World Plumbing Day – Mar 11

Světový den instalatérské instalace - 11. března

Vše, co potřebujete vědět o instalatérství, bidetech, instalaci toalety a dni instalatérství.

instalace instalatéra v koupelně

Více informací o instalaci a instalaci bidetu najdete zde.

Co je to 11. března?

Světová vodovodní rada pořádá každý rok světový den instalatérské práce, aby zdůraznila význam instalatérství v sociálním zdraví a vybavení. To je připomínáno 11. března každý rok.

Na jaký den se nachází Národní den instalatérů?

25. dubna, National Hold a Instalatér Day ctí jednotlivce, kteří přicházejí na pomoc, když se potrubí praskne nebo odtoky jsou blokovány. Od starověkého Říma, instalatéři udržovali vodu v chodu.

Jaký je význam objetí instalatérského dne?

Každý rok 25. dubna si země připomíná „obejmout instalatérský den“ na počest mužů a žen, kteří dělají obtížné - a někdy nepříjemné - práce s udržováním našich instalatérských systémů čisté a efektivní.

Světový den instalatérské instalace

Jednou jsme neměli žádnou instalatérství uvnitř domu žádné toalety ani horkou vodu a museli jsme nosit vodu zvenčí. Ale v den národního instalatéra, pojďme si poděkovat všem, kteří udržují vodu jasnou, aby se uklízeli před vyčerpáním. Global Plumbing Day je každoroční oslava zahájená Global Instalatérská rada. 11. března se konalo každý rok, aby prokázalo klíčovou roli, kterou hraje instalatérské hry v sociálním zdraví. WPC pracuje po celý rok na podporu výhod bezpečného instalatérství.

Ve starověkém Římě byl olovo použit k výrobě pánví, potrubí a koupelí. Ti, kteří si hráli s vedením, se nazývali Plumbarius, který byl nakonec zkrácen na „instalatér“. Jak budou naše životy bez těchto vnitřních instalatérských hrdinů? Většina instalatérů zachránila den (a častěji než ne noc) odstraněním toalety nebo odblokováním odtoku.

Mnoho dovedností je povinno být instalatér, včetně schopnosti určit funkčnost zařízení. Instalatér může být specializován na řadu oblastí. Ti, kteří se zabývají konkrétně trubkovými systémy pro průmyslové oblasti, se nazývají potrubí. Jakákoli práce se provádí na instalaci a opravě potrubních sítí v komerčních a průmyslových budovách. Mnoho z těch specializovaných na systémy parního topení se nazývá parní zesilovače. Někdy při připojení nové inteligentní toalety vaše připojení není správné nebo neexistuje žádný vodní ventil, který vám dobrý instalatér může s tím určitě pomoci.

 • Globální vodovodní rada pořádá každoroční akci s názvem Global Instalatérské den.
 • Každý rok 11. března bylo organizováno, aby zdůraznilo kritickou roli, kterou hraje instalatérské hry ve společenském zdraví.

Historie denního denního dne

Světový den instalatérských vozidel se každoročně slaví 11. března. Záměrem bylo, aby se lidé z celého světa zastavili a přemýšleli o důležité roli, kterou hraje instalatérské hry při zachování jejich zdraví a způsobu života. Na kontinentech Austrálie, Evropy a Afriky se koná globální instalatérské den, aby upozorňoval na význam přiměřeného instalatérství a hygieny. Vlády, tvůrci rozhodnutí a komunitní skupiny slaví tuto příležitost. Více se můžete dozvědět s #WorldPlumbingday, https://www.worldPlumbing.org/worldPlumbingday

Jaké jsou některé ukazatele, že byste měli kontaktovat instalatéra?

Pokud máte potíže s oplachováním mýdla z těla při sprchování, je možné, že ve vašem domě máte nízký tlak vody. Nesnesitelné vůně by mohly vyplynout z blokované drenážní vedení poblíž umyvadla, sprchy nebo toalety. Pokud nemůžete získat teplou vodu z vašeho faucetu nebo sprchové hlavy, je to známka toho, že váš plynový nebo elektrický ohřívač vody selhal. Je nezbytné zapojit instalatéra, aby se provedl roční vyladění ohřívače vody, aby se zabránilo vývoji liscale. Chcete -li zastavit přetékající toaletu, deaktivujte přívod vody otočením ventilu s vypnutím vody. Pokračujte v nepořádku své toalety, aby se zabránilo poškození toalety a odpadních vod. Pokud několik vrstvy nevyčistí blokování, doporučujeme volat instalatéra ve vaší oblasti.

 • Ve vašem domě není žádná voda.
 • Tlak vody je nízký.
 • Voní jako odpadní voda.
 • Neteče mi teplá voda.
 • Záchod vždy přetéká.

