What are the different types of toilets?

Jaké jsou různé typy toalet?

Co děláte před zakoupením toalety?

Co děláte před zakoupením toalety?

Nákup toalety?

Jaké jsou různé druhy toalet? Není toaleta jen koupel? To je nesprávné! Na trhu je několik různých stylů toalet a je nezbytné podívat se na všechny vaše volby, protože druh, který si vyberete, drasticky změní vzhled vaší koupelny. Abychom vám pomohli při výběru, BrookPad Projděte si všechny různé aspekty toalet. Jak můžete dát toaletu na místě? Při nákupu toalety přemýšlejte o tom, jak a kde by to fungovalo, zejména pokud by to bylo použito v apartmá nebo šatny. Změřte dostupný prostor ve vaší koupelně a určete plné rozměry toalety, s ohledem na to, jak moc se může sahají od zdi a kolik místa před ní bude potřebovat. Před provedením nákupu je často dobré vypracovat škálovaný plán vaší koupelny a uspořádat věci.

Další věcí, na kterou byste měli myslet, je druh vodovodního odkazu, který byste museli namontovat toaletu, která se bude lišit v závislosti na záchodě, kterou chcete. Pokud máte toaletu na zády k stěně, budete muset zakoupit skryté cisternu samostatně a pokud máte toaletu na nástěnné, budete muset také zakoupit zařízení pro montáž. Jaké by to stálo instalovat toaletu? Náklady na výstavbu toalety by měly být asi 35-50 procent nákladů na toaletní nádrž, i když se budou lišit v závislosti na velikosti práce, toalety, kterou chcete a vaše místo. Dokončení může trvat 2 až 3 hodiny.

Hledáte toalety Hung Hung?

Hledáte toalety Hung Hung?

Wall Hung Toalets

Toalety zavěšené zdi, s jejich elegantními, efektivními vzory, jsou fantazií spořiče vesmíru a v závislosti na vašem rozpočtu mohou mít jen dostatek výhod, které zaručují jejich vysokou cenu. Na rozdíl od tradičních toalet eliminuje rám s nástěnným nástěnným potřebou nápadných cisterny, která může zabírat cenný prostor v omezených koupelnách. Potrubí je nyní zakryto za budovou. Stěna musí být otevřena a stažena dolů do čepů, aby se tato šablona přidala k opravě skutečné toalety, a dlaždice, kde musí být stanovena stará toaleta.

WALL HAND WCELET
Plovoucí toaleta je naproti tomu velmi všestranná a může být postavena podle vašich specifikací přiměřeně rychle v nových sestavách nebo mezi kdokoli, kdo chce udělat kompletní upgrade. Pro např. Panna na nástěnnou nástěnku lze namontovat v libovolné výšce, kterou si vyberete. Protože toaleta nepřichází do přímého kontaktu s podlahou, čištění je snadné, protože mopy a koštěty mohou pokrývat všechny oblasti podlahy. Toalety zavěšené zdi v podstatě přidávají do své nové koupelny prvek krásy, což z něj dělá prostor, který byste se chtěli předvést. Toalety, které visí spíše na zdi než na podstavci, se nazývají toalety zavěšené zdi. Krása toalet na zdi je, že je můžete přimět namontovat na jakoukoli výšku, kterou si vyberete (a nebojte se, rámy jsou velmi odolné, takže vaše toaleta by se nezbavila ze zdi)!

 

Potřebujete roztok toalety zpět na zeď?

Potřebujete roztok toalety zpět na zeď?

Zpět na toalety

Zpět na toalety, jako jsou toalety zavěšené na zeď, se zbavují znatelné cisterny ve prospěch minimalističtějšího vzhledu na rozdíl od standardu, poblíž spojených toalet. Tento špičkový koncept není jen pro zobrazení. Toalety musí ve většině částí světa dodržovat přísné stavební předpisy, které mimo jiné ovládají množství prostoru dostupného z toalety USA vpřed. Vzhledem k tomu, že skrytá cisterna je začleněna do zdi, poskytuje další kapacitu pro lepší splnění těchto požadavků, což je zvláště užitečné v malých prostorech.

