Realme GT great performance with Snapdragon 888 processor

Realme GT Skvělý výkon s procesorem Snapdragon 888

Recenze Realme GT

RealMe je nejlépe známá pro své levné smartphony, sluchátka a chytré hodinky, ale společnost nedávno vydala smartphone střední třídy GT, který je dosud nejvíce přitažlivějším zařízením firmy.

Realme GT je první z nové řady chytrých telefonů z čínského elektronického podnikání a je pojmenována po sportovním vozidle Grand Tourer, které má konotace elegantního designu a skvělý výkon.

Navzdory skutečnosti, že RealMe dříve vydala sluchátka střední třídy, s jeho vlajkovou lodí X série občas přesahovala tuto linii s opatrností, jedná se o první společné úsilí vstoupit na levné/vysoké specifické trh s jedinou odlišnou linií- A z velké části je Realme GT ohromně úspěšné zařízení jako telefon, který nabízí působivé specifikace za dostupnou cenu.

RealMe GT překonává svou konkurenci, pokud jde o výkon zpracování, přestože je jedním z nejlevnějších telefonů, které zahrnuje procesor Qualcomm Snapdragon 888. Tento špičkový procesor zaručuje, že telefon je velmi rychlý, takže je ideální pro hraní her a editace videa, ale také si všimnete zvýšené rychlosti každodenních úkolů.

Když už mluvíme o rychlosti nabíjení, Realme GT se může nabíjet z plného prázdného za pouhých 30 minut, což z něj činí jeden z nejrychlejších chytrých telefonů na trhu. To je velmi rychlé, zejména s ohledem na skutečnost, že se jedná o levný telefon.

S AMOLED displejem a hladkým občerstvením 120 Hz vypadá obrazovka fantasticky a tělo telefonu není příliš velké, což usnadňuje provoz jednou rukou.

Dalším opětovným problémem, se kterým jsme se setkali, bylo při streamování médií v aplikacích, jako jsou Spotify a Netflix, kde by média pravidelně koktala a zastavila. Zdálo se, že to byl problém s připojením, i když je možné si to, že to není typický problém.


Ačkoli se jedná o menší problémy, ztěžuje to podporovat Realme GT jako vynikající smartphone střední řady obecně. Skutečnost, že Realme zahájil telefon teprve několik měsíců po uvolnění vynikajícího Realme 8 Pro naznačuje, že čínské technologické podnikání je nyní po dosažení úspěchu s bývalým úspěchem na vysoké úrovni.

Nemůžeme mluvit o Realme GT, aniž bychom zmínili jeho design, který je nepochybně jedinečný. Jeho primární barva je jasně žlutá, která je v kontrastu s tenkou tryskovou linií na zadní straně telefonu. Poskytuje telefonu zřetelný vzhled „Ford Mustang GT“ a je mnohem poutavější než normální černá, bílá nebo tlumená povrch na jiných chytrých telefonech (i když jsou k dispozici také stříbrné nebo modré verze, bez tohoto pruhu).Budeme muset uprostřed tohoto seznamu pozitiv zastavit jámu, abychom mohli upozornit na několik drobných obav telefonem. Při našem testování jsme zjistili, že se rychle zahřívá při hraní her nebo jiných tvrdých úkolů a že na trik chybí, že nezahrnuje teleobjektiv pro fotografie optického zoomu, zejména vzhledem k tomu, že makro snapper není příliš působivý .

Dostupnost společnosti Realme GT je trochu komplikovaná - je teoreticky dostupná ke koupi ve Velké Británii, ale pouze prostřednictvím Aliexpress, importního obchodu. Dosud není přístupný ani v Austrálii, ani ve Spojených státech a Realme's Rekord znamená, že první bude k dispozici brzy, zatímco druhý nebude.


Vzhledem k tomu, že telefon importujete, bude pravděpodobně trvat dlouho, než se dorazíte na vaši polohu, a při nakupování na Aliexpress budete muset hledat neoficiální a falešné výpisy. Nebudete moci zakoupit Realme GT prostřednictvím renomovanějších obchodů, jako jsou Amazon nebo jakékoli oficiální dopravce.

