Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — shower bidet

Toaletní papír celoročně nebo sprchové toalety

výhody bidetu bidetový sprej Sprchový bidet sprchové toalety Inteligentní toaleta toaletní papír mytí toalety

Toaletní papír celoročně nebo sprchové toalety

Spojené státy jsou světovým lídrem v používání toaletního papíru, podle Statisty. Typický Američan používá 141 rolí toaletní tkáně ročně, což se promítá do 12,7 kilogramů použitého papíru. Předpokládá se, že každoroční toaletní papír rodiny se čtyřčlenným ročním toaletním papírem bude 564 rolí, nebo 50,8 kilogramů. Mohlo by to stát 479,40 $ ročně, aby čtyřčlenná rodina žila na tomto příjmu. BrookPad Splash může být schopen snížit vaše využití toaletního papíru.

Přečtěte si více →


Chcete -li to cítit, musíte použít bidet

Bidetová sedadla pro toalety Elektronická toaleta Dějiny Sprchový bidet Inteligentní toaleta

Chcete -li to cítit, musíte použít bidet

Have you ever tried anything new like skydiving, mountain climbing, or wonderful ice cream? You are well aware that there is no words to adequately explain an experience we have never had. Už jste někdy použili toaletní sedadlo Bidet, které je funkční i atraktivní? Nyní můžete spustit postup čištění jediným kliknutím na tlačítko. A smart bidet toilet has been programmed to clean itself on its own.

Přečtěte si více →


Jednoduchý mytí vodovodního postřikovače a bidetem připevnění

Připevnění bidet bidetový sprej Sprchový bidet toaletní postřikovač

Jednoduchý mytí vodovodního postřikovače a bidetem připevnění

BrookPad Ecosplash 250 je neelektrický roztok čištění vody. Jediná věc, která je vyžadována, je vodní ventil poblíž toalety a elektrického sedadla bidetu. Může být použit k čištění toalety, aniž byste museli předělat koupelnu. BrookPad's SplashLet Dodává se ve dvou verzích: jednotlivé (250s) a dvojité (250D) si můžete vybrat mezi jednou tryzkou s prací a samočistnou funkcí nebo. BrookPad je toaletní připoutání k bidetu pro dětské toalety.

Přečtěte si více →


Získejte skutečný tok se sprchovým bidetem

Bidetová sedadla pro toalety Kombinovaný toaletní bidet Sprchový bidet toaletní postřikovač

Získejte skutečný tok se sprchovým bidetem

Tok je stav, ve kterém je osoba zcela zapojena do smyslu pro zaměření, které jim umožňuje dosáhnout plného výkonu a potěšení v procesu činnosti. Termín tok byl vytvořen Mihaly Csikszentmihalyi, který zastával pozici vedoucího psychologie na University of Chicago v roce 1975. Stát toku je stav intenzivní koncentrace a zaměření, kde se sloučí akce a povědomí. Ve stavu toku existuje pocit osobní agentury nebo kontroly nad situací nebo akcí. K zkreslení dočasného zážitku dochází, když je ovlivněno subjektivní vnímání času. Autotelický zážitek označuje vnímání akce jako ze své podstaty potěšující.

Přečtěte si více →