Smart Toilet History, Japanese Toilets

Smart Toilet History, Japanese Toilets

What is the history of smart toilets, and what makes Japanese toilets so unique?

smart toilet history

What do smart toilets in Japan entail?

E-bidet Story

E-bidet or electronic bidet seat is a system that incorporates smart electronic washing functions inside the toilet seat. Build in a nozzle to allow water to flow, providing both a back wash and a woman's bidet wash feature. Smart toilets are the most popular in Japan, where more than 80 per cent of households use them. This system is often referred to as Japan toilet because of its popularity in Japan. Besides Japan, they are very common in other parts of Asia, including South Korea. While initially smart toilet seats were developed in the early 1960s in the United States by the American Bidet Firm, their use was very poor as the main purpose of this product was for use in hospitals by patients who have trouble or pain in using toilet paper due , for example, to hemorrhoids.
Lately in the 1980s, Japan's TOTO corporation launched smart bidets to the Japanese industry. Japan's curiosity grows after a series of TV advertisements with a singer telling viewers, “even though it's a bottom, it wants to be washed too” Since then, several residents have been using smart toilets to improve day-to-day sanitation and decree the use of toilet paper.
 • E-bidet, also known as an electronic bidet seat, is a toilet seat that has clever electrical washing features.
 • Smart toilets are the most common in Japan, where they are used by more than 80% of homes.

Best Bidet Smart Toilet

The better toilet is one that has all the features you desire. Smart toilets may be fitted with bidet, rear shower, dryer, aggressive deodorization, near-light or heated toilet seat. It's even expected to fit well into the new toilet tank. Therefore, length should be selected appropriately as the length could range from 480 mm to 530 mm. Mounting Smart Toilets, such as BrookPad SplashLet, is relatively straightforward. Due to the full incorporation of the toilet seat, there is no need to remodeled the toilet or include additional assembly facilities. It just takes two things to operate with a water link and an electrical socket. Yeah, that's all of it. If you have them next to your toilet bowl, you should strip off your old toilet seat. Place the fixing plate on top of the old toilet bowl and insert SplashLet. Then attach the water hose and plug to the electrical socket. Well done, you've made it!

 • Bidets, back showers, dryers, aggressive deodorization, near-lighting, and heated toilet seats are all options for smart toilets.
 • It is even anticipated to fit into the new toilet tank with ease.

Heated Toilet Seat and Nigh Light

Heated seat offers comfort when you're in the shower, adjustable temperature gives you a comfortable feeling that helps make your job easier. Also, this feature is very helpful on a cooler day just to steam your toilet wile. Night Light Future lets you find your toilet seat in the middle of the night without the need to turn on your main light source.

 • When you are in the shower, the heated seat provides comfort, and the adjustable temperature provides a nice sensation that makes your work simpler.

Rear Wash and Self-washing nozzle

To keep the nozzle in good condition, hide inside the toilet seat. This avoids the appearance of dust on it. In addition, before you use your smart toilet, the nozzle washes itself with a stream of water. This is helping to keep things safe. Wash or rear wash is one of the main features. Stainless steel nozzle creates a toilet seat to clean your ass whenever you're ready. Gentle stream of water cleans all that effectively eliminates the use of toilet paper. Water temperature and pressure may be changed to meet your needs.

 • Hide the nozzle inside the toilet seat to maintain it in excellent working order.
 • One of the key elements is the wash or back wash.

Bidet a masáž

K dispozici je také ženská oddaná funkce. Tryska je vybavena více než jedním systémem dodávání vody. Jemný proud vody s přizpůsobovací vodou umožňuje vyčistit toaletu ještě jednou, aby se nahradil toaletní papír, vyžaduje toaletní papír. Existuje nějaké další prostředí pro praní, jako je oscilační masáž, která tlačí trysku tam a zpět. Díky tomu je ještě větší zážitek z čištění a vezme to ostatní.

 • Do trysky je instalován více než jeden systém zásobování vodou.
 • Jemný proud vody může být upraven, což vám umožní vyčistit toaletu ještě jednou před výměnou toaletního papíru.

Sušička a deodorizace

Po použití funkce WASH můžete také použít funkci sušení horkého vzduchu. I když byste měli být čistí, vlhkost může zůstat. Podle osobních tužeb je možné extrahovat vlhkost s běžným toaletním papírem nebo použít sušicí funkci. Horké proudy kapky vody vzduchového proužku a vlhkosti z kůže. Speciální deodorizační ventilátor extrahuje vůni z toalety a přenáší jej do vzduchového filtru a do uhlíkového filtru.

 • Po použití funkčnosti promývání můžete také využít možnost sušení horkého vzduchu.
 • Kapičky vody a vlhkost jsou zbaveny kůže proudy horkého vzduchu.

