Smart toilet, core functions

Inteligentní toaleta, základní funkce

Zjistěte více o dostupných funkcích inteligentních toalet.

Pád vody, tok vody

 

Co přesně je chytrá toaleta?

Inteligentní toaleta je zařízení, které kombinuje toaletní sedadlo s dalšími funkcemi, jako je bidet, zadní myčka, turbo promytí, horký sušička, vyhřívané sedadlo, noční světlo, inteligentní senzor, režim pro děti, deodorizace nebo dokonce ekologický režim pro úsporu vody. To v podstatě nahrazuje potřebu používání běžného toaletního papíru a pomáhá zlepšit hygienu. Tento typ toalety jsou v Japonsku nejčastější, kdyby byli žalováni více než 82% domácností. V Evropě díky BrookPad Společnost také stále více a více populárních zlepšování každodenních toaletních zážitků.

Co jsou to inteligentní toaletní funkce?

Inteligentní toaleta je zařízení, které kombinuje toaletní sedadlo s dalšími prvky, jako je bidet, zadní mytí, turbo promytí, horký sušička, vyhřívané sedadlo, noční světlo, inteligentní senzor, režim pro děti, deodorizace nebo dokonce ekode na úsporu vody . To odstraní potřebu běžného toaletního papíru a pomáhá zvyšovat čistotu. Tento druh toalety je nejoblíbenější v Japonsku, kde je více než 82% domů žaluje. V Evropě, kvůli BrookPad Podniky jsou také stále populárnější a zvyšují denní zážitek z koupelny.

Kvůli jejich prevalenci v Japonsku se japonské toalety často nazývají toalety. Jsou vybaveny ohřívačem vody, bidetem, oscilačním sprejem, vyhřívanými židlemi, horkým sušičkou, technologií samočištění, noční osvětlení a další. Režim turbo praní poskytuje silný proud vody, který pomáhá při používání toalety. Je přesný, zcela čistý. Funkce sušení vzduchu může eliminovat vlhkost z běžného toaletního papíru nebo suchého.

Inteligentní toalety obvykle přicházejí se vzdáleným bezdrátovým systémem, který může uživatel nebo pečovatel ovládat mimo dveře koupelny. S ovládáním bočního panelu můžete upravit všechna nastavení pro svou inteligentní toaletu. Modely dálkového ovládání obsahují panel mikro-kontroly. Umožňuje nám využívat většinu základních funkcí včetně mytí vody, bidetů a funkce zastavení bez dálkového ovládání. BrookPad Nabízí vysoce kvalitní produkty využívající nejnovější pokroky v technologii osobní hygieny.

Před uvolněním jsou produkty důkladně testovány, aby se zajistilo, že spotřebitelé si užívají největší uživatelský zážitek. Chcete-li nabídnout dlouhodobé zboží a jednoduchost používání, využívejte pouze vysoce kvalitní materiály a komponenty. Certifikované certifikované produkty jsou certifikovány společností CE a ROHS, aby splňovaly všechny potřebné standardy. Inteligentní toaleta je inteligentní toaleta, která vám umožní regulovat tlak a teplotu vody sedadla. Funkce oteplování na záchodovém sedadle vám pomůže relaxovat a udělat cestu do koupelny rychleji.

Inteligentní toaleta způsobuje výrazný účinek pulzující vody změnou tlaku vody. Toalety bez okrajů jsou jednodušší čisté a sanitární, protože nemají ráf. The BrookPad Inteligentní toaleta má vestavěný systém řízení teploty vody, který vám umožní sprchovat se správným stupněm. Nerezová tryska je na většině standardní BrookPad toalety, díky čemuž je vaše inteligentní toaleta navíc lepší. Pouze jedním kliknutím můžete svůj smartphone převést na práci, což je užitečnější.

Umyjte vodu

Funkce mytí vody umožňuje použití vody k čištění zadní oblasti po záchodě. Často se může měnit faktory pro mytí, jako je teplota a tlak. Mytí vodou výrazně snižuje potřebu toaletního papíru, protože voda je primárním postupem čištění, nikoli otřesy toaletním papírem.

Bidet

K dispozici je také režim ženských bidetů. Tryska má více než jednu metodu dodávání vody. Hladký proud vody s nastavitelným tlakem vody umožňuje čistit přední genitálie bezprostředně po toaletě. Nastavení čištění Bidetu lze často změnit.

Horké toaletní sedadlo

Vyhřívané sedadlo toalety umožňuje teplotu teplého sedadla, zejména v chladných dnech. Vzhledem k účinku oteplování sedadla vám pomůže relaxovat a zrychlit výlet do koupelny. Vzhledem k vestavěnému senzoru může zahřívání při zabírání sedadla přepnout na požadovanou přednastavenou teplotu.

