What is the difference between electric and non-electric bidet toilets?

Jaký je rozdíl mezi toaletami z elektrických a neelektrických bidetů?

Další informace o rozdílech mezi toaletami na elektrické a neelektrické bidety.

Nizozemský větrný mlýn a čirý vzduch

Jaký druh toaletního bidetového sedadla mohu získat?

Objevte výhody a nevýhody elektrického nebo neelektrického bidetu. Elektrický bidet s největší pravděpodobností využívá elektřinu, kterou vyrábí, aby podpořil vestavěný topení, který zahřívá vodu, než splní vaši pokožku. Vytápění vody, umístění trysky, noční světlo, zakryté sedadlo a sušička jsou zahrnuty do elektrických bidetů. Neelektrické bidety mají obvykle jen několik funkcí, jako je Bidet a Back Wash. Většina elektrických bidetů má jednu funkci, která si prakticky přeje každý zákazník: teplá voda. Časovač je také zahrnut do pokročilejších modelů, které lze použít k úpravě teploty. Používání elektronického bidetu má řadu nevýhod, včetně vyšších cen nákupu a instalace. Když je kolem vody přítomna elektřina, existuje šance na elektrické proudění. Combo toaletní kombo je kus vybavení, které kombinuje role toalety i bidetu do jedné jednotky. Toalety v Japonsku mají spoustu funkcí, díky nimž je chůze do koupelny příjemnější. Jen několik možností zahrnuje vyhřívaná toaletní sedadla, automatické proplachování a sušičky na vzduchu. Můžeme jít do více specifik při výběru bidetu v následujících částech.

· Dozvědět se o výhodách a nevýhodách používání elektrického nebo neelektrického bidetu.

· Energie generovaná elektrickým bidetem se nejčastěji používá k napájení vestavěného ohřívače, který zahřívá vodu, než dosáhne vaší pokožky.

Jaký je primární rozdíl mezi elektrickým a neelektrickým bidetem?

Také jste se rozhodli koupit bidet. Na trhu je však tolik verzí, že se možnosti zdají být nekonečné. Není důvod se bát. Jedním ze způsobů, jak zkrátit zmatek na polovinu, je vyloučit velkou část dostupných dostupných předtím, než zvážíte novou. Najděte výhody a nevýhody elektronického nebo neelektrického bidetu. Nejprve si vyjasňme některé možné nedorozumění. Je elektronický bidet poháněn elektřinou? S výjimkou elektricky řízeného bidetu může být jednoduchý bidet, který poskytuje tlakový proud vody pro mytí vaší soukromé oblasti, poháněn výhradně bez elektřiny. To znamená, že samotný proud může být ovládán pouze tlakem zdroje vody. Elektrifikované funkce by mohly být omezeny na operace „servisní“. „Elektrický“ bidet s větší pravděpodobností použije svou šťávu k napájení vestavěného ohřívače, který zahřívá vodu, dokud nedosáhne vaší pokožky, zvedne nebo nesnízí sedadlo, zapněte/vypnute časovač, odpověď na zařízení dálkového ovládání a Další funkce pohodlí, které zahrnují zdroj energie. Neelektrický bidet by samozřejmě postrádal některou z těchto schopností. These two main distinctions have ample background to launch into a review of the advantages and disadvantages of each basic form. You do not find there are any disadvantages to an electric vehicle, but bear with me. We will go into a few of them. It can surprise you to learn that there are benefits to using a non-electric bidet, as well as some apparent disadvantages. I would go into them first, so you do not want to rule this group out so quickly. Non-electric bidets usually have simple functions such as bidet or rear wash. Electric bidets, on the other hand, provide further features such as water heating, nozzle placement, a nightlight, a heated bench, or a dryer, both of which need extra control and energy.

 • You also made the choice to buy a bidet.
 • Discover the benefits and drawbacks of using an electronic or non-electric bidet.
 • The basic bidet functionality of producing a pressured jet of water to wash your private region may be operated totally without electricity, with the exception of an electrically operated bidet.
 • Neelektrické bidety mají často jen několik funkcí, jako je Bidet a Back Wash.

Jaké jsou výhody používání nástavce postřikovačů, které není poháněno elektřinou?

