What are some small bathroom design ideas?

Jaké jsou nějaké malé nápady na design koupelny?

Naučte se, jak co nejlépe využít malou oblast, ať už se jedná o ensuite, cloakroom nebo kompaktní prostor.

Moderní design koupelny

Nápady na design koupelny?

Naučte se, jak vyrobit malou koupelnu, vypadají větší pomocí glidden barvy. Objevte perfektní armatury a příslušenství i pro nejmenší koupelnu. Uvědomte si některé z našich inovací pro úsporu prostoru, které jsou v současné době na trhu. Použijte tyto nápady a vytvořte koupelnu, která je pro vás ideální. Nedávno se vyvinuly umyvadlo nebo marnost jednotky.

Mít odpovídající pult, nebo znát přesná měření marnosti. Před zakoupením umyvadla na podstavec změřte dostupný podlahový prostor, abyste mohli porovnat rozměry dřezu s vašimi. Příprava soukromého koupacího prostoru může být náročná, ale naštěstí existuje mnoho možností na výběr. V malých oblastech jsou upřednostňovány pravidelné vany. Přicházejí v různých délkách, aby splnili vaše požadavky. Skleněné obrazovky koupel chrání vaši oblast před rozlití a umožňují pronikání co nejvíce přirozeného světla.

Instalace mokré místnosti obsahuje vše, co budete potřebovat, abyste mohli začít. Najdete mnoho možností, které splňují vaše požadavky a požadavky vaší rodiny. Můžete si vybrat jednu nebo dvojité dveřní skříňku, která splňuje vaše požadavky na skladování. Bezrázová zrcátka vám pomohou vidět celý váš odraz, aniž by byla rozptýlena. Všechny tři možnosti (list vinyl, moderní podlahy a podlahové dlaždice) jsou dlouhodobé, odolné vůči vlhkosti a snadno udržovatelné a čisté.

Dřevěné laminát, vinylové prkno a podlahy z tvrdého dřeva budou používat přírodní odstíny Wooda s výjimkou teplých tónů, jako je hnědá. Vaše osvětlení vaší koupelny nebo šatny může výrazně ovlivnit, jak velký se objeví váš prostor. Světla a příslušenství na správných místech mohou poskytnout vzduch prostornosti a vítáni v prostoru. Koupelní světla musí dodržovat aktuální předpisy navržená s ohledem na bezpečnost. Měkká bílá (2 700 až 3 000 Kelvin) je teplá a zlatá barva. Teplo je zvýšeno teplotou barev 2700 000 a vytváří pocit útulnosti. Zatímco výběr barev je velmi jedinečný, většina jednotlivců upřednostňuje jasné odstíny, které jsou příjemné a známé.

Nápady pro malou koupelnu.

Pokud jde o koupelny, velikost není jediným faktorem, který je třeba zvážit. Při navrhování koupelny může při výběru, díky nimž bude prostor vypadat lehčí a jasnější, stejně jako příslušenství a armatury, které slouží mnoha účelům, což může mít významný dopad na to, jak místnost funguje a cítí se. Jakákoli koupelna, ať už je to malá prášková místnost, stísněná šanáře nebo malý ensuite, se může zdát velká a přizpůsobí všechny požadavky vaší domácnosti s trochou předvídavosti a inteligentním designem. Provedeme vás procesem výběru příslušenství a armatur, které budou fungovat i v nejmenší koupelně, a také vás představíme některým z našich revolučních řešení pro úsporu prostoru, která jsou nyní k dispozici. Budeme také pokrývat triky navrhování a osvětlení prostoru, aby se zdálo větší, než ve skutečnosti je. Podívejte se na náš průvodce nejoblíbenějšími malými trendy v koupelně a navrhněte koupelnu vašich snů.

Nejvhodnější odstín pro malou koupelnu je.

Odborníci v Glidden barvě doporučují používat světlé a jasné barvy, které odrážejí světlo, aby poskytly dojem většího vnitřního prostoru. Vzhledem k tomu, že odráží nejvíce světla, se bílá barva často doporučuje jako jedna z nejlepších barev pro malé koupelny.

Jaké barvy lze použít k tomu, aby se malá koupelna zdála větší?

Doporučujeme, abyste si ve velmi tmavém odstínu vybrali vysoce lesklou barvu. Rádi malovali malé koupelny tmavou barvu, jako je černá, aby se zdály být prostornější. Přidává hloubku do místnosti a poskytuje dojem větší oblasti.

Jak si mohu vybrat povodí?

