The most important benefits of a smart home.

Nejdůležitější výhody inteligentního domu.

Objevte, jak může chytrý domov zlepšit váš život.

Nejdůležitější výhody inteligentního domu.

Nejvýznamnější výhody inteligentního domu.

Zde je pět způsobů, jak nám inteligentní technologie může pomoci žít lepší životy. Ušetří čas na použití hlasového nebo aplikace. Pomocí hlasu nebo aplikace smartphonu můžete ovládat prakticky všechno. Aniž byste tam museli být, inteligentní zvonek vám umožňuje vidět, kdo je u dveří, otevřít jej a dát pokyny, aniž byste museli být přítomni. Inteligentní termostaty vám pomohou ušetřit peníze na energii a zároveň zpříjemnit váš dům.

Senzory inteligentních pohybů vám poskytují oznámení a inteligentní bezpečnostní kamery vám posílají živé záběry. Inteligentní zástrčky se vzdáleným přístupem mohou být monitorovány a kontrolovány, když jste pryč. Když se přiblížíte k noci, inteligentní osvětlení vám může pomoci lépe spát snížením úrovní modrého světla. Můžete se naučit, jak připravit nové jídlo pomocí inteligentního reproduktoru s obrazovkou. Bílý šum může být použit k relaxaci při filtrování rušivých zvuků.

Inteligentní technologie nám pomáhá ušetřit čas a mít větší potěšení.

Namáčení stroje, ledničky a televize výrazně změnily náš každodenní život. Naše domy byly před těmito vynálezy zcela odlišné. Například termostaty a bezdrátové telefony měly na naše životy velký účinek. Inteligentní technologie je tu, aby zůstala, a zde je pět způsobů, jak může zlepšit naše životy.

Větší kontrola

Vyvíjí se to, jak ovládáme naše domácí systémy, jako je osvětlení a zahřívání. Inteligentní osvětlení vám umožní upravit jas a barvu vašich světel. Ovládejte jediné světlo, místnost nebo jakoukoli jinou oblast. Senzory mohou zapnout a vypnout světla, když jste pryč. Jedna aplikace to vše ovládá. Menší kontrola nad vášm topným systémem než konvenční termostaty. Učí se a optimalizují, aby byl váš domov pohodlnější a pomohl vám ušetřit peníze na nástrojích. Poskytují vám také přímější kontrolu. Jedete domů v chladný den? Než dorazíte, zapněte teplo, abyste poskytli příjemný pozdrav.

Šetří čas

Použití ovládání hlasu nebo aplikací šetří čas. Váš inteligentní reproduktor může při provádění snídaně vypnout světla nebo si přečíst zprávu o počasí. Než opustíte dům, zamkněte všechny dveře jediným dotykem. Zkontrolujte prosím své odpovědi. Tyto nanosekundy se sčítají. Proč si nevytvářet vlastní automatizované procesy, aby se zjednodušily své vlastní úkoly? S jednoduchou „Hey Google, vycházím,“ dostanete zprávu o počasí a světla jsou vypnutá! Je také možné ušetřit více času. Nečekejte na doručení. Inteligentní zvonek vám umožní vidět, kdo je u dveří, otevřít jej a poskytnout pokyny, aniž byste tam museli být. To je zachráněná práce celý den.

Větší sebevědomí

Inteligentní technologie může pomoci zpřístupnit domy. Pro začátek můžete ovládat téměř cokoli pomocí hlasu nebo aplikace smartphonu. Nepřístupné spínače a konektory nemusí být přesunuty. Inteligentní osvětlení může být ovládáno hlasem, aplikací nebo senzory. Inteligentní zástrčky naproti tomu umožňují ovládat cokoli bezdrátově. Váš smartphone nebo tablet vidí, kdo je u předních dveří, a nechat je (nebo ne). Další alternativou je distribuce dočasných inteligentních klíčů na telefony přátel a členů rodiny.

Vylepšené rodinné pohodlí a bezpečnost

Know what's going on, where, and when. Smart motion sensors provide you alerts, and smart security cameras transmit live video to your phone. The same camera setup may be used as a baby monitor or to keep an eye on your pets while you're at work. Smart alarms can notify you if they detect smoke or CO in the air. So you won't have to worry about them running out of batteries while you're away. In case of an alert, they can show you what is happening on if connected to smart cameras or heaters. Controlling your car from your phone also adds to your peace of mind. Remote access to smart plugs allows you to monitor and control them while you're away. As a consequence, you won't have to worry about leaving the side light on.

Celkové zdraví

More time, safety, and control are all good results. Smart homes, on the other hand, may provide even more comfort and enjoyment. We all want a nice night's rest. However, blue light from lights and screens helps us stay alert and awake throughout the day. Less time in front of the screen with voice control smart speakers. Even better, smart lighting can reduce blue light levels as you come closer to bedtime, allowing you to sleep better. Temperature also affects sleep quality. If the room gets too hot, a smart plug may start a fan, allowing you to sleep undisturbed. Speakers in the bedroom may also help you sleep. White noise may be used to relax while filtering out unwanted noise. Why not go asleep to your favorite music streaming app or audio book on your smart speaker? Alternatively, you may use Google Chromecast to view movies and other entertainment. Smart devices can help you find new, healthy recipes. A smart speaker with a screen can teach you how to cook a new dish. You may use it in the kitchen and activate it with your voice if your hands are busy! Technology is making homes smarter and healthier. You may even wonder how you survived without it.

What is a smart home?

  • Here are five ways smart technology may improve our lives.
  • Speech recognition saves time.
  • Voice or smartphone apps can control virtually everything.
  • You can see who is at the door, open it and provide directions without being there.
  • Smart thermostats improve home comfort while saving money on utility bills.
  • The smart security cameras and motion sensors provide live footage to your phone.
  • Remote access to smart plugs enables remote monitoring and control.
  • Smart lighting may decrease blue light levels to help you sleep better.
  • A smart speaker with a screen can teach you new recipes.
  • White noise may help you relax while blocking out unpleasant sounds.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.