Top 8 vysazení a elektrické koštěta v roce 2022

Stick-Vacuums-Electric-bory

Jaká je použití vakua tyčinky?

Vysavače tyčinek jsou často poměrně kompaktní a lehké, což usnadňuje je rychle pohybovat a čistit se s malým úsilím. Jsou ideální pro rychlé čištění, ať už je to písek u předního vchodu, úniky mouky nebo rýže na kuchyňské podlaze, nebo prostě rychlý průchod, než dorazí návštěvníci.

Který vysavač je lepší, hůl nebo vzpřímený?

Velké části koberce nebo tvrdé podlahy mohou být rychle a jednoduše vyčištěny pomocí vzpřímených vakua. Vysavače tyčinek jsou přenosné a snadno provozují a je k dispozici několik praktických bezdrátových variant. Vakuum tyčinky má obvykle menší velikost a je přizpůsobitelné mnoha různým připoutám. Vnitřní motor a sací hlava zařízení vám umožňují čištění pouhým pohybem tam a zpět před vámi. Vysavače tyčinek jsou perfektním nástrojem, když nemáte čas (nebo energii), abyste vytáhli svůj větší, plnou velikosti nebo vzpřímené vakuum.

Top 8 vysazení a elektrické koštěta v roce 2022

LG Cordzero Auto prázdná bezdrátová bezdrátová vysavače mokrý mop vše v jedné věži, extra odnímatelná baterie, až 120 minut, kapesní počítače, výkonné sání, tvrdá podlaha, koberec, auto, mazlíčkové vlasy, A939 kBgs

LG Cordzero Auto prázdná bezdrátová bezdrátová vysavače mokrý mop vše v jedné věži, extra odnímatelná baterie, až 120 minut, kapesní počítače, výkonné sání, tvrdá podlaha, koberec, auto, mazlíčkové vlasy, A939 kBgs LG Cordzero Auto prázdná bezdrátová bezdrátová vysavače mokrý mop vše v jedné věži, extra odnímatelná baterie, až 120 minut, kapesní počítače, výkonné sání, tvrdá podlaha, koberec, auto, mazlíčkové vlasy, A939 kBgs LG Cordzero Auto prázdná bezdrátová bezdrátová vysavače mokrý mop vše v jedné věži, extra odnímatelná baterie, až 120 minut, kapesní počítače, výkonné sání, tvrdá podlaha, koberec, auto, mazlíčkové vlasy, A939 kBgs
22.771,00 Kč Prodejní cena 25.278,00 Kč

Značka: Lg

Barva: Pískově béžová

Funkce:

 • Design věže All-in-One s ukládáním nástrojů-elegantní, krásný design drží váš vysavač a nástroje LG tyčinky a zároveň nabíjí obě baterie a automaticky vyprazdňuje prachový koš.
 • Automatické prázdné - hands -free způsob, jak se vypořádat s prachem a troskami - tento vysavač LG Stick Automaticky vyprázdní prachový koš, když je ukotven, aby se shromáždily zbytky mimo váš domov, mimo vzduch - a mimo ruce.
 • Technologie kompressoru - komprimujte nečistoty a prach, takže můžete čistit více, méně prázdné - stiskněte páku kompressoru a komprimujte shromážděné nečistoty, prach a mazlíčky v koši a vytvořte 2,4krát více kapacity*. * Vs předchozí modely
 • Výkonné sání pro vynikající čištění - LG Smart Inverter Motor poskytuje naši nejlepší sací energii* napříč řadou typů podlah - a je podpořeno desetiletou omezenou zárukou pro trvalý klid. *Mezi bezdrátovými vysavateli LG.
 • Až 120 minut* nepřetržitého výkonu - čistě a nabití stejný se dvěma bateriemi s rychlým uvolňováním. Vylepšené lithium-iontové baterie jsou navrženy tak, aby se opakovaly a vrátily se za další. *V normálním režimu bez napájecí trysky pomocí dvou baterií.
 • Přejděte z vakua na mokrý mop a dokončete tvrdé podlahy ve snaze - příloha mopu poskytuje tvrdým podlahám perfektní povrch - bez chaotických kbelíků nebo škodlivých chemikálií. Jednoduše vyplňte nádrž vodou, zachyťte na nástavce a jděte. Řídíte množství vlhkosti od vysokého na nízké až po vypnutí (suché mopping), zatímco duální spřádací mikrovlákna vykonávají práci. Zahrnuje 2 sady omyvatelné podložky a odnímatelnou vodu pro snadné plnění a vyprazdňování.
 • Ovládací funkce s jediným dotykem - snadno zapněte a vysaďte vysavač nebo vyberte různé úrovně výkonu, včetně režimu Turbo, s nádechem palce. To znamená méně namáhání na vaší ruce a pohodlnější čištění.
 • Nastavitelná délka hůlky - Nastavitelná teleskopická hůlka umožňuje větší flexibilitu a pohodlně ukládá pryč, aby se ušetřilo místo.
 • Filtrace HEPA uvnitř a ven - Co je lepší než pětikrokový filtrační systém HEPA HEPA LG? Další třístupňový systém HEPA, který je zabudován do věže All-in-One. Série 3 postupně jemnější filtry odstraní 99,9%* prachu a nečistot, udržují váš domov a vzduch uvnitř čisté a svěží. *Test provozovaný SLG byl založen na IEC 62885-2 a EN 60312-1, byla testována schopnost udržení prachu při 0,5 ~ 4,2㎛ velikosti částic v turbo režimu a průměrována 99,999% („vynikající“ stupeň, 5-Star) . Schopnost udržení prachu se může lišit v závislosti na provozním prostředí.
 • Transformuje na ruční vakuum pro rychlé čištění bodů - Odpojte ruční vakuum pro rychlé a snadné čištění bodů. Snadno přepněte mezi podlahami a nábytkem nebo použijte na schodech nebo ve vašem autě s všestranností odnímatelného ručního vakua.

Vazba: Kuchyně

modelové číslo: A939KBGS

Číslo dílu: A939KBGS

Podrobnosti: Získejte praktické ovládání čištění a odstranění úlomků s úlombou pomocí All-in-One Tower ™, který udržuje vaše LG tyčinky vakuum čisté, nabité a připravené k odchodu-taktomaticky. Dvě baterie s rychlým uvolňováním a technologie Kompressor ™ se kombinují pro nepřetržitý čisticí sílu s více nástroji pro čištění všech druhů povrchů, a to jak vysoké, tak nízké. Hotovo pro den? Vraťte VAC do věže a dobijte se, ukládejte nástroje úhledně mimo dohled a nechte auto vyprázdnit prachový koš. Vaše ruce, podlaha a vzduch zůstanou čisté a váš Cordzero ™ VAC je připraven jít, když je potřebujete dál.

EAN: 0048231029643

Rozměry balíčku: 43,4 x 19,4 x 11,8 palce

Cordless Vacuum Cleaner, Stick Vacuum with 20Kpa Powerful Suction, 80000 RPM 250W Brushless Motor Lehký Handheld Vacuum for Hard Floor Carpet Car Pet Hair

Cordless Vacuum Cleaner, Stick Vacuum with 20Kpa Powerful Suction, 80000 RPM 250W Brushless Motor Lehký Handheld Vacuum for Hard Floor Carpet Car Pet Hair Cordless Vacuum Cleaner, Stick Vacuum with 20Kpa Powerful Suction, 80000 RPM 250W Brushless Motor Lehký Handheld Vacuum for Hard Floor Carpet Car Pet Hair Cordless Vacuum Cleaner, Stick Vacuum with 20Kpa Powerful Suction, 80000 RPM 250W Brushless Motor Lehký Handheld Vacuum for Hard Floor Carpet Car Pet Hair
18.038,00 Kč 0,00 Kč

Značka: ZokerLife

Barva: Purpurová

Vlastnosti:

 • VÁŠ VAŠE HAND Z JEHO HODINU: Vybavená nejnovější modernizovanou hyperpower brusnou motorem, vysavače se odsává až do 20K pa, poskytuje více 40% sacího výkonu než tradiční bezšňůrový vysavač. Maximální výkon je až do 250W mezitím motor se otáčí až do 80000RPM, nemusíte se starat o to, jak velký je prach, toto bezšňůrový vakuum může vyřešit všechny vaše nepořádek.
 • VEDLEJŠÍ ELEKTRICKÝ VEDLEJŠÍ VEDLEJŠÍ VEDLEJŠÍ VEDLEJŠÍ VEDLEJŠÍ VEDLEJŠÍHO NAPÁČKU S 6x2200mAh zaměnitelnou vybledlou baterií, tento malý vysavač může dělat runtime až 30min v nízkém režimu a 15 min v rychlém režimu Normální použití v nízké režimu může odstranit prach z 180 m2 venkovní vnitřní dům snadno. A navíc tato hůl vakuum má vysoký točivý moment čistější hlavy pro efektivní čištění, aniž by se zamotalo nebo blokoval vaše vlasy.
 • 5-STAGE FILTRACE HOME ČERSTVÉHO VZDUCHU: vakuum s pokročilým bezšňůrným klackem trvá 5 stupňovou filtraci. První Bin cyklon primární separace odstraňuje největší částice, mocné odstředivé síly oddělené psí jídlo, špínu a domácí vlasy z proudění vzduchu. Dále, filtr kovové sítě, před-motorický filtr, po motorickém filtru se rozbije zbytek vrstvy prachu vrstvou, a tak se do vašeho domu odstraní čistější vzduch.
 • VERZATILITA A ŽÁDNÁ DIRTY CORNER CAN HIDE: 2 v 1 válce kartáč je stanovena na této tvrdé podlaze vakuum pro domácí vlasy, bez výměny štětce můžete použít na druhy scén jako jsou tvrdé podlahy, záclony, koberce. Bez ohybu můžete vyčistit prach pod pohovkou nebo postel díky nastavitelné rychlosti 180 ° otáčivé chodníky a 90 ° směrem dolů. LED světlo vám ukáže, kde je prach den nebo noc, žádný špinavý roh se může skrýt.
 • NÁKLADY-ÚČELNÝ DÁLE VAŠE VAŠE NEBO VAŠI RODINA: Náš vysavač na stlačený vysavač využívá super-lehké materiály, optimalizuje výfukové potrubí a vzduchovou clonu s dynamickým vyvažováním šumu a konstrukcí autozavěšení motoru, takže komponenty těsně kompaktní tak, aby se hluk účinně snížil. Tento vysavač bezdrátový rozhodně by mohl být nejlepším dárkem pro přátele nebo vaši rodinu.

Detaily: Je to tvůj pes, ale ty jsi jeho všel. Podle relevantních studií je průměrná délka života psů přibližně 12 až 15 let. Takže, prosím, vyčistěte odpadky v čase, aby jim čisté a zdravé životní prostředí. [ 2022 NEWLY-UPGRADED BRUSHLESS MOTOR] Náš vysavač je vybaven 80.000 ot ./min. vysokorychlostní bezkomutátorový motor a jeho rychlost je více než dvojnásobek, než obyčejný 30.000 ot ./kartáček motor. Bezvadný vysavač může být stabilně výstupní 250W vysoký výkon a 20Kpa super odsávání, které mohou účinně odstranit všechny druhy zemského prachu. [ REMOVABLE HIGH-EFFICIENCY LARGE BATTERY] Náš malý vysavač je vybaven 6 * 2200 lithium lithium a může být spuštěn až 30 minut. I když máte 135 čtverečních metrů pokoj, je to jen kousek dortu pro náš vysavač bezdrátový. A odnímatelná baterie je vhodná k nabíjení a opravě. [ 5 STAGES HIGH EFICIENCY FILTRATION] Kromě tradičních 4 stupňů filtrační systém, Naše bezšňůrové hole vakuum je také navržen s vysokým efektivitou filtru na vzduchu, aby se výfukový čistič vzduchu, účinně vyhnout se sekundárnímu znečištění a přivádějí čistší vzduch do rodiny. [ NEWLY-UPGRADED ROLLER BRUSH a LED HEADLIGHTS] Naše tyčinka vysavač je vybavena zcela novou 2-in-1 váleček kartáče, odstraňování potíží s výměnou kartáče na kolečkové brusle. Tímto způsobem, může být snadno použit na podlaze a koberce. Konstrukce LED headlight se ukrývá v tmavých rozích a neunikne se. [ Rozšíření Rod a Multifunction] Mini vysavač váží 2,6 kg a lze jej snadno přepojit z tvrdého vakuového vakua do přenosné ruky vakuum bez bezdrátového připojení. Rozšiřující panel s nastavitelnou výškou může splňovat vaše různé požadavky a zlepšit komfort čištění.