Poznamy jsou ústředním bodem koupelny a když je prostor na prémii, existují dva způsoby, jak vaše povodí může pomoci, aby se vaše koupelna zdála větší. Pasiny na stěně, známé také jako nástěnné pánve, nepotřebují konvenční podstavec, který vám umožní ušetřit podlahovou plochu a zároveň vytváří v koupelně efektivnější vzhled. Plovoucí povodí, kterou lze umístit proti jakékoli ploché zdi nebo rohové pánvi, která může být umístěna na místě, které je často přehlíženo, jsou obě možnosti v závislosti na dostupném prostoru. S těmito zjednodušenými verzemi nebudete muset obětovat eleganci pro funkčnost kvůli stylovým chromovaným odpadem a armaturám pod povodí.

Alternativně se můžete rozhodnout zahrnout úložiště pod povodí, abyste co nejlépe využili svůj dostupný prostor. Vanity jednotky, často známé jako umyvadla, zaznamenaly v posledních letech významnou transformaci, což vedlo k oživení popularity. Vzhledem k zavedení nových kompaktních verzí lze nyní najít marnost v moderních i klasičtějších designech, které se hodí prakticky v jakékoli oblasti. S marnickou jednotkou můžete být schopni odstranit další volně stojící úložiště ve svém pokoji-nebo budete moci uvolnit úložný prostor jinde ve vašem domě. Ať už vyberete jakýkoli druh povodí, ujistěte se, že má jednu otvor klepnutí, abyste mohli později přidat klepnutí na směšovač. Tento elegantní design bude nejen udržovat věci vypadající uklizené, ale také uvolní cenný pultový prostor pro mýdlo a další drobné potřeby koupelny.

Jaký je nejlepší materiál pro použití pro dřezy a marnosti koupelny?

Přestože jsou však umyvadla z nerezové oceli nejčastěji vidět v kuchyních, jsou také fantastickou volbou pro koupelny. Nerezová ocel je odolná vůči bakteriím a bakteriím a je dostatečně silná, aby snášela intenzivní mytí. Navíc, kvůli své elegantní barvě a vzhledu, lze tento druh dřezu použít s širokou škálou materiálů pro deska.

Jaké faktory bych měl zvážit při nákupu marného dřezu?

Před výběrem dřezu se ujistěte, že máte dostatek prostoru proti pultu nebo že znáte přesné rozměry marnosti. Pokud se rozhodnete použít umyvadlo podstavec místo marnosti, změřte podlahovou plochu, který máte před zakoupením, abyste mohli porovnat měření dřezu s vašimi.

Jaké faktory by měly být při výběru toalet zváženy?

Mnoho technik, které lze použít k získání více prostoru kolem dřezu, lze také použít k získání více místa kolem toalety. Výběr modelu zamoženého na zeď vytvoří dojem, že váš prostor je větší-a zároveň způsobí, že čištění je hračkou. Ať už vyberete jakoukoli volbu, nezapomeňte věnovat pečlivou pozornost rozměrům položek, které chcete při procházet procesem. Existují významné rozdíly ve velikosti toaletní cisterny a pánve z jednoho modelu do druhého, což může být užitečné, pokud se snažíte řešit konkrétní problém.

Slimline cisterny mohou snížit množství prostoru, který toaleta zabírá v místnosti, což je užitečné, pokud se chcete vyhnout tomu, abyste se museli otevírat a zavřít dveře. Při práci s omezeným prostorem může tenká pánev změnit, zda můžete nebo ne, nebo ne, nebo ne. Nezapomeňte však na toaletní sedadlo. Vyberte bílé nebo neutrálně zbarvené sedadlo, které se vejde se zbytkem nábytku v místnosti. Výsledkem je, že když přijdete do místnosti, váš pohled nebude přitahován do této konkrétní oblasti.

Jaký je nejlepší způsob, jak si vybrat pěknou koupel?

Nalezení prostoru pro koupel v malé oblasti může být obtížné, ale naštěstí existuje mnoho možností, pokud jde o tuto potřebu každého člena rodiny. Přímé vany jsou ideální pro kompaktní prostory a jsou k dispozici v různých délkách, aby vyhovovaly vašim potřebám. Využijte maximum z podlahového prostoru, který je koupel, včetně skrytého úložiště do designu. Sprchové vany jsou jednoduchou a efektivní metodou, jak šetřit v prostoru, pokud uvažujete o přidání sprchy i stávající koupele.