Zpět na toaletu na zeď
Přestože jsou tyto pánve zády k stěně vizuálně přitažlivé a zabírají malý prostor, přicházejí za cenu. Zpět na toalety na zeď mají často systém bez okrajů, který je nejen snazší čistit, ale často snižuje množství vody potřebné při spláchnutí. Vzhledem k umístění instalatérství za zdí jsou majitelé domů často povinni otevřít stěny nebo vyměnit trubky, aby je mohly namontovat.

 

 

Při pohledu na těsné toalety?

Při pohledu na těsné toalety?

Blízké toalety

Pevně ​​partnerská toaleta má toaletní pánev a cisternu blízko, jak naznačuje termín. A pokud jste o tom nikdy neslyšeli, je pravděpodobné, že jste ji použili, protože je to nejoblíbenější toaleta na trhu a byla již více než století. Co je to s tím, co z něj dělá takový nadčasový model? Na druhé straně toalety zblízka toalety dobře pracují ve středně až širokých koupelnách a mají stejnou všestrannost jako většina ostatních klasických stylů. Úzce spojené toalety jsou levné a snadno se staví a lze je snadno obnovit a řídit kvůli okamžitému přístupu k instalatérským dílům. Části jsou stále velmi jednoduché kvůli jejich úspěchu a drobné náhrady budou určitě provedeny bez pomoci instalatéra. Mnoho prototypů s blízkým spojením je kompaktní a zabírá hodně prostoru v malých koupelnách, ale pohodlí a nízké náklady způsobují, že kompromis stojí za to. Další výhodou úzce spojené toalety je to, že je již nainstalována ve většině domů. Od domácností po kanceláře po hotely, ať už se toaleta zlomí nebo musí být nahrazena, bude obvykle stavěna běžná vázaná toaleta bez obtíží v omezeném časovém období za nízkou cenu. Ačkoli jiné návrhy mohou vést k sofistikovanější koupelně, téměř spojené toalety se v západním světě staly standardem kvůli jejich spolehlivosti a univerzálnosti.

 Tradiční toaleta pro klasickou koupelnu?

 Tradiční toaleta pro klasické koupelny?

Tradiční toalety

Ačkoli technologie instalatérské technologie postupovala ve své architektuře efektivnější a kompaktní, staromódní má stále místo. Například tradiční těsné toalety mají okouzlující rysy, které ostře kontrastují s elegantními a efektivními liniemi současných koupelen. Tradiční viktoriánské toalety také zahrnují komplikované a ozdobené ozdoby, jako jsou mosazné hardware nebo sedadla z tvrdého dřeva a víka, které přidávají do vaší koupelny charakter a jsou často považovány za elegantní, nadčasovou alternativu k modernějším blízkým spojeným toaletům.

Blízké toalety
Tradiční toalety mohou mít úzce spojenou konfiguraci totožnou s aktuálními toaletami, ale často přicházejí ve třech různých výškách: krátké, střední a těžké. Pomáhají vytvářet elegantní vzhled a zvuk v kombinaci s jinými příslušenstvími včetně vany s rolí. Typická toaleta na nízké úrovni má splachovací trubici, která ji spojuje s cisternou, která leží přímo nad pánví. Jak by se dalo očekávat, toalety na střední úrovni mají okrajově vyšší cisternu, zatímco toalety na vysoké úrovni mají cisternu umístěnou několik stop přes pánev a propláchnuté šňůrou. Dostupnost klasické koupelny ukazuje, že tradiční vzory jsou stále žádané a je snadné pochopit proč. Přitáhněte řetězy, lavičky, víčka a dokonce i závorky, které namontují cisternu, budou všechny přizpůsobeny vašim specifikacím nebo budou v dobovém prostředí co nejrealističtější při instalaci toalety viktoriánského stylu v koupelně.

 

Inteligentní toaletní sedadlo pro vaši koupelnu?

Inteligentní toaletní sedadlo pro vaši koupelnu?