EAN: 0619222468415

Dimenze balíku: 17.0 x 10,2 x 7,2 palce

Samsung Jet 90 Stick bezdrátový lehký vakuový čistič s odnímatelnou dlouhodobou baterií a 200 vzduchový wattový sací energii, kompletní s teleskopickou trubkou, Titan Silver

Samsung Jet 90 Stick bezdrátový lehký vakuový čistič s odnímatelnou dlouhodobou baterií a 200 vzduchový wattový sací energii, kompletní s teleskopickou trubkou, Titan Silver Samsung Jet 90 Stick bezdrátový lehký vakuový čistič s odnímatelnou dlouhodobou baterií a 200 vzduchový wattový sací energii, kompletní s teleskopickou trubkou, Titan Silver Samsung Jet 90 Stick bezdrátový lehký vakuový čistič s odnímatelnou dlouhodobou baterií a 200 vzduchový wattový sací energii, kompletní s teleskopickou trubkou, Titan Silver
15.914,00 Kč 0,00 Kč

Značka: Samsung

Barva: Titan Silver

Funkce:

 • Duální nabíjení a 60 minut výdrž baterie - Použijte vakuum po dobu až 60 minut nepřetržitého čištění před potřebou nabití; Snadno vyměňte baterii náhradní*a navíc můžete nabitý dvě baterie najednou s dvojitou nabíjecí stanicí za pouhé 3,5 hodiny. Šířka štětce: 8,5 palce
 • Pokročilý výkon - čisté tvrdé dřevo, dlaždice a koberce díky 200 vakuovým 200 watty intenzivní sací síly
 • Lehký design - postaveno tak, aby chodilo kolem vašeho domu s lehkostí při pouhých 6 liber a se čtyřmi úpravami délky; Jet 90 usnadňuje vakuové schody, sáhne pod pohovkami nebo spotřebiče, čistých vysokých skříní, žaluzií oken a další
 • Turbo akční štětec - otáčení více než 3 700krát za minutu a s otočným flexibilitou 180 ° čistí kartáč turbo prach, vlasy a další zbytky na více površích
 • Jet Cyclone - Udržujte trosky v budování na filtru s výkonným multi -cyklonickým systémem, který tlačí nečistoty do popelnice. Kapacita prachu- 0,8 l

Vazba: Kuchyně

Datum vydání: 12-07-2020

modelové číslo: VS20R9046T3/AA

Číslo dílu: VS20R9046T3/AA

Podrobnosti: Kompletní bezdrátové tyčinky Samsung Jet ™ 90 je vybaveno pro optimální pohodlí a výkon. Využijte své vakuum až 60 minut nepřetržitého čištění, než je potřeba dobití, nebo snadno vyměňte baterii náhradní.* Nabijte dvě baterie najednou s dvojitou nabíjecí stanicí za pouhé 3,5 hodiny. Použijte turbo akční kartáč na více površích díky 200 vakuovým vakuovým 200 vzduchovým wattů ** intenzivního sacího výkonu a otočné flexibilitě 180 °; Pětivrstvý filtrační systém HEPA funguje v tandemu s kartáčem, který filtruje 99,999%*** Microdust, což zajišťuje úplné čištění vašeho domova. Lehký design se dobře spojuje s touto intenzivní sací silou, což ztěžuje dosažení míst o to snadněji. Navíc, čtyři dostupné úpravy délky umožňují pohodlnější čištění. Použijte bezdrátový vakuový čistič bez přerušení, protože konzistentní sání zabraňuje hromadění nečistot na filtru **** a snadno s vědomím, že filtr je bezpečný. Litanie dalších hlav štětců a motorů završuje arzenál Jet 90. let, jako je mini motorizovaný nástroj pro redukci alergenů a nástroj pro dlouhý dosah pro vysávání těsných rohů.*Uvedená doba běhu se vztahuje na minimální úroveň výkonu s připojeným motorizovaným nástrojem. Náhradní baterie zakoupená samostatně. ** Testováno interně pomocí IEC62885-2. Cl.5.9 a IEC62885-2, Cl. 5.11 Testovací standardy. *** Na základě interního testování, s použitím režimu Max, v souladu s IEC62885-2 Cl. 5.11 Standard. **** Na základě interního testování pomocí IEC62885-2. Cl.5.9. Ve srovnání s Samsung vs80N8014KR/EN.