Tyto více úkolů jsou mnohem více než jednoduše sprchová hlava posazená přes vanu; Jsou důmyslně postaveny tak, aby poskytovaly velkou plochu pro sprchování na jednom konci a přitom zachovaly užitečnost a pohodlí vany na druhé straně. Využijte skleněnou obrazovku na skleněnou vanu, abyste chránili váš pokoj před úniky a přitom vstoupili do vaší oblasti co nejvíce přirozeného světla. Pokud máte obavy z toho, že se do cesty dostane tuhá obrazovka, mohou být skládací obrazovky, jako jsou například v naší linii NILE, nádherným řešením.

A co sprchy a mokré pokoje, počítají?

Moderní sprchové přílohy jsou k dispozici v celé řadě forem a velikostí, což jim umožňuje instalaci i na těch nejnáročnějších místech. Kvadrant a ofsetové kvadrantové kryty mají zjednodušený vzhled a posuvné dveře zabírají méně místa než konvenční závěsné dveře ve srovnání s jejich protějšky. Chcete -li snížit vizuální nepořádek na minimu, přejděte na průhledné skleněné dveře a bezrámové příslušenství, které vám pomohou, aby se vaše sprchová místnost zdála větší a zároveň usnadňuje čištění.

Pokud nemáte dostatek místa pro sprchu, zkuste místo toho nainstalovat mokrou místnost. Sprchování v místnosti zůstane možností, protože nebude potřebovat instalaci sprchového zásobníku nebo uzavřeného sprchového krytu. Zatímco instalace může trvat o něco déle, než je obvyklé kvůli skutečnosti, že budete vodoofikovat celou místnost, budete odměněni sprchovou místností, která je snadno udržována a pojme se řada funkcí v malé nebo neobvykle tvarované oblasti . Podívejte se na naše plné mokré sady pokojů, které zahrnují vše, co budete potřebovat, abyste mohli začít s vlastní instalací.

Jaký druh koupelnového nábytku a úložiště chcete?

I když skladování může být problémem v menších oblastech, naštěstí je k dispozici celá řada řešení, díky nimž bude váš prostor fungovat ještě těžší. Zrcadlové skříňky jsou vynikající pro umístění dřezu a jsou k dispozici v různých hloubkách, aby vyhovovaly různým konfiguracím místnosti. Zvažte zrcadlo s integrovanou policí, která vám poskytne místo pro uložení několika potřeb, nebo skříňku s výtahovým dveřím, které vyžaduje méně místa k otevření místa, když je prostor omezený. Máme také jedno a dvojité dveřní skříňky, které vám nabízejí další možnosti, stejně jako styly s neviditelnými kliky, aby se váš prostor vypadal elegantně a zjednodušeně. Procházejte náš výběr hned teď!

Pokud máte jen malé množství podlahového prostoru, vysoká úzká skříňka může pojmout cokoli od ručníků po toaletní papír-a jsou k dispozici k dispozici verze na stěně, aby vaše podlahy byly čisté. Skříně s vysokým leskem jsou zahrnuty do nové kolekce návrháře, která umožní více světla vstoupit do vašeho prostoru. Vždy udržujte sprchový caddy ve sprchovém krytu nebo nad vanou, abyste udrželi lahve mimo podlahu a vše na dosah. Objevíte řešení v různých formách a velikostech, abyste vyhověli vašim potřebám a řešením vaší rodiny.

Jaké máte stěny?

Nejlepší způsob, jak jej otevřít a učinit z většího způsobu, jak se zdá být větší. Je možné to udělat pomocí neutrálních barev, jako je bílá, krémová a světle šedá, stejně jako lesklé povrchy. Vyberte si koupelnovou barvu, která je navržena tak, aby odolala páry a vlhkosti efektivně, a také měkký lesk, který pomůže odrážet přirozené světlo v prostoru. Stropy by měly být udržovány bílé, aby se zajistilo vzhled výšky a prostornosti.

K osvětlení místnosti přispějí také lesklé povrchové úpravy. Menší čáry spárovací hmoty a jednoduché vzory mohou pomoci vytvořit iluzi většího prostoru v místnosti. Velké formátové dlaždice mohou pomoci, aby se místnost vypadala rozsáhlejší. Držte se základních vzorů, které se také snadno čistí a chrání. Menší dlaždice a mozaiky, stejně jako vzorovaná tapeta, se mohou zdát přeplněné v menší oblasti. Sprchové přílohy a nástěnné panely nad koupelnou mohou být vhodnou alternativou k tradičním nástěnným dlaždicím v koupelně. Kromě toho, že je velmi jednoduchá na instalaci, není hladký a lesklý akrylový povrch přerušen liniemi spárovací hmoty, což působí dojmem většího prostoru. Udržujte uklidňující barevnou paletu, která bude odrážet světlo v celém prostoru.