Inteligentní ovládání toalety

Poslední věc, kterou si musíte zapamatovat, jsou režimy kontroly. Je možné poskytnout ovládací prvek bočního panelu, který je stále na svém místě nebo na dálku. S toaletním sedadlem dálkového ovládání to vypadá stejně jako normální a zachovává si pěkný vzhled vaší koupelny. Například dálkové ovládání by mohlo být umístěno na zdi nebo drženo vedle toalety. Jak vidíte, v jakékoli inteligentní toaletě je spousta práce, která posílí váš každodenní zážitek z koupelny a co je nejdůležitější pro vaši osobní hygienu s praním vody.

 • S toaletním sedadlem dálkového ovládání se zdá, že se jedná o pravidelné toaletní sedadlo, které zachovává estetiku vaší koupelny.
 • Například dálkové ovládání může být zavěšeno na zdi nebo drženo blízko záchodu.

What does it mean to use a Japanese toilet?

Co to znamená používat japonskou toaletu?

Co přesně je E-Bidet?

Elektronický bidet je sedadlo, které se připevňuje k existující toaletě nebo je zabudováno do samotné toalety, s tryskou, která stříká proud teplé vody k čištění anusu a ženských genitálií. Je elektricky napájen a ovládán. Nahrazuje místo tradičního bidetu, což je samostatné instalatérské zařízení, které není připojeno k toaletě.

Jaká je definice japonské toalety?

Japonská toaleta, někdy známá jako inteligentní toaleta, je toaleta, která používá inteligentní technologii. Je také známý jako omyvatelné nebo teplé čisticí sedadlo v japonštině. Nejnáročnějším toaletním systémem na světě je tato high-tech toaleta.

Co přesně je toaleta toto?

Výřečka je elektronický bidet vybavený ovládacím panelem, který stojí na vrcholu toalety. Washlet, vynález Toto je gadget, který se připevňuje k běžným splachovacím toaletům a umožňuje zákazníkům vychutnat si pohodlí amerických toalet na sedacích a zároveň těžit z úklidového oplachování vodního paprsku bidetu poté, co dokončili své podnikání.

Co dělá to toalety tak zvláštním?

Mají vyhřívaná sedadla, bidet pro čištění zadního a vzduchem, který deodorizuje při používání. Není třeba toaletního papíru, protože existuje vzduchová sušička a neexistují žádné hádky „Nechali jste víko nahoru“ (sedadlo se v mnoha modelech automaticky zavírá).

Je nutné používat sílu s toaletami toto?

Potřebuje však použití elektřiny ... Přečtěte si více. Vaše spláchnutí bude stejné jako vždy, ale s Toto bude výrazně čistší. Protože vaše toaleta samočistí, musíte ji vyčistit jednou za měsíc nebo každých šest týdnů. Další aspekty tolo umyvadla potřebují elektrické spojení.

Co přesně je toto myčka?

Washlet (Woshuretto) je ochranná známka TOTO, japonského výrobce toalety. Odkazuje na řadu čistých sedadel toaletních sedadel s funkcí vodního spreje pro genitální a anální čistotu. Bidet je elektrický bidet, který je často vidět na japonských toaletách.

Je toto umyvadlo hygienické?

Washlet je špičkový systém hygieny a pohodlí. Vymyčkáva má teplou vodu, kterou se můžete přizpůsobit buď pulzujícímu nebo oscilačním režimu, a používá mechanismus čištění vody, který vám nechává cítit se svěží a osvěřený.

Jaké jsou náklady na toaletu toto?

Náklady na toaletu Toto se v závislosti na modelu pohybují od 250 do 9 000 $. Například toaleta Ada Drake Drake je například kolem 250 USD, zatímco Toto Neorest 750H, 9 000 $, je nejnákladnějším modelem. Srovnatelný BrookPad SplashLet Modely na druhé straně mohou být mnohem levnější a přinášejí mnohem lepší hodnotu za peníze a přitom mají stále všechny nejlepší funkce.

Co dělá japonské toalety jedinečnými?

Umožňují vám umýt teplou vodu a současně udržovat teplé sedadlo toalety. K dispozici je také funkce úspory energie. Když se toaleta používá, rychle zahřeje sedadlo a při použití toalety je teplejší voda.

Stojí za to navštívit japonskou toaletu?

Komfort je jednou z hlavních výhod japonské vyhřívané toalety. Je to mnohem lepší zážitek všude kolem, s funkcemi, jako je sušení vzduchu, vyhřívané sedadlo a osobní praní. S použitím jednoduchého dálkového ovládacího panelu můžete toaletu rychle přizpůsobit podle svých představ. V Evropě, SplashLet Zejména série je to mnohem levnější.

