The Most Effective Technology for a Healthy Residence

Nejúčinnější technologie pro zdravé bydliště

Další informace o nejzdravější technologii pro zdravý domov v tomto článku.

Nejúčinnější technologie pro zdravé bydliště

Nejlepší technologie pro zdravé bydliště.

Je v nejlepším zájmu každého mít čisté a zdravé domácí technologie. Vyhodnoťte osvětlení a hardware s cílem vytvořit pocit bezpečí pro obyvatele i návštěvníky. K udržení zdravého domu a rodiny používejte senzory automatického snímání nebo komponenty pro topnutí teploty. Probíhá zvyšující se používání bezdotkového venkovního osvětlení. Přední veranda a osvětlení chodníku je dostatečně jasné, aby bylo možné vidět, když hledáte klíč dveří. Bez domova by měla být světla zapnutá. Inteligentní domácí světla zahrnují mnoho funkcí, jako je snadné plánování zapnutí/vypnutí a softwarové ovládací prvky přátelské k smartphonu nebo tabletům. Pro tento inovativní inteligentní zámek jsou nutná připojení WiFi nebo Bluetooth. Dlouhodobé povlaky odolné proti špíny umožňují snadno čistit podlahu. Používejte technologie uvědomělé zdraví, jako jsou čističe vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače, abyste zajistili, že váš vzduch je co nejčistší.

Čističe vzduchu pomáhají během alergické sezóny a po celý rok, pokud jsou doma domácí zvířata. Přidání zvlhčovače do obývacího pokoje, doupěte nebo ložnice je skvělý způsob, jak udržet vzduch svěží. Pokud je na místě suchý vzduch, způsobí to, že se ti, kteří jsou v něm, cítí horké a nepříjemné. Aby se zabránilo suchu, do vzduchu se často přidává zvlhčovač. Houbice mohou pomoci zmírnit suchou pokožku, nos, krk a rty, jakož i další příznaky onemocnění, které mohou pomoci zmírnit příznaky běžného nachlazení nebo chřipky. Chcete-li rychle vyčistit hlavu faucetu, použijte delší roztahovou hlavu. FireClay, vysoce kvalitní měď a křemen pomáhají rozbít bakteriální kolonie na povrchu dřezu. Existují různé styly a barvy, které vyhovují současnému stylu kuchyně. Jedná se o rozsah trouby se všemi standardními funkcemi pohodlí včetně konvekce a funkce samočištění.

Pára a horká voda dezinfikujte nádobí v myčce nádobí. Mají schopnost čištění uvnitř i vně nádobí a také udržují škodlivé bakterie jako E. coli a Salmonella. Nerezové oceli a mědi povrchové úpravy rozkládají mikroorganismy na povrchu faucetu a pomáhají omezit přenos bakterií a virů. Vaše hlasové nebo aplikační sprchové systémy na vás čekají. Toalety s inteligencí jsou nabízeny, aby pomohly při používání toalety méně projektu mop-up ve vaší sprše nebo sauně, můžete připojit své reproduktory Bluetooth a poslouchat svou oblíbenou hudbu nebo podcasty. Sedadlo Bidet řeší problém čistoty ve standardním koupelnovém příslušenství. Méně bakterií se přenáší na povrchy pomocí méně toaletního papíru. Výfukové ventilátory jsou tišší a efektivnější než dříve. Ventilátor z koupelny snímající pohyb má zabránit vývoji plísní a bakterií na površích.

V dnešním rušném světě je toho hodně, s čím držíte krok. Ať už pracuje z domova nebo žongluje s hektickými plány rodinných schůzek, malé domácí práce, které pomáhají udržovat zdraví domácnosti, často sklouznou dále po seznamu úkolů, než chceme. Naštěstí technologie zintenzívnila, aby pomohla s řadou produktů navržených tak, aby udržovala váš domov čistší a vaši rodinu zdravější. Ať už automatické snímání monitorů nebo topných prvků set-teploty, které zabíjí bakterie, nabízí nejlepší zdravá domácí technologie gadgety, které vám pomohou vyčistit každou místnost domu.

Produkty, které jsou bezpečné pro použití v domácnosti

Produkty, které jsou čisté a zdravé, jsou produkty, které využívají technologii, aby vás a vaši rodinu udržovaly co nejzdravější. Používání těchto zařízení způsobuje, že každodenní činnosti jsou bezpečnější, efektivnější a rychlejší. Ušetří vám čas tím, že zkracuje množství času, který strávíte úklidem po ošklivých otiscích a bakteřích v každé oblasti domu, od předních dveří po toalety. Je výhodné pochopit, jak se ve vašem domě používá zdravá technologie, a vliv, který může mít na vaše zdraví, aby bylo možné ocenit pohodlí a význam zdravé technologie v domácnosti. Převážná většina čistého zboží je zcela preventivní volba, která poskytují zdravé, bezdotykové, hands-free možnosti, zatímco některé jsou zaměřeny na lepší dezinfekci a hygienické možnosti čištění. Podívejte se na mnoho způsobů, jak tyto nápady můžete využít v různých místnostech domu, abyste objevili největší zápas pro hektický životní styl vaší rodiny.