Turbo mytí

Režim turbo praní poskytuje silný proud vody, který pomáhá při používání toalety. It is accurate, cleaning completely. It is available in most smart toilets with normal washing mode and also for rear washing. Additionally, the water pressure may be adjusted to the appropriate value.

Nightlight LED

LED night light future lets you locate a toilet seat in the midst of your night toilet visits without turning on the main light. Ambient lighting makes your bathroom appear beautiful. Usually, smart toilet nightlight comes in light blue or white.

Hot air-drier

Using the wash function, you can also utilize hot air drying functionality. Even if you are going to be clean, dampness may remain. You may eliminate moisture with regular toilet paper or utilize a drying function according to personal preferences. Hot air streams remove water droplets and skin dampness.

Smart Seat Toilet

Intelligent toilet seats include numerous features and automated sensors. They feature facilities including water heater, washing choices, bidet, oscillating spray, heated chairs, hot air dryer, self-cleaning technology, night illumination and more. Due of their popularity in Japan, these toilets are frequently called Japanese toilets.

Integrated toilet

This is the most luxury toilet with the latest conveniences. The technology is incorporated into the ceramic bowl, making it appear beautiful. Integrated toilets include more sophisticated smart seat variants. Advanced cleaning or automated lid opening/closing are only a couple.

Remote remote control

Wireless remote control is a handy method to utilize smart bidet seat. If your bidet comes with a remote control, you can wall the dock. Inteligentní toalety obvykle přicházejí se vzdáleným bezdrátovým systémem, který může uživatel nebo pečovatel ovládat mimo dveře koupelny.

Side Panel Check

With side panel control, you may adjust all settings of your smart toilet. Using your toilet with bidet feature is convenient. Side panel is fixed, so it can always be lost near your toilet seat. Water and seat temperature, water pressure, nozzle location may all be adjusted.

Micro-control board

Micro-control panel in remote-controlled models. It allows the usage of most basic function without remote control such water wash, bidet or stop function. Micro panel is positioned on the smart toilet side and provides a very convenient method to access the main toilet function with bidet.

Soft toilet seat and cover

Soft closure of both the seat in the toilet and the cover is extremely beneficial, since gradually descending cover does not produce noise while shutting. Using this dampening mechanism, you will use it without worrying about the lid shutting sound. Slow closing cover should not be pushed to shut since it decreases damper life.

Auto Close and Open Cover

It is one of the most sophisticated open lid features offered in integrated toilet. Both cover and seat may open or shut automatically, owing to the built-in sensor, without touching. A remote control may also be opened and closed by pushing only one button.

Automotive mode

Some smart bidet toilet may have auto-mode wash and dry function. Automatic function sequence is initiated one after another, simply by pressing one button. In children's mode, this feature also reduces temperature and water pressure. All in wash mode.

Active deodorizing

Bidet toilets may also be fitted with active deodorization. After using the toilet, you may switch on the ventilation to clean the bathroom air. The airflow goes straight through the compressed air filtration system, removing undesirable toilet smells.

Carbon deodorization

The toilet seat may have bamboo charcoal deodorizing. A specific bamboo charcoal is put next to the dryer, where air may flow. Coal absorbed the nasty toilet scent. This improvement improves airflow by collecting carbon and eliminating unpleasant toilet smells.

Adjustment of dryer air temperature

Pokud má inteligentní toaletní sedadlo horké sušičky na vzduchu, může být upraveno. Můžete upravit teplotu a intenzitu sušičky na vzduchu. V závislosti na modelu mohou být upraveny úrovně intenzity 3 až 5. Tato funkce umožňuje lepší zážitek ze sušení, jak si přejete, a snižuje použití toaletního papíru.

Provzdušňované promytí

Tohle je BrookPadJe jedinečná funkce čištění, která je nabízena na některých inteligentních toaletních sedadlech. Během mytí se do proudu zavádí vzduch produkující bubliny mikro-voda. Tato funkce výrazně zlepšuje účinnost čištění a snižuje spotřebu vody při čištění.

Vysoká kvalita

Poskytujeme špičkové zboží, včetně nejnovějších technologických inovací v osobní hygieně. Produkty jsou pečlivě testovány před zavedením, aby našemu klientovi nabídli co nejkrásnější zážitek. K zajištění dlouhověkosti produktu a uživatelské přívětivosti se používají pouze vynikající materiály a komponenty. Certifikované certifikované produkty jsou CE a ROH certifikovány tak, aby splňovaly všechny potřebné standardy. Certifikace CE ukazuje dodržování bezpečnosti produktu EU a požadavky na životní prostředí. Zařízení mají certifikát ROHS zajišťující dodržování omezení používání určitých nebezpečných chemikálií v elektrických a elektronických zařízeních.

