What is the best way to clean and maintain your space?

Jaký je nejlepší způsob, jak vyčistit a udržovat svůj prostor?

Další informace o čištění a údržbě vaší oblasti naleznete na našich webových stránkách.

Jaký je nejlepší způsob, jak vyčistit a udržovat svůj prostor?

Jak čistíte a udržujete svůj prostor?

Hluboké čištění vašeho domu, často spojené s jarem, není nikdy špatný nápad. S trochou přípravy vpřed můžete získat lepší výsledky a usnadnit čištění. Získejte skvělý výsledek se snadnými tipy na čištění. Výhody si užijete v žádném okamžiku! Vytvořte seznam všech potřeb, které potřebujete k důkladnému čištění shora dolů.

Nezapomeňte vyčistit všechny povrchy v každé místnosti, než se přesunete do podlah a koberců. Zjednodušte svůj život využitím nástrojů určených pro tuto práci, jako je například rubmaid flexi prach. Pokud máte alergie, úplně prach - včetně vrcholů skříní, kolem rámů dveří a v případě potřeby dokonce strop. Žulové pracovní desky by se měly znovu upevnit jednou ročně po instalaci. Chcete -li čistit vnější okna, aniž by je otřela, namočte do roztoku měkký štětec a použijte je k otřesení skleněných tabulí.

Čištění mýdlem a vodou je vždy nezbytné, takže vyčistěte svůj dům nebo podnikání v rozsahu a vápence. Při přípravě domu nebo pronájmu je nezbytné udržovat čisté a čerstvé koberce. Hluboké čištění koberce jednou ročně může pomoci vydržet déle a vypadat svěží. Pokud si těžký nábytek prohloubil koberec, položte na propad kostku ledovou kostku a nechte ji rozmrazit, než jej odstraníte a vyčistíte. Pravidelně čistěte a vysávejte podlahy s kamenem a dlaždicemi, aby to vypadalo skvěle. Bona Stone, dlaždice a laminátový podlahový lak je skvělý všestranný produkt. Namísto univerzálních čističů hledejte řešení specializovaná na kamenné podlahy. Pro ohromující výsledky vyberte příslušný lak pro vaši podlahu.

Získejte fantastický výsledek s jednoduchými návrhy na rychlejší vyčištění.

Ačkoli jarní čištění je často spojeno s sezónou, nikdy není špatný čas na důkladné čištění doma. Čištění nemusí být potíží, ať už se připravujete na prohlídky, takže můžete prodat svůj dům a přesunout se nebo chcete nový začátek v novém domě poté, co jste se právě nastěhovali. Ať už je to motivující cokoli Vaše touha být čistá, připravena s příslušným vybavením pro tento úkol a vy se vrátíte zpět, abyste si užili výsledky v žádném okamžiku!

Připravte se na úklid úspěchu.

S trochou plánování předem můžete získat větší výsledky a usnadnit úklidové úkoly. Zkontrolujte, zda máte po ruce dostatek čisticích materiálů, a vytvořte strategii pro sekvenci, ve které budete provádět své úkoly. Pokud jde o Big Clean, ať už jste v tom nový, nebo chcete jen aktualizovat svou sadu nástrojů, nezapomeňte na svůj nákupní seznam vložit pár rukavic. Gumové mycí rukavice jsou ideální pro většinu úkolů, ale v určitých situacích může být také užitečné pár těžkých rukavic. Zkontrolujte, zda máte pár rukavic, které jsou vhodné pro všechny úkoly, které jste naplánovali, zejména ty, které mohou potřebovat použití detergentů nebo jiných chemických čističů. Pokud si myslíte, že je budete potřebovat, zásobte se na látkách a kartáči - nebo dejte svým starým oblíbeným dobrým mytím, než začnete. Nechcete šířit staré nečistoty po celém místě u vás doma. Nakonec se zaměřte na svůj vysavač a vyprázdněte sáček a v případě potřeby nahraďte filtr.

Připravte si čisticí prostředky.

