Top 5 Rice Cookers in 2021

Top 5 vařičů rýže v roce 2021

Co byste měli vědět o nejlepších vařičích rýže v roce 2021?

Top 5 vařičů rýže v roce 2021

Co přesně je vařič rýže?

Ať už se to nazývá vařič rýže nebo rýžový parník, to, co hledáte, je automatické kuchyňské zařízení určené k varu nebo parní rýži. Skládá se ze tří částí: zdroje tepla, kuchařská miska a elektronický termostat. Termostat monitoruje teplotu misky na vaření a reguluje teplotu misky na vaření.

Jaký je účel vařiče rýže?

Vaření rýže a zrna ve vařiči rýže je všestranná kuchyně kuchyňského vybavení, které zvládne širokou škálu ingrediencí. Aby se fungovaly vařiče rýže, musí být voda přivezena k varu a poté absorbována rýží, dokud není měkká.

Tefal Cy855840 Cook4me+ jednopot připojený digitální elektrický tlakový vařič

 

Tefal Cy855840 Cook4me+ jednopot připojený digitální elektrický tlakový vařič

 

Tefal Cook4me+ je digitální tlakový vařič s jedním nádorem, který má denní vaření trochu jednodušší. Chcete-li začít, Cook4me+ přichází předem nabitý se 100 recepty, z nichž si můžete vybrat, ale můžete si také stáhnout aplikaci, abyste získali přístup k více než 200 dalších receptům. Každý recept obsahuje postupné pokyny k výraznému digitálnímu rozhraní aplikace nebo na webu, který obsahuje seznam složek a pokynů, jak je vyrobit.

 • Snadná a chutná jídla, krok za krokem
 • Aplikace Cook4me - s více než 200 dalšími recepty a mnoha dalšími funkcemi vhodnými pro rodiny 6 litrů, spousta pro celou rodinu Automatické uvolnění tlaku a rychle a výživná jídla stisknutím tlačítka
 • Jednoduše přejděte a klikněte a vyberte jeden ze 100 předprogramovaných receptů a poté postupujte podle jednoduchých digitálních pokynů.
 • Stáhněte si aplikaci Cook4me pro přístup k více než 200 dalších receptům a funkcím, jako je „nákupní seznam“ a „v mé lednici“.
 • Jeho velikost 6L je ideální pro rodiny nebo dávkové vaření.
 • Vyberte recept Cook4me+ přichází se 100 vestavěnými recepty, nebo si můžete stáhnout aplikaci Cook4me pro více než 200 dalších!
 • Cook4me Použijte příručku Každý recept zahrnuje postupné pokyny k výraznému digitálnímu rozhraní nebo aplikaci, jakož i seznam složek. Cook4me nastaví regulační orgány teploty a tlaku, zbytek bude udržovat více živin než konvenční vaření. Cook4me zapomenout!
 • S automatizovaným uvolňováním tlaku a udržováním teplých funkcí si můžete odpočinout a užít si jídlo, když chcete.

 

Instant Pot Duo Evo plus 10-in-1, 5,7 l elektrický tlakový vařič

Instant Pot Duo Evo plus 10-in-1, 5,7 l elektrický tlakový vařič

Mnohem lepší je, že Instant Pot Duo Evo Plus, což je nejnovější vývoj terénního okamžitého hrnce pro bestselleru, je ještě lepší. Díky více než 20 vylepšením je to nyní nejrychlejší okamžitý hrnec ve své třídě, nejužitečnější pro začínající uživatele a nejvíce konfigurovatelný pro veteránské okamžité majitele potu. Nový 1200 W topné prvky zkracuje dobu předehřátí, což vám umožní rychleji připravovat jídla. Pomocí nového víka EasySeal můžete automaticky utěsnit tlakový vařič, zatímco nový a vylepšený kryt difundové páry odstraní jakoukoli úzkost spojenou s postupem uvolňování tlaku. 48 přizpůsobitelné předvolby pro polévky, fazole, rýži, žebra a další jídla eliminuje hádání a vytváří přípravu jídel, která budou mít rádi jednoduché.