Režim dítěte

Dětský režim je funkce specifická pro děti. Umožňuje jednomu tlačítku využívat všechny hlavní aplikace. Funkce, jako je mytí a sušení, začínají jeden po druhém. Tlak a teplota jsou navíc upraveny tak, aby lépe vyhovovaly mladším uživatelům.

Ekode

ECO režim (režim úspory elektřiny) je funkce, která snižuje využití napájení zařízení. Pokud není obsazeno, zařízení sníží teplotu sedadla a v noci vypne zahřívání. Tím se zvýší účinnost produktu při zachování vynikajícího výkonu produktu.

Zadna elektrina

Příslušenství bez elektrického bidetu Povolte provoz bidetu bez napájení. Potřebovalo to jen propojení vody. Tento roztok umožňuje horkou a studenou vodu s funkcí bidetu a zády. Díky chytré kontrole může být upravena teplota a tlak.

Ochrana proti zabudování

Ochrana trysek pomáhá chránit trysku před vodou nebo prachem. Tato funkce pomáhá zachovat vynikající vzhled a stav vaší trysky. Je nabízen v neelektrických verzích jako ochranná bariéra a v inteligentní záchodě jako zatahovací tryska na sedadle.

Poloha polohy trysky

V inteligentní záchodě můžete automaticky změnit polohu trysky stisknutím tlačítka na ovládání zařízení. Neelektrický bidet může mít ručně nastavitelnou trysku. Správné umístění trysek zvýší kvalitu promývání a poskytne lepší zážitek z praní.

Samočistná tryska

Tato funkce pomůže udržovat slušnou trysku. Vyhrazený proud vody bude předběžný použití trysky v inteligentních typech toalety. Je také k dispozici v některých neelektrických bidetech. Čištění trysky Bidet může být snadné, jednoduše stiskněte jedno tlačítko.

Umytí pulzace

Pulsation Wash Unique Pulsation Wash Function. Inteligentní toaleta vytváří jedinečný efekt pulzace vody úpravou tlaku vody. V důsledku kolísajícího tlaku vody je dopad masážní vody mírný. Funkce promývání pulzace nabídne příjemný a uklidňující zážitek z praní.

Oscilační masáž

Oscilační masáž na bázi vody v inteligentní toaletě. S touto funkcí se nemusíte nejen umýt, ale také odpočinout si. Tryska automaticky proudová voda tam a zpět současně. To vytváří pěknou náplň a zlepšuje přesnost mytí.

Bez Rimless WC

Toaleta bez okrajů postrádá tradiční okraj. Metoda přímého splachování střílí vodu kolem ploché pánve místo toho, aby voda protékala mísou všude kolem dna. Snadnější čištění a více sanitární než tradiční toalety, protože nemají okraj.

Teplota sezení

Inteligentní teplota sedadla toaletního sedadla je nastavena, pokud je nabízena vyhřívaná funkce. Teplota a ohřívač jsou nastavitelné. Existují 3-5 teplotních rozsahů

Tlak vody

Inteligentní toaletní sedadlo může regulovat tlak vody. Kromě toho může být tlak nastaven pomocí nastavitelného ventilu v neelektrických postřikovačích. Nastavení tlaku vody zvýší zážitek z praní. Kliknutím na tlačítko nebo přepnutí ovládacího knoflíku změňte tlak vody na požadované množství. Můžete získat tolik tlaku vody, kolik chcete.

Teplota vody

Inteligentní teplota toaletní vody může být změněna. Voda by se zahřívala na správnou teplotu, což vám umožní osprchovat se při zvolené teplotě. Některé koupelnové doplňky mají také vestavěný systém vodního hospodářství. U neelektrického typu smíchejte horkou a studenou vodu, abyste získali potřebnou vodu.

Neoxidovatelná tryska

Tryska z nerezové oceli pomáhá udržovat trysku. Vzhledem k jeho dlouhověkosti může být umytá bavlnou. Elegantní povrch z nerezové oceli se jeví jako velmi moderní a přitažlivý. Nerezová tryska je na většině standardní BrookPad Chytré toalety, díky čemuž je vaše chytrá toaleta navíc lepší.

Následuje hlavní inteligentní funkce toalety.

 • Umyjte vodu
 • Bidet
 • Vyhřívané toaletní sedadlo
 • Turbo mytí
 • Vedené noční světlo
 • Nejlepší kvalita
 • Certified
 • Dětský režim
 • Ekologický režim
 • Ne elektrické
 • Ochrana trysky
 • Poloha trysky
 • Tryska samočistá
 • Oscilační masáž
 • Toaleta bez okraje
 • Pulsation Wash
 • Teplota sedadla
 • Tlak vody
 • Teplota vody
 • Nerezová krádež trysky

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.