Smart toilet of celebrities

Chytrá toaleta celebrit

Koupelna celebrit vybavená japonským inteligentním toaletním sedadlem.

Jak vypadá koupelna celebrit?Jak vypadá koupelna celebrit?

Koupelna celebrit

Přemýšleli jste někdy, jaké slavní herci a zpěváci vstávají, když nejsou na pódiu? Existuje mnoho fotografií, které dělají věci, jako je nakupování, cvičení, cestování a stolování. Existují však některá místa, kde je zapotřebí soukromí, jako je domácí koupelna. Na internetu není mnoho obrázků ani příběhů o koupelnách celebrit. Pokusili jsme se dozvědět více. S novým BrookPad Řešení, nyní můžete přidat SplashLet Elektronický bidet na toaletu. Jednoduše vyměňte staré toaletní sedadlo pro a SplashLet. Nyní si můžete užít vyhřívaná sedadla, mytí vody a sušení vzduchu. Všechno, včetně vzduchu, vody a teploty sedadla, tlaku vody a dokonce i polohy mycí trysky, lze upravit podle vašich představ. Dopřejte si bohatství ve své koupelně.

  • Snažili jsme se dozvědět se více.
  • Vyměňte své staré toaletní sedadlo a SplashLet.

Co přesně je chytrá toaleta?

Inteligentní toaleta, často známá jako moderní bidet, je koupelnové instalatérské zařízení nebo toaleta elektronického bidetu, která kombinuje konvenční mytí bidetů pro genitálii, hýždě a čistotu konečníku s současnými inteligentními domácími technologickými vylepšeními. Pro nízkoprofilovou a současnou přitažlivost vkládají nové inteligentní toalety elektronické praní bidetů uvnitř keramické toaletní mísy. V závislosti na záchodovém americkém výrobci, značkách a modelu jsou funkce inteligentního toalety ovládány hlasovým příkazem, aplikací pro smartphony nebo navigací dálkového ovládání. Další nízkonákladovou alternativou je odnímatelné toaletní sedadlo známé jako elektronické sedadlo E-Bidet, které se stává populárnější.

  • Snažili jsme se dozvědět se více.
  • Vyměňte své staré toaletní sedadlo a SplashLet.

Jaká je definice elektronického bidetu?

Elektronický bidet je sedadlo, které se připevňuje k existující toaletě nebo je zabudováno do samotné toalety, s tryskou, která stříká proud teplé vody k čištění anusu a ženských genitálií. Je elektricky napájen a ovládán. Nahrazuje místo tradičního bidetu, což je samostatné instalatérské zařízení, které není připojeno k toaletě. Některé bidety tohoto druhu obsahují jednu nastavitelnou trysku na bočním okraji pro koneční a genitální oblasti nebo dva trysky na zadním okraji, jeden pro čištění oblastiobklopující konečník a další části těla.

"Proč on?" Toaleta filmu a inteligentního bidetu

Proč on? je romantický komediální film napsaný a režírovaný Johnem Hamburkem, který byl propuštěn v roce 2016. Příběh se točí o otci, který se pokouší zabránit nezralému technologickému příteli jeho dcery, aby jí navrhl. Inteligentní toalety byly uvedeny na následujících místech.

Bryan Cranston

Nejsme si jisti, zda má svou vlastní inteligentní toaletu, i když ve filmu vyzkoušel, proč on? Cranstonova postava odpovídá na volání přírody, zatímco zůstane v domě bohatého přítele Silicon Valley své dcery, jen aby zjistila, že domov jeho hostitele je bez papíru. On je podrobený na japonské importní toaletě s neintuitivním nastavením a bez instruktážní knihy. Zvažte kombinaci high-tech, all-in-one toalety/bidet.

 

Co je zvláštní na inteligentní toaletě?Co je zvláštní na inteligentní toaletě?

Leonardo DiCaprio

Toalety Toto jsou také oblíbenou Leonardo DiCaprio. Podle mnoha zdrojů mají inteligentní toaletu, která je dostatečně malá, aby se vešla do malých koupelen a mimo jiné se vybavila naplánovaným samočisticím systémem a deodorizátorem. Na podporu environmentálních úspěchů společnosti Leo poskytuje společnost část svého prodeje organizaci ochrany aliance Earth Alliance. Leo uznává jedinečné moderní charakteristiky bidetu a jeho příznivé důsledky životního prostředí.

Dennis Quaid

After witnessing one at a Las Vegas hotel, Dennis Quaid just purchased a new smart toilet. I recently stayed in a hotel room in Las Vegas with a smart toilet, which I thought was really neat. I have owned my own Toto smart toilet for almost a year now. When you enter a room, it recognizes you and opens up for you. It is like to having a trustworthy companion.