Protože ALIEXPRESS výhradně využívá ceny euro a dostanete ekvivalent ve Velké Británii založený na současném směnném kurzu, když se snažíte zakoupit telefon, ceny je také trochu matoucí. Oficiální ceny Euro začíná na 449 EUR, což v době úvodu rovná přibližně 550 $, 390 GBP nebo 710 USD v místní měně. Kvůli tomuto přezkumu jsme tyto konverze zvažovali, jako by to byly oficiální částky.

Pro ty v Indii je telefon nyní k dispozici ke koupi, s variantou s 8 GB RAM a 128 GB úložiště stojí R 37 999 (asi). Model s 12 GB RAM a 256 GB nákladů na úložiště R 41 999 a obě tyto konfigurace jsou k dispozici na Flipkart k nákupu.

Pokud jde o styl, vyniká Realme GT se žlutým faux-koženým zády, která je rozbitá černým skleněným proužkem, který vyplývá z rány kamery (jak je vidět na telefonu, který jsme zkoumali). Zdá se, že se jedná o nejvýraznější vliv „Grand Tourera“ na telefon, vykouzlit obraz závodních pruhů a je to nepochybně nápadný design.

K dispozici je také varianta telefonu, která je k dispozici ve stříbře nebo modré a nebude přitahovat tolik pozornosti. Nebojte se, pokud nejste fanouškem kožených telefonů kvůli etickým obavám; „Falešná“ kůže používaná v Realme GT je veganská.

Kromě jeho vnějšího vzhledu je Realme GT, pokud jde o design smartphonu, o něco konvenčnější, ale stále se o tom líbí. S rozměry 158,5 x 73,3 x 8,4 mm a hmotností 186G je to dotek na malé straně ve srovnání s množstvím super velikosti telefonů pro Android, které jsou nyní k dispozici v obchodech, ale stále je to dobrý telefon. Není to nevýznamné, ale je to podprůměrné.

Díky své velikosti jsme zjistili, že Realme GT je poněkud příjemná, se všemi bočními tlačítky a velkou částí obrazovky snadno dostupné. Hoump fotoaparátu na zadní straně telefonu je stěží viditelný nad zbytkem zadní části, což přispívá k elegantnímu vzhledu telefonu.

Tlačítko napájení je umístěno na pravé straně telefonu, zatímco kolébka hlasitosti je umístěna na opačném okraji. Telefon také obsahuje 3,5mm sluchátka, kterou budou vítáni ti, kteří rádi používají kabelová sluchátka, jakož i konektor USB-C.

S displejem o rozloze 6,43 palce, který je rozdělen na levicový výřez přední kamery, je Realme GT dobrou volbou pro ty, kteří hledají rozpočtový smartphone. Protože na přední straně zařízení je velmi malý rámeček, obrazovka zabírá většinu přední plochy předního povrchu.

Vzhledem k použití technologie Super AMOLED jsou barvy živé a živé, s vynikajícím kontrastem, ale tento druh obrazovky může být obtížnější prohlížet na přímém slunečním světle než jiné typy (problém, se kterým jsme se setkali). Pokud jde o rozlišení obrazovky smartphonu, 1080 x 2400 je přibližně průměrný a neměli byste mít žádné potíže s jeho streamováním, hraním nebo procházením prostřednictvím sociálních médií.

Displej 120 Hz Realme GT, což znamená, že se obrázek obrazovky mění 120krát za sekundu, je něco, co obvykle nevidíte v tomto cenovém rozpětí, a odlišuje jej od konkurence. Norma bývala 60 Hz a mnoho telefonů stále dodržuje tento standard, ale zlepšení zde zajišťuje, že akce se bude zdát hladká a elegantní (i když můžete snížit na 60 Hz nebo použít proměnnou obnovovací frekvenci, což obě ušetří na výdrž baterie , Pokud preferujete).

Obrazovka Realme GT je fantastická pro cenu telefonu a je více než schopna zvládnout jakýkoli úkol, kterým jej uvedete.

Realme GT se může pochlubit třemi zadními kamerami a jednou přední kamerou: 64MP primární fotoaparát, 8MP ultra širokou kameru a 2MP makro kameru na zádech a 16MP kamerou pro selfies a video hovory na přední straně. Realme GT je k dispozici ve dvou barvách: černá a zlatá.