Čištění je jednodušší, pokud máte schopnost přenášet veškeré zboží a materiály z jedné oblasti do druhé. Pokud jde o udržení všeho organizovaného a přenosu, je nejlepší čisticí caddy, ale starý kbelík nebo dokonce taška na potraviny může udělat. Ať už se rozhodnete je uspořádat, nezapomeňte zachovat veškeré čisticí prostředky mimo dosah mladých lidí za všech okolností. Úhlové zámky jsou vynikající pro udržení dětí mimo skříňky, které drží potenciálně nebezpečné zboží.

Jaký druh čištění máte?

 • Houby a čističe jsou užitečné nástroje pro čištění.
 • V barvě žluté barvy.
 • Látky pro čištění skla.
 • Kartáče pro čištění
 • Vyžaduje se mop a kbelík.
 • Vyžaduje se popelnic a štětec.
 • Rukavice pro ochranu
 • Plastový caddy, který udržuje základy blízko po ruce.

Jak správně čistit okna a další povrchy

Začínat nahoře a pracovat na cestě dolů je nezbytný pro důkladné čištění. Vytvořte seznam všeho, co potřebujete, a začněte z nejvyššího patra. Před přesunem na podlahy a koberce upřednostňujte stropy, okna a další povrchy v každé místnosti.

Mytí oken je nezbytné zlo.

Pokud jde o okna, věci se dramaticky zlepšily s vynálezem vakua okna - voda stříká na gauči a skvrny na skle jsou nyní minulostí. Nejnovější generace okenních vaků je určena k tomu, aby čištění oken byl hračkou. Je také možné použít okenní VAC k vyčištění úniků a čištění dlaždic, sprchových obrazovek a dalších hladkých povrchů kolem domu. Kvůli jeho flexibilitě je okenní VAC obecně vynikajícím nákupem. Ať už si umýváte okna s oknem nebo bez okna, použití správných skleněných čisticích prostředků může váš život zjednodušit a výsledky tak jasnější - naše řada roztoků HG skla je silným oblíbeným mezi podložkami oken.

Musím se vypořádat s prachem

Řešení prachu je nevyhnutelnou součástí jakéhokoli úsilí o čištění, takže usnadněte svůj život pomocí vybavení, které je speciálně určeno pro tento úkol, jako je například rubmaid flexi prachů, která je ideální pro suchý i mokrý oprášení. Aby se zabránilo přitěžujícím alergiím, je důležité důkladně oprášit - nejen viditelná místa, ale také vrcholy skříní, kolem rámů dveří a v případě potřeby dokonce strop.

Čištění po sobě v kuchyni

Udržování čistých kuchyňských povrchů by mělo být každodenní činností, ale když přijde čas na zvládnutí větších úkolů, ujistěte se, že používáte správné čisticí prostředky k dosažení dokonalého povrchu, aniž byste způsobili poškození materiálů v procesu. Předměty z nerezové oceli vyžadují zvláštní pozornost, takže pro dřezy, sporáky a vařiče používají čistič, který byl speciálně formulován pro nerezovou ocel k čištění, leštění a chránění před korozí. Čištění povrchů v kuchyních je něco, co se děje pravidelně. Po dokončení větších úkolů vyberte nejlepší čističe pro úlohu, abyste dosáhli oslňujícího povrchu a zároveň se vyhnuli poškození materiálů. Předměty z nerezové oceli vyžadují zvláštní pozornost, takže pro dřezy, sporáky a vařiče používají čistič, který byl speciálně formulován pro nerezovou ocel k čištění, leštění a chránění před korozí. Granite vyžaduje značnou údržbu, aby si udržel svůj lesklý vzhled. Pracovní desky žuly by měly být utěsněny, když jsou poprvé umístěny, ale měly by být znovu upevněny pomocí žulové pracovní desky nejméně jednou ročně poté. Má smysl mít tuto práci na paměti při provádění jarního čištění, že? K odstranění oleje a nečistot, které se během dne hromadí, mohou být poté použity antibakteriální rozprašovače. Workshopy vyrobené z masivního dřeva a drahokamů vyžadují také pravidelné čištění a údržbu. Soupravy pro údržbu kuchyně jsou k dispozici pro různé materiály a pomohou při zachování přirozeného povrchu, který jste si vážili.

Jaký je nejúčinnější způsob čištění velmi špinavých oken?