 • Instant Pot Duo Evo Plus je nejnovějším vývojem nejprodávanějšího okamžitého hrnce.
 • S více než 20 vylepšeními je to nejrychlejší a nejjednodušší používání třídy a nejvíce konfigurovatelná okamžitá hrnce.
 • Nový 1200 W topného prvku zrychluje čas předehřívání.
 • Kromě přepracovaného víčka Easyseal, zvýšené kryt difuzní páry způsobuje, že postup uvolňování tlaku je méně děsivý.
 • 48 Konfigurovatelné předvolby pro polévky, fazole, rýži, žebra a další; eliminuje hádání a zjednodušuje přípravu jídla.

Yum Asia Panda Mini Rice Cooker s ninja keramickou mísou a pokročilou fuzzy logikou

Yum Asia Panda Mini Rice Cooker s ninja keramickou mísou a pokročilou fuzzy logikou

Ovládací panel s technologií „inteligentní tlačítko“ vyvinutá v Koreji a umístěna v neuvěřitelně kawaii (roztomilé) bílé a šedém přízvukovém těle. Sedm stupňů vaření se používá k zajištění největší chutí, textury a vůně, z nichž všechny jsou automatizované. Sada zahrnuje příručku pro pokyny, napařující košík, měřicí šálek rýže, rýžovou špachtli a polévkovou naběračku. Technologie 3D topného prostoru s přizpůsobenými užitečnými doplňkovými volbami, jako je pára, kaše, pomalý kuchař, pečení dortu a zůstat v teple, mimo jiné.

 • Vařič rýže Panda z Yum Asia má 7 stupňů vaření, které zaručují nejlepší chuť, texturu a vůni.
 • Zahrnuta je naběračka polévky a kouřící koš.
 • Zahrnuje páru, kaši, pomalé kuchaře, pečení dortu a udržujte vřelé volby.
 • Dodávané s odnímatelnými napájecími kabely ve Velké Británii (3-pin) a EU (EU).
 • S velkým chladným ledovým bílým LED displejem a bílým držadlem přenášení má Panda neuvěřitelně kawaii (roztomilý) bílý s zvýrazněným šedým termopolymerem.
 • Kompaktní stopa zajišťuje, že Panda se hodí i do těch nejmenších kuchyní, což je ideální pro singly nebo páry.

Vonshef rýžový sporák se snadným čistým, nepřilnatelným a odnímatelným hrncem na vaření

Vonshef rýžový sporák se snadným čistým, nepřilnatelným a odnímatelným hrncem na vaření

Vonshefův 300ml osobní vařič rýže je malý přenosný vařič rýže, který je ideální pro jediné stolování, večeře s jednou osobou nebo jako menší množství pro dvě osoby. Je to myčka nádobí. Zahrnuje přepínač zapnutí/vypnutí a také pohodlnou funkci pobytu - Indikátorová světla označují, která funkce se používá v daném okamžiku. Odnímatelný vnitřní hrnec je nepřilnavý a snadno čistil, takže podávání a čištění vánku. Součástí je dvouletá záruka.

 • 300 ml osobní rýžové vařiče je vynikající pro vaření rýže k dokonalosti.
 • Velikost 300 ml-vhodné pro jídlo jedné osoby nebo menší množství pro dva lidi
 • Světla indikátoru ukazují, která funkce je aktivní, když je spínač zapnutý/vypnut.
 • Jednorázový vnitřní hrnec pro jednoduché podávání a čištění
 • 2letá záruka výrobce

Reishunger rýžový vařič a parník s funkcí udržovacího zahřátí

Reishunger rýžový vařič a parník s funkcí udržovacího zahřátí

Pro ty, kteří právě začínají s vařiči rýže, je Reishunger skvělou volbou. Jakmile je rýže dokončena vaření, okamžitě se změní v režimu udržování teplého. Má kapacitu 1,2 litru a může ukládat šálky rýže, což vám umožní připravit dostatek rýže pro 6 lidí v rekordním čase. Dodává se s vnitřním hrncem, rýžovou špachtlí, měřicímu šálku a parním prvkem, který vám umožní připravit zeleninu za méně než minutu.

