What are types of bidets?

Co jsou typy bidetů?

Zjistěte více o postřikovačích a bidetech a jejich mnoha variantách.

Evropský bidet poblíž toaletní mísy

Věříte, že nákup samostatného bidetu stojí za to?

Jaké jsou bidety na trhu?

Kupujete bidet? Nebo se snažíte Najděte, co je bidet? Možná se budete chtít dozvědět o různých stylech bidetů, které jsou k dispozici. Je užitečné znát funkce, náklady a různé funkce. V současné době však na trhu existují různé styly. Existuje šest hlavních různých bidetových stylů: integrovaná toaleta Bidet, inteligentní toaletní sedadla, přenosný bidet, postřikovač nákladů, samotný a ruční postřikovač.

 • Dnešní trh však nabízí celou řadu návrhů.
 • Integrované toalety Bidet, inteligentní toaletní sedadla, přenosný bidet, postřikovač nástavby, samotný a ruční postřikovač jsou šest primárních typů bidetů.

Samostatné bidety

Existuje samostatný bidet. Je to zcela samostatné, samostatné koupelnové zařízení. To byl jediný druh, jaký býval předtím. V každém případě tento styl zahrnuje všechny provozní prvky kompletního bidetu, ale není to toaleta. Není určen k použití na toaletu, ale pouze k samočištění. Poté, co jste na toaletě, musíte cestovat do svého bidetu, abyste se čistili vodou. Obvykle jsou jednou z dražších možností a samozřejmě zabírají nejvíce prostoru v koupelně. Tato forma je velmi populární v jižní Evropě.

 • Samotný je bidet.
 • Dříve to byl jediný dostupný druh.

Stojí za to investovat do samostatného bidetu?

Potřebují odbornou instalaci, protože jsou přímo připojeni k vašemu instalatérskému systému, který se obvykle provádí jako součást koupelny. Uživatelé veteránů bidetu poukazují na to, že peníze uložené na toaletním papíru znamenají, že instalace bidetu se platí za sebe poměrně rychle a ano, bidety stojí za to, říkají! Jiné kultury se mohou líbit bidetu, ale Američané se vždy vyhýbali mytí zadků po poopingu. Abych však byl upřímný, bidety mohou výrazně zlepšit váš zážitek z toalety - a za velmi nízkou cenu.

Přenosné bidety

Když cestujete nebo jste zjistili, že neexistuje žádný bidet. Nestresujte to. Všude, kam jdete, získáte vodu s přenosným bidetem. Přenosný bidet je malá trubice vyrobená ze speciální flexibilní gumy s připojenou tryskou. Obvykle je to velikost malého kontejneru. Tato forma bidetu je často označována jako cestovní bidet nebo bidetová láhev. Pokud hledáte tento typ bidetu, pak BrookPad Ecosplash 85 je přesně to, co hledáte.
Funguje to dobře jako pro jednoduché rychlé mytí. Pro provoz vyžaduje jednu ruku. S tímto typem bidetu je jedinou možností teploty cokoli, co naplníte láhev. Teplou vodu můžete stříkat pouze tehdy, pokud je k dispozici v nedalekém faucetu. Pokud máte určitou formu bidetu, znáte tento zábavný pocit mytí vody. It's nice to have one in case you're in a situation without a bidet. Pro cestovatele nebo někoho, kdo chce vyzkoušet funkci Bidet, aniž by investoval do jiné nákladnější formy bidetu, mohou být skvělou volbou.
 • Obvykle je kolem velikosti malého kontejneru.
 • It can only be operated with one hand.

Hand-Held Bidet Sprayers

There is a type of bidet that is halfway between a bidet attachment and a portable one. This is considered a hand-held bidet sprayer. You should not take anything like a portable toilet with you. Instead, plug a T-valve and a hose into your water pipe. Linkage is the same as in the toilet seat or bidet, but the spray wand is not inside the toilet. It looks like a hand unit at the end of a long pipe, usually a metal mesh like the water line of the toilet itself.
Ruční postřikovače bidetů, jako je Ecosplash 110C, vám poskytne plnou viditelnost, kam směřuje sprej. Není třeba otočit tělo kolem sedadla toalety nebo použít boční nebo dálkový ovladač, abyste se pokusili zacílit na hůlku, kde chcete. Můžete také změnit tlak na stupeň tlaku, který tlačíte na ruční páku. Styl je jedinečný a někteří by to mohli považovat za možnost, která stojí za prozkoumání.
 • Existuje bidet, který je uprostřed mezi připevněním bidetu a přenosným bidetem.
 • Toto je postřikovač bidetu, který můžete držet v ruce.

Stojí za to investovat do přenosného bidetu?

Podle určitého výzkumu jsou bidety prospěšné pro osoby s urogenitálními a análními poruchami. Někteří lidé věří, že sklízejí mikroby. Jiní tvrdí, že ne, nebo alespoň ne do té míry, že se jedná o problém. Jediná věc, která se zdá být v souladu s tím, zda jsou bidety pro vaše zdraví zdravé, je to, že neexistuje.

