Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — health improvement

Inteligentní toalety mohou získat lepší údaje o zdraví

ai výhody bidetu Budoucnost toalety Zlepšení zdraví Japonská toaleta strojové učení Inteligentní toaleta

Inteligentní toalety mohou získat lepší údaje o zdraví

Výzkum lidského odpadu přinese průkopnické zdravotní výsledky. Inteligentní toalety budou sledovat nemoci, spící návyky a užívání návykových látek nad a nad srdečním rytmem a cvičením. Inteligentní toaleta, která kontroluje biometriku, je budoucností pro zdravotnický průmysl. Močová analýza může poskytnout informace o příjmu kávy a dokonce naznačovat, kolik toho cvičíme. BrookPad Laboratoř je schopna přesunout inteligentní toalety na téměř funkční spotřebitelský trh. Pohybujeme se do světa, kde nám technologie poskytuje více informací o pohodě.

Přečtěte si více →


Voda se používá k sprchu denně po celém světě

bidet výhody bidetu Historie bidetu Bidet Mýty Bidet toaleta Použití bidetu Zlepšení zdraví Inteligentní toaleta toaletní papír voda pro mytí

Voda se používá k sprchu denně po celém světě

Slovo bidet může pro různé lidi znamenat řadu věcí. První bidet, pokud uznáváme, byl vyvinut v 17. století francouzskými výrobci nábytku. Shattaf je ve východoasijských zemích tak populární, že je nyní známý jako východní sprcha. Inteligentní toaletní sedadla a bidetové postřikovače se v evropských domovech stávají běžnějšími.

Přečtěte si více →