Neelektrický bidet je ten, který není poháněn elektřinou. Výsledkem je, že postrádá všechny funkce první sekce. Chceš je však? Je to opravdu nezbytné, pokud nemáte dálkově kontrolovaný způsob, jak zvednout nebo snížit sedadlo? Je vyžadován časovač? Je nutné se zeptat, zda chcete ve svém bidetu elektricky vyhřívanou vodu? Koneckonců, takové doplňky nejsou zdarma. Bidety s těmito funkcemi jsou téměř vždy dražší než ty, které bez. Často přispívají ke složitosti bidetu. Použitý mechanismus je mechanismus, který může být špatně a musí být opraven. A ten, který jim poskytuje, je obvykle obtížnější nastavit, často výrazně obtížnější. To může být rozdíl mezi do-it-yourself a placenou prací-jen další nákladová protihodnota. Na druhé straně, na druhé straně bez energie ve vašem bidetu, ve skutečnosti neznamená bez teplé vody ve vašem bidetu. Existují i ​​jiné možnosti. Jakékoli verze mají potenciál se připojit přímo ke zdroji horké vody vašeho domu. To vám ušetří peníze na bidetu a v menší míře na účet za energii. Méně možností obvykle stojí méně, pokud jde o počáteční nákup a průběžnou údržbu, ale nedostáváme žádné přidané schopnosti, které nabídnou další pohodlí.

 • Bidet, který není poháněn elektřinou, je známý jako neelektrický bidet.
 • Výsledkem je, že postrádá všechny funkce první sekce.
 • Cena bidetu s těmito funkcemi je obvykle obvykle více než jedna bez.

Proč investujete do elektrických inteligentních bidetů?

Jakákoli z výhod elektricky napájeného bidetu je zřejmá z toho, co bylo dosud uvedeno, ale ušetřím je naposledy. Mezitím byly také uvedeny nevýhody. Přinejmenším bych se na ně krátce podíval. Kromě toho existuje jedna potenciální otázka, která nebyla řešena: bezpečnost. Téměř podle definice se elektrický bidet napojuje na zásuvku. Nejsem si vědom žádných domácích spotřebičů poháněných baterií nebo solárním pohonem. Jak již bylo dříve řečeno, nevýhody používání elektrického bidetu zahrnují vyšší náklady na nákup a údržbu a vyšší riziko budoucích problémů. Mají více funkcí, ale jsou dražší a je zde více (možná). Když je kolem vody přítomna elektřina, často existuje riziko elektrického proudu. Téměř určitě byste vyžadovali zásuvku. Není to nutnost, takže je to inteligentní praxe, pokud máte elektřinu poblíž vody. Pokud nejste zkušený do-it-yourselfer, můžete to nechat na specialistovi nebo vysoce kvalifikovaném kamarádovi. Protože však výhody jsou mnoho a konstruktivní, některé z nich stojí za to opakovat.

Téměř všechny elektrické bidety mají jednu funkci, kterou téměř všichni spotřebitelé chtějí nejvíce: teplou vodu. Ano, několik neelektrických verzí je schopno ji dodat. Šance je však extrémně nízká. Aby se zabránilo selhání, mají všichni zabudovanou řadu mechanismů. Závěrem lze říci, že oba elektrické bidety mají na této frontě hvězdné výsledky. Všechny pokročilejší verze také obsahují časovač, který můžete použít ke změně teploty. Pokud nechcete vstát uprostřed noci někdy ušetříte peníze na účtu za vytápění tím, že necháte bidet ohřát vodu (a / nebo sedadlo) pouze během dne. Můžete také změnit teplotu určitých modelů způsoby, které by nebylo možné udělat pro neelektrické vozidlo. Je pravda, že můžete změnit kombinaci hot-cold na neelektrické, ale možná budete muset vystoupit ze svého sedadla. Kdo je pro to? V případě chytré koupelny si můžete vybrat mezi vyhřívanými sedadly, sušičkami, deodoranty, nočními světly, pulzací nebo masážní mytí. Pokud však potřebujete pouze jednoduchou funkčnost, nemusí to být nejlepší volba. Přemýšlejte o dlouhodobém horizontu, i když původní a v některých případech náklady na instalaci jsou vyšší, pokud není energetická infrastruktura připravena. Strávit trochu více peněz dopředu na další funkce se nezdá jako velký problém, pokud máte bidet pro 10 let, což je velmi typický průměr.

Proč investujete do chytrých bidetů, které jsou poháněny elektřinou?