 • Vařič rýže Reishunger je ideální pro začátečníky.
 • Po vaření rýže se automaticky mění v režimu udržování teplého, což zaručuje vynikající rýži po dobu až 8 hodin.
 • Obsahuje 1,2 litru rýže, což je pro 6 lidí v žádném okamžiku.
 • Má funkci páry a vnitřní hrnec s rýžovou špachtlí a měřicí šálek.

Co přesně je vařič rýže a jak funguje?

Pomocí vědecky zavedeného poměru vody k rýži v vložce mísy zařízení provádí vařič rýže. Po zahájení cyklu vaření je zapojen topný prvek s vestavěnými senzory pro kontrolu teploty, aby se zajistilo teplo pro jídlo. Jakmile se voda vaří a otočí se na páru (212 ° F), termostat se vypne a pára začne vařit rýži.

Stojí za to investovat do vařiče rýže?

Vydrží Vám roky a roky, bude to vypadat krásně ve vaší kuchyni, a může vařit téměř jakékoli zrno, které na něj hodíte. Pointa je, že high-end vařič rýže je překvapivě flexibilní kus kuchyňského vybavení, které vám ušetří čas a zároveň usnadňuje přípravu chutných a výživných jídel. Je to dlouhodobá investice.

Co je to o vařičích rýže, které je činí jedinečnými?

Mnoho současných sporáků je vybaveno tepelně izolačním pláštěm a ohřívacím mechanismem. Automaticky se přepne do režimu "keep warm", když je rýže považována za zcela uvařenou, brání tomu, aby byla přehnaná a udržovala ji v teple, dokud není čas sloužit.

Je pravda, že rýže vařená v vařiči rýže chutná lépe?

Ano, a zjistil jsem, že vaření rýže v hrnci přináší vynikající výsledky, které jsou nadýchanější a chutnější, určitě. Nicméně, protože to vyžaduje hlídání dětí a nemám vždy čas, používám Aroma rýžový vařič, který produkuje rýži, která je docela vynikající, i když ne tak úžasná jako rýže vařená na varné desce.

Je možné vařit syrové maso v vařiči rýže?

Je možné vařit syrové maso v vařiči rýže? Tímto způsobem můžete vařit téměř jakýkoli druh masa v vařiči rýže, dokonce i celé kuře. Vařič rýže je ideální nádoba pro výrobu domácích makaronů a sýrů od nuly. Mimochodem, můžete vařit různé druhy těstovin v vařiči rýže, ať už je to jen základní těstoviny nebo celá večeře s těstovinami a masovou omáčkou.

Kromě rýže, co jiného může být připraveno v vařiči rýže?

Vařiče rýže jsou schopny připravit více než jen rýži. V přístroji lze připravit různé pokrmy, včetně žeber, chilli a pizzy. Kromě rýže lze vařiče rýže použít také k přípravě jiných zrn, jako je ječmen nebo quinoa. Kromě toho můžete použít vařič rýže k přípravě snídaňových jídel, jako jsou ovesné vločky nebo palačinky.

Jak dlouho by měl být vařič rýže používán, než musí být vyměněn?

Obecně se souhlasí s tím, že vysoce kvalitní vařič rýže vydrží více než 7-8 let při běžném používání a 3-5 let při nadměrném používání. Na vařiče rýže se obvykle vztahuje počáteční 1letá záruka s možností prodloužení o další 2-3 roky v závislosti na výrobci.

Který je vhodnější: rýže vařená v hrnci nebo rýže vařící v pánvi?

Nejúčinnější metodou by bylo tlakové vaření. Naproti tomu, pokud je rýže předvařena a poté využita, ztráta vitamínů a minerálů způsobená praním a vyřazováním kanjee je výrazně snížena. Parboiling umožňuje živiny pronikat do zrna a zároveň vytvářet ochranný želatinizovaný škrob pokrývající zrno, což pomáhá vyhnout se vyluhování.

Jsou vařiče rýže prospěšné pro zdraví člověka?

