Nejnovější koupelny, wellness a životní styl novinky — toilet bidet

Wipe it or better to Wash it with toilet bidet?

Bidetová sedadla pro toalety Zlepšení hygieny Hygina Japonské toalety Inteligentní toaleta toaletní bidet toaletní papír Umyjte nebo otřete

Wipe it or better to Wash it with toilet bidet?

S SplashLet, můžete si umýt přímo na toaletu, s použitím toaletního sedadla elektronického bidetu hned po dokončení. The SplashLet Nabídl konečný průtok vody pro dokonalé mytí a bidet, nahradil potřebu toaletního papíru a hygienu na další úroveň. Jemný tok provzdušňované vody čistí vše, co potřebujete k čištění jemným tokem vzduchu a vody. Voda může být také použita k mytí barvy automobilu, malování, talířů, rukou a dokonce i podlahy.

Přečtěte si více →


Budoucnost inteligentního toalety

ai Elektronická toaleta Budoucnost toalety Japonské toalety strojové učení Inteligentní toaleta Inteligentní toaletní sedadlo Chytré toalety toaletní bidet

Budoucnost inteligentního toalety

Inteligentní toalety kombinují konvenční bidety a inteligentní domácí technologii a vytvořte koupelnové vodovodní příslušenství nebo druh elektronické toalety. BrookPad je vysoce kvalitní produkt, který budete mít ve své koupelně. Typický evropský používá každý rok 18 kg toaletního papíru. Čištění toaletním papírem před použitím bidetního spreje se při prvním používání bidetu doporučuje. Konvenční bidet může být sušen buď toaletním papírem nebo ručníkem, pokud jeden z nich používáte. Použití papírového ručníku je sanitární a bezpečnější než jiné metody.

Přečtěte si více →


Recenze značky: Villeroy & Boch.

Uspořádejte koupelnu koupelna Bidet toaleta Dějiny toaleta toaletní bidet toalety Villeroy & Boch

Recenze značky: Villeroy & Boch.

Vyrábí nádobí, toaletní potřeby a zdraví v Německu. Phanolith porcelán, představený během pařížské univerzální expozice v roce 1900, zůstal populární. Villeroy Boch udržuje velmi vysoké požadavky na kvalitu a dokonce i drobné nedostatky mohou vést k odmítnutí. Tyto toalety jsou moderním zvratem na klasických tvarech WC Pan. Například série Avento má sedadla bez okraje a ergonomické misky se svažitými hranami.

Přečtěte si více →