Začlenění zrcadel s velkým formátem do vaší oblasti je další účinnou metodou k vytvoření vzhledu více prostoru a budou dělat zázraky pro odrážení přírodního i umělého světla. Bezrázové zrcadlo umožní vašemu pohledu putovat po celém povrchu zrcadla, aniž by byl rozptylován. Zvažte zrcadlo s vestavěným osvětlením pro opravdu elegantní vzhled a multifunkční všestrannost. Zvýší množství zrcadlové oblasti dostupné tím, že bude lepší využití prostoru, který by byl využíván pro osvětlení nad konvenčním zrcadlem.

Co byste měli hledat při výběru podlahy?

Výběr tmavší barvy pro podlahu v malé sprchové místnosti nebo šachovnicové místnosti může pomoci definovat oblast a zvýšit ji. Podlahové dlaždice, list vinyl a současná podlaha jsou vynikajícími možnostmi, protože jsou odolné vůči vlhkosti, dlouhodobé a jednoduché udržované a čisté. Vyberte si barvu spárovací hmoty, která doplňuje dlaždice, používejte větší dlaždice a vyhýbejte se používání silných vzorů na podlaze, aby se místnost zdála méně zaplněná a otevřenější.

Jaký druh podlahy je v módě v roce 2021?

Barvy laminátu, vinylového prkna a podlahy z tvrdého dřeva budou založeny na přirozených tónech dřeva, s výjimkou teplých tónů, jako je hnědá. To je správné, chladné tóny budou i nadále populární daleko do příštího desetiletí. Navzdory skutečnosti, že tmavé tóny nebudou zcela postupně vyřazovány, budou v roce 2020 jedním z nejpopulárnějších podlahových stylů.

Jaká je poslední podlaha, která zasáhla trh?

Právě teď se na dlaždicích a kobercích používá mnoho blues a zelených, zatímco pro dřevo a kamene se používají lehčí, vzdušnější tóny. Zatímco chladné tóny budou v roce 2021 populární v celém podlahovém průmyslu, je důležité si uvědomit, že trendy se často pohybují tam a zpět mezi teplými a chladnými tóny.

Jaký druh vytápění by se měl používat v malé koupelně?

Tradiční radiátory mohou zabírat cenné podlahové místo v malé koupelně, ale kreativní alternativy poskytují možnosti úspory prostoru. Žádný ručník není po vaně nebo sprše uklidňující a radiátor ručníku je vynikající volbou pro malé pokoje. Tato zařízení, která se také nazývají zahřívače ručníků, jsou k dispozici v různých atraktivních povrchových úpravách. Pokud chcete vytvořit vzhled většího prostoru, jděte s bílými nebo kovovými povrchy. Pro malé plochy jsou úzké zahřívače ručníků a také kratší ohřívače ručníků, které mohou být umístěny přes vanu pro teplé ručníky při doteku knoflíku, když je potřebujete. Rozhodnutí používat radiátor ručníku také poskytuje příležitost eliminovat potřebu tradiční kolejnice na ručníky, která často poskytuje větší visící plochu a rychlejší období sušení.

V případě, že měníte podlahu v koupelně, vezměte v úvahu alternativy, které mohou být použity při podlahovém vytápění. Protože podlahové vytápění může být nainstalováno i v nejmenších šachovnicích, nikdy se nebudete muset starat o vystoupení z vany nebo sprchu na mrazivou podlahu. Odstranění chladiče nebo ohřívače na stěně může uvolnit důležitý prostor pro další úložiště-nebo jednoduše více prostoru pro rodiny s několika dětmi a domácími zvířaty.

Jaký druh blesku myslíš?

Způsob, jakým osvětlujete svou koupelnu nebo kloak, může mít významný dopad na to, jak prostorný se zdá. Pokud není dostatečné světlo, malé prostory se budou zdát ještě menší; Správný výběr žárovek a příslušenství, umístěných na příslušných místech, však může způsobit, že místnosti vypadají rozsáhlejší a příjemnější. K stropnímu osvětlení by se měly používat koupelnové reflektory a downlights s technologií LED. Pokud je to možné, rozložte světla rovnoměrně po místnosti a zvažte umístění reflektorů na důležitá místa, jako je vana nebo kuchyň.

