Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — bathtub or shower

Jaký je nejlepší způsob, jak instalovat sprchu?

koupelna vana nebo sprcha instalace bidetu průvodce jak nainstalovat sprcha sprchové hlavy

Jaký je nejlepší způsob, jak instalovat sprchu?

Možnosti jsou mixérová sprcha s čerpadlem nebo bez čerpadla, výkonové sprchy nebo elektrická sprcha. Vytápěcí prvek, podobný tomu, který se nachází v konvici, zahřívá vodu, když prochází elektrickou sprchou. Než začnete instalovat sprchu, musíte nejprve připravit trubky a vytvořit elektrické připojení. Pokud máte kombinovaný kotel nebo pokud je vaše studená voda dodávána přímo z přívodu vodovodu. Elektrická sprcha potřebuje svůj vlastní vyhrazený obvod z spotřebitelské jednotky a konečné připojení by mělo být dokončeno elektrikářem pro vaši vlastní bezpečnost.

Přečtěte si více →


Jak si vybrat sprchový kout?

koupelna Koupelnový design Nápady na koupelnu vana nebo sprcha sprcha Sprchová kryt

Jak si vybrat sprchový kout?

Shower enclosures are available in a variety of styles and sizes. The quadrant shower enclosure is the most common type of shower enclosure because it fits neatly into the corner of a room. If you have the necessary space and funds, a walk-in shower or wet room is a luxurious addition to a new bathroom or renovation that will almost certainly increase the value of your house. The most appropriate kind of shower enclosure is described below. Quadrant shower enclosures are the best option if you want to maximize the amount of space available in your bathroom.

Přečtěte si více →


Jak si vybrat koupel?

Uspořádejte koupelnu koupel koupelna Koupelnový design Nápady na koupelnu vana vana nebo sprcha

Jak si vybrat koupel?

Možnosti designu vany jsou většinou určeny estetikou, kterou chcete dosáhnout, a vašimi vlastními preferencemi. Výrobci nyní poskytují širokou škálu možností designu, takže při výběru stylu důvěřujte svým instinktům. Pokud chcete moderní, čistý moderní vzhled, tradiční pocit, který odpovídá staršímu domovu, nebo jejich kombinace, vyberte si tu správnou koupel pro vás.

Přečtěte si více →


Průvodce nákupem vany

Uspořádejte koupelnu koupel koupelna Koupelnový design Nápady na koupelnu vana vana nebo sprcha nápady moderní design

Průvodce nákupem vany

Před rekonstrukcí koupelny nebo instalací nové vany zvažte, jak velká chcete, aby vaše koupel byla. Nemáte pocit, že vaše koupel musí být skrytá v rohu. Místo toho jej umístěte dále do místnosti pro luxusnější vzhled. Pokud máte prostor, doporučuje se větší vana, ale pokud ne, může být vhodná menší vana. Vany ze skleněných vláken se snadno poškrábají a netrvají příliš dlouho a mají život asi dvanáct let. Plánujete využití vany jako sprchový kout, a pokud ano, potřebujete koupel a sprchový mixér, nebo budete používat samostatné míchačky?

Přečtěte si více →


Jak uspořádat moderní koupelnu?

Uspořádejte koupelnu koupelnové dlaždice vana nebo sprcha Bidet toaleta malá koupelna Inteligentní toaleta

Jak uspořádat moderní koupelnu?

Dokud se nerozhodne o zdobení koupelny, je třeba zvážit spoustu věcí. Stojí za to začít s plánem, tím, co chcete upravit a co by mohla být výzdoba koupelny. Koupelna by měla být funkční a přizpůsobena potřebám jakékoli osoby.

Přečtěte si více →