Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — history

Je Vitra známý výrobce toalety?

koupelna Koupelnový design bidet design průvodce Dějiny toaleta Vitra

Je Vitra známý výrobce toalety?

VitrA je turecká společnost založená na počátku 1900.üleyman Ferit Eczacibaşi, renomovaný turecký lékárník, založil firmu. Řada VitrA Essentials je nákladově efektivní způsob, jak vytvořit moderní, svěží domov. Kolekce návrhářů obsahuje designéry jako Alejandro Aravena a Michel Charlot. VitrA je jedním z předních světových výrobců koupelen, která byla založena v roce 1970.

Přečtěte si více →


Je Geberit dobře známé značky koupelny?

koupelna bidet Bidet toaleta kodér průvodce Dějiny

Je Geberit dobře známé značky koupelny?

Geberit je největším výrobcem toaletních rámů na světě s vyhřívanými sedadly a vzdáleně ovládanými pulzujícími čisticími tryskami. Téměř 140 let vedla Geberit cestu do inovací, spolehlivosti a udržitelnosti produktů. Firma vynalezla nyní běžný mechanismus vyskakovacího odpadu. Cessna také dělá Villeroy & Boch Cisterns, které využívají přetečení vany k vyplnění vany místo kohoutků nebo výtoků. Geberit Aquaclean je toaleta a bidet v jednom.

Přečtěte si více →


Je Rocka dobrý toaletní značka?

koupelna Koupelnové doplňky Koupelnový design Nápady na koupelnu Přestavba koupelny průvodce Dějiny Roca

Je Rocka dobrý toaletní značka?

Roma toalet a bidety jsou výjimečné kvality, pokud jde o konstrukci a výrobu, a zahrnují moderní klasické formy. Řada Heima vám umožní přizpůsobit si koupelnu tím, že vyberete ze tří povrchových úprav a čtyři velikosti. Ohromující konstrukce kohoutků a mixerů je vhodná pro stylové, současné obytné oblasti. K zajištění dlouhodobé funkčnosti byly mosazné subjekty a keramické kazety navrženy se zvukovými technologickými zásadami. Vyberte si z několika druhů rozvržení, včetně jednoduchých nebo dvojitých koupel, zapuštěných nebo volně dostupných modelů a v různých velikostních kategoriích. Celý soubor jemně vyrobený nábytek je možné vidět v Roca. Gap je jedním z nejúspěšnějších řad a patří mezi nejoblíbenější. Jejich sbírky Victoria-N a Dama-N používají čisté linky a čerstvost k modernizaci prostoru v koupelně. Roca dělá kompletní výběr atraktivní, praktické koupelny produkty, všechny, které jsou navrženy a vyrobeny v Evropě. Roca nabízí komplexní sortiment, který obsahuje velké a malé zpevněné akrylové vany v mnoha různých tvarech a velikostech.

Přečtěte si více →


Je Villeroy a Boch kvalitní, recenze značky.

bidet Bidet toaleta Dějiny Moderní koupelna Moderní design koupelny malá toaleta toaleta Villeroy & Boch

Je Villeroy a Boch kvalitní, recenze značky.

Villeroy & Boch byl založen v roce 1748 Iron Master François Boch a jeho tři synové, z nichž všichni dříve pracovali jako kováři. Společnost začala ve vesnici Lorraine v Audun Le Tiche, kde Iron Master vyvinul keramickou práci s pomocí jeho učňů. Společnost vytvořila první výrobní závod na světě věnované pouze architektonické dlaždice v roce 1869. Villeroy a Boch má dlouhou a významnou historii produkce vysoce kvalitního keramického a sanitárního zboží. Tato odbornost byla zvyklá na vytvoření široké škály přitažlivých, současných a pohodlných WC jednotek a bidetů pro dům.

Přečtěte si více →


Grohe toaleta, recenze klepnutí a sprchy, je to dobrá značka?

Bidet toaleta skvělý Dějiny Japonská toaleta sprcha Inteligentní toaleta Upgradování toalety

Grohe toaleta, recenze klepnutí a sprchy, je to dobrá značka?

Grohe je první značkou na světě, která se věnuje poskytování čistého potěšení ve vodě kombinací technologie, kvality, designu a udržitelnosti. Grohe zaměstnává více než 6 000 jedinců, z nichž 2 400 se nachází v Německu. Společnost je od roku 2014 součástí společnosti Lixil Group Corporation. Cílem společnosti je navrhnout produkty, které potěší spotřebitele a uspokojí požadavky dlouhodobé udržitelnosti.

Přečtěte si více →