Co byste měli dělat, pokud je přívod vody vašeho domova přerušen?

Pokud nedostáváte vodu z kuchyňského dřezu nebo sprchy, je to známka toho, že byste měli zavolat instalatéra k diagnostice a vyřešení problému. Únik vody, blokované potrubí a zmrazené vodovodní linky jsou jen několik z nich, které by mohly způsobit, že ztratíte vodu u vás doma. Protože voda nedosahuje vašich příslušenství nebo spotřebičů, je možné, že uniká někde jinde, například za stěnami nebo pod podlahou. Mírný až těžký únik vody by měl být opraven co nejdříve, aby se minimalizovalo poškození nadace vašeho domova. Kromě toho může vodovodní únik zvýšit náklady na vaše účty za vodu každý měsíc. Vzhledem k problémům s ohřívačem plynu nebo elektrického ohřívače vody můžete mít v některých případech přístup ke studené vodě. Měli byste zapojit instalatéra do svého regionu, abyste vyhodnotili váš domov, abyste zjistili, zda je ztráta vody způsobena únikem vody nebo problémem ohřívače vody.

 • Pokud nemůžete přijímat vodu z kuchyňského dřezu nebo sprchy, měli byste kontaktovat instalatéra, abyste tento problém identifikovali a vyřešili.
 • Aby se zabránilo poškození nadace, mělo by být napraveno mírný až těžký únik linie vody, jakmile to bude možné.

Co byste měli dělat, pokud nemáte přístup k teplé vodě?

Pokud máte potíže se získáváním teplé vody z kola nebo sprchové hlavy, může to být známka vadného plynového nebo elektrického ohřívače vody. Ohřívač vody vašeho domu je navržen tak, aby každý den ošetřoval značné množství vody. Bohužel se bahno v průběhu času hromadí ve vodní nádrži. Jak se akumulace sedimentu zhoršuje, bude v nádrži na vodu pro teplou vodu menší kapacitu. Je nezbytné zapojit instalatéra, aby se provedl roční vyladění ohřívače vody, aby se zabránilo vývoji liscale. Kvalifikovaný technik vypustí váš ohřívač vody, aby odstranil jakýkoli další vápník, hořčík nebo jiné minerály, které se vytvořily ve spodní části nádrže.

 • Může to být známkou vadného plynového nebo elektrického ohřívače vody, pokud máte problémy s přijímáním teplé vody z vašeho kojeneckého kovalu nebo sprchové hlavy.
 • Bohužel se v nádrži na vodu v průběhu času hromadí.

 

instalace instalatéra v koupelně

Jaké vybavení je vyžadováno pro instalaci toalety?

 

Jak označit světový den instalatérství

Den globálních instalatérských dnů je pozorován a slaven po celé globální. Podle Světové instalatérské organizace je zdravá instalace spojena s lidským a environmentálním pohonem. Světový den instalatérství ctí klíčové spojení mezi zdravotnickými zařízeními a instalatérskými zařízeními. V koupelně hraje velkou roli při udržování našeho blahobytu po celém světě.

Představit zdravé návyky na koupání v den Světového instalatérského dne. Existuje důvod, proč vás vaši rodiče naučili umýt si ruce poté, co jste šli do koupelny. Tím je zajištěno, že můžete umýt potenciálně škodlivé bakterie a viry. Díky tomu, že sanitace je nejvyšší prioritou ve světovém dni instalatování. Každé dva dny je to neomylný, abyste si vyměnili ručník. Mějte na paměti, že viditelné trubky jsou bezpečné. Instalatérské znalosti zaručují hygienu vašeho domova. Instalatér by problém našel a opravil a přitom zařízení v bezpečí. Ocenění nových zařízení pro světový den instalatérství. Péče o vaše instalatérství je součástí vaší povinnosti majitele domu o údržbě.

Měli byste zakázat toxické chemikálie, které jsou na potrubí příliš agresivní. Před vstupem do zařízení se používá filtry k nalezení potenciálních překážek, jako jsou vlasy. Nezapomeňte také, že filtrace vody snižuje riziko škálování v koupelně. Další filtrace vody drží koupelnu v dobrém stavu a zvyšuje životnost inteligentních toalety. Měli byste také použít změkčovač vody, abyste se vyhnuli problémům. Udržujte své trubky čisté a daleko od rozptýlení objasňuje vaši koupelnu.

 • Den globálních instalatérských dnů je pozorován a slaven po celé globální.
 • Podle Světové instalatérské organizace je zdravá instalace spojena s lidským a environmentálním pohonem.

Co byste měli dělat, pokud máte nízký tlak vody?