Fotografie natočené s přední kamerou vypadaly velmi brilantní, díky funkcím následného zpracování-možná dotek příliš jasný, protože některé fotografie se podle našeho testování objevily občas trochu falešné. Můžete to do určité míry opravit úpravou nastavení krásy, ale pokud jednoduše berete selfies, abyste zveřejnili na sociálních médiích, není to velký problém.

Fotografie nařízené primární kamerou jsou přijatelné, ale nedosahují tomu, aby byly vynikající. Několik fotografií však vykazovalo evidentní stopy přehánění, zatímco jiné měly vrcholy, které byly nadměrně exponovány. Také jsme pozorovali, že kamera se nezaměřovala na blízké objekty, když byly podmínky osvětlení příznivé.

Fotografie nařízené s ultralegaletou čočkou byly docela dobré, s velmi malým zkreslením ve srovnání s těmi, které byly pořízeny s konkurenčními telefony za tuto cenu. Tyto fotografie byly poněkud jasné a zorné pole bylo mnohem širší než fotografie fotografií vyrobených primární kamerou, kvůli úhlu čočky 119 stupňů.

Makro kamera na druhou stranu na nás nepůsobila. Přestože jsme s tím dokázali získat několik dobrých detailních obrázků, nikdy nebyly tak dobré jako identické záběry pořízené s hlavní kamerou. Stejně jako v případě většiny makro kamer 2MP na chytrých telefonech se zdá, že jejich přítomnost je především za účelem rozšíření seznamu funkcí, než zlepšit zážitek ze střelby.

Neexistuje žádná teleobjektiv pro fotografii zoom, což je škoda, protože bychom byli výrazně ohromeni výkonem fotoaparátu, kdybychom jednu z nich použili místo makro čočky místo makro čočky. Digitální přiblížení je možné až do maximálně 10x, ale po 2x se fotografie stávají příliš nejasné.

Realme GT je schopen zaznamenávat video až do rozlišení 4 kB při 30 snímku nebo 60fps. K dispozici je také režim, který využívá umělou inteligenci k rozpoznání barev, což vám umožňuje natáčet monochromaticky, ale s jednou barvou stále přítomnou - pomyslete na dívku v červeném kabátu ze seznamu Schindler - což bylo zajímavé experimentovat a mohlo by to mít za následek některé Zajímavá videa pro sociální média.

V cenovém bodu Realme GT není k dispozici mnoho výkonných telefonů-telefon je vybaven špičkovým čipovým sadou Snapdragon 888, který je v době debutu nejvýkonnější CPU pro telefony Android.

Kromě toho má telefon 8 GB nebo 12 GB RAM - naše testovací jednotka měla 8 GB - a 128 GB interního úložiště.

Vzhledem ke svému špičkovému procesoru se Realme GT přetrvává ve hrách-neviděli jsme při hraní populárních titulů žádnou koktání ani latenci-a aplikaci zatížení v blesku. Toto je jeden z největších nízkonákladových smartphonů dostupných pro hraní právě teď.

Telefon skóroval 3508 na testovacím nástroji Geekbench 5, který je přesně stejný jako Asus Zenfone 8 a pouze vlasy za Xiaomi Mi 11, který skóroval 3569, OnePlus 9, který skóroval 3654 a Nubia Red Magic 6 , který skóroval 3606, z nichž všechny zaměstnávají stejného procesoru, ale stojí více.

Při hraní her nebo prosazováním zařízení jsme zjistili, že gadget se může někdy přehřát - ne do té míry, že má negativní dopad na výkon, ale natolik, aby zaručoval opatrnost.

Reproduktory Realme GT jsou ... no, jsou dostačující pro daný úkol. Při poslechu podcastu ve sprše nebo provedení telefonického rozhovoru na reproduktoru to udělají, ale jejich použití pro hudbu nebo streamování se nenavrhuje, protože zvuk je dotykový.

Podobně jako u jiných telefonů Realme je GT poháněn Realme UI, což je derivát normálního Androidu, který je jednoduše opětovným verzí Android 11, která vypadá a cítí se hodně jako Oppo's Coloos.

