Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — plumbing

Co byste měli dělat, pokud máte problém s instalatérskou prací?

koupelna průvodce jak jak používat instalatér Instalatér potřeboval instalatérství toaleta

Co byste měli dělat, pokud máte problém s instalatérskou prací?

Pro opravu poškozené trubky může být vyžadována sada pro opravu potrubí pro push-fit nebo ohebné připojení hadice. Pokud ne, musíte nainstalovat novou trubku. Sady opravy trubek Push-Fit se snadno používají a mohou být umístěny na měděné nebo plastové potrubí. Nejlepší přístup je odstranit trubku řezáním každé strany pomocí malé řezačky potrubí. Pomocí opravy tmelu k trvalému zastavení úniku a ušetření času.

Přečtěte si více →


Jaký je nejlepší způsob, jak opravit splachování toalety?

koupelna jak jak používat instalatér Instalatér potřeboval instalatérství toaleta toaleta spláchnutí

Jaký je nejlepší způsob, jak opravit splachování toalety?

Toilet flushing accounts for 20% of household water use. You must push the handle to trigger a lever inside the cistern to flush. In this way, the tank may drain into the bowl as quickly as possible. It's vital to keep an eye on the tank's water level. If your toilet leaks, you must act immediately.

Přečtěte si více →


Průvodce nákupem pro instalatérské vybavení.

průvodce domácí kutily instalatér Instalatér potřeboval instalatérství Toolbox nástroje

Průvodce nákupem pro instalatérské vybavení.

Instalatérství vyžaduje hodně specializovaného vybavení. V závislosti na okolnostech může nádrž utahovat nebo uvolnit připojení klepnutí. Polyurethanový tmel se používá k oprava prosakujících potrubí. Pokud potřebujete vyměnit faucet, ujistěte se, že máte správné vybavení. K vyčištění řezaných konců měděné trubky se používá poloviční soubor.

Přečtěte si více →


Co je nejlepší způsob, jak odmaskovat ucpané trubky?

koupelna Bidet toaleta průvodce kuchyně instalatér Instalatér potřeboval instalatérství toaleta Unclogging

Co je nejlepší způsob, jak odmaskovat ucpané trubky?

Pokud je vaše toaleta blokována, propláchněte ji a poté použijte chemický čistič odtoku. Noste rukavice a brýle, abyste chránili ruce a oči před čisticím prostředkem. Pokud pasti odpadu nemá co odstranit, použijte vypouštěcí šnek k prozkoumání linky odpadu. Odpadní trubky a pasti v odvodňovacím systému vašeho domova jsou kritickými součástmi systému. Ve většině současných systémů se používají plastové trubky a armatury. Pokud se vaše umyvadlo, povodí nebo vana pomalu vypouštějí, pokuste se problém co nejdříve napravit. Pokud tak neučiníte, může být obtížnější situaci napravit.

Přečtěte si více →


How to Unclog a Toilet

Bidet toaleta průvodce jak jak používat instalatér Instalatér potřeboval instalatérství toaleta WC štětka Unclogging

How to Unclog a Toilet

Toaletní ucpávky mají tendenci se stát, když je nechcete. Některé překážky mohou být řešeny amatérským instalatérem. Dobrý píst nebo čistič odtoku pro kutily by měl obvykle čistit ucpání. Převážně se ucpaná toaleta samostatně uvolní. Bakerky se mohou skrývat uvnitř jakékoli toalety, ale dobrý pár rukavic pro čištění gumy vás udržuje v bezpečí.

Přečtěte si více →