Jaký je nejlepší způsob, jak použít přenosný bidetový postřikovač?

Sparovky bidetů se připojují k přívodu vody na záchodě a fungují podobně jako postřikovač, který můžete mít na kuchyňském dřezu nebo na zahradě. Zatímco stále sedíte na toaletě, vezměte postřikovač, nasměrujte jej na oblast, kterou chcete vyčistit, a stiskněte rukojeť. Voda a zbytky by měly být zlikvidovány na záchodě. Můžete také změnit tlak vody. Počínaje nízkým tlakem je dobrý nápad.

Služba čistí bidet čisticím sprejem

Je dobré použít přenosný bidetový postřikovač, pokud se chcete diskrétně vykoupat?

Připojení postřikovač bidetů

Jedním z příslušenství Bidet, které můžete najít v koupelně, je připevnění postřikovač bidetů. Bidetová zařízení je připojena ke skutečné toaletní míse pod sedadlem, odtud název. Kromě přenosných bidetů jsou obvykle v průměru nejméně nákladné, ale mají také menší funkčnost. Modely jako Ecosplash 250D poskytují velmi dobré mytí zadních a bidetů a mají rozumnou hodnotu za peníze.
Přicházejí bez vyhřívaného sedadla, neexistuje žádná horká sušička na vzduchu a zřídka mají dálkové ovládání, jen abychom jmenovali tři z mnoha možností, které se většinou používají v sedadlech chytrých bidetů. Je to proto, že nejsou elektricky napájeny. A to je jeden z profesionálů, tyto bidety potřebují pouze vodní spojení.
V současné době to neznamená, že nemůžete získat teplou vodu. Některé z příloh Bidet, například Ecosplash 270HD, mají vnější připojení k připojení přímo ke zdroji horké vody v koupelně. Teplota vody, tlak může být nastaven. Najdete také variantu s samočistící a zatahovací tryskou, která pomáhá s údržbou zařízení.
 • Připevnění postřikovač bidetů je jedním z příslušenství Bidet, které byste mohli objevit v koupelně.
 • Bidet je spojen se skutečnou toaletní míčkou pod sedadlem, tedy názvem.

Stojí za to investovat do příloh Bidet?

Bidets také pomáhá šetřit vodu. Minimalizací využití toaletního papíru vědci předpovídají, že jejich bidetové přílohy každý týden ušetří 54 galonů vody. Podle vědců, ačkoli opláchnutí vodou je relaxační, neexistuje žádná zavedená zdraví nebo hygienická výhoda pro využití bidetu.

Inteligentní sedadla bidetu

Uvidíte také toaletní sedadlo v japonském stylu jako BrookPad SplashLet sedadlo. Tento formulář nahrazuje aktuální sedadlo koupelny kombinovaným sedadlem s funkcí bidetu. Požadovaná tryska je nainstalována na sedadle. Pokračuje tak, jak se používá k rychlému a čistému provedení práce. Nejen, že to má bidet, ale také anální mytí vody, které eliminuje potřebu toaletního papíru.
Jsou proto o něco nákladnější než prodloužení nebo ruční, ale mnohem méně nákladnější než samostatný keramický bidet. Přesto vylepšená funkce a zvýšená snadnost údržby způsobují, že další výdaje stojí za to. Bidet toaleta a sestavovací ohřívač potřebují kvůli elektrickému připojení pouze studenou vodu. Ve funkci bidetu a mytí může být nastavena teplota a tlak. Kromě toho je sedací plocha zahřívá a často se dodává horkým sušičkou na vzduchu a dokonce i deodorant a masáž vody. Sedadla Bidet také přicházejí se systémy dálkového ovládání a bočními panely. Jaký kontrolní systém je nejlépe přichází na osobní vkus.
 • Toaletní sedadlo v japonském stylu, například BrookPad SplashLet K dispozici je také sedadlo.
 • Tento design nahrazuje současné koupelnové sedadlo kombinovaným sedadlem vybaveným bidetem.

Stojí za to investovat do toaletních sedadel Bidet?

Podle určitého výzkumu jsou bidety prospěšné pro osoby s urogenitálními a análními poruchami. Někteří lidé věří, že sklízejí mikroby. Jiní tvrdí, že ne, nebo alespoň ne do té míry, že se jedná o problém. Jediná věc, která se zdá být v souladu s tím, zda jsou bidety pro vaše zdraví zdravé, je to, že neexistuje.

Je možné najít toalety s vestavěnými bidety?

Kombinace toalety Bidet je přesně to, jak to zní. Jedná se o jednu jednotku, která kombinuje toaletu a bidet v jedné jednotce a nabízí luxusní zážitek z koupelny kombinováním vysoce kvalitního toalety s funkcemi Bidet. Tato koupelnová příslušenství mají elegantní a moderní design, který doplní řadu koupelnových stylů.

Toalety s vestavěným bidetem

Stejně jako bidetová lavička má tento druh inteligentní toalety často stříkací trysku, ale je vestavěná na toaletu. Jinými slovy, toaleta a bidet jsou v jednom. To nabízí nový vzhled, ale funkčnost může být podle toho stále upravena. Tato forma je obvykle nejnákladnější, ale má širokou škálu funkcí. Tento formulář je trvale postaven jako kombo toaletní bidet.
K dispozici jsou proto různé formy bidetů. Dnešní bidety budou mít užitečné výhody zdraví a pohodlí, aniž by ve vaší koupelně získali další prostor.
 • Tento druh inteligentní toalety je vybaven stříkací tryskou, podobnou lavičce Bidet, ale je vestavěná na toaletě.
 • Toto je nejdražší možnost, ale přichází s mnoha možnostmi.

Jak se umýváte s bidetem?

Můžete sedět nebo rozkročit volně stojící bidet směřující k příslušenství (možná budete muset odstranit kalhoty k tomu) nebo pryč od příslušenství (jako toaleta). Před otočením knoflíků se ujistěte, že jste umístěni na tryskách, abyste vyzařovali horkou nebo studenou vodu, v závislosti na vašich preferencích. Nejrozšířenějšími formami bidetů v domácnostech jsou toaletní sedadla Bidet a připojení bidetů. Jednoduše odstraňte své současné toaletní sedadlo, namontujte bidet a připojte jej k přívodu vody pro instalaci. Při sezení na toaletě by však mohla být obtížná knoflíky nebo knoflíky.

 • Nejrozšířenějšími formami bidetů v domácnostech jsou toaletní sedadla Bidet a připojení bidetů.
 • Jednoduše odstraňte své současné toaletní sedadlo, namontujte bidet a připojte jej k přívodu vody pro instalaci.

Existuje několik bidetů, z nichž si můžete vybrat, takže z nich bych měl vybrat?

Nejprve je první úvaha, když si vybíráte bidet, pro to, pro co ho chcete použít. Některé z nejzákladnějších bidetů na trhu budou fungovat pro osobní hygienu, pokud hledáte pouze jednu pro osobní hygienu. Pokud máte obavy o ženskou hygienu, možná budete chtít hledat bidet s další funkcí navrženou tak, aby prospívala tomuto regionu.

Zadek můžete vysušit po použití bidetu papírovými ručníky.

Po použití bidetu, jak se dá očekávat, že se osušíte? Bass bude vždy přijít na vaše volání, bez ohledu na to, jak obsazené jeho nebo její zadní může být. To může být provedeno tak, že se na minimu toaletní papír a dabuje na vnější plochu, aby se zabránilo neustálé používání toaletního papíru. To nejen pomůže životnímu prostředí, ale také šetří peníze.

Je bidet čistý?

Je hygienické používat bidety? Ano, odpověď je správná. Nejhygieničtější možnost je použít bidet před tím, než se do sprchy, poté, co využívá jeho sušení funkce nebo jen malé množství toaletního papíru k vyschnutí regionu. Místo toho položte kůži takovým způsobem, že na ní nebude mít nic rozmazané, a suchý papír bude méně dráždivý.

Je lepší použít bidet než utřít s tkání?

Bidets jsou více hygienické a přátelské k pokožce, na rozdíl od použití toaletní papír, který opustí tenký film z výkalů všude. A bidet spreje malý proud vody přes vaši Butthole, mytí fekální hmoty, které se nahromadily během vaší návštěvy.

Jaké jsou konečné závěry?

 • Integrovaný Bidet Toaley, Smart toalet seats, Portable Bidet, Attachment Sprayer, Stand Alone, and Hland-Held Sprayer jsou šest primárních typů bidetů.
 • Z-držený bidet, jako je EcoSplash 110C, vám umožní vidět přesně, kam se sprej chystá.
 • Není třeba se otáčet kolem na záchodě nebo používat boční nebo dálkové ovládání, aby se mířit a kde ji chcete.
 • Vzhledem k elektrickému zapojení potřebuje bidet a vestavěný ohřívač pouze studenou vodu.
 • Teplota a tlak mohou být kontrolovány jak v bidet, tak i v mycích funkcích.
 • Kromě toho je prostor pro posezení vyhřívaný a vysoušeč horkého vzduchu, stejně jako deodorantové a vodní masáže, jsou obvykle poskytovány.
 • Je to otázka osobních preferencí, pokud jde o to, který kontrolní systém je lepší.
 • Po použití bidetu můžete použít papírové ručníky, abyste vysušte svůj zadek.
 • Nejhygieničtější přístup je použít bidet před vstupem do sprchy, pak suchou oblast pomocí bidet je sušení funkce nebo malý objem toaletního papíru.

Zapsáno
BrookPad Tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.