„Pokud vůbec nečistíte, neexistuje žádná„ správná metoda “k čištění. Pokud jsou okna velmi špinavá, přidejte do roztoku několik kapek octa nebo amoniaku. Pokud máte hodně akumulace oleje a nečistot, octa to prořízne. “ Doporučuje se nejprve omyt okraje skla okenního skla, dobře je opláchněte a poté postupujte do umytí celého okna.

Jaký je nejlepší způsob, jak čistit vnější okna, aniž byste je otírali?

Ve velkém kbelíku zkombinujte vodu, bílý ocet a detergent nádobí. Podle potřeby zvýšit množství. Ponořte měkký štětinový kartáč připevněný k prodlužovacímu pólu do věšky v kbelíku roztoku a použijte jej k čištění skleněných tabulí. Než dostane šanci uschnout, nastříkat nebo opláchnout čistou vodou, aby se odstranil zbývající zbytky.

Vyjměte měřítko a špínu z vašeho domova nebo podnikání.

Vždy je nutné něco vyčistit tam, kde je mýdlo nebo voda. Měřítko a vápenec se mohou hromadit na spotřebiči, dřezu a faucetech, takže se snažte je odstranit. Vytvořte stříkací láhev s napůl bílým octem a poloviční vodou a používejte ji pravidelně na dlaždicích, povodích, vanách, sprchách a faucetech, stejně jako normální sprej na čištění koupelny, aby se na nich zabránilo, aby se na ně zabránila liscescale. Po použití dezinfekčního produktu vždy úplně opláchněte obyčejnou vodou.

Potopit spotřebiče a odstraňte limescale z povrchů

Považujte svůj hlavní projekt jarního čištění za příležitost k provedení nějakého postižení. Ošetření kávovarů, elektrických konvic a praček pomocí řešení descalingu může nejen provést živě déle, ale také vám ušetří peníze za náklady na energii. Usazeniny měřítka a liscale způsobují, že prvky ohřívače využívají více energie, takže jsou méně efektivní a v důsledku toho způsobují, že se prvky opotřebovávají dříve, než by měly. Chcete -li obnovit záblesk do vaší koupelny, vany, toalety, sprchové stěny a ucpané sprchové hlavy, použijte do postižených oblastí odstraňovač limescale. Po vyčištění obrazovky sprchy můžete vidět na sklenici mýdlo; Po jeho vyčištění tedy může být sprchová sprcha použita k jeho odstranění. Použijte jej ihned po každé sprše a opustí skleněnou pruh bez pruhu, což vám umožní strávit v budoucnu méně času čištěním.

Udržujte čistotu a svěžest vašich koberců.

Hluboké čištění koberce alespoň jednou ročně může pomoci prodloužit jeho život a udržet ho nový. Investování času a úsilí o vyčištění a osvěžení koberce se v dlouhodobém horizontu vyplatí. Je nutné, zda připravujete dům na prodej nebo pronájem. Hluboké čištění koberce je nezbytnou součástí prodloužení života koberce a zachování zdraví kvality a životního prostředí vašeho domu. U nás je k dispozici vysavač VAX Bagless, ale můžete si také pronajmout čistič koberec z renomovaného obchodu a my máme detergenty, které budete potřebovat k dokončení úlohy dostupné pro nákup na diy.com. Pokud máte na svém koberci promáčknutí způsobené těžkým nábytkem, dejte poškození ledovou kostkou a nechte ji rozmrazit, než jej odstraníte a vysušíte. Následující den vysávejte oblast a hromada koberce se začne uzdravit.

Podlahy vyrobené z laminátu a dřeva by měly být vyčištěny a leštěny.