Vchod a foyer

Zdraví domu může začít s osobou, která prochází dveřmi. Hledejte řešení pro chytrý hardware a osvětlení, díky nimž se vaše rodina a návštěvníci budou cítit bezpečnější od okamžiku, kdy vstoupí do domu. Foyer je místnost u vchodu do domu, který je přístupný po vstupu předními dveřmi. Je to obvykle malé. Foyer je prostor, který spojuje přední dveře domu ke zbytku interiéru. Atmosféra některých foyers je atmosféra místnosti, zatímco jiné vstupní prostory jsou spíše jako chodby (v některých případech jsou označovány spíše jako „vchody“ než „foyers“).

Jaká je funkce foyeru v domě?

Co přesně je foyer? Vstupní foyer je první oblast, kterou vidíte, když procházíte předními dveřmi; Je to často menší prostor nebo chodba. Foyer se tradičně používá k pozdravu návštěvníků a přivítání je ve vašem domě. Foyer je často vybaven šatníkem nebo dostatečným úložným prostorem, aby vyhovoval všem věcem vašich návštěvníků.

Řešení osvětlení bez dotyku se stávají populárnějšími.

Venkovní osvětlení, které je vhodné pro váš životní styl a design domu, je nezbytné. Kromě poskytování jasné cesty, aby se zabránilo nehodám a pádám, nabízí správné osvětlení přední verandy a dráhy také dostatek osvětlení, které je třeba vidět při hledání klíče dveří. Můžete zajistit, aby verandové světlo bylo vždy zapnuté, pokud je to vyžadováno různými způsoby, díky bezdomácím řešením venkovního osvětlení, která vám umožní ovládat světla na vyžádání as ručními.

 • Osvětlení detekce pohybu - Technologie snímání pohybu, která je k dispozici v různých dekorových stylech, které doplňují design vašeho domu, smysly pohyb a automaticky se zapnutí po určitou dobu.
 • Inteligentní osvětlení pro domov-Smart Home Lights kromě hlasové aktivace poskytují řadu dalších schopností, jako je jednoduché plánování zapnutí/vypnutí a uživatelsky přívětivé ovládání aplikací pro váš smartphone nebo tablet. Je také možné propojit inteligentní osvětlení domu s jinými zařízeními pomocí Amazon Alexa nebo Google Assistant.

V případě osvětlení soumraku do úsvitu jsou vnější svítidla naprogramována tak, aby se automaticky objevila podle potřeby při soumraku a za úsvitu. Do zařízení jsou zahrnuty venkovní senzory přirozeného osvětlení, které mohou detekovat změny v osvětlení ze dne na noc nebo dokonce v zakalených situacích. Tyto volby venkovního osvětlení mohou být strategicky umístěny o vašem majetku v oblastech, kde jsou nejvíce požadovány, jako jsou cesty, silnice a procházky, aby se zajistilo, že jsou bezpečné chodit a dobře osvětlené z bezpečnostních důvodů. Pokud jde o venkovní osvětlení, ať už hledáte poštovní světla, abyste zarovnali plot, osvětlení krajiny, povodňové světla nebo nástěnné nástěnné nástěnné nástěnné nástěnné svítidla, doteková světla mohou pomoci udržet vaši rodinu a návštěvníky v bezpečí v jakékoli situaci venkovního osvětlení.

Co přesně jsou bezdotková světla?

Světla by měla být zapnutá, až se vrátíte domů a vypnete se, když odjíždíte. Ovládací prvky osvětlení bez potřeby dotykové obrazovky. Je možné, že jednotlivci se zdráhají používat spínače světla, zejména v kancelářských budovách nebo na jiných veřejných místech, protože mají vysoký kontaktní bod.

Použití technologie inteligentního vstupu usnadňuje udržení vašich blízkých.

