Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — smart toilets

What is a Japanese toilet or smart toilet seat?

Japonské koupelny Japonská toaleta Japonské toalety Inteligentní toaleta Inteligentní toaletní sedadlo Chytré toalety

What is a Japanese toilet or smart toilet seat?

Japonská toaleta se může také vztahovat na elektronickou toaletu, inteligentní toaletu, japonské toaletní sedadlo nebo inteligentní toaletu. Moderní toaleta se narodila, když tototo v roce 1980 představil toto sérii Washlet G a japonská toaleta Toto. Japonské toalety jsou známé svou čistotou díky vodnímu spreji, který vás má čistit bez použití toaletního papíru.

Přečtěte si více →


Nákup inteligentní kuchyně: Průvodce kupujícím

průvodce kuchyně moderní moderní design chytrý chytrý design chytrý domov Chytré toalety

Nákup inteligentní kuchyně: Průvodce kupujícím

Inteligentní kuchyně zahrnují nová spotřebiče a příslušenství, které reagují na hlasové příkazy a jsou spravovány prostřednictvím dálkového ovládání založeného na aplikaci. Smart se týká technologie sebemoření, analýzy a vykazování. Inteligentní gadgety s certifikací Energy Star vám mohou pomoci ušetřit peníze na vašem účtu za energii. Dobře vybavená kuchyně má vybavení, které pro vás „myslí“. Přizpůsobte každý úkol pomocí různých senzorů a parametrů, přístupných z těchto zařízení. Spotřebiče s podporou WiFi a Bluetooth spojují celou vaši kuchyni dohromady.

Přečtěte si více →


Jaké jsou různé typy toalet?

Zpět na toalety Bidet toaleta Blízké toalety Elektronická toaleta Chytré toalety záchodové prkénko Tradiční toalety Wall Hung Toalets

Jaké jsou různé typy toalet?

Přestože jsou tyto toalety zády k stěně vizuálně přitažlivé a zabírají malý prostor, lze je také použít k co největšímu využití rozpočtu. Tradiční toalety mohou mít úzce spojenou konfiguraci identickou s aktuálními toaletami. Často přicházejí ve třech různých výškách: krátké, střední a těžké.

Přečtěte si více →


10 nápadů na koupelnu a vzory

koupelna Koupelnový design Nápady na koupelnu Japonské koupelny sprchové toalety Inteligentní toaleta Chytré toalety Top 10 koupelnového designu

10 nápadů na koupelnu a vzory

Abychom navrhli koupelnu našich snů, všichni potřebujeme malou inspiraci. Výsledkem je, že můžete projít našimi galeriemi, vidět, co naši zákazníci udělali, přečíst si naše blogové články a vzdělávat návrháře koupelny o nejnovějších trendech v oboru.

Přečtěte si více →


Budoucnost inteligentního toalety

ai Elektronická toaleta Budoucnost toalety Japonské toalety strojové učení Inteligentní toaleta Inteligentní toaletní sedadlo Chytré toalety toaletní bidet

Budoucnost inteligentního toalety

Inteligentní toalety kombinují konvenční bidety a inteligentní domácí technologii a vytvořte koupelnové vodovodní příslušenství nebo druh elektronické toalety. BrookPad je vysoce kvalitní produkt, který budete mít ve své koupelně. Typický evropský používá každý rok 18 kg toaletního papíru. Čištění toaletním papírem před použitím bidetního spreje se při prvním používání bidetu doporučuje. Konvenční bidet může být sušen buď toaletním papírem nebo ručníkem, pokud jeden z nich používáte. Použití papírového ručníku je sanitární a bezpečnější než jiné metody.

Přečtěte si více →