Když jste dokončili práci dolů z oken a stěn na povrchy, je čas přejít na zem. Pro laminátové nebo dřevěné podlahy jsou pravidelné čištění a leštění nezbytné pro prodloužení jejich života a jejich udržování v jejich nejlepším vzhledu. Před nanesením podlahového lesku se ujistěte, že vaše podlahy jsou zcela čisté. Ideální metodou je použít mop mikrovlákna a roztok neutrálního čištění pH, který byl speciálně navržen pro laminátové nebo dřevěné podlahy. Nezapomeňte do jarního nákupního seznamu zahrnout nějaký speciální čistič. Na rozdíl od mopu a kbelíku, spouštěcí spreje a sprejové mopy nechávají na podlaze mnohem méně tekutiny, takže je výrazně jemnější k laminátu a dřevěným podlahám. S kazetou čističe bona podlahy v rukojeti mopu můžete stisknout spoušť na rukojeti mopu a vypustit jemnou mlhu čističe podlahy. Jakmile je vaše podlaha vyčištěna, může být nanesen kabát laminátu nebo leštění dřeva podlahy, aby se zajistila další ochrana před opotřebením a namáháním. Pomáhá také obnovit lesk na matné povrchy vyplněním drobných škrábanců. Pokud máte laminát nebo podlahu z masivního dřeva na místě, kde existuje významné nebezpečí rozlití tekutiny, jako je kuchyň nebo koupelna, může být pro vás další ochrana poskytovaná podlahovým leskem pro vás. Při nakupování podlahového lesku hledejte produkty, které byly posíleny polyuretanem, aby poskytovaly delší ochranu a odolnost proti opotřebení.

Udržujte podlahu kamene a dlaždic v dobrém stavu.

Kamenné podlahy se před odchodem z výrobce často potahují, aby jim zabránilo v snadno zabarvení, ale stále potřebují určitou péči a údržbu. Do vašeho kontrolního seznamu jarního čištění by měly být zahrnuty podlahy o prachu a čištění kamenných podlah, aby se zajistilo, že zůstanou v dobrém stavu. Čištění podlah by mělo začít zametání nebo vysáváním jako normální, následované čištěním. Namísto použití univerzálních čističů vyhledejte produkty, které jsou speciálně navrženy pro podlahy kamenných a dlaždic, aby se dosáhlo oslňujících výsledků. Polish také přidává lesk do podlahy kamenů a dlaždic a zároveň působí jako další vrstva ochrany před opotřebením, takže hledejte řešení, které je vhodné použít po čištění. Bona Stone, dlaždice a laminátový podlahový lak je fantastický všestranný produkt, který je obtížné vyrovnat. Pro širokou škálu tvrdých povrchových podlah včetně laminátových podlah, vinylových podlah, unlazované dlaždice (keramika a lom), kamene a zapečetěného mramoru poskytuje lesk lesklou ochranu s údržbou připravené k použití v jasném povrchu. Obnovuje lesk a zároveň poskytuje dlouhotrvající ochranu před opotřebením.

Hlavní body týkající se čištění a údržby vašeho prostoru.

 • Hluboké čištění vašeho domu, často spojené s jarem, není nikdy špatný nápad.
 • S trochou přípravy vpřed můžete získat lepší výsledky a usnadnit čištění.
 • Získejte skvělý výsledek se snadnými tipy na čištění.
 • Výhody si užijete v žádném okamžiku!
 • Vytvořte seznam všech potřeb, které potřebujete k důkladnému čištění shora dolů.
 • Nezapomeňte vyčistit všechny povrchy v každé místnosti, než se přesunete do podlah a koberců.
 • Zjednodušte svůj život využitím nástrojů určených pro tuto práci, jako je například rubmaid flexi prach.
 • Pokud máte alergie, úplně prach - včetně vrcholů skříní, kolem rámů dveří a v případě potřeby dokonce strop.
 • Žulové pracovní desky by se měly znovu upevnit jednou ročně po instalaci.
 • Chcete -li čistit vnější okna, aniž by je otřela, namočte do roztoku měkký štětec a použijte je k otřesení skleněných tabulí.
 • Čištění mýdlem a vodou je vždy nezbytné, takže vyčistěte svůj dům nebo podnikání v rozsahu a vápence.
 • Při přípravě domu nebo pronájmu je nezbytné udržovat čisté a čerstvé koberce.
 • Hluboké čištění koberce jednou ročně může pomoci vydržet déle a vypadat svěží.
 • Pokud si těžký nábytek prohloubil koberec, položte na propad kostku ledovou kostku a nechte ji rozmrazit, než jej odstraníte a vyčistíte.
 • Pravidelně čistěte a vysávejte podlahy s kamenem a dlaždicemi, aby to vypadalo skvěle.
 • Bona Stone, dlaždice a laminátový podlahový lak je skvělý všestranný produkt.
 • Namísto univerzálních čističů hledejte řešení specializovaná na kamenné podlahy.
 • Pro ohromující výsledky vyberte příslušný lak pro vaši podlahu.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.