Hardware dveří je dalším vstupním prvkem, který může být vylepšen, aby vaše rodina byla bezpečná pomocí jednoduchého upgradu. Přechod ze samostatného hardwarového systému vstupu do propojeného vstupního hardwarového systému lze dosáhnout jedním ze dvou způsobů. Technologie propojené aktualizace hardwaru umožňuje členům rodiny vstoupit do jejich domova, aniž by se museli dotýkat cokoli, a to buď prostřednictvím aplikace na jejich telefonech, nebo prostřednictvím senzorů blízkosti na KeyfoB. Použití špinavých klíčů nebo dokonce dotyku zámku již není nutné. Vyberte si bezklíčový zámek, který integruje mnoho druhů technologií a lze jej použít několika způsoby k ochraně vašeho domu. Toto je jedna možnost připojená k zadání. Nový inteligentní zámek, který lze použít s WiFi nebo Bluetooth připojeními, což umožňuje uzamčení nebo otevření dveří prostřednictvím aplikace telefonu, dálkovému ovládání nebo dokonce senzoru blízkost, by měl být letos na vašem nákupním seznamu. Elektronické zámky nabízejí rychlý vstup klávesnice díky své zdravější a plynulejší technologii. Odolné a dlouhodobé povlaky odolné vůči špínám usnadňují vyčištění několika dotykových surfací, které tam jsou. Bezprostřední elektronické vstupní sady jsou k dispozici v různých stylech a vzorcích, včetně mrtvých, úchytů, knoflíků a dokonce i pák. Jsou k dispozici v různých designech a stylech.

Na vstupním hardwaru hledejte povrch, který je dlouhodobý, čistý a antibakteriální.

Mezi volby pro aktualizaci hardwaru na vnější straně vstupních dveří patří antimikrobiální úchyty dveří, zámky a další hardwarové komponenty s antimikrobiálním povlakem, jako jsou ty s ochranou proti mikrobanu Kwickset. Aplikace správných antimikrobiálních roztoků může pomoci zabránit šíření nežádoucích bakterií a virů, které mohou růst na exponovaných hardwarových povrchových úpravách, jako je kov a plast. Přidání hardwaru mikrobanových dveří je jednoduchý projekt pro zlepšení domácího zlepšení, který potřebuje pouze nákup nového zámku předních dveří a sady rukojeti. Povrchy s velkým kontaktem jsou chráněny mikrobanovým povlakem, který obsahuje stříbrné ionty, které jsou trvale spojeny s hardwarovým povlakem, což má za následek povrchovou úpravu, která je odolnější a silnější. Výběr správných řešení čištění pro váš vstupní člověk může pomoci zabránit určitým bakteriím a nečistotám v tom, aby se do vašeho domu staly.

Obývací pokoj i den jsou k dispozici pro použití.

Společenské místnosti a rodinné shromažďovací místa, jako je obývací pokoj, by mělo být pro každého bezpečného a zdravého prostředí. Kromě zjednodušení čištění a čištění domácích prostorů pomáhá Technologie zdravých domácností udržovat rodinný pokoj příjemnou a připravenou k použití. Jednoduché úpravy, jako je přepínání na bezdolní vnitřní osvětlení nebo začlenění jiných high-tech gadgetů, může pomoci snížit množství vysoce dotykových, sběratelských povrchů v místnosti a přitom udržovat čistší prostředí. Implementace několika řešení kvality vnitřního ovzduší je vynikajícím začátkem zlepšování kvality vnitřního vzduchu. Ujistěte se, že vzduch ve vašem domě je co nejbezpečnější pomocí zdravých technologických předmětů, jako jsou čističe vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače, které by měly být použity podle potřeby pro splnění specifických požadavků klimatu vašeho domova.

Čističe pro vzduch

Odfiltrování prachu, bakterií a bakterií ze vzduchu je usnadňuje pomocí čističů vzduchu. Zjednoduší dýchání během alergické sezóny nebo po celý rok, pokud má domácnost psy, aby lépe dýchali. Kromě toho jsou čističe vzduchu užitečnými zařízeními pro kvalitu vzduchu, která mají doma, pokud žijete v sousedství, kde je spousta výstavby nebo hluku, znečištění nebo dokonce kouření. Oběhají vzduchem filtrem, který zachycuje vzdušné částice, což jim umožňuje odstranit ze vzduchu v místnosti. Ujistěte se, že čistič vzduchu, který vyberete, je dostatečně silný, aby se pohyboval množství vzduchu potřebného pro měření místnosti, aby bylo nejúčinnější. Pokud se chcete dozvědět více o vlivu velikosti místnosti na účinnost čističe vzduchu, podívejte se na náš příspěvek o tom, jak vybrat nejlepší vzduchový filtr pro váš dům.