EAN: 0887276433417

Rozměry balíčku: 29,5 x 15,1 x 9,5 palce

Dyson Cyclone V10 Animal Lehký bezdrátový vysavač

Dyson Cyclone V10 Animal Lehký bezdrátový vysavač Dyson Cyclone V10 Animal Lehký bezdrátový vysavač Dyson Cyclone V10 Animal Lehký bezdrátový vysavač
13.151,00 Kč Prodejní cena 15.172,00 Kč

Značka: Dyson

Barva: Nachový

Funkce:

 • Nová čistič točivého momentu - odstraní o 25% více prachu než vakuum Dyson V8
 • Motor Dyson Digital V10 se točí při až 125 000 ot / min za účelem generování silného sání a výkonného ručního vakua - až 60 minut doby běhu při použití nemotorizovaného nástroje
 • Tři režimy výkonu - tři různé režimy výkonu, aby vyhovovaly jakémukoli úkolu na jakémkoli typu podlahy
 • Pokročilá filtrace celého stroje - uzavřený systém pro zajištění čistého vzduchu - zachycuje 99,97% částic tak malých jako 0,3 mikronů
 • Zahrnuje - čisticí hlava s točivým momentem, sada elektrické hůlky, mini motorizovaný nástroj, dokovací stanici, nástroj pro kombinované příslušenství, nástroj pro štěrbinu, mini měkký prachový kartáč a manuály

Vazba: Kuchyně

Datum vydání: 13-03-2018

modelové číslo: 226319-01

Číslo dílu: 226319-01

Podrobnosti: Nový bezdrátový vysavač Dyson V10 Animal Cleaner je nejvšestrannější kapesní počítač, s pokročilým filtrací celého stroje, Dysonovým digitálním motorem V10 a třemi různými režimy výkonu, kde se nečistota může skrýt! Absolutní bezdrátové vakuum Dyson V10 je vybaveno novou čističkou hlavou točivého momentu, která jezdí štětiny hlouběji do koberce, aby se odstranila ještě více nečistot. Odstraňuje o 25% více prachu než vakuum Dyson V8. Žádná šňůra, která by se rozmotala, připojila nebo táhl, omezil svůj dosah. Pokud potřebujete, můžete rychle a snadno čistit. Spoušť se uvolní okamžitě, takže napájení baterie se používá pouze k čištění. Zvíře Dyson V10 přináší až 60 minut sání bez Fadele při použití nemotorizovaného nástroje a 20 minut s čisticí hlavou s točivým momentem. Zvíře Dyson V10 je vybaveno novým hygienickým vyhazovačem nečistot, který vytáhne uvězněný prach a zbytky v jednotlivé akci. Není třeba se dotýkat nečistot. Těžiště je umístěno směrem k přilnavosti pro snadné, lehké čištění nahoře, dolů dole a mezi nimi. Hůlka se rychle odděluje pro čištění ručního počítače a nástroje se hodí přímo ke stroji. Zvíře Dyson V10 používá patentované 14 cyklónů, post motorickým filtrem a utěsněný systém, aby se zajistilo, že vzduch, který ponechává stroje, je čistší než vzduch, který dýchá. Zahrnuje také další nástroje pro inženýrství Dyson pro domácí mazlíčky, jako je mini soft-prachový kartáč, mini motorizovaný nástroj, nástroj pro štěrbinu a kombinovaný příslušenství. Mini měkký prachový štětec je ideální pro jemné prach kolem domu, jako jsou klávesnice a jemné předměty. Mini motorizovaný nástroj má tuhé nylonové štětiny k odstranění vlasů domácího mazlíčka a nečistoty z nábytku z nábytku, autosedaček a těsných prostorů. Mini-motorizovaný nástroj odstraní vlasy a nečistoty z koberce a čalounění.

