Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — kitchen

Instalace kuchyňského dřezu je jednoduchý proces.

koupelna průvodce jak jak nainstalovat nápady kuchyně dřez

Instalace kuchyňského dřezu je jednoduchý proces.

Chcete -li sbírat jakékoli netěsné připojení, budete potřebovat velkou povodí nebo kbelík. Fotografie pořizujte, abyste mohli své kroky obnovit. Pokud nahrazujete nebo opravujete faucet, vyfotografujte trubky před jejich demontáží. Můžete použít skládačku se sníženou dřevěnou čepelí ke zvětšení nebo změně podoby výřezu v desce. Pokud instalujete nové faucety, postupujte podle pokynů, které s nimi přišly.

Přečtěte si více →


Co je nejlepší způsob, jak odmaskovat ucpané trubky?

koupelna Bidet toaleta průvodce kuchyně instalatér Instalatér potřeboval instalatérství toaleta Unclogging

Co je nejlepší způsob, jak odmaskovat ucpané trubky?

Pokud je vaše toaleta blokována, propláchněte ji a poté použijte chemický čistič odtoku. Noste rukavice a brýle, abyste chránili ruce a oči před čisticím prostředkem. Pokud pasti odpadu nemá co odstranit, použijte vypouštěcí šnek k prozkoumání linky odpadu. Odpadní trubky a pasti v odvodňovacím systému vašeho domova jsou kritickými součástmi systému. Ve většině současných systémů se používají plastové trubky a armatury. Pokud se vaše umyvadlo, povodí nebo vana pomalu vypouštějí, pokuste se problém co nejdříve napravit. Pokud tak neučiníte, může být obtížnější situaci napravit.

Přečtěte si více →


Nákup inteligentní kuchyně: Průvodce kupujícím

průvodce kuchyně moderní moderní design chytrý chytrý design chytrý domov Chytré toalety

Nákup inteligentní kuchyně: Průvodce kupujícím

Inteligentní kuchyně zahrnují nová spotřebiče a příslušenství, které reagují na hlasové příkazy a jsou spravovány prostřednictvím dálkového ovládání založeného na aplikaci. Smart se týká technologie sebemoření, analýzy a vykazování. Inteligentní gadgety s certifikací Energy Star vám mohou pomoci ušetřit peníze na vašem účtu za energii. Dobře vybavená kuchyně má vybavení, které pro vás „myslí“. Přizpůsobte každý úkol pomocí různých senzorů a parametrů, přístupných z těchto zařízení. Spotřebiče s podporou WiFi a Bluetooth spojují celou vaši kuchyni dohromady.

Přečtěte si více →