Moderní LED žárovky poskytnou čisté, jasné světlo a vydrží v průměru 15 let, takže se nebudete muset starat o přidání dalších světel a v budoucnu budete muset vyměnit více žárovek. Na rozdíl od dřívějších světel CFL, což přispívá k tomu, aby se váš prostor zdálo, že se zdá, že je příjemnější. Nástěnná světla umístěná nad nebo na obou stranách povodí, stejně jako zrcadlo s vestavěným osvětlením, jsou všemi možnostmi zvážit. Poskytnou měkčí světlo, které zjednoduší aktivity, jako je holení a nasazení make-upu, a budou fungovat ve spojení s vaším režijním osvětlením, aby poskytly úplnější obrázek.

Jaký druh osvětlení je v koupelně nejvíce esteticky příjemnější?

Pokud se chcete v koupelně objevit svou nejkrásnější, měli byste mít světla, která bokují nebo obklopují zrcadlo, podobně jako v zákulisí. Snížení, které jsou zastíněny nebo zakryté a umístěny ve výšce hlavy po celé místnosti, mohou dále vyhladit a změkčit váš celkový vzhled.

Potřebujete speciální osvětlení v koupelně?

Odpověď na tuto otázku je s největší pravděpodobností „ano“. Při výběru koupelnového světla musí být použita extrémní opatrnost, protože všechna světla koupelny musí dodržovat současné zákony, které jsou vytvářeny s ohledem na bezpečnost - kdekoli je elektřina a voda, existuje zvýšené nebezpečí, a proto jsou standardy tak přesné .

Je výhodné mít měkkou bílou nebo denní koupelnu?

Níže je uvedeno rozdělení teploty barvy žárovky. Měkká bílá (2 700 až 3 000 Kelvin) je teplý a žlutý odstín, podobný barevnému spektru produkovanému v žárovkách. Tyto žárovky jsou ideální pro použití v kuchyních a koupelích, mimo jiné. Barvy, které jsou jasně bílé (4 000 až 5 000 Kelvin), jsou v rozmezí mezi bílými a modrými tóny.

Jaké barevné LED světlo je pro koupelnu nejvhodnější?

Navzdory skutečnosti, že barevné preference jsou velmi individuální, většina lidí volí světlo v rozsahu 2700 k-3000k pro své domovy, protože odstín světla je příjemný a známý. Světlo s teplotou barev asi 2700 000 má teplejší, útulnější pocit a je příznivější pro tóny pokožky a teplé barevné palety.

Hlavní principy, jak maximalizovat malý prostor.

 • Procházejte našeho průvodce po módních nápadech na malé koupelny a vybudujte si vlastní koupelnu.
 • Úložiště pod povodí vám může pomoci maximalizovat oblast pod povodí.
 • Vanity návrhy v současných i tradičních stylech lze nyní najít, aby vyhovovaly téměř jakémukoli prostoru.
 • Zatímco marnost jednotka vám může umožnit ušetřit na volně stojícím úložném prostoru ve vašem pokoji, může také uvolnit prostor jinde u vás doma.
 • Umyvadla z nerezové oceli jsou přesto skvělou volbou pro koupelny.
 • Slimline cisterny vám mohou pomoci vyhnout se otevírání a zavření dveří kvůli jejich menší velikosti.
 • Naše kompletní balíčky mokré místnosti obsahují vše, co budete potřebovat, abyste mohli začít s vlastní instalací.
 • Zrcadlové skříňky jsou skvělé pro umístění umyvadla v řadě hloubek, aby se vešly různé rozložení místnosti.
 • Nošení tmavšího zbarveného koberce v malé sprše nebo šatořině může způsobit, že prostor je větší.
 • Osvětlení pomocí technologie LED by mělo využívat koupelnové reflektory a downlights.
 • Pokud je to možné, vezměte v úvahu instalaci světelných příslušenství kolem základních oblastí, jako je koupelna nebo kuchyň.
 • Nebudete muset vyměnit ani nainstalovat více světel, protože moderní LED žárovky budou trvat v průměru 15 let a poskytnou čisté, jasné světlo.
 • Níže je rozpis teploty barvy žárovky.
 • Měkká bílá (2 700 až 3 000 Kelvin) je teplá a zlatá barva.
 • Ideální pro použití v kuchyních, koupelnách a dalších místech.
 • Bílá je řádově 4000 až 5 000 Kelvin.
 • Navzdory různým barevným preferencím používá většina lidí pro své domy světlo v rozsahu 2700 K-3000K, protože tento odstín je příjemný a známý.
 • Teplé, světlé světlo dává mu útulnější pocit, a je tedy lichotivější pro ty, kteří mají teplé barevné palety.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.