What Is the best way to use a bidet toilet seat

What Is the best way to use a bidet toilet seat

Learn more about the best method to utilize a bidet toilet seat by watching the video below.

Modern Bathroom Design

If you're scared to ask the questions, we're here to answer them for you! As bidet toilet seats continue to enter European residences, you can soon be asking “how do you use a bidet toilet?” Instead of having a separate toilet, are you attempting to install a bidet that is attached to the existing toilet? Here you can find the bidet directions on a page by themselves. In addition to using toilet hand-sprayers, you can find instructions for using portable bidet sprayers. Bidets are generally comprised of a mechanism that is inserted into the toilet seat. It squirts water over your underside to assist wash away any feces or other debris. Here's how to use the bidet in a nutshell: When you are ready, just press a button or flip a knob to turn on the bidet.

 • Instead of having a separate toilet, are you attempting to install a bidet that is attached to the existing toilet?
 • Here you can find the bidet directions on a page by themselves.

Zde je, jak funguje toaletní sedadlo bidetu

The bidet will have a simple introduction to bidet basics. Bidets are also take the place of paper towels in the shower. As long as the history of humanity has existed, people have been utilizing bidets, up until quite recently, a bidet was seen as a second toilet, and often installed in the restroom by people who believed it was nothing more than a short sink; these misconceptions have been dispelled. Fast-forward to the 1980s, when Japan exposed the world to an advanced space-saving toilet design: the Electronic Bidet. Currently, 85% of Japanese households use bidets are used for cleansing purposes. Instead of mounting the control panel on the toilet, this special toilet seat adheres to the top of the toilet.

The basic act of installing a do-it-yourself link under the toilet us valve provides clean water to the bidet Advanced options include configurations such as memories, heaters, which circulate internal or external water, or air, and heated seats and air dryers. Much of the other countries do not use wet toilet paper. Wet toilet paper is not the norm, although most Europeans do take their time washing themselves in the process, so it is essential to make the effort. When you use a bidet, you will discover that the old method of wiping your behind with toilet paper is unsatisfactory, inefficient, and obsolete!

 • The bidet will have a simple introduction to bidet basics.
 • Bidets are also take the place of paper towels in the shower.

What Is a Bidet Toilet Seat and How Can I Use It?

Relax in a hot seat

If you're using a bidet, you don't have to step out of the way to situate it. That is, the buttocks have been part of the seat after you have finished and you can only go back to normal seating. There is no need to get cold on that nice, warm seat! The short duration of your ablutions means your toilet wash remains safe and hygienic even when you' you're on the throne. The nozzle is stored within the bidet before you click the "wash." If the machine is on, the spray head may be fully stationary or shifted away from the middle of the washer to further optimize performance. Since the nozzle still cleans itself, it cleans the rest of the dishes around the same time as it is used. Nanoparticles are used in some bidet toilet seats, which sterilize the nozzles with the fresh water right before it is used.

 • Before you press the "wash" button, the nozzle is kept inside the bidet.
 • When the machine is turned on, the spray head may be totally stationary or moved further from the washer's center to improve performance.
water current near ocean

Now start your bidet washing.

Tlačítko promyjte na dálkovém panelu nebo stiskněte tlačítko na horní části ovládacího prvku Bidet, aby jej umožnilo, a na snímač spustí vodu na snímač (pravděpodobně namontovanou na stěně nebo připevněné ke sedadlu). Může vás pummel do boku se stříkací tryskou. Je možné, že oplachovací cyklus pračky může být krátce přerušen, když se voda před zahájením roztočeného cyklu zahřívá. Bojíte se poprvé používat na bidetu jako toaletu? Před odjezdem máte pocit pro mytí. Umístěte ruku přes misku a stiskněte tlačítko na toaletu, abyste ji rozbalili, abyste zjistili, zda je tryska ve správné poloze, stačí stisknout rukojeť. Při testování teploty, tření nebo úhlu byste nemuseli vystavovat žádné z těla tvrdému nastavení.

 • Chcete -li použít misku, stiskněte tlačítko promytí na dálkovém panelu nebo tlačítko v horní části ovládacího prvku bidetu a na senzoru bude streamovat vodu na senzor
 • S rozprašovací tryskou vás může zasáhnout na boku.