EAN: 0885609013862

Rozměry balíčku: 34,2 x 10,5 x 6,0 palce

Dyson V8 Motorhead extra akumulátorový vysavač, výkonný sání, ergonomická rukojeť, bezdrátová, vestavěná baterie, lehká, výšková nastavitelná, filtrace celého stroje, s čisticím štětcem

Dyson V8 Motorhead extra akumulátorový vysavač, výkonný sání, ergonomická rukojeť, bezdrátová, vestavěná baterie, lehká, výšková nastavitelná, filtrace celého stroje, s čisticím štětcem Dyson V8 Motorhead extra akumulátorový vysavač, výkonný sání, ergonomická rukojeť, bezdrátová, vestavěná baterie, lehká, výšková nastavitelná, filtrace celého stroje, s čisticím štětcem Dyson V8 Motorhead extra akumulátorový vysavač, výkonný sání, ergonomická rukojeť, bezdrátová, vestavěná baterie, lehká, výšková nastavitelná, filtrace celého stroje, s čisticím štětcem
11.872,00 Kč 0,00 Kč

Značka: Dyson

Funkce:

 • 【Dlouho trvalá sací síla】 dvoustupňové radiální cyklony. 15 cyklónů, uspořádané přes dvě úrovně, pracují paralelně se zvýšením proudění vzduchu a zachycení jemného prachu.
 • 【Pokročilá filtrace celého stroje】 Pokročilé filtrační pasti celého stroje 99,99% částic, prachu a alergenů tak malé jako 0,3 mikronů.
 • 【Bezdrátový design】 bezdrátový, lehký vysavač se silným sání pro všestranné čištění. Až 40 minut doby běhu mezi poplatky.
 • 【Přímá čističská hlava jednotky】 Hluboké čištění koberců a tvrdých podlah. Krouťte kolem vašeho domu v žádném okamžiku byt s tímto bezproblémovým vakuem, které nemá šňůru, aby se rozmotala, připojila se, táhla se kolem a do cesty.
 • 【Výkonné sání】 Dyson V8 Motorhead Extra akumulátorový vysavač má 115aw sacího výkonu (v režimu Max). 115AW tohoto vysavače Dyson dává stroji napájení, který potřebuje k tažení částic a prachu skrz filtrační systém celého stroje-není nutný kabel!

Podrobnosti: Cleaner bezdrátového vysavače Dyson V8 Motorhead poskytuje až 40 minut silného sání. Přímý čistič hlavy pohonných jednotek řídí štětiny hluboko do koberce, aby se odstranily nečistoty. Vyvážené pro čištění horní části, dolů dole a mezi nimi, vakuum se snadno převede na kapesní počítač pro rychlé čištění, čištění na místě a obtížná místa. Navíc je to certifikovaná astma a alergie přátelská. Krouťte kolem vašeho domu v žádném okamžiku byt s tímto bezproblémovým vakuem, které nemá šňůru, aby se rozmotala, připojila se, táhla se kolem a do cesty. Vakuum je zkonstruováno pro všechny typy podlahy: čistší hlava s přímým pohonem odstraňuje nečistoty z koberců, zatímco radiální cyklonická sací síla hluboko čistí tvrdé podlahy. Pohodlné ustanovení o dokovací stanici nabíjí stroj a drží další přílohy, takže je vždy připraveno jít, když jste. Dyson V8 Motorhead Extra bezdrátový vakuový čistič má 115aw sacího výkonu (v režimu Max). Stroje bez kabelů Dyson jsou vyrobeny z polykarbonátových ABS a jsou podrobeny hodinám testování, včetně testů na drop, aby se zajistilo, že vydrží v průběhu let používání domácnosti.