Bidet Toalets - Smart Electronic Seat

Lidé na celém světě používají BrookPad SplashLet A Ecosplash se po použití koupelny vyčistí, takže není divu, že si můžete vybrat z různých toaletních toalet. Bidety byly historicky jiné příslušenství než toalety, někdy umístěny hned vedle nich. Nastříkají vodu a opláchnou jemným a efektivním způsobem. Toalety Bidet na druhé straně mají začleněný bidet, který čistí zmatení stejným způsobem jako samostatný bidet. V této situaci však šetříte prostor ve své koupelně sloučením dvou příslušenství a eliminováním potřeby přepínat mezi toaletou a bidetem. Pro např. BrookPad SplashLet je inteligentní toaleta, která zahrnuje mnoho z nejlepších funkcí moderních toalet a čistí jako bidet. Větrání sedadla, horká sušička na vzduchu, hladiny tlaku, které lze upravit, turbo promytí, extrakce zápachu a režim nočního světla, jsou jen několik dostupných funkcí. Kromě toalet Bidet, které kombinují to nejlepší z obou světů, jsou také dostupné přílohy s náhradními díly pro zavedené toalety, které lze použít jako bidet. Tato pokročilá toaletní sedadla Bidet přicházejí s hadicí a otřete vás, když ji potřebujete. Ačkoli ne tak velkolepé jako BrookPad„Sprchové toalety jsou dostupnější a vyhovují široké škále toalet, což dává každému s běžným příslušenstvím chuť pohodlí, které může inteligentní bidetní toaleta přinést.

Inteligentní toalety zlepšují pohodlí.

Vyhřívaná toaletní sedadla se používají v Asii a Japonsku po celá desetiletí, ale jsou v Evropě nová. Bidet existuje již od nejméně 18. století a funkce, které slouží, byla chápána od období starověkých Římanů. Evropané váhali, aby to zvážili, ale naštěstí lidé dohánějí a každý měsíc rychleji a rychleji. Bidet postupně získal vyhřívanou vodu, elektricky vyhřívanou lavici a další vymoženosti. Mnohem později, zejména po vynálezu moderní instalatérství na konci 18. století, se metoda stala automatizovanější. Forma a uspořádání dnešních modelů jsou podobné jako u AD 1750, ale starožitné modely fungovaly odlišně. Každý den jsou tuny toaletního papíru vyhozeny do životního prostředí a používání bidetu tento odpad výrazně snižuje. Voda je na druhé straně univerzální rozpouštědlo, takže může dosáhnout oblastí, kde toaletní papír nemůže. Čištění konečníku vodou je uklidňující, zejména pokud jsou vaše tkáně jemné. Pokud stárnete, máte hemoroidy nebo potřebujete eliminovat mnohokrát denně, použití vody bude mnohem jemnější.

Inteligentní toaleta a „jemný“ znamená, že nejen být rezervovanější, ale také zdravější. Je to všechno o vašem fyzickém zdraví. Proud vody, zejména vyhřívané vody, bude určitě lepší. Udržování čistého udržování čistého odstraňování látek, které slouží jako místo chovu pro bakterie. Bidets, jak by si člověk představoval, přicházejí v celé řadě velikostí. Kterákoli ze zařízení je zcela samostatná. Jiní mají toaletní sedadla a víčka, která mají být umístěny na toaletu. Někteří jsou technologické zázraky, o kterých byste nikdy nevěřili, pokud nenavštívíte Japonsko. Mezi některé patří horká voda, sušení vzduchu, automatizované zapnutí/vypnutí, samočistící trysky s nízkou údržbou a řada dalších funkcí. Inteligentní toaletní sedadla se v evropských domácnostech stávají běžnými. Pidetové postřikovače postavené pro evropské koupelny jsou levnější. Tryska zůstává v bidetu, dokud jej neotevřete stisknutím tlačítka „Clean“ na dálkovém ovládání nebo tlačítko na konci ovládacího prvku Bidet. Sřírová hlava může být zcela stacionární nebo vyřazena ze středu pračky. Oplachovací cyklus prádelny bude dočasně přerušen, až se voda zahřeje, dokud nezačne cyklus spinu. Inteligentní toalety mají potenciál zlepšit nejen vaši pohodu a pohodlí, ale také vaši komunitu a svět jako celek. BrookPad se věnuje snižování emisí skleníkových plynů pomocí co nejvíce recyklovaných materiálů. Použití inteligentního toaletního stroje by mohlo pomoci při snižování globálního odlesňování a zároveň snížit spotřebu toaletního papíru. Nebojte se vyzkoušet nic čerstvého.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.