Whoopi Goldberg

Whoopi likes bidets, and in a 2015 Facebook post, she unfailingly acknowledged to owning one and expressed her dissatisfaction with why Americans had not adopted the practice. She had a special affinity for Toto Toilette, the industry's top company. Although Whoopi acknowledges that many Americans cannot afford bidets, she maintains that "the initial outlay is now pennies" for her. Despite a wide range of options, bidets have never gained traction in the United States, much to Whoopi's chagrin.

Jensen Ackles

Jensen Ackles displays his favorite element of the bathroom in this Architectural Digest video: the bidet, of course. His customized toilet has motion-sensor technology, and he can elevate and lower his own seat with a wave of his hand. "I mean, come on," Ackles exclaims to the camera as he admires the bidet's remarkable capabilities. He most likely has a top-of-the-line laundry, and the rest of his opulent house was filled with equally unusual amenities.

Will Smith

Will Smith has no qualms with expressing his gratitude for the expensive smart bidet. "It is lovely because it is like a shower in the midst of the day... it is all working for you," he said. The Smiths have taken note of the cutting-edge toilet technology, which includes heated seats, robotic water jets, and an auto-air-dry system, and it seems to be suitable for one of Hollywood's greatest actors. Smith joked about its allure in an interview with Access Hollywood, saying, "You sit down, it is warm, it is just beautiful."

 Jak inteligentní toaleta zlepšuje pohodlí?

Jak inteligentní toaleta zlepšuje pohodlí?

Howard Stern

Robin Quivers, Howard Stern's co-host, commented on the Stern Show about her hopeful discovery of the Toto Toilet, but Howard raised reservations about its efficacy. He remarked that it never properly cleansed him after usage, despite the fact that it "starts spraying your butt with water," in his eloquent words. He stated that he used the water spray first, then the blow-drying tool, and last the test-wipe to ensure he was spotless. Despite some worries about the bathroom's operation, Stern said, "I adore Toto's bathroom so much."

John Cena is a professional wrestler.

Hello Tushy's offer has a fan in American wrestler John Cena, who is also recognized for his amazing results. In this clip from TODAY's Lou's Life Changers, he jokes with his guests that "maybe it is required." He recognizes the utility of this technology, saying, "It is just how the body works. It is impossible to ignore." This bidet is connected to the water line beneath the toilet and has a spigot that washes you once you have finished your business. Despite his colleagues' bewilderment, John Cena promotes for the Hello Tushy campaign.

Howie Mandel

Above you may witness Howie's enthusiasm with the smart bidet. With a quoted price of almost $4,000, this bidet and toilet combination is surely a premium experience. If you do not want to listen to Howie, this bidet's lid pops up when you go near to it, illuminates the bowl, warms the seat, deodorizes the wind, and more! Howie's enthusiasm about the bidet can be heard in the video when he discusses it. You can tell it is more than just a regular bidet and toilet by the way he glances at it. This is the pinnacle of opulence!

Tom Brady

Během návštěvy, Wes Welker, se svolením Blogitude Sports, zaplatil chválu toaletu Toma Bradyho, který má vestavěný bidet. "Procházíš a použiješ jeho toaletu a stiskneš toto tlačítko a střílí na vás a všechny tyto věci a já jsem rád:" Musíš si dělat srandu, "vzpomněl si Welker. Včera společnost Wes informovala tiskovou skupinu. "Je to horké, je to všechno ty, a já si myslím, že je to šílené." Tom má toto umyvadlo, což je jeden z špičkových modelů bidetů, podle Inside Track Boston Herald's Inside. Diskutujte prosím o strategii vítězství hry!

Brian Cranston

Brian Cranston je šťastný uživatel inteligentní toalety. Klopnutí ve tmě ve snaze o úlevu močového měchýře není zábava vyhrazená pro světově proslulé celebrity: Cranston vyjádřil své vzrušení na inteligentní toaletě a zdálo se, že toaletu skutečně ocenil. „Zbožňuji tuto věc,“ poznamenal Cranston v rozhovoru s Kohlerem a porovnával vestavěný osvětlovací systém s majákem. Ocenil toaletu a dodal, že navzdory skutečnosti, že mu to „zpívá“, nikdy neplánoval reagovat. Bidet toaleta nad a nad jinými srovnatelnými toaletami zahrnutím ohřívačů nohou, okolního osvětlení a přenosných reproduktorů, které pomáhají vytvořit tón.

Nanjini Kumail

Komik Kumail Nanjini udělal fantastický rozhovor s nadřízněnými o Conan o jeho prvním použití nabídky v Singapuru. Plakal: „Dokud neprojdeme své ohromující vlastnosti!“ "Je to neuvěřitelné! Proč to nikdy nebyl jediným problémem na mysli někoho?" Řekl, že jeho život bude od nynějška rozdělen na dvě poloviny: předběžný a „osvícení“. Conan a publikum byli skandalizováni, když žertoval, že proud vody z paprsku bidetu se cítil jako dotek starého milence. Poté, co si na to zvykl, dále dodal, že to dělá, aby se „cítil jako on“.