Pokud máte potíže s oplachováním mýdla z těla při sprchování, může to být způsobeno nízkým tlakem vody ve vaší domácnosti. Poškozené vodní trubky jsou běžnou příčinou nízkého tlaku vody. Malé zlomeniny se mohou objevit v trubkách za stěnami nebo pod základnou, jak stárnou. Z vašich vodních potrubí může uniknout obrovské množství vody před dosažením sprchy, umyvadla nebo příslušenství v závislosti na rozsahu trhliny nebo díry. Protože oprava tohoto problému by zahrnovala odstranění sádrokartonu nebo podlahy, budete potřebovat instalatér k nalezení úniku. Kvalifikovaný instalatér může navrhnout opravit únik nebo výměnu potrubí v závislosti na závažnosti problému. Ucpávání ve vašem provzdušování může být zdrojem problému s nízkým tlakem vody, který je lokalizován na jedno příslušenství. Jedinou metodou k vyřešení tohoto problému je odšroubování provzdušňovače a vyčištění částic. K úspěšnému odstranění této komponenty jsou nutné speciální nástroje a vybavení. Možná si budete chtít najmout instalatéra, který obnoví tok vody v dřezu nebo příslušenství, abyste zabránili výletu do železářství.

 • Pokud máte potíže s oplachováním mýdla z těla při sprchování, může to být způsobeno nízkým tlakem vody ve vaší domácnosti.
 • Malé zlomeniny se mohou objevit v trubkách za stěnami nebo pod základnou, jak stárnou.

Co byste měli dělat, pokud je odporný zápach způsoben odpadní vodou?

Nesnesitelné vůně kolem dřezu, sprchy nebo toalety jsou nepříjemným vedlejším účinkem blokované drenážní linie. Blokování z věcí, jako je jídlo, olej nebo vlasy, se mohou stát častější, když se kanalizační trubky ve vaší domácnosti blíží ke konci jejich životnosti. Pokud nemůžete získat materiály z odtokového potrubí pomocí odtokového hada nebo pístu, měli byste zavolat instalatéra ve vaší oblasti a opravit jej.

Co znamená normální den v životě instalatéra?

Co dělá instalatér denně? Typický pracovní den instalatéra trvá 8 až 10 hodin. Pracovní týden je obvykle dlouhý 4-5 dní. Pracovní týden instalatéra je flexibilní, protože se obvykle můžete rozhodnout pracovat čtyři hodiny v řadě, což vám dává tři dny volna každý týden!

Jak dlouho trvá dokončení práce instalatéra?

V průběhu programu učňovského programu budete testováni na instalatérských systémech a opravy. Většina instalatérských obchodních školních programů trvá dva roky. Poté můžete požádat o to, abyste se stali instalatérem Journeyman po práci jako učeň na další dva až čtyři roky.

Jak to říkáte, kdy chcete služby instalatéra?

Ztráta vody může být způsobena zmrazenými trubkami, velkými úniky, zálohy, problémy s vodou a dalšími faktory. Protože je voda odříznuta nebo voda, která by se měla dostat do vašeho domu, uniká někde jinde, měli byste okamžitě kontaktovat instalatéra. Pokud máte studenou vodu, ale žádnou horkou vodu, může být problém s ohřívačem.

Kdy byste měli kontaktovat instalatéra?

Většina instalatérů vám řekne, že byste měli absolvovat instalatérskou zkoušku alespoň jednou za dva roky. Existují však konkrétní případy, kdy by měly být prováděny inspekce častěji.

instalace instalatéra v koupelně

V případě, že je váš tlak vody nízký, co byste měli dělat?

Co byste měli dělat, když vaše toaleta neustále přetéká?

Nejčastější příčinou ucpané toalety je nadbytek toaletního papíru. Na druhé straně přetékající toaleta může být způsobena množstvím faktorů. Pokud se voda v záchodové misce neustále vyplňuje, může to být způsobeno vadným klapkem. Nahrazení klupu může zabránit tomu, aby vaše toaleta neustále běžela a rozlila se na podlahu vaší koupelny. Chcete -li zastavit přetékající toaletu, deaktivujte přívod vody otočením ventilu s vypnutím vody. Tento ventil se nachází pod záchodovou miskou nebo poblíž stěny koupelny. Zablokovaná odvodnění nebo kanalizace je další typická příčina přetečení toalety. Obstrukce drenážního systému bude potřebovat použití odborných nástrojů a schopností. Abyste našli a odstranili ucpání, budete muset zavolat instalatéra ve svém sousedství. Použití příliš velkého množství toaletního papíru je nejčastější příčinou přetékání toalet v domácnostech. Naštěstí může být tento problém vyřešen vypuštěním dalšího toaletního papíru nebo jiných věcí pomocí pístu. Pokud několik vrstvy nevyčistí blokádu, doporučujeme najmout místní instalatér, aby si ucpal toaletu. Pokračujte v nepořádku své toalety, aby se zabránilo poškození toalety a odpadních vod. Navrhujeme, abyste čekali, až přijde kvalifikovaný instalatér a najdeme a odstraní překážku.

Bude vždy potřeba instalatérů?

Instalatéři budou vždy žádat. S ohledem na neustále se měnící stav a místní pravidla a pravidla licencovaný instalatér nejen doporučuje, ale také vyžadován. Jednou z nejzřetelnějších výhod zahájení instalatérské práce je však to, že můžete začít vydělávat peníze téměř okamžitě. Instalatérství je práce, která vám platí, jak se naučíte.

Je jednoduché zavést toaletní sedadlo na místě?

Nové sedadlo toalety je jednoduchá práce. Vše, co potřebujete, jsou několik jednoduchých nástrojů a pár minut, které nahradí vaše, ať už je to proto, že je zastaralé nebo proto, že chcete jen jiný vzhled. Odstraňte staré toaletní sedadlo a vyměňte jej novým pomocí hardwaru obsaženého v balíčku.

Mají všechna toaletní sedadla stejné rozměry?

Je pro mě možné používat nějaké toaletní sedadlo na nějaké toaletě? Pokud jsou toaletní misky standardní kulaté nebo standardní protáhlé, vejde jakékoli sedadlo z jakékoli značky. Pokud výrobce vytvoří misku s neobvyklými rozměry, musí dodat přizpůsobené sedadlo.

Je instalatér nutný k instalaci toalety?

Vypnutí hlavního napájecího potrubí, změny mísy a dalších toaletních prvků jsou součástí procesu výměny toalety. Kvůli potřebnému času a úsilí se mnoho majitelů domů rozhodlo najmout instalatéra k instalaci nové toalety.

Je možné, aby údržbář nainstaloval toaletu?

Obecně by údržbář měl být více než schopen nahradit toaletu, pokud měl nějakou výuku a předtím tento úkol provedl.

Kolik stojí na instalaci toalety instalatérem?

Instalatér bude účtovat přibližně 350 EUR za opravu toalety. Většina z nich účtuje 275 až 480 EUR. V tomto odhadu jsou zahrnuty náklady na odstranění a likvidaci staré toalety. Náklady na výměnu toalety se liší v závislosti na tom, kde žijete, druhu toalety a jak složitá je instalace.

Jaká je průměrná doba potřebná k nahrazení toalety?

Instalace toalety může trvat kdekoli od hodiny do čtyř hodin, v závislosti na stupni kompetencí a druhu toalety, kterou instalujete. Po instalaci toalety budete muset nainstalovat toaletní sedadlo.

Jaký je nejobtížnější aspekt nahrazení toalety?

Výměna toalety je velká práce, ale není to tak tvrdé, jak byste si mysleli. Výběr nové toalety a odstranění starého je obecně nejobtížnější úlohy. Poté sundejte nádrž, propláchněte toaletu a osušte nádrž houbou. Chcete -li získat co nejvíce vody z misky, použijte píst instalatéra.

Jaké jsou výsledky instalace instalatérství a instalace toalety?

 • Světová rada pro vodovodní rada každoročně slaví Světový den instalatérství, aby zvýšila povědomí o úloze instalace ve společenském zdraví a pohodlí.
 • Každý rok, 11. března, je poctěn.
 • Národní objetí instalatérského dne se slaví 25. dubna, aby si pamatoval ty, kteří přicházejí k naší pomoci, když se potrubí rozbije nebo odtoky se ucpávají.
 • Cílem bylo, aby se lidé po celém světě zaměřili na kritickou roli, kterou hraje instalatérské hry při udržování jejich zdraví a způsobu života.
 • Akce si připomíná vlády, tvůrci rozhodnutí a komunitními organizacemi.
 • Po celém světě je globální den instalatérství připomínán a oslavován.
 • Instalatér by tento problém vyhledal a napravil a zároveň zajistil bezpečnost zařízení.
 • Nízký tlak vody je často způsoben poškozeným vedením vody.
 • V závislosti na závažnosti problému může zkušený instalatér doporučit opravit únik nebo výměnu trubek.
 • Blokování ve vašem provzdušňovači může být příčinou problému s nízkým tlakem vody s jedním výstupem.
 • Většina instalatérů vám řekne, že byste měli získat instalatérskou inspekci každé dva roky v absolutně nejméně.
 • Na druhé straně ucpaná toaleta může být způsobena řadou věcí.

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.