Zvlhčovače

V suchých oblastech může být zvlhčovač užitečným doplňkem obývacího pokoje, doupěte nebo dokonce do ložnice jako způsob, jak udržet vzduch svěží. Pokud je ve vzduchu hodně statického, je to známka, že musíte použít zvlhčovač, protože vzduch ve vašem domě je příliš suchý na to, aby správně fungoval. Použití zvlhčovače usnadňuje udržení chladu vzduchu, protože přidává vlhkost zpět do vzduchu, který může být ochlazen klimatizačním systémem nebo ventilátory. Když je v prostoru příliš mnoho suchého vzduchu, může začít čerpat vlhkost ze vzduchu, takže jednotlivci, kteří jsou v něm, se cítí horkí a nepříjemní, a také s rozpuštěnou pokožkou a bolestmi. Je možné, že se v domácnosti mohou projevit další zdravotní problémy, pokud ve vzduchu není dostatek vlhkosti. Pokud vy nebo vaši rodinní příslušníci trpíte chronickými zdravotními problémy, jako jsou alergie nebo astma, měli byste zvážit zahrnutí zvlhčovače do vašeho domácího režimu. Přetížení a kašel jsou běžné příznaky. Suché dutiny a nosní krvácení, stejně jako přetrvávající rýmu. Zvlhčovač má mnoho výhod, včetně schopnosti udržet váš dům příjemný a zároveň udržovat vzduch čistý a studený. Podívejte se na náš průvodce nákupem zvlhčovače, kde najdete další podrobné informace o výběru zvlhčovače. Vždy sledujte relativní vlhkost ve vašem domě, abyste zajistili, že je v zdravém rozmezí. Příliš malá vlhkost ve vzduchu je obava, ale příliš mnoho vlhkosti přináší vlastní soubor nebezpečí, stejně jako extrémní teplo.

Jaké jsou výhody používání zvlhčovače?

Pomocí zvlhčovače můžete do vzduchu přidat vlhkost a vyhnout se suchu, což může způsobit nepohodlí v mnoha různých oblastech těla. Zvlhčovače mohou být zvláště užitečné pro zmírnění sucha kůže, nosu, krku a rtů, jakož i dalších příznaků stavu. Mohou také pomoci zmírnit některé symptomy spojené s chřipkou nebo běžným nachlazením.

Dehumidifier

Pokud máte problémy s nadměrnou vlhkostí ve vzduchu nebo lepivých stěnách, zaveďte odvlhčovač do svého obývacího pokoje nebo rodinného pokoje. Pomáhají při prevenci akumulace vlhkosti v oblastech s omezenou cirkulací vzduchu, jako jsou suterény nebo podzemní místnosti. Plísně a plísně mohou způsobit poškození majetku, pokud existuje nadměrné množství vlhkosti. Agónie a utrpení způsobené těmito korozivními problémy jsou umocněny u pacientů s alergií a kohokoli jiného, ​​kdo má oslabený imunitní systém. V důsledku vystavení plísním mohou jednotlivci zažít cokoli od alergických reakcí a astmatických útoků na dlouhodobé migrény a plicní problémy. Hladiny vlhkosti nad 50% jsou obvykle nepříjemné. Může však také snadno napravit instalací odvlhčovače vhodné velikosti pro tuto oblast. Aby bylo možné zaručit, že váš odvlhčovač může zpracovat dostatečné množství toku vzduchu, aby se dosáhlo největších výsledků, znát velikost prostoru, než půjdete nakupovat.

Jaké jsou výhody mít odvlhčovač?

Odvlhčovač může pomoci minimalizovat zatuchlé pachy, které často doprovázejí plísně a plísně v domácnosti. Růst plísní na nábytku, záclonách, prostěradlech a oděvech může být snížen podle těchto pokynů. Použití odvlhčovače pomáhá snižovat prach. Alergeny, jako jsou roztoči prachu, plísně a plísní, mohou alergie zhoršit a toto zařízení pomůže snížit přítomnost, jako jsou tyto, takovérgeny.

V kuchyni má nejvyšší počet vysoce dotykových povrchů jakékoli místnosti v domácnosti.

Další oblasti domu, kde rodinní shromažďovatelé mají své vlastní možnosti čisté technologie. Kuchyně je vybavena řadou moderních inteligentních domácích technologií, které mohou pomoci při prevenci přenosu zárodků. Zlepšete použitelnost oblastí s vysokým dotykem tím, že z nich učiní ruční, bezdotkové alternativy, zejména v kuchyňském faucetu. Dotykové/dotekové kuchyňské faucety mohou skutečně zářit v takových situacích. Pokud vás zajímá, jaký je rozdíl mezi technologií Touch Faucet a technologií bez dotykové faucetu, odpověď je ve jménu technologie. Je možné zapnout tok vody s nárazem zápěstí nebo paže na snadno dostupném místě na těle faucetu, spíše k zapnutí toku vody rukojetí, pomocí dotykového faucetu, který reaguje na vlastní vodivost člověka Kontakt. Na druhé straně dotekový faucet zahájí průtok vody, když detekuje pohyb v infračerveném spektru. Detekují vlnu ruky nebo polohu skleněné nebo špinavé pánve pod faucetem a okamžitě zapnou přívod vody.