Ne, jídlo vařené nebo ohřívané elektrickými prostředky není povoleno. Vařiče rýže nejsou žádným způsobem nebezpečné pro vaše zdraví. Je to rychlý a praktický způsob, jak získat jídlo, které je také výživné.... Živiny citlivé na teplo se při vyšších teplotách ztrácejí nižší rychlostí. Nevýhodou použití vařičů rýže je to, že hnědá rýže nevaří správně, buď hoří, nebo se stává příliš lepkavým.

Jaké faktory bych měl zvážit při nákupu vařiče rýže?

Takže tady je naše první rada. Pro ty, kteří potřebují každý den vařit asi 1-2 šálky rýže, by pro ně byl nejvhodnější 3-šálkový vařič rýže. Pokud vaříte 2-5 šálků rýže, nejvhodnější by byl vařič rýže na 5 šálků. A konečně, pokud chcete vařit něco více než 5 šálků, nejvhodnější volbou by byl 10 šálků.

Je přípustné otevřít vařič rýže, když je používán?

Musíte otevřít kryt, abyste je mohli konzumovat, ale pokuste se to udělat, zatímco rýže stále vaří, aby teplo zůstalo konstantní. Nikdy nenechávejte víko otevřené, pokud nemáte v úmyslu dokončit celou nádobu. Také, když zavřete položku, ujistěte se, že je zcela uzavřena. Pokud necháte rýži venku, vyschne a nebudete ji moci jíst vůbec.

Jak můžete zlepšit chuť rýže vařené v vařiči rýže?

Protože to jde dobře se vším, je to jeden z našich oblíbených způsobů, jak ochutnat rýži. Chcete-li připravit rýži v rýžovém sporáku, kombinujte rýži a vodu ve velkém hrnci a nahoře s 1-2 rajčaty. Pro zvýšení chuti lze použít mletý česnek a trochu soli. Stiskněte tlačítko start a počkejte, až se rýže vaří.

Existuje rozdíl mezi vařiči rýže a pomalými vařiči?

Vařiče rýže jsou druh elektrického sporáku, který vaří rýži. Protože pomalý vařič distribuuje teplo pomalu a rovnoměrně, můžete nechat pečené vaření celé hodiny a přesto získat něžné, ne přehnané výsledky. Vařiče rýže pracují rychle, aby přivedly materiály k rychlému varu, což má mimo jiné za následek silnou páru nezbytnou k výrobě načechrané rýže nebo dušené zeleniny.

Je přípustné připravit syrové kuře se stranou rýže?

Když se syrové kuře vaří v hrnci na dušené maso, zachovává si vlhkost a dodává chuť jak vroucímu vývaru, tak rýži, jak je vidět na fotografii. Pohodlné recepty s jedním hrncem, které vyžadují, aby se syrové kuře vařilo přímo v hrnci se zeleninou, jsou bezpečné, pokud je kuře před podáváním důkladně zahřáté na bezpečnou teplotu.

Je možné vařit steak v vařiči rýže?

Vaření masa a rýže společně v vařiči rýže je fantastická metoda, jak snížit počet pokrmů a pánví, které musíte umýt. Jednoduše zkombinujte rýži a odpovídající množství vody ve velké míse a poté přikryjte kořeněným masem. Tlak a pára vytvářená uvnitř sporáku by měla být dostatečná k napařování a úplnému vaření masa, stejně jako k vaření rýže.

Je bezpečné vařit syrové kuře v vařiči rýže?

V vařiči rýže můžete napařit jakýkoli kus kuřete, což je příjemné překvapení! Prsa, křídla, stehna a dokonce i celé kuře lze vařit v tlakovém hrnci za předpokladu, že je dostatečně velké. Napařování masa je fantastický způsob vaření, protože udržuje maso měkké a vlhké, na rozdíl od pečení nebo pečení masa v horkém vzduchu, což může způsobit vyschnutí masa.

Je možné vařit těstoviny v vařiči rýže?