Realme UI, stejně jako Coloros, umožňuje řadu možností přizpůsobení. Můžete si přizpůsobit vždy zobrazení telefonu, vybrat si z výběru animací, které se objeví při stisknutí skeneru otisků prstů, změnit barvu a velikost ikon v celém telefonu, navrhnout vlastní ikony aplikace výběrem z různých velikostí a tvarů , a změňte písmo systému, kromě změny tapety a rozvržení aplikací, jak můžete na všech telefonech.

Protože Oppo a Realme jsou ve vlastnictví stejné mateřské společnosti, která také vlastní Vivo a OnePlus, existuje mnoho podobností mezi telefony a jejich softwarem. Navzdory tomu je realme UI téměř srovnatelné s Colorosem.Když jsme poprvé zapnuli Realme GT, zjistili jsme, že byla předem načtena značným množstvím bloatwaru. To zahrnuje vlastní aplikace Realme, jako je Správce telefonů a Realme Link, stejně jako obchod s motivy, jakož i podivný mix aplikací třetích stran, jako je Booking.com, Agoda a LinkedIn, mimo jiné (výběr, který výběr, který výběr, který výběr, který výběr je pravděpodobně závislý na regionu). Níže je snímek domovských obrazovek, než jsme je začali čistit - je to docela ohromující šíření, které vidíte na vašem „novém“ telefonu, zatímco je stále úplně přehledný.

Realme GT je potěšením použít, pokud jde o navigaci. Přejetím přes uživatelské rozhraní je rychlé a jednoduché díky obrazovce CPU a 120 Hz na tomto zařízení.Toto je možná nejlepší místo pro vyvolání menšího problému, který jsme našli při streamování hudby z Spotify a televize z Netflixu - přehrávání by často koktalo, jako bychom neustále zasáhli tlačítka „Play“ a „Pause“ na našich chytrých telefonech. Naše nebyla způsobena problémy s našimi sluchátky nebo slabým datovým připojením a my jsme se s ním časté setkali, což jsme považovali za důležité zahrnout do tohoto přezkumu.

Tento problém nemusí být běžný, proto, pokud si zakoupíte tento telefon, je možné, že tím nebudete ovlivnit. Pokud bychom to nezveřejnili, selhali bychom v naší povinnosti.

Zjistili jsme, že Realme GT snadno trval celý den mezi obviněními, bez ohledu na to, zda jsme občas kontrolovali sociální média, streamovali Netflix, hráli rychlou hru Call of Duty: Mobile nebo poslouchání hudby v průběhu průběhu den.

Když jsme telefon používali častěji, výdrž baterie klesla na jednociferné procenta v noci, ale nikdy jsme museli telefon nabíjet po celý den; Nicméně druhý celý den použití byl obvykle vyloučen.

Jednoho dne výdrže baterie je pro smartphone docela obyčejný, ale to, co není tak průměrné, je rychlost nabíjení Realme GT, která je 65 W, v tomto ohledu hodně převyšuje své soupeře.

Telefon jde z prázdného na plné plné délky za více než půl hodiny, takže se nemusíte starat o to, abyste si ho zapamatovali každou noc; Pokud to uděláte rychle, můžete jej snadno udržet jen pár minut každé ráno.

Hledáte vysoce výkonný smartphone.

S procesorem Qualcomm Snapdragon 888 a 8 GB nebo 12 GB RAM na palubě je to opravdu silný telefon, zejména ve srovnání s konkurenty s podobně cenou.

Nechcete se obávat výdrže baterie.

Realme GT, která má baterii, která se nabíjí od prázdné do plného množství za půl hodiny nebo méně, je vynikající volbou, pokud váš denní rozvrh neumožňuje mnoho času stráveného nabíjení smartphonu.

Baví vás, jak se to zdá.

Pokud jde o vzhled, Realme GT je nepochybně poutavý a pokud se vám líbí, jak se to zdá, nejste podle vašeho názoru sami. Stačí vás přesvědčit, abyste si koupili smartphone? Nedrhli bychom to proti vám.

UGREEN USB-C AUF USB-C Kabel 60W Power Power Ladekabel USB C Zu USB C Kompatibel MIT Galaxy S21 Ultra, S20, Note20, MI 10T, Xperia 1 II, Pixel 5, iPad Mini 6, iPad Pro, MacBook Air Usw. (1M)
Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.