Proveďte nezbytné změny

Změňte sprej, dokud nebude výhodné, a zasáhne správné místo, jakmile vás bidet začne stříkat. Při použití toaletního sedadla bidetu je snadné upravit nastavení spreje. Na ovládacím panelu můžete nastavit teplotu vody, sílu vody, polohu trysky a hloubku spreje. Někteří lidé dávají přednost silné, úzké mlze, zatímco jiní dávají přednost lehčí a širší mlze. Experimentujte s různými konfiguracemi, abyste zjistili, které z nich si vyberete. Po provedení praní klikněte na tlačítko Stop na ovládacím panelu. Tryska se může čistit a vrátit se do své původní polohy v Bench Bidet.

 • Jakmile vás bidet začne stříkat, upravte sprej, dokud nebude výhodné a dosáhne správného místa.
 • Při použití toaletního sedadla Bidet je nastavení nastavení spreje jednoduché.
 •  

  Nechte vzduch zaschnout.

  Pokud je toaletní papír vhodný, měli byste se doslova popřít. Je potřeba jen několik čtverců! Mnoho lidí se rozhodne použít určenou mycí látku nebo ručník k vyschnutí, podobně jako by mohli během sprchy. Tyto ručníky jsou obvykle zavěšeny poblíž bidetu. Na některých sedadlech toaletních sedadel na horkém vzduchu se používají horké sušičky. Kliknutím na tlačítko Dry na ovládacím panelu začnete sušit. Vzhledem k tomu, že sušení vzduchu trvá několik minut, pokud jste ve spěchu, zahájte proces s kusem toaletního papíru.

  • Obvykle tyto ručníky visí vedle bidetu.
  • Některá sedadla na toalety Bidet zahrnují horké sušičky na vzduchu.

  Jste schopni vyzkoušet toaletní sedadlo bidetu?

  Doufáme, že jste získali lepší pochopení toho, jak používat toaletní sedadlo Bidet. Pokud jste to ještě nezkoušeli, určitě byste měli šanci tak učinit, jakmile do svých domovů nainstalujete inteligentní toaletní sedadla. Pokud jste již prodáni, BrookPad pomůže vám při instalaci bidetu do vaší koupelny. Nikdy nebylo jednodušší dokončit čištění a začít se umývat širokou škálou revolučních sedadel toaletních sedadel, bidetových doplňků a bidetových postřikovačů vybavených pro evropskou koupelnu.

  • Doufáme, že vám tento článek pomohl lépe porozumět tomu, jak využít toaletní sedadlo Bidet.
  • Pokud jste se rozhodli, BrookPad pomůže vám nainstalovat bidet do vaší koupelny.

  Zadek můžete vysušit po použití bidetu papírovými ručníky.

  Jak se očekává, že po použití bidetu se vyschnete? Někteří poopeři zjistí, že pokud je jejich kořist příliš zaneprázdněná na to, aby zůstala na několik minut na vzduchu, mohou poklepát malým kusem toaletního papíru, omezíte spotřebu toaletního papíru, což ušetří peníze nebo opakovaně použitelný ručník, pokud budou jsou zkušenými poopery.

  Používáte bidet k vyschnutí po jeho použití?

  Když jste dokončili čištění genitálních a análních oblastí, ujistěte se, že se vyschnete. Nepoužívejte látkový ručník, protože bidet je vybaven jedním. Ve většině bidetů se zvětšuje a po použití je vestavěna vzduchová sušička, která vám pomůže osušit ruce.

  Máte kombinaci toaletního bidetu?

  Je to opravdu přesně to, jak to zní: Combo toaletní kombinace Bidet. Vrcholem této jednotky je to, že má toaletu i bidet zabudovaný do jedné jednotky; Umožňuje uživateli mít prémiový zážitek z koupelny díky integraci vysoce kvalitních toaletních funkcí s schopnostmi bidetů. Tento design koupelnového příslušenství má hladký a moderní vzhled, který se dobře mísí s řadou stylů designu koupelny.

  Jak používáte bidet postřikovač?