Mějte na paměti, zatímco vyhodnocujete výhody a nevýhody dotekových kuchyňských faucetů, abyste prozkoumali, jak každý typ faucetu funguje a který bude mít to nejlepší u vás doma. Kromě usnadnění věcí při plnění hrnce nebo pití sklenice vody se dotkněte faucety prodlouženou, roztahovací faucetovou hlavou, aby se po sobě mnohem rychleji čistila. Hlasově aktivované faucety jsou nyní možné díky pokroku v technologii Smart Home. Vzhledem k jejich spojení s inteligentním rozbočovačem v kuchyni jsou tyto hlasové, dotekové inteligentní faucety schopny provádět přesnější pokyny. Mezi jejich schopnosti patří schopnost zapnout nebo vypnout na vyžádání a také vylévat měřené, přesné množství vody měřené v uncích. Když hledáte zvláštní zdravou podporu v kuchyni, nehledejte nic jiného než materiál dřezu. Minkové materiály s inherentními antibakteriálními charakteristikami, jako je fireclay, vysoce kvalitní měď a křemen, pomáhají rozbít bakteriální kolonie na povrchu povrchu dřezu. Materiály, jako je nerezová ocel, se snadno čistí a odolávají barvení a korozi způsobené organickými látkami a škrábanci, které by jinak mohly přitahovat bakterie a zabarvit povrch dřezu.

Inteligentní spotřebiče najdete ve více barvách a vzorcích, které odpovídají stylu vaší kuchyně.

Hledejte spotřebiče a faucety s povrchy na dotykových površích, které jsou odolné vůči otiskům prstů. Faucet nebo přístroj odolný proti otiskům nebo odolným proti rozmazání je obvykle z nerezové oceli nebo matného povrchu, který byl ošetřen robustním povlakem, aby se zabránilo tomu, aby se špína a bakterie dostaly do přirozeného porézního povrchu kovu. Tyto odolné povrchové úpravy dělají čištění hračkou jednoduchým mýdlem a vodou. Najdete je na několika povrchových úpravách, včetně nerezové a břidlice, aby odpovídaly vaší kuchyni.

Spotřebiče, které se čistí

Přemýšlejte o investování do samočistícího vybavení, jako je rozsah samočištění, abyste ušetřili čas a úsilí. Samoklidní řada pece zahrnuje všechny užitečné funkce nalezené ve špičkových rozsazích, díky čemuž jsou stejně jednoduché, jak mají udržovat, a jsou také dostupnější. Vaření s teplem pomáhá udržovat vnitřek samočisticí pece čisté a hygienické a několik hodin trvá teplotu přes 880 stupňů Fahrenheita, aby spálil částice potravin. Mezi další možnosti samočištění patří nastavení páry, která může zkrátit dobu čištění o polovinu (nebo více) vyplněním dna trouby vodou a poté, co troubu umístí do režimu čistého pára. Po použití kterékoli z možností samočištění otřete vnitřek trouby po dokončení cyklu a trouba se ochladí. Obě metody šetří čas a práci v týdenní rutině, ale příležitostně je stále nutné trochu staromódní tuk.

Předvolby myčky pro hygienu

Přidání myčky nádobí s variantou sanitárního oplachování do vaší kuchyně zaručí, že vaše desky a nádobí jsou bez zárodečných a potravinových látek, než budou odloženy do skříní, dalším čistým produktem, který se má přidat do vaší kuchyně. Sanitární oplachovací myčky nádobí čistí nádobí na povrch párou a horkou vodou a mají schopnost dezinfektivovat věci uvnitř a chránit před bakteriemi, jako jsou E. coli a Salmonella, které mohou být ponechány i po omytí nádobí. Možnost Sani-Onse na myčkách nádobí zvyšuje teplotu vody nad 145 stupňů Fahrenheita, což ve většině případů vede k dlouhému cyklu promývání. To umožňuje oslňující čištění, které je bezpečnější pro každého, aniž by si mohla užívat, aniž by bylo nutné abrazivní čisticí chemikálie, které mohou na jejich površích zanechat nebezpečné zbytky.

Najděte nejúčinnější technologii, která zabrání vám, aby se vaše koupelna a prádelna stala nepořádkem.

Koupelny a prádelny jsou nejběžnějšími místy, kde mohou být ve většině domů objeveny bakterie a nečistoty. To jsou místnosti, kde se provádí špinavá práce, a existuje mnoho vysokých dotykových povrchů, které se mohou vyčistit. Začleněním zdravé a užitečné technologie do těchto míst můžete minimalizovat vystavení vaší rodiny bakterie a virům a zároveň snížit množství času stráveného čištěním.