Vařte rýži v vařiči rýže přidáním vody, zakrytím a nastavením na vaření. Když voda vaří, odstraňte kryt z vařiče rýže a přidejte těstoviny a sůl, těstoviny pečlivě promíchejte, aby nedošlo k přilepení na dno hrnce. Umístěte víko na vařič rýže a nechte těstoviny vařit asi 10 minut, nebo dokud al dente nebo vařené podle vašich představ.

Je možné vyrobit popcorn v vařiči rýže?

Chcete-li udělat popcorn v rýžovém sporáku, stačí do hrnce nalít lžíci nebo dvě oleje a přidat několik jader nerozpuštěného popcornu. Opatrně zvedněte víko a opatrně nalijte několik dalších jader, přibližně dost na to, abyste naplnili polovinu dna vařiče rýže do hloubky jednoho jádra, když uslyšíte jádra, která jste vložili do popu.

Je bezpečné konzumovat rýži, která byla vařena v vařiči rýže přes noc?

Je možné vařit rýži v vařiči rýže přes noc? Ano, technicky vzato, můžete nechat rýži v hrnci přes noc; to se však nedoporučuje. Po vynechání přes noc začne barva mizet a chuť se začne zhoršovat.

Je v pořádku, když je rýže vynechána přes noc?

Pokud rýže zůstane ležící při pokojové teplotě po delší dobu, mohou se spóry vyvinout na bakterie. Je možné, že tyto bakterie mohou růst a vytvářet toxiny (jedy), které vyvolávají zvracení nebo průjem. Čím delší vařená rýže je umožněna sedět při pokojové teplotě, tím je pravděpodobnější, že se mohou vyvinout bakterie nebo toxiny, což způsobuje, že rýže nezpůsobilá pro spotřebu.

Používá vařič rýže značné množství elektřiny?

Standardní vařiče rýže pracují při nízkém napětí a proudu a pomocí 620 až 700 wattů elektrické energie v režimu vaření, podle specifikací výrobce. Jakmile je rýže vařena, spotřebič spotřebovává pouze kolem 30-45 wattů na teplém prostředí, což je významné úspory.

Kolik vody bych měl používat, abych vařil 2 šálky rýže?

Jaký je poměr vody k rýži v tomto receptu? Obecně lze říci, že poměr vody k rýži pro bílou rýži je 2 šálky vody k 1 šálku rýže. Jednoduše zdvojnásobte nebo rozložte recept, ujistěte se, že použijte hrnec dostatečně velkou, aby pojala rýži, když vaří a bobtná během celého procesu.

Je vařící rýžová voda prospěšná pro zdraví člověka?

Ukázalo se, že pití vařené rýžové vody může pomoci zlepšit trávení, zmírnit zácpu a vyhnout se různým nemocem. Vzhledem k tomu, že rýžová voda je plná výhod minerálů a výživných sacharidů, může mít sklenici každé ráno dostatek energie, aby zůstala aktivní po celý den.

Jaké je správné množství rýže, které se má použít ve vařiči rýže?

Obecně řečeno, vařiče rýže využívají poměr vody z rýže k jednomu poháru. Při vaření ve větším množství používejte stejné rozměry jako dříve. Menší dávky jsou také proveditelné, ale voda nebude absorbovat stejným tempem jako větší dávky, takže možná budete muset experimentovat, abyste objevili optimální metodu pro použití vařiče rýže.

Je nutné opláchnout rýži?

Primárním účelem pro opláchnutí rýžových zrn je odstranění povrchového škrobu, což může způsobit, že se zrna při vaření stávají lepkavým. Rýže absorbuje vodu, když je namočená, a poskytuje jí výhodu oproti jiným zrnům při vaření. V důsledku toho bude mít hezčí a jednotnější texturu, než vysychání, zatímco interiér není správně napařen a načechraný, jak by to jinak.

Co se stane, když otevřete vařič rýže, když je uprostřed přípravy rýže?

To vám umožní vařit rýži rovnoměrně po celou dobu a zabránit tomu, aby rýže byla příliš přehnaná na dně pánve. Dokud neustále zvedáte víko, teplota se sníží, což vede k tomu, že horní část bude méně vařená než spodní část pánve.

Napsáno
BrookPad tým

 

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.