Jaké jsou výhody inteligentních toalet?Jaké jsou výhody inteligentních toalet?

Kylie Jenner

Když Kris Jenner a její dcera Kylie Jenner koupili inteligentní toaletu, dokázali provést významné upgrady svých koupelen. Oficiální web Toto označuje toaletu jako „inteligentní toaletu“, protože sterilizuje misku pomocí UV záření a „speciálního povlaku“. Využívá také elektrolyzovanou vodu k opláchnutí samotné, má systém čištění vzduchu a systém úspory energie. Toaleta má manuální spláchnutí jako zálohu, která je stále docela na zemi. Když časopis Glamour poznamenal, že fotografie Jennerů jejich zářících toalet nás nutí, abychom jim záviděli, byli správné.

Missy Elliott

Druhá návštěva Missy na MTV Cribs předvádí velkou koupelnu jejího rozsáhlého domu. Můžete si všimnout (mimo jiné, jako dvě toalety ve stejné koupelně), že její koupelna má ve videu výše samostatnou a tradiční kombinaci bidetu a toalety. I když je tento druh bidetu pěkný, nestačí si užít výhody toaletního sedadla Bidet nebo připojení bidetu. V každém případě je fanouškem!

Jake Gyllenhaal

Když byl Jake Gyllenhaal požádán o nákup špičkového koupelny pro oběť bombardování Bostonu Jeff Bauman (kterého vylíčí ve filmu silnější), nemohl říct ne. Gyllenhaal strávil jak Conan, tak řada dalších rozhovorů týkajících se filmu a jeho spojení s Baumanem, hodně času prohlášením své lásky k toaletům a bidetům. Jake zpočátku viděl jednoho při návštěvě přítele a od té doby naznačil zájem o bidety jako dárky. „Je to nejlepší toaleta na světě,“ poznamenal Bauman, když se zeptal na prémiový bidet nebo toaletní dárek.

Adrian Grenier

Adrian Grenier může mít na našem seznamu nejkrásnější toaletu. Grenier, dlouhodobý obhájce environmentálních příčin, byl v inovativním Yorku mluvit o japonských toaletách a inteligentní záchodě. Grenier tvrdil, že inteligentní toaleta byla přesně takovým druhem toalety, která zapadala do jeho „udržitelného plus luxusního“ koncepčního požadavku po vyjednávání sponzorské smlouvy s tím, že při převodu domu své matky do zeleného technologického domu.

Kevin Nealon

Kevin Nealon, komik na show Jimmyho Fallona, ​​téměř okamžitě odhalil svou lásku k bidetu v této epizodě. Větroval, že byl překvapen, že se v programu vidí, protože je na něm „po celou dobu“. Dokonce pochválil svou neochvějnou přesnost a řekl: „Říkám vám, lidi ... býčí oko pokaždé.“ Řekl také, že se dokázal zbavit své vodovody, což vyvolalo obrovský potlesk publika. Pokračoval v popisování tří rychlostí, nejprve s „ohnivou hydrant“, pak „hydro-tryt nebo kolonoskopií“ a poslední „fracking“. Navzdory skutečnosti, že náklady na vodu Nealona prudce stoupaly, věří, že inteligentní toaleta stojí za investici.

Kdo jiný by mohl mít inteligentní toaletu?

Vzhledem k tomu, že popularita inteligentního toalety je možné, že stále více lidí přijme nový způsob čištění. Je však možné, že více celebrit, včetně Johnnyho Deppa, Jim Carrey, Emma Watson, Tom Cruise, Brad Pitt, Morgan Freeman, Tom Hanks, Hugh Jackman, Matt Damon, Cameron Diaz, George Clooney, Steven Spielberg, Robert de Niro, Russell Crowe , Mark Wahlberg nebo Pierce Brosnan již ve svých sídlech přijali high-tech toaletu.

Co si myslíte, že budoucnost platí pro bidety a toalety?

Kromě srdeční aktivity a cvičení mohou inteligentní data sledovat onemocnění, spící návyky a užívání léků. Studie moči poskytne informace o našem používání kávy a o tom, jak často cvičíme. Schopnost těla efektivně fungovat je regulována střevní mikrobiotou, která je regulována dietou a výživovým stavem. Drobné množství soukromých osob, jakož i lékařských podniků, jako jsou kliniky a životní zařízení na vysoké úrovni, zaměstnávají inteligentní toalety. Inteligentní toaleta, která skenuje biometriku, je budoucností sektoru zdravotnictví.

  • Inteligentní data mohou kromě srdeční aktivity a cvičení sledovat nemoci, vzorce spánku a užívání léků.
  • Výsledky analýzy moči odhalí, kolik kávy pijeme a jak často cvičíme.
  • Budoucnost zdravotnického průmyslu je inteligentní toaleta, která čte biometriku.

Napsáno
BrookPad Tým.

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.