Faucety s antimikrobiálními vlastnostmi

Pokud jde o výběr nejzdravějších možností pro domácí koupelnu, ne všechny faucetové povrchové úpravy jsou rovny, pokud jde o nejzdravější výběry. Vysoce kvalitní nerezová ocel a měděné povrchové úpravy pomáhají při rozpadu bakterií na povrchu faucetu, což pomáhá zabránit šíření a násobení virů bakterií a virů. Kromě toho, že jsou více hygieničtí, je také jednodušší čistit. Hledejte koupelnové faucety, které mají antibakteriální povlaky, které poskytují další vrstvu ochrany. Pokud jde o kuchyň a koupelnové faucety, nerezová ocel překonává chrom z hlediska koroze a odolnosti proti poškrábání kvůli jeho vynikající korozi a odolnosti proti poškrábání. Chrome může být navíc prospěšný, ale je náchylný k poškrábání a zbarvení.

Faucety bez nutnosti dotýkat se jich

Dotykové/bezdotkové koupelnové faucety jsou vybaveny řadou funkcí, díky nimž jsou jednoduché a hygienické provozování. S dotykovým faucetem spuštěným pohybem spuštěným pohybem se nebudete muset starat o čištění po blátivých (nebo horších) otiscích prstů na koupelně. Pomocí těchto načasovaných faucetů bude voda nadále proudit, zatímco aktivní infračervené senzory detekují pohyb a uzavírají vodu během několika sekund poté, co uživatel opustil dřez, což vám ušetří peníze na účtu za vodu a snižuje riziko přetoků dřezu způsobené nedbalými nedbalými Členové rodiny nebo zvědaví mazlíčci.

Je dobré investovat do nedotknulých faucetů?

Pro aktivaci jej již není nutné dotknout se faucetu, což je obzvláště užitečné, když jsou vaše ruce plné nebo špinavé. Protože pomáhá při prevenci přenosu bakterií nebo bakterií, dřez a faucet se stávají hygennějšími. V očích mnoha majitelů domů jsou dotekové faucety upgrade, který v průběhu času zlepší hodnotu jejich domova.

Sprchové systémy, které reagují na hlasové příkazy nebo mohou být ovládány pomocí aplikace, jsou připraveny a čekají na vás.

Dokonce i každodenní sprchová rutina může být provedena téměř zcela hands-free s použitím vhodného inteligentního sprchového systému. Alternativně může být vytvořen inteligentní sprchový systém, který nahradí existující sprchový systém, nebo může být celý zážitek ze sprchy upgradován tak, aby obsahoval funkce, jako je parní sprcha nebo sauna. Sprchy ovládané hlasem jsou vybaveny ovládacími prvky digitální sprchy, které mohou být spojeny se smartphonem nebo inteligentním domácím zařízením, což eliminuje potřebu dotknout se kliky faucet při sprše. Kromě skutečnosti, že jsou bez dotykové, parní sprchy nabízejí řadu zdravotních výhod. Parní pára v těchto speciálních sprchách je generována vroucí vodou na více než 118 stupňů Fahrenheita a podle výrobce používá ne více než 2 litry vody, aby byla udržována dostatečně vysoká, aby byla vytvořena příjemná pára v krytu. Bylo prokázáno, že parní sprcha nebo sauna po dobu dvaceti minut nebo méně se snižuje stres, čistí a zvyšuje pokožku a zvyšuje svalovou sílu a rekuperaci, mimo jiné jsou k dispozici další výhody na zakázku s parními sprchy a sauny, které pomáhají při vytváření ideálního domu SPA zkušenosti, včetně začlenění přizpůsobeného osvětlovacího systému a přidání výhod aromaterapie. Pro další vylepšení nálady můžete dokonce vložit reproduktory do sprchy nebo sauny, abyste mohli poslouchat svou oblíbenou hudbu nebo podcasty prostřednictvím Bluetooth během sprchy nebo sauny.

Vylepšete toaletu tím, že je high-tech a bez dotyku.

S automatizovanou splachovací toaletou se můžete vyhnout šíření bakterií. Toalety s inteligencí jsou k dispozici, aby bylo možné jít do koupelny o něco méně nepořádku, aby se poté vyčistili. To zahrnuje zcela automatizované toalety s automatickou senzační návazky, stejně jako bezdotková sedadla, která se otevírají a zavírají, aniž by se musely dotknout víka toaletního sedadla nebo víku toaletní nádrže. Inteligentní toalety navíc mají vodní efektivní spláchnutí, které spotřebovává méně vody a zároveň udržuje čistič misky, což znamená, že budete muset během vaší čisticí rutiny méně intenzivně drhnout a nebude muset používat abrazivní a nebezpečné chemikálie. Chcete -li dokončit ochranu, vyberte toaletní sedadlo, které má zabudováno antimikrobiální vlastnosti, které pomáhají předcházet a snížit vývoj bakterií a dalších potenciálně škodlivých mikroorganismů v době čištění. Mezi další volby patří osvětlená toaletní sedadla, díky nimž je místnost méně nepříjemná na unavených očích při návštěvě koupelny uprostřed noci. Ať už je jejich design bez ohledu na to, toalety bez dotyku a jeho příslušenství jsou k dispozici v různých současných stylech, které odpovídají vzhledu jakékoli koupelny a zároveň aktivně přispívají ke snížení přítomnosti nečistot a zárodků v prostředí.