EAN: 0885609010113

Rozměry balíčku: 49,0 x 9,8 x 8,2 palce

Cleaner bezdrátového vysavače Dyson V8 Motorhead Cleaner: Lehký design, HEPA filtr, bez pytle, čisticí hlava s přímým pohonem, dobíjecí, 2 vrstvy radiálních cyklónů (černá) + houba hadřík

Cleaner bezdrátového vysavače Dyson V8 Motorhead Cleaner: Lehký design, HEPA filtr, bez pytle, čisticí hlava s přímým pohonem, dobíjecí, 2 vrstvy radiálních cyklónů (černá) + houba hadřík Cleaner bezdrátového vysavače Dyson V8 Motorhead Cleaner: Lehký design, HEPA filtr, bez pytle, čisticí hlava s přímým pohonem, dobíjecí, 2 vrstvy radiálních cyklónů (černá) + houba hadřík Cleaner bezdrátového vysavače Dyson V8 Motorhead Cleaner: Lehký design, HEPA filtr, bez pytle, čisticí hlava s přímým pohonem, dobíjecí, 2 vrstvy radiálních cyklónů (černá) + houba hadřík
11.028,00 Kč 0,00 Kč

Značka: Dyson

Barva: Černá

Funkce:

 • Čističtější hlava s přímým pohonem: Čističtější hlava s přímým pohonem jezdí štětiny hluboko do koberce, aby se odstranily nečistoty. O 150% více výkonu štětce než vakuum bez kabelů Dyson V6.
 • Dlouhá životnost baterie: Až 40 minut silného sání bez vyblednutí. Vakuum bez kabelů Dyson V8 je poháněno novou lithium-iontovou baterií, která doručí až 40 minut sání bez Fade. (až 25 minut s připojeným motorizovaným podlahovým nástrojem).
 • 2 úrokové radiální cyklony: 15 cyklónů uspořádaných na dvou úrovních pracuje paralelně se zvýšením proudění vzduchu a zachycení jemného prachu.
 • Lehký design: Snadno se dosahuje vysoko - lehký a ergonomický, aby čistil vysokoholeblá místa jedním hladkým pohybem.
 • Filtrace HEPA: Filtrace celého stroje HEPA zachycuje prach a vylučuje čistší vzduch než vzduch, který dýchá. 【Opakovaně použitelné čištění tkaniny houby celulózy, jeden tkanina na objednávku a barvy se může lišit.】

modelové číslo: Dyson V8 Motorhead

Podrobnosti: Přehled produktů: Toto vakuum, které jsou navrženy pro každodenní použití, má silnou sací a lehkou všestrannost. Až 40 minut doby běhu. Skutečná doba běhu se bude lišit v závislosti na režimu napájení a/nebo použitých příloh. Přímá čističská hlava jednotky. Hluboké čištění koberců a tvrdých podlah. 2 Dyson Enginered Tools pro všestranné rychlé čištění. Převádí se na kapesní počítač pro čištění vozů, schodů a čalounění. 2 úrokové radiální cyklony 15 cyklónů, uspořádané přes 2 vrcholy, pracují paralelně se zvýšením proudění vzduchu a zachycení jemného prachu. Podrobnosti o produktu: Značka: Dyson Typ: Stick Bagged/Bagless: BAGless Cord Typ: Bearless Color: Black Key Funkce: Ano Filtr omyvatelný: Ano Docking Station: Ano Čištění koberců: Ano se transformuje na kapesní počítač: Ano dobíjecí baterie: Ano Čističtější hlava: Systém hlavy s přímým pohonem: 28AW (min), 115AW (max) Napětí: 60 Hz 120 V Další informace: Rozměr: 8,26 "(h) x 9,84" (w) x 48,97 "(L) Přibližná hmotnost: 5,8 liber příslušenství: Opakovaně použitelné čištění houby celulózy, jeden tkaniny na řád a barvy se mohou lišit.