Vyčistíte ruce po použití bidetu?

Po použití bidetu je snadné vyčistit. Jemně otřete nebo otřete mokré oblasti, abyste absorbovali přebytečnou vodu. Mějte na paměti, že oblast je již čistá; Jednoduché otírání nebo DAB by mělo stačit. Navrhujeme využití toaletního papíru nebo ručníku, který většina lidí již má ve svých toaletách.

Jaký podíl domů má v Japonsku elektrickou toaletu?

Více než 80% domů se dvěma nebo více lidmi má nyní high-tech toaletu. Elektronická toaleta s funkcí bidetu je ve vlastnictví 80,2 procent rodin se dvěma nebo více lidmi, podle průzkumu důvěry spotřebitelů v kabinetu provedeném v březnu 2018.

Jak převládající jsou v Japonsku bidety?

Některé japonské toalety jsou ozdobenější než ty, které jsou vidět v jiných bohatých zemích. Toaleta Bidet je současným nejmodernějším toaletám v Japonsku, která byla od března 2016 nainstalována v 81 procentech japonských domů.

Jak časté jsou v Japonsku toalety na dřepu?

V hlavních japonských turistických oblastech je k dispozici přibližně 4 000 veřejných toalety. Podle průzkumu provedené Japonskou turistickou agenturou v loňském roce bylo 58 procent západního stylu a 42 procent bylo typem dřepu.

Používá se toaletní papír v Japonsku?

Dokonce i jednotlivci, kteří mají toalety s bidety a rysy bidety, používají toaletní papír v Japonsku (viz níže). V Japonsku je toaletní papír po použití hoden přímo do toalety. Ujistěte se, že na záchodě se používá pouze dodávaný toaletní papír.

Proč jsou na japonských toaletách umyvadlo?

Umyvadlo toaletního nádrže je toaletní dřez. V Japonsku zahrnuje mnoho toalet povodí spojenou s nádrží, která distribuuje čistou vodu pro mytí rukou. Místo toho, abyste spláchli toaletu a samostatně omyli ruce, tato možnost vám umožní umýt si ruce čerstvou vodou, než dosáhne záchodové mísy.

Je bezpečné používat toalety Bidet?

Je pravda, že bidety jsou sanitární? Ano to je správně. Umyjte se pomocí bidetu a poté se pohladete o malý kousek toaletního papíru pomocí možnosti sušení bidetu pro nejlepší hygienický zážitek. Tímto způsobem nebudete nic šířit a suchý papír nebude vaši pokožku tolik obtěžovat.

Závěr o historii japonské inteligentní toalety

 • Historie inteligentního toalety
 • Příběh e-bidetu
 • E-Bidet, známý také jako elektronické sedadlo bidetu, je toaletní sedadlo, které má chytré elektrické praní.
 • Zahrňte trysku, která umožní proudění vody, která může být použita jak pro mytí zpětného promytí, tak pro mytí ženského bidetu.
 • Inteligentní toalety jsou nejběžnější v Japonsku, kde je používá více než 80% domů.
 • Díky své popularitě v Japonsku je tato technika běžně označována jako „japonská toaleta“.
 • Očekává se dokonce, že se bez obtíží vejde do nové toaletní nádrže.
 • Otevřené světlo a vyhřívané toaletní sedadlo
 • Když jste ve sprše, vyhřívané sedadlo poskytuje pohodlí a nastavitelná teplota poskytuje pěkný pocit, díky kterému je vaše práce jednodušší.
 • trysky pro zadní mytí a samoty
 • Po použití funkce WASH můžete také použít možnost sušení vzduchu. • Proudy horkého vzduchu odstraňují kapičky vody a vlhkost z kůže.
 • S toaletním sedadlem dálkového ovládání se zdá, že se jedná o pravidelné toaletní sedadlo, které zachovává estetiku vaší koupelny.
 • Toto, japonský výrobce toalety, vlastní ochrannou známku Washlet (Woshuretto).
 • Je to značka čistých toaletních sedadel s funkcí vodního spreje pro genitální a anální hygienu.
 • Bidets jsou elektrické bidety, které jsou často vidět v japonských toaletách.
 • High-tech toaleta se v současné době nachází ve více než 80% domácností se dvěma nebo více osobami.
 • Podle studie důvěry spotřebitelů v kabinetu provedené v březnu 2018 má 80,2 procent domácností se dvěma nebo více jednotlivci elektronickou toaletu s bidetovou funkcí.
 • Některé toalety v Japonsku jsou elegantnější než toky v jiných bohatých zemích.
 • Od března 2016 byla toaleta Bidet nejmodernějším toaletám v Japonsku v západním stylu, která byla nainstalována v 81 procentech japonských domů.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.