  Před vámi je umístěn bidet a snižuje se směrem k vašim genitáliím nebo za vaše zadní část mezi nohama nebo dokonce za vámi, v závislosti na tom, kde sedíte. Postříkání z přední nebo zadní části je věcí osobních preferencí; Můžete si vybrat jakoukoli možnost, která se vám líbí. Nasměrujte stříkací hlavu tak, aby byla zaměřena nahoru pod úhel zaměřený na zamýšlenou cílovou oblast.

  Čistí bidety výkaly?

  Kolik lidí si myslíte, že bude používat vaši koupelnu? Jak velký dopad by měl bidet na to, kolik toaletního papíru používáte? Přestože je ve vědeckém výzkumu, který v podstatě nevyvodí žádné závěry o tomto tématu, existuje alespoň neoficiální důkaz, který naznačuje, že čištění vodou způsobuje, že v tomto příkladu je mnohem jednodušší odstranění povrchových zbytků nebo výkaly.

  Myslíte si, že je užitečné koupit si postřikovač bidetu?

  Bidet nemůže z vašeho butthole odstranit všechny bakterie - není to sterilizující nástroj, ani byste to nechtěli. Bidety jsou však velmi úspěšné při odstraňování jakéhokoli pevného odpadu. Jednotlivci s poškozením mobility mohou považovat bidety užitečnější než ostatní, protože pomáhají lidem všech věkových skupin a úrovně mobility.

  Nyní víte, jak používat inteligentní toaletu.

  Inteligentní toalety mají potenciál pomoci nejen vaše blahobyt a pohodlí, ale také vaše okolí a svět z dlouhodobého hlediska. BrookPad Cílem je zahrnout co nejvíce zelených prvků, aby se snížily uhlíkové stopy, počínaje soupravou. Použití inteligentního toaletního systému by mohlo snížit používání toaletního papíru a zároveň snížit globální odlesňování. Pokud jde o výhody, zdá se, že bidety nejsou neomylné. Nebojte se využít šanci. BrookPad Chápe, že většina z nás je nepříjemná s používáním bidetu, ale také chápeme, že jakmile si na to zvyknete, nebude vám chybět toaleta. Nyní je čas na posun.

  • BrookPad Snaží se snižovat uhlíkové stopy tím, že zahrnuje co nejvíce zelených aspektů, počínaje sadou.
  • Implementace inteligentního toaletního systému může snížit používání toaletního papíru a zároveň snížit globální odlesňování.

  Jaké jsou primární cesty s využitím toaletního sedadla Bidet?

  • Pokyny Bidet jsou k dispozici na vlastní stránce zde.
  • Kromě toaletních ručních stříkadců můžete objevit pokyny pro využití přenosných bidetových postřikovačů.
  • Většina bidetů je tvořena zařízením, které je nainstalováno na toaletní sedadlo.
  • Snažíte se nainstalovat bidet, který je spojen se současnou toaletou místo samostatné toalety?
  • Pokyny Bidet jsou k dispozici na vlastní stránce zde.
  • Krátký úvod do Bidet Essentials bude poskytnut prostřednictvím bidetu.
  • Bidety mohou být také použity ve sprše místo papírových ručníků.
  • Při mytí je ujistěte, že vysušíte své genitální a anální oblasti.
  • Protože bidet přichází s jedním, nepoužívejte bavlněný ručník. Zvětšení Většina bidetů má vestavěnou vzduchovou sušičku, která po použití napomáhá při sušení rukou.
  • Nyní chápete, jak používat inteligentní toaletu.
  • Inteligentní toalety mají potenciál těžit nejen na vaše zdraví a pohodlí, ale také vaši komunitu a planetu jako celek.
  • BrookPad Snaží se snižovat uhlíkové stopy tím, že zahrnuje co nejvíce zelených aspektů, počínaje sadou.
  • Implementace inteligentního toaletního systému může snížit používání toaletního papíru a zároveň snížit globální odlesňování.
  • Zdá se, že bidety z hlediska výhod jsou neomytní.
  • Okamžik přišel provést změnu.
  • BrookPad Cílem je snížit uhlíkové stopy zahrnutím co nejvíce ekologických prvků, počínaje soupravou.
  • Instalace inteligentního toaletního systému by mohla snížit používání toaletního papíru a zároveň snížit globální odlesňování.

  Napsáno
  BrookPad tým

  Zpět na blog

  Napište komentář

  Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.