Bidetová sedadla jsou druhem toaletního sedadla.

Když využijete sedadlo Bidet, všimnete si významného zlepšení čistoty vaší koupelny. Díky BrookPad Splash za jejich pomoc. Svou osobní hygienu můžete vylepšit pomocí inteligentního sedadla toaletního sedadla, aby se bidet na normální toaletní misku. Použití méně toaletního papíru znamená, že z toalety se přenáší méně bakterií do rukou a dalších povrchů odtud. Sedadlo Bidet využívá čisticí trysky vody ze sedadla, aby poskytlo roztok osobního hygienu v konvenčním koupelnovém příslušenství, které nevyžaduje žádné další čištění nebo údržbu nad rámec normální toalety. Před upgradem na sedadlo bidetu je třeba zvážit mnoho faktorů, které jsme podrobně zakryli v našem příspěvku o výhodách používání domácího bidetu nebo sedadla bidetu.

Výfukové fanoušci jsou nyní tišší a efektivnější, než kdy byli.

Výfukový ventilátor je nezbytnou vlastností v oblastech, kde je ve vzduchu hodně vlhkosti kvůli dřezům a sprchám. To pomáhá zabránit pěstování plísní a choroboplodných zárodků na stěnách a dalších vysokých dotycích. Aroma a vlhkost jsou řešeny kapucí v kuchyni v kuchyni, ale prádelna a koupelna potřebují něco silnějšího, aby se rychle dostalo vlhkost, což vyžadovalo použití větších ventilátorů detekce vlhkosti s větší kapacitou CFM. Tyto ventilátory, které jsou navrženy tak, aby cirkulovaly vzduch do potrubí, které spojuje s venkovním ventilátorem, vyčerpají horké, vlhké vzduch přímo venku a brání mu poškození stěn nebo podkrovních oblastí. Ujistěte se, že potrubí je dostatečně velký, aby vyhovoval proudu vzduchu potřebného pro množství prostoru v koupelně nebo prádelně. Náš průvodce nákupem ventilátoru v koupelně byl vytvořen, aby z těchto aspektů pomohl odstranit část nejistoty. Přečtěte si více informací.

Většina automatických fanoušků koupelny nabízí řadu funkcí, z nichž si můžete vybrat, což vám umožní přizpůsobit výkon fanoušků tak, aby vyhovoval potřebám vaší rodiny. Některé výfukové ventilátory jsou vybaveny vestavěnými světelnými prvky, které jim umožňují hladce integrovat do výzdoby koupelny. Například ventilátor s detekcí koupelny, který je detekující koupelnu, je spuštěn světlem nebo pohybem v místnosti a je další volbou. S přidáním spínače detekce vlhkosti se výfukový ventilátor automaticky objeví, když se relativní úroveň vlhkosti v místnosti stoupne na nepřijatelnou úroveň. Dokonce i ty nejlepší ventilátory pro detekci vlhkosti přicházejí s manuálním přepínačem ventilátoru a funkcí časovače, která minimalizuje množství doteků a zároveň vám umožní regulovat, jak dlouho je ventilátor neustále běží bez dozoru. Ventilační systémy domácnosti pomáhají udržovat vzduch čistý a jsou vhodnou a automatickou metodou pro zvýšení kvality vzduchu ve vašem domě.

Výfukové ventilátory s antibakteriálními vlastnostmi

Plísně a plísně jsou schopny přilnout a vyvíjet se v regionech, které jsou vždy mokré. Výfukové ventilátory mohou být použity buď v koupelně, nebo v prádelně, aby pomohly při odstraňování vlhkosti ze vzduchu, čímž se čistí čistič vzduchu a snadnější dýchání a zabránění růstu plísní na površích. Hledejte ventilátory antibakteriálních výfukových plynů, které zahrnují možnost LED LED vlnové délky vlnové délky a poskytnout další vrstvu ochrany před růstem zárodek v prostředích, která jsou náchylná k vlhkosti a akumulaci vlhkosti.

Osvětlujícími povrchy s ultrafialovým (UV) světlem můžete pomoci zabíjet bakterie aktivací toxické reakce uvnitř vývoje bakterie, která brání bakteriím v dalším násobení a šíření. V kombinaci s UV světlem poháněným LED, které je bezpečné pro lidi, psy a rostliny, antibakteriální výfukové ventilátory pomáhají zabránit růstu plísní a houby v dlaždicových spárovacích hmotách a dalších částech místnosti, což pomáhá udržovat váš domov nebo kancelář čistý a zdravý. Je možné vybavit současné ventilátory se specializovanými světly, takže pokud váš starý, hlasitý ventilátor potřebuje náhradu, může být antibakteriální výfukový ventilátor prozkoumat.

