Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — bidet

Proč používat ručně držený bidetový postřikovač?

koupelna Koupelnové doplňky bidet výhody bidetu průvodce Ruční bidet Ruční sprchy

Proč používat ručně držený bidetový postřikovač?

Jeden z nejjednodušších bidetů k použití, i když to může být pro nezkušené. Použití postřikovače koupelny k mytí jemné pokožky dítěte je běžné mezi muslimy používají shattafy k očištění tváří a vlasů. Čistí velké předměty, stěny a dokonce i domácí zvířata. Pokud si nejste jisti, zkontrolujte tlačítko pro splachování toalety.

Přečtěte si více →


What are the different kinds of smart toilets water heating systems?

Uspořádejte koupelnu Koupelnový design bidet výhody bidetu Popis funkce bidetu instalace bidetu Vytápěcí systémy

What are the different kinds of smart toilets water heating systems?

Japonské toalety mají celou řadu funkcí, které způsobují pohodlněji do koupelny. Vyhřívaná toaletní sedadla, automatické spláchnutí a sušičky na vzduchu jsou jen několik z dostupných možností. K dispozici jsou elektrické nebo neelektrické, tank nebo hybridní možnosti. Combo toaletní kombo je kus vybavení, které obsahuje funkce toalety a bidet do jediného zařízení. Some are meant to connect directly to your plumbing system and provide warm water in the same manner as your bathroom faucet.

Přečtěte si více →


Je Vitra známý výrobce toalety?

koupelna Koupelnový design bidet design průvodce Dějiny toaleta Vitra

Je Vitra známý výrobce toalety?

VitrA je turecká společnost založená na počátku 1900.üleyman Ferit Eczacibaşi, renomovaný turecký lékárník, založil firmu. Řada VitrA Essentials je nákladově efektivní způsob, jak vytvořit moderní, svěží domov. Kolekce návrhářů obsahuje designéry jako Alejandro Aravena a Michel Charlot. VitrA je jedním z předních světových výrobců koupelen, která byla založena v roce 1970.

Přečtěte si více →


Co je WC s bidetem?

bidet výhody bidetu Popis funkce bidetu instalace bidetu Japonská toaleta Inteligentní toaleta

Co je WC s bidetem?

Bidet je miska nebo zásuvka určená k sedání a používaná pro mytí rukou po použití záchodu. Různé národy mají různé typy bidetů; jiní mají sprejer bidets, a některé mají bidety s vytápěnými sedadly, vyhřívaná voda a vzduchové sušičky. Většina obousměrných toaletních kombinací musí být zapojena do všech funkcí, které mají být spuštěny. Kombinace bidet a bidet kombinuje záchody a bidet v jedné jednotce. K dispozici je také vyhřívaný toaletní sedadlo, toaletní noční světlo a auto flush možnost.

Přečtěte si více →


Je Geberit dobře známé značky koupelny?

koupelna bidet Bidet toaleta kodér průvodce Dějiny

Je Geberit dobře známé značky koupelny?

Geberit je největším výrobcem toaletních rámů na světě s vyhřívanými sedadly a vzdáleně ovládanými pulzujícími čisticími tryskami. Téměř 140 let vedla Geberit cestu do inovací, spolehlivosti a udržitelnosti produktů. Firma vynalezla nyní běžný mechanismus vyskakovacího odpadu. Cessna také dělá Villeroy & Boch Cisterns, které využívají přetečení vany k vyplnění vany místo kohoutků nebo výtoků. Geberit Aquaclean je toaleta a bidet v jednom.

Přečtěte si více →