Domů, Průvodce osobní péčí a životním stylem

Top 8 vysazení a elektrické koštěta v roce 2022

Stick-Vacuums-Electric-bory

Top 8 vysazení a elektrické koštěta v roce 2022

Vakuum tyčinky je obvykle menší a kompatibilní s širokou škálou nástavců. Můžete čistit pouhým přesunutím zařízení tam a zpět před vámi, protože uvnitř jsou oba motor a sací hlava. Pokud nemáte čas (nebo energii), abyste vytáhli svůj větší, plnou velikosti nebo vzpřímené vakuum, vysavače typu jsou ideálním nástrojem.

Přečtěte si více →


Top 8 sluchátka v uších v roce 2022

Ušní headphony

Top 8 sluchátka v uších v roce 2022

Pokud dáváte přednost poslechu hudby nebo zvukových knih, je užitečné investovat do opravdu pěkné sady uší. K dispozici jsou některá levná bezdrátová sluchátka, ale důrazně navrhuji, abyste se od nich zůstali dál. Karbudy jsou často přenosnější a levnější a přispívají k aktivitě než balená hudba.

Přečtěte si více →


Top 8 čističů vzduchu HEPA v roce 2022

HEPA-Air-Purifiers

Top 8 čističů vzduchu HEPA v roce 2022

Vzduchový filtr HEPA může eliminovat 99,97 procent nebo více prachu, pylu, plísní, bakterií a jakýchkoli dalších vzdušných částic menších než 0,3 mikronů (M). Většina čističů vzduchu je vyrobena pro odfiltrování velkých prachových částic, aby se zajistila rychlá odezva. Optimální umístění čističe vzduchu je blízko místa, kde dýcháte - to znamená umístit jej na noční stolek nebo malý stůl do ložnice.

Přečtěte si více →


Top 10 robotických vakua v roce 2022

Robotic-Vacuums

Top 10 robotických vakua v roce 2022

Jak používat vakuum robota? Většina vakua robotů používá k čištění podlahy jeden nebo dva rotující kartáče a jeden nebo více válcovacích štětců. Tyto dva mechanismy spolupracují na přitahování odpadků dovnitř, kde je sání do koše. Komora na modelu robota může být demontována pro ukládání předmětů. Jsou robotické vysavače dobrým nákupem? Ve skutečnosti mohou robotické vakua udržovat vaše podlahy v čistotě. Mohou to být více než novinka nebo zábavná hračka; Ve většině domácností mohou být životně důležitým nástrojem péče o podlahu. Vakuum robota vám určitě pomůže, pokud vám nedochází k krátkému času nebo nesnášíte zametání.

Přečtěte si více →


Nejlepší éterické oleje v roce 2021

éterické oleje průvodce zdraví jak rozjímání odpočinout si

Nejlepší éterické oleje v roce 2021

Jsou to koncentrované kapaliny složené z těkavých chemických složek z rostlin, které se snadno odpařují při teplotě místnosti. Nepravidelné využití éterických olejů může způsobit nežádoucí účinky. Malé děti jsou zvláště citlivé na negativní důsledky nesprávného používání éterického oleje. Esenciální oleje jsou považovány za bezpečné v jídle. Listy, květiny, kůra a kořeny se používají k destilaci éterických olejů.

Přečtěte si více →