Prádelna pomocí parní technologie

V každém případě jsou to pračka a sušička oblečení, které jsou skutečnými hvězdami vašeho výkonu prádelny. Při použití ve spojení s aplikací tabletu nebo telefonu lze inteligentní domácí podložky a sušičky naprogramovat tak, aby spustily váš rozvrh, ať už nastaví časovač, který spustí prádlo, než se vrátíte domů z práce nebo nastavíte sušičku tak, aby spustila přerušované cykly, aby se zabránilo spuštěným cyklům, aby se zabránilo Vrásky a plísně na oblečení. High-end praní stroje mají variantu páry, která pomáhá vyčistit vaše špinavé oděvy a udržovat je čerstvější po delší dobu po promytí. Pomocí parní technologie mohou být stroje na prádlo naprogramovány tak, aby využívaly sílu horké páry, aby pomohly při mytí páry oblečení. Podložka parní technologie využívá vysoké teploty páry (až do více než 200 stupňů Fahrenheita) k odstranění skvrn a nečistot z oděvních vláken a také k zničení zárodků na oděvech, které myjí. Zahřeje také vodu v průběhu cyklu, která pomáhá při odstraňování bakterií a rozpuštění pracího prostředku, což zlepšuje celkovou čistotu oblečení domácnosti.

Použití parní technologie v sušičce pomáhá udržovat vlákna volně a čisté během cyklu sušení a také eliminovat zbytky z pracího prostředku a změkčovačů, které mohly zůstat. Přidání této poslední fáze zvyšuje stroje na praní parní technologie do stavu nutné pro rodiny, které trpí alergiemi nebo chemickými citlivostmi. Eliminuje také dráždivé podráždění způsobené mazlíčkem, který může jinak zůstat na oděvu. Je také důležité udržovat čisté pračky a cyklus samočištění může pomoci snížit množství skvrn tvrdé vody a nahromadění, které zabraňují důkladnému vyčištění vašeho oblečení po každém zatížení.

Výhody zdraví

Je důležité si uvědomit, že zde uvedené změny jsou všechny efektivní způsoby, jak aktualizovat váš domov proti každodenním rizikům zárodků a bakterií, s dalšími výhodami z celého domova zvýšení vaší celkové zabezpečení, produktivity a dokonce i vytěžit maximum z vašeho Spotřeba energie v domácnosti. Správné spotřebiče, hardware a výběr osvětlení mohou mít významný dopad na celkový vzhled interiérového designu místnosti. Faucety, které byly aktualizovány, nabízejí hodnotu a eleganci vaší kuchyni nebo koupelnu. Čistivější a zdravější technologie domácnosti je největším způsobem, jak udržet vaši rodinu šťastnou a bezpečné denně a existuje mnoho důvodů, proč tato snadná, ale významná vylepšení do vašeho domova integrovat.

Nejúčinnější technologie zvyšující zdraví:

 • Bezpečné pro použití v technologii domácnosti se používá k udržení zdravých lidí a jejich rodin.
 • Ocenění významu zdravé technologie vám pomůže uvědomit si, jak vám zdravá technologie pomáhá s vaším životem.
 • Dobře osvětlené bydlení a design je pro vás zásadní.
 • Neexistuje žádná velká práce, pouze nákup nové sady zámku a rukojeti.
 • Čištění chemikálií jsou nezbytné, pokud jde o nový vchod.
 • Začněte řešením několika problémů s kvalitou vnitřního vzduchu.
 • Chronické zdravotní problémy, jako jsou alergie nebo astma, mohou potřebovat zvlhčovač v domácím zdravotním režimu.
 • Odvlhčovač Pokud máte vlhkost nebo lepivé stěny, nainstalujte odvlhčovač.
 • Odvlhčovače mohou pomoci snížit prach.
 • Hlasově aktivované faucety jsou nyní možné s pokrokem v oblasti inteligentních domácích technologií.
 • Hlasové, dotykové inteligentní faucety jsou schopny provádět přesnější příkazy.
 • Vyberte si spotřebiče a faucety s hladkými povrchy odolnými vůči otiskům prstů.
 • Další uklizená kuchyňská varianta je myčka nádobí s hygienickou oplachovací možností.
 • Objevte nejúčinnější metodu pro udržení vaší koupelny a prádelny
 • Investice do nedotknutelných faucetů se může ukázat jako lukrativní.
 • Použití inteligentního sprchového systému může zahrnovat parní sprchy nebo sauny.
 • Automatizovaná splachovací toaleta nerozšiřuje bakterie.
 • BrookPad Bidet sedadlo za vhodné pro běžné toalety ..
 • Bidetová sedadla mohou lépe vyčistit koupelnu.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.