Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — bidet spray

Komplexní průvodce styly a výhody toaletních postřikovačů

bidet výhody bidetu instalace bidetu bidetový sprej Japonské koupelny Japonské toalety Inteligentní toaleta Inteligentní toaletní sedadlo

Komplexní průvodce styly a výhody toaletních postřikovačů

BrookPad SplashLet je inteligentní toaleta, která mísí nejlepší rysy moderních toalet se schopností čistit podobně jako bidet. „Gentle“ a „inteligentní toaleta“ znamenají nejen pohodlnější stav mysli, ale také šťastnější. Inteligentní toaletní sedadla jsou v evropských domácnostech stále častější. Horká voda, sušení vzduchu, automatizované/vypnutí a samočisticí trysky s nízkou údržbou jsou jen několik funkcí dostupných na toaletách Bidet. Použití inteligentních toalet může přispět ke snížení globálního odlesňování a zároveň ušetřit peníze na toaletní papír. Never be afraid to

Přečtěte si více →


Jaký je rozdíl mezi toaletami z elektrických a neelektrických bidetů?

koupelna bidet bidetový sprej průvodce Japonská toaleta Inteligentní toaletní sedadlo

Jaký je rozdíl mezi toaletami z elektrických a neelektrických bidetů?

Rozhodli jste se koupit bidet, ale na trhu je tolik verzí, že možnosti se zdají nekonečné. Najděte výhody a nevýhody elektronického nebo neelektrického bidetu, než zvážíte nový. „Elektrický“ bidet s větší pravděpodobností použije svou šťávu k napájení vestavěného ohřívače, který zahřívá vodu, dokud nedosáhne vaší pokožky. Electric bidets can also provide extra features such as water heating, nozzle placement and a nightlight.

Přečtěte si více →


Jak nainstalovat a používat ruční postřikovač

výhody bidetu instalace bidetu bidetový sprej Ruční bidet Ruční sprchy Zlepšení hygieny Hygina

Jak nainstalovat a používat ruční postřikovač

Ruční bidet je jedním z nejzákladnějších druhů bidetů, ale pro nezkušené může být využití těchto drobných „zadek“ matoucí. Muslimská sprcha, známá také jako Shattaf, je postřikovač bidetu, který jednotlivci používají k mytí vlasů a tváří vodou. Pro ženy, které oceňují jemnější věci v životě, jsou rysy ruční sprchové hlavy velmi stimulující. Síla vody je vynikajícím odrazujícím prostředkem, pokud chcete někoho držet mimo koupelnu. Vyčistíte ruce po použití bidetu?

Přečtěte si více →


Halloween toaletní papír

bidetový sprej DIY předvečer Všech svatých Halloweenské nápady Dějiny dovolená toaletní papír

Halloween toaletní papír

Toaletní papír může udělat trik nebo žert. Halloween je festival, který se koná v několika zemích 31. října. Mnoho učenců tvrdí, že Halloween právě začal jako křesťanská oslava, vigilie všech Hallowův dne. Halloween je průmyslovější a sekulární festival než některé země. Díky mytí vodou můžete zabránit pouhým instalací inteligentního toalety nebo bidetového postřikovače. Pak můžete snížit výrazně potřebu toaletního papíru.

Přečtěte si více →


Může se chodit na toaletu s inteligentní toaletou?

bidetový sprej Japonské toalety Inteligentní toaleta umyvadlo

Může se chodit na toaletu s inteligentní toaletou?

BrookPad Splashlet je toaletní sedadlo pro chytré bidety, které vám umožní vyčistit toaletu vodou místo toaletního papíru. Inteligentní sedadlo je vybaveno nočním světlem, vytápěním sedadel, systémem promývání vody s nerezovou tryskou, sušičkou s teplým vzduchem a měkkou víkem. The BrookPad Splashlet je nyní k dispozici v Japonsku. Na toaletách školy v Londýně byl nainstalován nový toaletní systém. Nová toaleta je navržena tak, aby vypadala a cítila se jinak než předchozí. Když se v pondělí vrátí do školy, budou moci použít novou toaletu.

Přečtěte si více →