EAN: 0840262702966

Rozměry balíčku: 24,0 x 18,0 x 12,0 palce

Dyson V7 Absolutní bezdrátový vysavač I. Až 30 minut bez vyblednutí sací i lehký k vyčištění vysoko přímého pohonu I 2 až 2 stupně radiální cyklony i černé + USB-C adaptér

Dyson V7 Absolutní bezdrátový vysavač I. Až 30 minut bez vyblednutí sací i lehký k vyčištění vysoko přímého pohonu I 2 až 2 stupně radiální cyklony i černé + USB-C adaptér Dyson V7 Absolutní bezdrátový vysavač I. Až 30 minut bez vyblednutí sací i lehký k vyčištění vysoko přímého pohonu I 2 až 2 stupně radiální cyklony i černé + USB-C adaptér Dyson V7 Absolutní bezdrátový vysavač I. Až 30 minut bez vyblednutí sací i lehký k vyčištění vysoko přímého pohonu I 2 až 2 stupně radiální cyklony i černé + USB-C adaptér
10.081,00 Kč 0,00 Kč

Značka: Dyson

Barva: Černá

Funkce:

 • 【Bez kabelů. Bezproblémový】 Žádný šňůra, která by se rozpadla, přetáhla se kolem a omezilo váš dosah. Pokud potřebujete, můžete rychle a snadno čistit.
 • 【Hluboké čištění koberců. Nasává vlasy pro domácí mazlíčky】 Silné sání a motor s přímým pohonem čistý hluboko do koberce odstraňující nečistoty v zemi; Nasávejte velké zbytky a jemný prach z tvrdých podlah. Větší válec pokrytý měkkými tkanými nylonovými pasti velkých zbytků, zatímco antistatická vlákna z uhlíkových vláken odstraňují jemný prach.
 • 【Lehký design】 Transformuje na vyčištění vysoko. Váží pod 6 liber (2,4 kg). Ergonomicky vytvořené tak, aby se v ruce cítily lehké, když se tlačily přes podlahy nebo zvedly, aby se vyčistily vysoko; Se transformuje na kapesní počítač. Rychle a snadno se transformujte na kapesní počítač pro čištění na schodech. V autě a na pohovce.
 • 【Silný sání a dlouhý život těsta】 až 30 minut sání bez vyblednutí. Při sání lithium-iontových baterií bez vyblednutí začíná silné a zůstává silné; MAX režim. Poskytuje až 6 minut vysoké sací energie pro obtížnější úkoly.
 • 【Klidné a silnější】 Tišší a silnější než kabelové kabely Dyson V6. Skutečně se ukončoval ke snížení objemu a zlepšil kvalitu zvuku. Příslušenství včetně adaptéru USB-C

modelové číslo: Dyson V7

Podrobnosti: Dyson V7 Absolutní bezdrátový vakuový vysavač Dyson V7 Absolutní vakuum bez kabelů má o 75% více výkonu štětce než vakuum bez kabelů Dyson V6. Vytvoří se pro všechny typy podlah, čisticí hlava s přímým pohonem řídí štětiny do koberce, aby se odstranily nečistoty. Popis produktu: Značka: Dyson Vacuum Cleaner Series: Dyson V7 Vakuový čistič Typ: Stick Bagged/Bagless: Bakless Corded/Wordless: Bearless Color: Black Technical Specifications: Deep Clears, saje mazlíčkové vlasy sát velké trosky a jemný prach z tvrdého Podlahy se transformují na kapesní počítač, transformuje se tak, aby vyčistilo vysokou šňůru. Bezproblémová až 30 minut sacího bez vyblednutí tišší a silnější než Dyson V6 bez kabelů, čisticí hlava Max Režim: Sychlová hlava s přímým pohonem: 21AW (min)-100aw (max) napětí: 60Hz 120 Volty Další informace: Dimenze (H x W X L): 48,93 "x 8,26" x 9,84 "Přibližná hmotnost: 5,4 liber příslušenství: USB-C adaptér

EAN: 0655479935911

Rozměry balíčku: 24,0 x 18,0 x 12,0 palce

Dyson V7 Absolute

Dyson V7 Absolute
9.620,00 Kč 0,00 Kč

Značka: Dyson

Podrobnosti: Dyson V7 Absolute

EAN: 0655479520674

Rozměry balíčku: 24,0 x 18,0 x 12,0 palce


Starší příspěvek


Zanechat komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny