What is the best way to choose a light bulb?

Jaký je nejlepší způsob, jak si vybrat žárovku?

Přečetli jste si náš nákupní průvodce pro žárovky?

Jaký je nejlepší způsob, jak si vybrat žárovku?

Jak vybrat žárovku?

Příkon žárovky měří, kolik energie používá. Halogenová světla, často známá jako „cibule bílého světla“, generují světlo, které úzce odpovídá přirozenému dennímu světlu. CFL se mohou platit za méně než devět měsíců a poté vám začít šetřit peníze měsíčně. Příslušná žárovka pro váš dům vyžaduje správnou uzávěrku. Nahrazení zastaralé spirály nebo CFL ve tvaru tyčinky novější LED žárovkou vám může ušetřit peníze.

Zjistěte, zda náhradní žárovka musí mít přesně stejný tvar jako stará. Vypočítejte příkom a lumeny žárovky. LED světla jsou méně nákladná pro běh, produkují méně tepla a vydrží výrazně déle. Inteligentní LED žárovky umožňují ovládat několik světel na dálku prostřednictvím aplikace smartphonu nebo inteligentního domácího asistenta. Halogenová světla trvají méně a stojí více na běh než LED žárovky.

Toto video vysvětluje, co může osvětlení Philips Hue udělat pro vás a váš dům. Kelvin Scale měří teplotu barvy světla. Nízké osvětlení Kelvin je vynikající pro použití v obývacím pokoji, jídelně, ložnici a chodbě. Toto světlo je energické, jasné, živé a ostré. Můžete si vybrat LED světla vlákna v čistém nebo jantarovém skle.

Při nákupu žárovky zvažte úhel paprsku. Světla s nízkým úhlem paprsku funguje dobře v kompaktních oblastech, když jsou seskupena dohromady. Například plastové žárovky mají nižší úhel paprsku než skleněné žárovky. Pokud používáte přepínač stmívače, nezapomeňte vybrat stmívatelné LED žárovky, jak ukazuje výše uvedený symbol. K dispozici jsou pásové, dálkově ovládané a barevné lišty.

Naše 2-in-1 kliknutí a změna změny barvy teploty funguje s vaším stávajícím přepínačem. Naše dálkově ovládané žárovky přicházejí v celé řadě barev. Barevné kolo dálkového ovládání umožňuje upravit odstín vaší náladě. Stisknutím spínače osvětlení přejděte dvakrát z relaxační 30% jasně teplé bílé na 100% oslnivou neutrální bílou pro čtení nebo jiné činnosti.

Jaké jsou základy žárovek: příkon a lumen?

Při výběru žárovky jsou dva důležité faktory, které je třeba zvážit dva důležité faktory. Příkon žárovky je měřením toho, kolik energie spotřebovává. Na druhé straně lumen jsou jednotkou měření jasu žárovky; Čím větší je počet, tím jasnější světlo.

Jaká je energeticky nejúčinnější žárovka ve vaší domácnosti?

Vzhledem k tomu, že žárovky a halogenové žárovky mají největší příkon, jsou to nejméně energeticky efektivní možnosti dostupné na trhu. Světla CFL používají méně wattů, ale LED žárovky je všechny překonávají z hlediska energetické účinnosti: 8 nebo 9-watt LED žárovka produkuje tolik světla jako 60-W žárovku při stejné spotřebě energie.

Jaký druh žárovky přichází nejblíže k vzhledu přirozeného světla?

Halogenové žárovky, často známé jako „bílé světlo“, jsou druhem žárovky, která produkuje světlo, které je velmi podobné barvě přirozeného denního světla. Při použití halogenového osvětlení se barvy zdají živější a světla mohou být tlumena. Jsou však nákladnější a spalují při větší teplotě než žárovky, přestože jsou poněkud energeticky účinnější.

Přemýšlel, jaká byla nejméně energeticky efektivní žárovka.

Menší verze fluorescenčních světel s dlouhými trubicemi, které již můžete mít ve vaší kuchyni nebo garáži, jsou kompaktní zářivky (CFL) v podstatě stočené varianty dlouhé trubice zářivkové světel. Typická kompaktní fluorescenční světla (CFL) se mohou platit za méně než devět měsíců a poté vám začít šetřit peníze měsíčně, protože používají méně energie než konvenční dohody.

Je lepší, aby vaše oči viděly v chladu nebo teplé bílé?

Kromě toho, že teplá bílá uklidnila, také zjemňuje tón pleti a pomáhá minimalizovat vady. Teplá bílá nás všechny zdá, že se zdá atraktivnější. Cool White se doporučuje pro následující aplikace: ... S ohledem na to můžeme usoudit, že chladné bílé LED osvětlení je pro praktické účely největší volbou, zatímco teplé bílé LED osvětlení je ideální volbou pro obytné prostory.

Je výhodné, aby vaše oči byly v jemné bílé nebo za denního světla?

Světle, které jsou jasně bílé a studené, taková zářivka a žárovky a žárovky, produkují nejvíce ultrafialové záření a způsobují největší poškození vašich očí. Měkká bílá/teplá bílá (2700 Kelvin): Tato barva je nejlepší pro ložnice a obývací pokoje, protože jim dává klasickou teplou a pohodlnou atmosféru.

Je barva denního světla stejná jako barva chladných bílých žárovek?

Žárovky, které produkují světlo při teplotách v rozmezí od 4100 K do 5000 tisíc, se označují jako „chladná bílá“ a mají poněkud modrý odstín svému světlu. Žárovky denního světla jsou definovány jako ty, které emitují světlo při teplotě barev přibližně 6500 tisíc nebo vyšší, a mají pro ně výrazný modrý a studený pocit.

Kroky k úspěchu s žárovkou jsou jednoduché.

Vyhlídka na postavení před řadami žárovek může být skličující a výběr správného člověka může být zasažen nebo zmeškaný, pokud nemáte správné informace. Naštěstí jsou k dispozici některé informace. Takže, ať už se snažíte zjistit, zda se jedná o BC nebo ES, nebo porovnávat watty a lumen, můžeme vám pomoci najít vhodnou žárovku a rozjasnit váš dům v žádném okamžiku. Kontaktujte nás hned.

Pochopte své armatury.

První věc, kterou musíte určit, než začnete nakupovat, je to, jaký druh čepice potřebujete. Pokud máte ji, zaškrtněte symbol na poli aktuální žárovky nebo se podívejte na základnu žárovky a zjistěte, zda je kompatibilní. Zde jsou uvedeny nejběžnější kování cap; Stačí se přizpůsobit své žárovce na seznamu a určete potřebnou montáž. Převodník CAP je termín používaný k označení zařízení, které převádí jeden druh měny na jiný.

Rozpoznat různé typy žárovek.

Při výběru formy své žárovky je třeba mít na paměti několik faktorů. Je nutné, aby nová žárovka měla přesně stejný tvar jako předchozí? Například, pokud nahrazujete žárovku reflektoru, budete k dokončení transformace potřebovat žárovku ve tvaru reflektoru. Ostatní žárovky budou nejlépe fungovat s určitým typem žárovky; Například lustry budou nejlépe fungovat se svíčkovým světlem. V této části najdete seznam nejtypičtějších tvarů žárovky, které uvidíte kolem domu:

Výměna zastaralých žárovků

Pokud nahrazujete svěrák s energií úspornou ve stylu nebo ve tvaru CFL ve tvaru tyčinky novější LED žárovkou, můžete ušetřit peníze přepnutím na novější LED žárovku. Tato nová světla mají nejen příjemnější vzhled, ale jsou také energeticky účinnější. Žárovky byly většinou vyřazovány z trhu, ale nestarajte se, pokud potřebujete jednu z nich nahradit; Jediné, co musíte udělat, je vybrat srovnatelnou volbu z technologií žárovky uvedených v níže uvedené tabulce. V naší sbírce dekorativních žárovek máme vše od krásných diamantů po dechberoucí koule a vypadají tak fantasticky, že nebudete potřebovat lehký kryt, abyste je skrývali pod ní.

Halogenové žárovky jsou druh žárovky, která produkuje teplo.

LED světla mají delší životnost a nižší provozní náklady, zatímco halogenové lampy mají kratší životnost a vyšší provozní náklady než LED žárovky. LED žárovky jsou také známé jako diody emitující světlo (LED). LED světla jsou levnější provoz, generují méně tepla a vydrží mnohem déle než žárovky staršího stylu. Nenechte se odradit vysokými počátečními náklady na LED žárovky; Nízké využití energie těchto brilantních světel povede k většímu úsporám v dlouhodobém horizontu než náklady na žárovky. K dispozici jsou stmívatelná LED světla. Smart LED žárovky: Inteligentní žárovky vám umožňují spravovat řada světel na dálku prostřednictvím aplikace na smartphonu nebo hlasem prostřednictvím inteligentního domácího asistenta. Inteligentní žárovky jsou stále populárnější. Tyto žárovky jsou jak LED žárovky, tak inteligentní žárovky a jsou k dispozici v různých barvách a stylech, stejně jako řada inteligentních funkcí. V tomto videu se dozvíte více o tom, čeho může osvětlení Philips Hue dosáhnout pro vás a váš domov:

Poznáte svou zář.

Jas žárovky byl dříve určen příkonem, což byl průmyslový standard pro stanovení jasu. Spotřeba energie žárovky se měří ve Watts (W) a moderní žárovky vyžadují mnohem méně elektřiny, aby vytvořily stejné množství světla, což je vynikající zpráva pro životní prostředí i váš účet za energii. Nyní je nutné myslet, pokud jde o lumen (reprezentované jako „LM“), spíše než watty při zvažování jasu nové žárovky, na rozdíl od předchozího systému.

Co přesně je lumen?

Lumen je jednotky měření pro množství světla emitovaného žárovkou. Pokud jde o lumen, tím více je lepší, pokud jde o světlé jas! Chcete-li prozkoumat ekvivalentní výstup příkonu a lumen ve starém stylu žárovky a porovnat je s různými druhy energeticky úsporných žárovek, zkontrolujte níže uvedenou tabulku (LED, halogen a CFL). V případě LED žárovky s lehkým výkonem 805 lumenů má 10 watt LED žárovka rovnající se žárovku 60 Watt ze 70. let. Počet lumenů, které potřebujete z žárovky, je určen funkcí světla a zda jej primárně používáte pro okolní (nebo obecné) osvětlení, přízvukové osvětlení nebo osvětlení úkolů pro činnosti, jako je čtení, vaření, práce nebo Studium, mimo jiné. Pokud si nejste jisti, co je ideální pro váš zdroj světla, naleznete na naší užitečné referenční stránce.

Pochopte teplotu barvy.

Při výběru nových žárovek nezapomeňte vzít v úvahu teplotu barev; To vám umožní generovat různé nálady nebo provést různé činnosti v závislosti na teplotě barev.

Co přesně je Kelvin?

Stručně řečeno, Kelvins jsou měřicí jednotkou, jak je chladné nebo teplé světlo, a Kelvinova stupnice je měření pro teplotu barev světla. Bělejší světlo se produkuje zvýšením množství Kelvins (reprezentovaných jako k) v dané oblasti prostoru. Nízké teploty Kelvin poskytují teplejší, útulnější osvětlení, které je ideální pro použití v obývacím pokoji, jídelně, ložnici a chodbě. Vysoké Kelvins poskytuje energizující neutrální bílé světlo, které pomáhá vytvářet energizující, jasnou, živou a svěží atmosféru - ideální pro použití v kuchyni, koupelně, studiu a dílně, mimo jiné.

Pochopte svůj vlastní styl.

Naše dekorativní žárovky rozjasní váš domov různými vzory a tvary, od krásných diamantů po dechberoucí koule a všechno mezi tím. Protože jsou vyrobeny ze směsi technologie LED a designu vintage, mohou být jednoduše nainstalovány tak, aby nahradily konvenční žárovky, které mají stejné upevnění.

Žárovky LED vlákna jsou druhem žárovky, která používá technologii LED.

Světla vlákna LED jsou vizuálně přitažlivá jak při zapnutí, tak při vypnutí. LED žárovky jsou často neprůhledné nebo zamlženy v barvě, které lze v některých kruzích také označovat jako „perla“ nebo „opál“. Mohou způsobit, že se žárovka zdá velmi jasná, ale nyní jsou k dispozici nové verze, které jsou zcela průsvitné, takže žárovka se zdá být plně průhledná. Na rozdíl od jejich předchůdců jsou žárovky LED vlákna navrženy tak, aby vypadaly spíše jako tradiční žárovka, doplněná jejich výraznými žlutými LED vláknami pro tuto zvláštní postavu, která nám připomíná původní vlákno Edison; Krásně stylové, ale bez vysokých provozních nákladů a krátkých životností jejich předchůdců. Při používání v stolních nebo nástěnných lampách nebo jako přízvukové světla poskytují tyto žárovky teplou, příjemnou zlaté měkké záře, která je ideální pro vytvoření pohodlného prostředí v obytných oblastech nebo ložnicích.

Je lepší používat čiré nebo jantarové sklo?

Navíc, pokud jde o výběr žárovky LED vlákna, máte na výběr také vybrat také čiré sklo nebo jantarově barevné sklo. V obou případech je zobrazena složitost jejich LED vláken, přičemž výběr jantarového skla poskytuje výrazně teplejší teplotu barev a vzhled retro starožitné žárovky. Zatímco jantarové i čisté žárovky jsou k dispozici v různých formách a stmívatelných nebo nedimmabilních odrůdách, jantarová světla poskytují teplé bílé světlo, zatímco čiré žárovky mohou produkovat neutrální i teplé světlo.

Více informací o žárovkách

Zde je několik dalších úvah a charakteristik, které je třeba mít na paměti při výběru nových žárovek: úhly paprsků. Při nákupu žárovky je také nezbytné zvážit úhel paprsku žárovky, kterou chcete zakoupit. Nízký úhel paprsku vytváří směrované světlo, které upozorňuje na určitou oblast nebo položku. Světla úhlu nízkého paprsku fungují lépe v menších prostorech, když jsou seskupeny dohromady blíže k sobě. Nesměrové světlo bude produkováno širokým úhlem paprsku. Ve větších prostorech fungují jasná světla s širšími úhly paprsku lépe než úhly úzkého paprsku. Látka žárovky může mít také vliv na úhel, pod kterým svítí. Například plastové žárovky mohou mít ve srovnání s jinými typy žárovek spodní úhel paprsku než skleněné žárovky.

Inteligentní žárovky jsou žárovky, které jsou připojeny k internetu.

V rámci našeho rozsahu inteligentních LED žárovků je také k dispozici také vzrušující sada žárovek s chytrými funkcemi, jako je vestavěný reproduktor, Wi-Fi opakování, pohybové senzory a rostlinná rostoucí žárovka. Rostoucí žárovka přátelské k rostlinám používá efektivní vlnovou délku světla ke zlepšení fotosyntézy a podporuje zdravý růst ve vnitřních rostlinách. Vyhledejte následující symboly v krabici žárovky v obchodě a zjistěte, co chcete udělat:

LED světla, která mohou být tlumená

Ne všechny žárovky LED mají být stmívatelné a jsou k dispozici v stmívatelných i nedimmabilních konfiguracích, aby vyhovovaly vašim potřebám. Pokud chcete použít přepínač stmívače, buďte si jisti, že si vyberete LED žárovky, které lze tlumené; To je uvedeno na krabici podle výše uvedeného symbolu. V mnoha případech můžete jednoduše odstranit svá současná světla a nahradit je stmívatelnými LED žárovkami, což vám umožní udržovat stávající přepínač stmívače. Změna přepínače stmívače na přepínač, který má pracovat s nízkým příkonem stmívatelných LED žárovek, bude s největší pravděpodobností nutné, pokud vaše náhradní LED žárovky blikají nebo uslyšíte bzučivý hluk, když je zapnete nebo vypnete. Důvodem je skutečnost, že spínače stmívače staršího stylu nejsou schopny „porozumět“ nízkému zatížení LED lampy. Je však důležité si uvědomit, že stmívatelná LED světla mohou být použita s nebo bez přepínače stmívače v závislosti na situaci.

Žárovky, které jsou ovládány spínačem

Tato světla ovládaná přepínače jsou navržena tak, aby fungovala s vaším aktuálním přepínačem, takže není třeba měnit elektrický systém; Nahradíte žárovku novou. K dispozici jsou tři odlišné vestavěné funkce, z nichž každá má jedinečnou funkci: když používáte naši žárovku a změnu sklizeňů a změnu pomocí aktuálního přepínače, můžete snadno ovládat jas svého světla. Od 30% do 100% výstupu světla lze dosáhnout jediným pohybem spínače! Teplota barevného světla můžete ovládat pomocí aktuálního přepínače a naší žárovky teploty posunu barev 2 v 1. Chcete -li převést z uklidňující teplé bílé bílé 2700k na neutrální bílou 4000K pro čtení nebo pracovní činnosti, stačí stisknout spínač světla dvakrát rychlým sledem. Pomocí aktuálního přepínače a naší žárovky 3 v 1 3 v 1 můžete upravit teplotu jasu a barev vašeho osvětlení. Chcete -li převést z relaxační 30 procent jasně teplé bílé na 100 % brilantní neutrální bílou pro čtení nebo jiné činnosti, stiskněte dvakrát spínač světla.

Žárovky, které lze ovládat vzdáleně

S našimi vzdáleně kontrolovanými žárovkami si můžete vybrat z různých možností osvětlení. Můžete upravit barevnou teplotu, jas a dokonce i barvu vašeho světla a vytvořit pro vás ideální prostředí. Barevné kolo na dálkovém ovládání vám nabízí možnost přizpůsobit barvu tak, aby odpovídala vaší náladě. Díky snadno srozumitelné ikonografii je jednoduché použití a vše, co musíte udělat, abyste mohli začít, je zapojit vaše světla a začít jít.

Jak vybrat žárovku?

 • Příkon žárovky měří, kolik energie používá.
 • Halogenová světla, často známá jako „cibule bílého světla“, generují světlo, které úzce odpovídá přirozenému dennímu světlu.
 • CFL se mohou platit za méně než devět měsíců a poté vám začít šetřit peníze měsíčně.
 • Příslušná žárovka pro váš dům vyžaduje správnou uzávěrku.
 • Nahrazení zastaralé spirály nebo CFL ve tvaru tyčinky novější LED žárovkou vám může ušetřit peníze.
 • Zjistěte, zda náhradní žárovka musí mít přesně stejný tvar jako stará.
 • Vypočítejte příkom a lumeny žárovky.
 • LED světla jsou méně nákladná pro běh, produkují méně tepla a vydrží výrazně déle.
 • Inteligentní LED žárovky umožňují ovládat několik světel na dálku prostřednictvím aplikace smartphonu nebo inteligentního domácího asistenta.
 • Halogenová světla trvají méně a stojí více na běh než LED žárovky.
 • Toto video vysvětluje, co může osvětlení Philips Hue udělat pro vás a váš dům.
 • Kelvin Scale měří teplotu barvy světla.
 • Nízké osvětlení Kelvin je vynikající pro použití v obývacím pokoji, jídelně, ložnici a chodbě.
 • Toto světlo je energické, jasné, živé a ostré.
 • Můžete si vybrat LED světla vlákna v čistém nebo jantarovém skle.
 • Při nákupu žárovky zvažte úhel paprsku.
 • Světla s nízkým úhlem paprsku funguje dobře v kompaktních oblastech, když jsou seskupena dohromady.
 • Například plastové žárovky mají nižší úhel paprsku než skleněné žárovky.
 • Pokud používáte přepínač stmívače, nezapomeňte vybrat stmívatelné LED žárovky, jak ukazuje výše uvedený symbol.

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.