Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — holidays

Olympic Games in Tokyo in 2021 and travel to Japan

Dějiny dovolená Japonsko Japonské koupelny Japonské toalety Olympiáda Inteligentní toaleta cestovat

Olympic Games in Tokyo in 2021 and travel to Japan

Letní olympijské hry 2020 se budou konat v pátek 23. července 2021 a v neděli 8. srpna 2021 bude uzavřeno. Nové akce pro hry 2020 budou zahrnovat basketbal 3x3, freestyle BMX a Madison Cycling. Turnaj byl odložen do března 2020 kvůli epidemii Covid-19. Letní olympijské hry a paralympijské hry v Tokiu 2020 budou zahájeny 2. března 2020. Olympijské hry se obvykle konají každé čtyři roky, přičemž letní a zimní hry se střídají každé dva roky v průběhu čtyřletého období. Hry se budou konat od 23. července do 8. srpna 2021.

Přečtěte si více →


Den matek-9. května

Nejlepší dárek dovolená den matek Inteligentní toaletní sedadlo Umyjte vodu

Den matek-9. května

Greeting táta a slaví s ním u stolu je báječný koncept, takže co děláš, jestli mu chceš něco dlužit? Vyberte si něco praktického, jako jsou útulné pantofle, elektrický holič a elegantně promyšlená. Tech gadgets jsou běžné u mužů, a oni mohou také pomoci s hygienou tím, že se mýt ruce s vodou.

Přečtěte si více →


Den Země-22. Dubna

Den Země Elektronická toaleta dovolená toaletní papír Umyjte vodu

Den Země-22. Dubna

V roce 2020 oslavilo 50. výročí více než 100 milionů lidí po celém světě jako největší hromadné hnutí na světě. Ve více než 193 zemích přilákalo více než 1 miliardu lidí.

Přečtěte si více →


Světový den instalatérské instalace - 11. března

Uspořádejte koupelnu instalace bidetu dovolená jak nainstalovat nízký tlak vody Instalatér potřeboval instalatérství

Světový den instalatérské instalace - 11. března

Global Plumbing Day je každoroční oslava zahájená Global Instalatérská rada. WPC pracuje po celý rok na podporu výhod bezpečného instalatérství. Nesnesitelné vůně by mohly vyplynout z blokované drenážní vedení poblíž umyvadla, sprchy nebo toalety. Pokud nemůžete získat teplou vodu z vašeho faucetu nebo sprchové hlavy, je to známka toho, že váš plynový nebo elektrický ohřívač vody selhal. Je nezbytné zapojit instalatéra a udělat roční vodu

Přečtěte si více →


Světový den toalety - 19. listopadu

Bidet toaleta Dějiny dovolená Inteligentní toaleta toaletní papír Světový den toalety

Světový den toalety - 19. listopadu

19. listopadu deklaroval Světový den toalety Valným shromážděním OSN. Zaměřené na upozornění na problémy s hygienickými problémy po celém světě. Nedostatek hygieny může vést k šíření nemocí, jako je cholera, tyfus a hepatitida.

Přečtěte si více →