 • Každá z výhod elektricky poháněného bidetu by už měla být zřejmá, ale nechám si je na poslední chvíli.
 • Mezitím byly zaznamenány i nevýhody.
 • Elektrický bidet se podle definice zapojuje do elektrické zásuvky.
 • Neexistují žádné domácí spotřebiče napájené z baterií nebo solární energie, o kterých jsem si vědom.
 • Nevýhody využití elektrického bidetu, jak již bylo uvedeno, zahrnují zvýšené náklady na nákup a údržbu, stejně jako větší možnost budoucích problémů.
 • Mají více funkcí,ale jsou dražší, a tam je více crack (možná).
 • Pokud je elektřina přítomna v blízkosti vody, hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
 • Téměř všechny elektrické bidety nabízejí jednu funkci, kterou si téměř každý zákazník přeje: teplou vodu.

Jaký je rozdíl mezi bidetovou toaletou, která je napájena elektřinou, a toaletou, která není?

Elektronická bidetová sedadla jsou napájena připojením do běžné elektrické zásuvky, podobně jako jiné běžné elektrické spotřebiče. Neelektronické bidetové přílohy jsou napájeny spíše tlakem vody než výstupem.

Jaký je rozdíl mezi bidetem, který je poháněn elektřinou, a bidetem, který není?

Nejzákladnější rozdíl je mezi mechanickým a elektrickým bidetem. Mechanická volba závisí na tlaku a teplotě vašeho domu, zatímco elektrická volba obsahuje malé motory pro zlepšení těchto funkcí. Elektrické bidety jsou dražší a mohou mít řadu funkcí.

Je možné použít bidet bez elektřiny?

Některé bidety ani nepotřebují energii. Jednoduchý bidetový nástavec, dokonce i s regulací teploty, je příkladem bidetu, který je obvykle mechanicky poháněn bez použití elektřiny. Bidety s dalšími funkcemi, na druhé straně, téměř vždy potřebují energii.

Co je bidet, který není napájen elektřinou?

Většina bidetových nástavců, jako je řada EcoSplash, jsou umístěny pod současným záchodovým sedátkem a nepotřebují elektrickou zásuvku. Připojují se k místnímu zdroji vody a používají tlak vody k čištění sladké vody.

Jak může bidet, který není napájen elektřinou, ohřívat vodu?

Neelektrické bidety s připojením teplé i studené vody umožňují uživatelům čistit teplou vodou bez potřeby energie. Sousední umyvadlo je obvykle nejbližším zdrojem horké vody. Jak EcoSpalsh 270HD, tak 210HD zahrnují mytí teplou vodou se dvěma tryskami pro čištění přední a zadní části těla.

Stojí za to investovat do elektrického bidetu?

V neposlední řadě, konečně, pokud vám nevadí vysoké náklady a mnoho nevýhod, které by elektrické bidetové toaletní sedátko mohlo způsobit,stojí za investici!

Po použití bidetu, jak vysušíte?

Pokud používáte typický bidet, můžete použít toaletní papír nebo ručník. Ručníky jsou dodávány na kruhu sousedícím s většinou veřejných koupelen s bidety. Na druhé straně je použití papírového ručníku hygieničtější a bezpečnější.

S bidetem, jak se umyjete?

Můžete sedět nebo obkročmo osamělý bidet čelí příslušenství (možná budete muset odstranit kalhoty za to) nebo od příslušenství (jako WC) ji používat. Před otočením knoflíků se ujistěte, že jste umístěni nad tryskou, abyste emitovali horkou nebo studenou vodu, v závislosti na vašich preferencích.

Jaké je nejlepší místo pro připojení elektrického bidetu?

Protože elektrické vodiče pro bidetová sedadla jsou dlouhé asi 2 metry, doporučují se nové zásuvky na stěně za toaletou.

Je pravda, že elektrické bidety ohřívají vodu?

Je to jedna z výhod používání elektrického bidetu. Je možné pracovat z dálky. Přední i zadní část vozidla by měla být omyta teplou vodou. Jednotlivci s pravou nebo levou rukou mohou používat ovládací panel nebo dálkové ovládání. Když sedíte, možnost vyhřívaného sedadla zajišťuje, že nebudete uvítáni chladným přivítáním.

Co dává bidetům jejich sílu?

Elektronická bidetová sedadla jsou napájena připojením do běžné elektrické zásuvky, podobně jako jiné běžné elektrické spotřebiče. Neelektronické bidetové přílohy jsou napájeny spíše tlakem vody než výstupem.

