a softballu (žen) jako nových olympijských sportů v Tokijských hrách 2020.

Kdy a kde se budou konat další olympiáda?

Kdy a kde se budou konat další olympijské hry? Od 23. července do 8. srpna v Japonsku v Tokiu. Od 4. února do 20. února 2022 bude Peking, Čínská lidová republika, hostit světovou expo. Od 26. července do 11. srpna 2024 v Paříži ve Francii.

Co je to o japonských toaletách, díky nimž jsou jedinečnými?

Umožňují vám umýt ruce v teplé vodě a současně udržovat toaletní sedadlo v teple. Kromě toho je začleněna možnost úspory energie. Když se toaleta používá, rychle zahřeje sedadlo a teplejší voda teplá pouze tehdy, když je toaleta také používána. V Evropě je japonská toaleta známá jako SplashLet značka, která je ve vlastnictví BrookPad firma.

Skutečně stojí za to používat japonské toalety?

Jednou z nejvýznamnějších výhod japonské vyhřívané toalety je úroveň pohodlí, které poskytuje. S funkcemi, jako je sušení vzduchu, vyhřívané sedadlo a osobní praní trysky, to způsobuje mnohem příjemnější celkový zážitek z jízdy. S použitím vhodného dálkového ovládacího panelu můžete rychle přizpůsobit toaletu tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

Je možné koupit japonskou toaletu v Evropě?

V Evropě, kde můžete získat japonské toalety? BrookPad je nejpoužívanější značkou toaletních sedadel Bidet v Evropě. Nabízíme výběr toaletních sedadel „japonských“ bidetů na prodej, které zahrnují mnoho z výše uvedených vynikajících charakteristik.

Je možné použít japonskou toaletu?

Jaké jsou přibližné náklady na instalaci japonské toalety u vás doma? Dobrou zprávou je, že instalace a SplashLet Ve vašem domě je opravdu jednoduchý! Na BrookPad, můžete získat toaletní sedadlo v japonském stylu za 200 až 2000 eur. Chcete -li to postavit, stačí připojit sedadlo stejným způsobem jako běžné toaletní sedadlo.

Jaké jsou důležité aspekty týkající se historie olympijských her v Tokiu, stejně jako zajímavá fakta o inteligentních toaletách v Japonsku a návštěvě Japonska?

 • Letní olympiáda 2020 začne v pátek 23. července a skončí v neděli 8. srpna 2021.
 • Léto 2020 bude znamenat čtvrté japonské olympijské hry.
 • Olympiáda 2020 uvidí návrat freestyle BMX, 3x3 basketbalu a Madison Cycling.
 • Olympijské hry začnou 2. července v roce 2020.
 • Začátkem roku 2020 budou kvalifikační závody ohroženy pandemií.
 • Některé plánované činnosti byly odloženy kvůli nebezpečným podmínkám v zasažené oblasti.
 • Kvalifikátory jsou pozastaveny až do konce tohoto roku nebo do poloviny roku 2021.
 • Zrušení je upřednostňováno téměř 37% japonských společností, zatímco odklad preferuje 32%.
 • Podle průzkumu ze dne 7. června chce 55% zrušit hry, 41% chce, aby byly odloženy a 3% chtějí, aby hrály bez limitů vzdálenosti.
 • Sponzoři navrhli odložení události po mnoho měsíců, aby se vyhnuli odporu komunity.
 • 16. října 2019 IOC uvedl, že kvůli počasí měly být maraton a závodní události přesunuty na Sapporo.
 • Guvernér Koike, který byl proti udržování her v Tokiu, ocenil rozhodnutí IOC.
 • Pro velkou většinu z těch dotazovaných by se v Tokiu neměly provádět olympiáda a paralympiáda.
 • Zápas byl vyloučen z olympijského programu 2020 v únoru 2013.
 • Na olympijských hrách do roku 2020 bude 33 celkových sportů, přičemž jeden chybí.
 • Chcete -li získat japonské toaletní bidety v Evropě, přejděte na BrookPad.
 • V Evropě, BrookPad je nejoblíbenější značkou sedadla na toalety Bidet.

 

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.