Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — laufen

What is the best toilet brand for a smart toilet seat?

Americký standard Cersanite Duravit kodér skvělý Ideální standard Hořák na uhlí Laufen RAK CERAMICS Roca Inteligentní toaletní sedadlo toalety Toto Villeroy & Boch Vitra

What is the best toilet brand for a smart toilet seat?

Japonské toalety mají celou řadu funkcí, které jsou určeny k tomu, aby pomohly výlety do koupelny hladce. Designy toalety Grohe jsou praktické a stylové, ale jsou stále odolné a zanechávají bohatý a dlouhodobý dopad. BrookPad SplashLet Inteligentní toaletní sedadla jsou konstruována z vysoce kvalitních materiálů pro dlouhodobé používání.

Přečtěte si více →


Je Laufen dobrá značka toalety?

bidet Bidet toaleta průvodce Dějiny Laufen malá toaleta toaleta toalety

Je Laufen dobrá značka toalety?

Tato švýcarská firma je v provozu téměř století. Výrobky společnosti mají být nákladově efektivní a ekologicky přátelské. V průběhu let dostali mnoho vyznamenání designu, včetně oceněného designu. Inovativní výrobní techniky a strategie ochrany vody jsou také něco, pro co je Laufen známý. Protože byl vytvořen s ohledem na výhody, má nábytek Laufen opravdu elegantní a atraktivní vzhled. Jednotky Laufen Pro A s jejich odlišnými tabletovými formami poskytují výzdobu jemnou evropskou eleganci. Prděny Pro B a Pro C mají neutrální styl se zakřivenou frontou, která je stejně dobře vhodný pro rodinné, firemní nebo veřejné stavební toalety. Bidety a toalety jsou pohodlné, praktické a krásné. Toalety s úzcemi spojenými a těsně spojenými toaletami nabízejí zřetelný aspekt světla a prostoru do koupelny. Stefano Giovannoni vytvořil řadu vany, washtusinů, WCS, bidetů a cistern.

Přečtěte si více →