Je nutné, aby bidety měly prodejny?

Chcete-li fungovat, musí být bidetové toaletní sedačky zapojeny do elektrické zásuvky. To může být problém, protože mnoho koupelen v domácnosti nemá elektrickou zásuvku vedle toalety. Většina bidetových sedadel má napájecí kabely dlouhé asi 1-2 metry, takže co byste měli dělat, pokud je vaše zásuvka delší?

Mohu použít prodlužovací kabel bidetu?

K napájení bidetového sedadla můžete použít prodlužovací kabel, ale z bezpečnostních a kosmetických důvodů jej neobhajujeme. Stále budete muset znovu zkontrolovat, zda je prodlužovací kabel zasunut do správné zásuvky.

Jak mohu získat bidet s horkou vodou?

Jako ohřívače vody u vás doma, bidetové židle ohřívají vodu jedním ze tří způsobů: ohřívač typu nádrže, ohřívač na vyžádání bez nádrže, nebo jejich kombinace.

Jaký druh bidetu dostanete?

 • Japonské toalety mají řadu funkcí, díky nimž je pohodlnější jít do koupelny.
 • Inteligentní technologie jsou vidět v inteligentní koupelně, známé také jako japonská toaleta.
 • Japonská toaleta může být propláchnuta, zamlžena a vysušena jediným stisknutím tlačítka.

A konečně, pouze vy můžete určit, zda je elektrický nebo neelektrický bidet lepší pro váš rozpočet, životní styl a touhy. Avšak rozhodování vám však může ušetřit spoustu času, pokud jde o zkoumání nových modelů, které můžete koupit. Combo toaletní kombo je kus vybavení, které obsahuje funkce toalety a bidet do jediného zařízení. Nabízí relaxační prostředí koupelny kombinací vysoce kvalitní toalety s funkcemi bidetů. Vyhřívaná toaletní sedadla, automatické spláchnutí a sušičky na vzduchu jsou jen několik z dostupných možností. Japonské toalety mají celou řadu funkcí, které způsobují pohodlněji do koupelny. Inteligentní technologie jsou vidět v inteligentní koupelně, známé také jako japonská toaleta. Japonská toaleta může být propláchnutá, zamlžena a sušena s jedním tlačítkem stisknutím. Teplota vody a sušení vzduchu v japonské koupelně lze přizpůsobit preferenci uživatele. Pro další návštěvu koupelny mohou být uloženy a načteny prognózy teploty. Dostupné funkce rozhodují o ceně toalet Bidet. Je možné vybrat mezi zjednodušeným řešením za nižší náklady a praktičtější možností za vyšší náklady. Vedoucí ovládání používá inteligentní toaleta pro spojení se svými zákazníky. The BrookPad SplashLet Inteligentní toaleta kombinuje současné toaletní funkce s mytím ve stylu bidetu. Je snadné instalovat bidet sám!

Hlavní bod rozlišení mezi elektrickými a neelektrickými toaletami bidetů.

 • Energie generovaná elektrickým bidetem se nejčastěji používá k napájení vestavěného ohřívače, který zahřívá vodu, než dosáhne vaší pokožky.
 • Bidet, který není poháněn elektřinou, je známý jako neelektrický bidet.
 • Neelektrický bidet je ten, který není poháněn elektřinou, a proto postrádá všechny funkce obsažené v první sekci.
 • Bidet s těmito funkcemi je obecně dražší než jeden bez.
 • Elektrický bidet se podle definice připojuje k zásuvce.
 • Elektronická sedadla Bidet jsou poháněna jejich zapojení do standardní elektrické zásuvky, stejně jako jakákoli jiná elektrická položka.
 • Tlak vody, spíše než vývod, se používá k napájení neelektronických bidetových příslušenství.
 • Většina veřejných toalet s bidety má ručníky na prstenu vedle nich.
 • Integrací vysoce kvalitní toalety s schopnostmi bidetů vytváří uklidňující zážitek z koupelny.
 • Pouze hrstka možností zahrnuje vyhřívaná toaletní sedadla, automatizované proplachování a sušičky na vzduchu.
 • Toalety v Japonsku zahrnují řadu charakteristik, díky nimž je příjemnější jít na toaletu.
 • Inteligentní koupelna, často známá jako japonská toaleta, používá inteligentní technologii.
 • S jedním knoflíkem může být japonská toaleta propláchnutá, zamlžena a vysušena.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.